Kedvenc epizód

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. ápr. 03, 2005 10:23 am

Anonymous írta:Nekem a True Love!!! Jajj, nem is tudom hányszor láttam már azt a részt! :) Egyszerűen imádom! Pacey & Joey FOREVER!!!!!!
Jajj, de nagyon idegesítő, hogy mostanában ennyit szórakozik ez a fórum! :evil: :cry: Én voltam, Ronibaba!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. ápr. 03, 2005 1:42 pm

Ahogy már máshol írtam:
Ehgy soha véget nem érő nap (Asszem, ez a címe)
Zseniális rendezői ötlet, mindenki szemszögéből bemutatni egy napot.
Milliószor láttam...

Meg az a diákcsínyes nyomozósdi.....
Abba meg a visszaemlékezések alapján rekonstruálták a történteket. És a végén a poén!!!!

Ez a kettő a tuti befutó...
De a Boszorkénysziget sem volt rossz.

Üdv: M.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. ápr. 16, 2005 6:24 pm

A Full Moon Rising, de nem tudom megindokolni. Szerintem attól is sok függ, milyen hangulatban ülsz le a tv elé

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. ápr. 17, 2005 2:34 am

Rona21 írta:Szerintem attól is sok függ, milyen hangulatban ülsz le a tv elé
Úgy érzem, ez egy kulcsmondat!

Nekem több kedvenc részem van, amik közül nemigen tudnék racionálisan választani - viszont a pillanatnyi hangulatomnak megfelelően esetleg. :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » vas. ápr. 17, 2005 2:03 pm

Rona21 írta:A Full Moon Rising, de nem tudom megindokolni. Szerintem attól is sok függ, milyen hangulatban ülsz le a tv elé
Tényleg ez a kulcsmegállapítás! Amúgy észrevettétek- s ezt tán egyszer már írta is construx- hogy , ha este néztek egy részt, sokkal jobban átjön a feeling?

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. ápr. 18, 2005 11:22 am

Az egyik kedvencem -bár a címe nem jut eszembe- aminek a végén Joey megcsókolja Paceyt a tábortűznél.
timus

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » hétf. ápr. 18, 2005 5:11 pm

timus írta:Az egyik kedvencem -bár a címe nem jut eszembe- aminek a végén Joey megcsókolja Paceyt a tábortűznél.
timus
Stolen Kisses?

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd ápr. 19, 2005 7:29 am

Igazából nekem nem egy-egy rész a kedvencem, hanem csak bizonyos elemei.
Az egyik kedvencem az a rész amikor háladás napjára hazajön Jen anyukája ...
Amikor a végén leülnek a tábortűzhöz beszélgetni és Dawson azt mondja, hogy nagyon nagy kincs hogy itt vannak egymásnak
Endre

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. okt. 05, 2005 4:49 pm

szerintem Jen uzenete a kislanyahoz is szivszagato volt....meg amikor Joey emlegy az apjahoz a bortonbe....a bszelegetesuket nagyon eltalaltak. ezert szeretem annyira, mert nem annyira legies, hanem igazi, kokemeny problemakat is felvetett...

dina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 11:09 am
Tartózkodási hely: Jászivány

kedvenc rész

Hozzászólás Szerző: dina » pén. okt. 28, 2005 9:28 am

Nekem a kedvenc részem mikor Wyder professzorral összejönnek, ez az egyik kedvenc részem. Persze van sok, de ez az egyik.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 02, 2005 7:30 pm

Ezt szintén azért hozom fel, hogy az újak - ha van kedvük - megírják kedvenc részük.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 02, 2005 7:37 pm

Oké, mivel újnak számítok, én is tartozom ezzel. Nekem is van több kedvencem, de az első kedvenc valószínüleg mindig is az marad, amikor az 1.12(13?) rész végén Dawson és Joey 1.-ször(!!!) összejönnek. :smt008 Sőt, inkább jelenetek, amik igazán hatottak rám és nem is igazán az egész rész.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 02, 2005 7:42 pm

Ez az újak megnevezés nem volt szerencsés, hiszen már itt mindenki szerves tag, csak nem jutott jobb eszembe. :oops:

Nekem az összes rész a kedvencem, amiben Joey+Eddie volt. :D

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 02, 2005 8:01 pm

Szerintem nincs gond az újak kifejezéssel, hiszen nézd meg a titulusomat! Lelkes újonc. Szerintem abszolút találó. :smt038
És tök jó, hogy két nap múlva már lelkes újonccá váltam az újoncból. Ennek örömére továbbra is lelkes leszek! :D

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. dec. 02, 2005 8:11 pm

ese írta:Szerintem nincs gond az újak kifejezéssel, hiszen nézd meg a titulusomat! Lelkes újonc. Szerintem abszolút találó. :smt038
És tök jó, hogy két nap múlva már lelkes újonccá váltam az újoncból. Ennek örömére továbbra is lelkes leszek! :D
ez aranyos volt..... :lol: es a lelkesseg az ujonctitulus-valtas utan is megmarad..... :wink:

nem tudom miert, de en nem kedvelltem Eddiet. mindig ellenszenves volt. az is olyan rossz volt, h egyzser ot valasztotta Pacey helyett.... :cry:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 02, 2005 8:16 pm

temesed írta:
ese írta:Szerintem nincs gond az újak kifejezéssel, hiszen nézd meg a titulusomat! Lelkes újonc. Szerintem abszolút találó. :smt038
És tök jó, hogy két nap múlva már lelkes újonccá váltam az újoncból. Ennek örömére továbbra is lelkes leszek! :D
ez aranyos volt..... :lol: es a lelkesseg az ujonctitulus-valtas utan is megmarad..... :wink:

nem tudom miert, de en nem kedvelltem Eddiet. mindig ellenszenves volt. az is olyan rossz volt, h egyzser ot valasztotta Pacey helyett.... :cry:
Miért volt ellenszenves?

éés...melyik a kedvenc epizódod?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. dec. 02, 2005 8:19 pm

Kornbabe írta:
temesed írta:
ese írta:Szerintem nincs gond az újak kifejezéssel, hiszen nézd meg a titulusomat! Lelkes újonc. Szerintem abszolút találó. :smt038
És tök jó, hogy két nap múlva már lelkes újonccá váltam az újoncból. Ennek örömére továbbra is lelkes leszek! :D
ez aranyos volt..... :lol: es a lelkesseg az ujonctitulus-valtas utan is megmarad..... :wink:

nem tudom miert, de en nem kedvelltem Eddiet. mindig ellenszenves volt. az is olyan rossz volt, h egyzser ot valasztotta Pacey helyett.... :cry:
Miért volt ellenszenves?

nem tudom.....egyszeruen nem kedveltem. vegig ugy ereztem, h nem illenek ossze, nem volt harmonikus kapcsolatuk...

éés...melyik a kedvenc epizódod?
meg nem tudom. most nezem ujra a sorit, es csak az elsot lattam egeszeben, a tobbi soriknal 2-3, vagy a fele resz kimaradt.....es lehet, h vmelyik eddig meg nem latott resz lesz a kedvencem (bar emlekszem, h szreettem azokat a reszeket, amikor nagyi es Jen mar nagyon jol kijottek egymassal!)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » kedd ápr. 27, 2010 1:29 pm

Látom szó volt itt arról még régen, hogy az újjoncok is írják be mi a kedvenc részük, hát én abszolút újjoncnak számítok úgyhogy:
én nagyon szeretem a ballagós részt, mert valamiért mikor azt előszőr láttam tökre azt hittem, hogy az egyben a befejező rész is lesz. És nagyon tetszett a végén, ahogy Pacey ott ül a padok között és végül nem megy el a ballagásra, pedig mondják ugye az ő nevét is, és valami jó szám is szól közben, amit nem tudok mi, de tetszett az is. Meg az egész rész valahogy nekem megmaradt szép emlékként :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd ápr. 27, 2010 9:12 pm

koani írta:Látom szó volt itt arról még régen, hogy az újjoncok is írják be mi a kedvenc részük, hát én abszolút újjoncnak számítok úgyhogy:
én nagyon szeretem a ballagós részt, mert valamiért mikor azt előszőr láttam tökre azt hittem, hogy az egyben a befejező rész is lesz. És nagyon tetszett a végén, ahogy Pacey ott ül a padok között és végül nem megy el a ballagásra, pedig mondják ugye az ő nevét is, és valami jó szám is szól közben, amit nem tudok mi, de tetszett az is. Meg az egész rész valahogy nekem megmaradt szép emlékként :)
Igen, azt a részt én is szerettem. A végén a Pacey-s jelenet nekem is top 10-es. Tudom, hogy melyik számra gondolsz, de sajna a címét és előadóját nem tudom.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » szer. ápr. 28, 2010 9:37 am

ese írta:
koani írta:Látom szó volt itt arról még régen, hogy az újjoncok is írják be mi a kedvenc részük, hát én abszolút újjoncnak számítok úgyhogy:
én nagyon szeretem a ballagós részt, mert valamiért mikor azt előszőr láttam tökre azt hittem, hogy az egyben a befejező rész is lesz. És nagyon tetszett a végén, ahogy Pacey ott ül a padok között és végül nem megy el a ballagásra, pedig mondják ugye az ő nevét is, és valami jó szám is szól közben, amit nem tudok mi, de tetszett az is. Meg az egész rész valahogy nekem megmaradt szép emlékként :)
Igen, azt a részt én is szerettem. A végén a Pacey-s jelenet nekem is top 10-es. Tudom, hogy melyik számra gondolsz, de sajna a címét és előadóját nem tudom.
Erre gondoltok, úgy 2:40-től?
http://www.youtube.com/watch?v=m1lQTx3gFTk

Az Eva Cassidy: Fields Of Gold (eredetileg Sting dal)
Kép

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » szer. ápr. 28, 2010 9:43 am

Vagy erre 3:05-től?
http://www.youtube.com/watch?v=q2qwDGSruUY

Jann Arden: Good Mother


Egyébként nem magamtól vagyok ilyen okos, sőt régebben nekem segítettek mások :D

Találtam egy oldalt, ahol elvileg az összes zene + a történetről 1-2 mondatban ott van.
http://www.dawson-info.com/Home/Music/B ... fault.aspx
Kép

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szer. ápr. 28, 2010 3:24 pm

aquarius76 írta: Erre gondoltok, úgy 2:40-től?
http://www.youtube.com/watch?v=m1lQTx3gFTk

Az Eva Cassidy: Fields Of Gold (eredetileg Sting dal)
Igen én erre gondoltam, de a másik is tök jó, azt is szeretem :) Köszi szépen mindkettőt!!
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szer. ápr. 28, 2010 3:25 pm

aquarius76 írta:Vagy erre 3:05-től?
http://www.youtube.com/watch?v=q2qwDGSruUY

Jann Arden: Good Mother


Egyébként nem magamtól vagyok ilyen okos, sőt régebben nekem segítettek mások :D

Találtam egy oldalt, ahol elvileg az összes zene + a történetről 1-2 mondatban ott van.
http://www.dawson-info.com/Home/Music/B ... fault.aspx
Huha ez az oldal nagyon jónak tűnik, azt hiszem el fogok ott nézelődni egy darabig :D
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. ápr. 28, 2010 9:15 pm

végre újra egy ilyen jolly joker oldal! köszi! :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. ápr. 28, 2010 11:28 pm

a fields of goldot alapvetoleg is nagyon szerettem mint dalt, de ez az Eva C feldolgozas nagyon jol sikerult....meg is van az otthoni gepemen
a balanced diet is a cookie - in each hand

Válasz küldése