Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. máj. 16, 2010 1:35 pm

ezek szerint csak 1-2 reszleten valtoztattunk volna tobbsegiben, alapvetoleg mindenki egyet ert h jo volt es melto befejezese...kar h a 6os evadot ugy elszurtak es Joey kore epitettek, mert akkor talan meg lehetett volna benne 1-2 evad

bevallom, nekem Capeside is hianyzott az utolso evadokbol...olyan helyes kis hely volt!!!
ja, es Jen+Jack baratsaga, azt en uuuugy szerettem, foleg mikor egyutt laktam es mindig egyutt logtak!

talan en sem hoztam volna Andie-t...az o szalat rendesen lezartak par evaddal korabban, szerintem belole annyi eleg volt
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » hétf. máj. 17, 2010 8:13 am

temesed írta:ezek szerint csak 1-2 reszleten valtoztattunk volna tobbsegiben, alapvetoleg mindenki egyet ert h jo volt es melto befejezese...kar h a 6os evadot ugy elszurtak es Joey kore epitettek, mert akkor talan meg lehetett volna benne 1-2 evad

bevallom, nekem Capeside is hianyzott az utolso evadokbol...olyan helyes kis hely volt!!!
ja, es Jen+Jack baratsaga, azt en uuuugy szerettem, foleg mikor egyutt laktam es mindig egyutt logtak!
Hát igen alapvetően jól oldották meg a befejezést tényleg :) Én is imádtam Capeside-t, és egyszer jó lenne oda elmenni, bár tudom hogy alapból másképp hívják, de a lényeg, hogy léteznek azok a kis mólok meg minden, ahol a sori játszódik, azokat megnézném azért :) Az amúgy nekem se jött be, hogy a végére, már inkább Joey és a haverok kellett volna, hogy legyen a címe, mert nagyon ő lett a középpontban, Dawson meg kicsit háttérbe került szerintem az utolsó évadokban már.
Hát igen Jen és Jack nagyon aranyosak voltak együtt, nekem a végén is nagyon tetszett az utolsó előtti részek egyikében, mikor mondta Jack hogy: együtt lakhatnék a Lindley-k három generációjával, ki nem hagynám :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. máj. 17, 2010 8:41 pm

ez jooooo!!!!! erre a mondatra nem emlekeztem :D
koszi
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » hétf. máj. 17, 2010 9:04 pm

temesed írta:ez jooooo!!!!! erre a mondatra nem emlekeztem :D
koszi
pedig olyan nagyon aranyos!! :) szóval örülök, hogy eszedbe juttattam :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. máj. 17, 2010 9:05 pm

jaja :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » vas. jún. 27, 2010 7:18 pm

Nem tudom, hogy kell másik topicba átidézni, szóval bemásolom ide a hozzászólást, amihez írni akarok :)

(besegítek - modi)
aquarius76 írta:Ide írom, hogy ne offoljak sehol.
Én is emlékszem a Dawson első részeire.Tényleg mennyit változtak az évadok során.Nekem az első soriból kedvencem Pacey-Tam viszonya, Joey és a hegedűs srác kapcsolata, meg ahogy végülis összejön Joey Dawsonnal.Viszont Jent nem igazán szerettem még akkoriban, pláne nem Dawsonnal együtt.
Nah a hegedűs srác nem is rémlik, úgyhogy újra kell néznem mindenképp :) Jenért az elején én sem rajongtam, de szerintem ez kellett ahhoz, hogy aztán lássuk mennyire megváltozott ő is. De főleg a Nagyin nevetek jókat, hogy milyen vaskalapos volt, és közben tudom, hogy később aztán fog bőven "pasizni" meg minden :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. jún. 28, 2010 10:08 pm

koani írta:Nem tudom, hogy kell másik topicba átidézni, szóval bemásolom ide a hozzászólást, amihez írni akarok :)

(besegítek - modi)
aquarius76 írta:Ide írom, hogy ne offoljak sehol.
Én is emlékszem a Dawson első részeire.Tényleg mennyit változtak az évadok során.Nekem az első soriból kedvencem Pacey-Tam viszonya, Joey és a hegedűs srác kapcsolata, meg ahogy végülis összejön Joey Dawsonnal.Viszont Jent nem igazán szerettem még akkoriban, pláne nem Dawsonnal együtt.
Nah a hegedűs srác nem is rémlik, úgyhogy újra kell néznem mindenképp :) Jenért az elején én sem rajongtam, de szerintem ez kellett ahhoz, hogy aztán lássuk mennyire megváltozott ő is. De főleg a Nagyin nevetek jókat, hogy milyen vaskalapos volt, és közben tudom, hogy később aztán fog bőven "pasizni" meg minden :)
Jaj Nagyit én is nagyon bírom. :D Az elején milyen visszafogott. Aztán később megenyhül, meg randizik is.
Jen Nagyinak: Elmegyek, ha Te meg kimondod, hogy pénisz. Mond ki, hogy pénisz.
Aztán később mennyit változott. Jó fej. :)

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. jún. 28, 2010 10:10 pm

Amúgy én mindig is bírtam Jent.
Én a Pacey Tamara párost nem kedveltem annyira.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. júl. 03, 2010 9:05 pm

Muncika írta: Jaj Nagyit én is nagyon bírom. :D Az elején milyen visszafogott. Aztán később megenyhül, meg randizik is.
Jen Nagyinak: Elmegyek, ha Te meg kimondod, hogy pénisz. Mond ki, hogy pénisz.
Aztán később mennyit változott. Jó fej. :)
Ezt én is néztem ma reggel :) és most már vágom a hegedűs srácot is :) bár ahogy néztem beugrott, hogy volt ilyen, csak a hegedűzésre nem emlékeztem. :) Amit érdekesnek találok, hogy az elején még milyen sok jelenetet meg mutatattak előre a következő részből, ez nekem sosem tetszett, mert így ismételtek sokat, és sok idő elment vele, ahelyett, hogy más cselekmény lenne. A másik meg, hogy én szeretem az első évad zenéjét, de azért az igazi Dawsonos zene az ami később lesz a főcím. Érdekes, hogy utána már nem változtatták azt meg, szóval látszik, hogy fejlődött a sorozat, szerintem, rájöttek mi kell a népnek :D
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. júl. 03, 2010 9:13 pm

koani írta:
Muncika írta: Jaj Nagyit én is nagyon bírom. :D Az elején milyen visszafogott. Aztán később megenyhül, meg randizik is.
Jen Nagyinak: Elmegyek, ha Te meg kimondod, hogy pénisz. Mond ki, hogy pénisz.
Aztán később mennyit változott. Jó fej. :)
Ezt én is néztem ma reggel :) és most már vágom a hegedűs srácot is :) bár ahogy néztem beugrott, hogy volt ilyen, csak a hegedűzésre nem emlékeztem. :) Amit érdekesnek találok, hogy az elején még milyen sok jelenetet meg mutatattak előre a következő részből, ez nekem sosem tetszett, mert így ismételtek sokat, és sok idő elment vele, ahelyett, hogy más cselekmény lenne. A másik meg, hogy én szeretem az első évad zenéjét, de azért az igazi Dawsonos zene az ami később lesz a főcím. Érdekes, hogy utána már nem változtatták azt meg, szóval látszik, hogy fejlődött a sorozat, szerintem, rájöttek mi kell a népnek :D
Én is néztem ma reggel. Nagyon szeretem azt a részt, ami ma volt, olyan aranyos volt Joey azzal a hegedűs sráccal.

A Run Like Mad egyébként, úgy tudom, csak Európában volt az 1. évad főcímzenéje, Amerikában már az is a másikkal ment. Egyébként, pont most állapítottam meg, hogy mennyivel jobb ez, mint az I don't want to wait, de ez lehet, hogy azért van, mert az számomra túlságosan elcsépelt lett az 5 évad alatt, amíg hallgattam.
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. júl. 03, 2010 9:37 pm

bizsu írta: Én is néztem ma reggel. Nagyon szeretem azt a részt, ami ma volt, olyan aranyos volt Joey azzal a hegedűs sráccal.

A Run Like Mad egyébként, úgy tudom, csak Európában volt az 1. évad főcímzenéje, Amerikában már az is a másikkal ment. Egyébként, pont most állapítottam meg, hogy mennyivel jobb ez, mint az I don't want to wait, de ez lehet, hogy azért van, mert az számomra túlságosan elcsépelt lett az 5 évad alatt, amíg hallgattam.
Nekem is eszembe jutott egy pillanatra, hogy talán ez a zene jobb, de aztán arra jutottam magammal, hogy nálam az az igazi Dawson zene, valószínű pont azért mert azt szoktam meg hozzá, a többi évad alatt. De ez Run Like Mad is tök jó (most már legalább tudom, hogy ez a címe), mert valahogy egészen más hangulatot nyújt, mint a másik. Különben én még leges-legelőször, mikor Dawsont néztem, akkor kb. az első évad végé-második évad eleje felé kapcsolódtam be, akkor tájt mikor már Dawson Joeyhoz szalad, és rájön, hogy ő kell neki, ezért is szeretem nagyon a korábbi részeket, mert azokat kevesebbszer láttam.
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. júl. 04, 2010 5:35 pm

érdekes, én is úgy kezdtem DC-s "karrieremet", hogy az 1.évad alig pár részét láttam. és pont, amikor kezdtem volna megkedvelni a sorit és leragadni mellette, láss csodát, lement az 1.évad. de Alias-szal ugyanígy voltam, ez nálam már szinte szokás....

én szeretem mindkét verziót, bár az I don't want to wait sokkal meghatározóbb, és volt már, hogy amikor 1.évados részbe néztem bele, szinte elcsodálkoztam, hogy milyen zene ez? :lol:

amúgy pont tegnap hallottam egy pillanatra az I don't want to wait-et, amikor a Rémségek könyvét néztem. nagy poén volt! (aki még nem látta a filmet, annak nem lőném el, aki már látta, tudja miről beszélek)
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. júl. 04, 2010 6:32 pm

bizsu írta:
koani írta:
Muncika írta: Jaj Nagyit én is nagyon bírom. :D Az elején milyen visszafogott. Aztán később megenyhül, meg randizik is.
Jen Nagyinak: Elmegyek, ha Te meg kimondod, hogy pénisz. Mond ki, hogy pénisz.
Aztán később mennyit változott. Jó fej. :)
Ezt én is néztem ma reggel :) és most már vágom a hegedűs srácot is :) bár ahogy néztem beugrott, hogy volt ilyen, csak a hegedűzésre nem emlékeztem. :) Amit érdekesnek találok, hogy az elején még milyen sok jelenetet meg mutatattak előre a következő részből, ez nekem sosem tetszett, mert így ismételtek sokat, és sok idő elment vele, ahelyett, hogy más cselekmény lenne. A másik meg, hogy én szeretem az első évad zenéjét, de azért az igazi Dawsonos zene az ami később lesz a főcím. Érdekes, hogy utána már nem változtatták azt meg, szóval látszik, hogy fejlődött a sorozat, szerintem, rájöttek mi kell a népnek :D
Én is néztem ma reggel. Nagyon szeretem azt a részt, ami ma volt, olyan aranyos volt Joey azzal a hegedűs sráccal.

A Run Like Mad egyébként, úgy tudom, csak Európában volt az 1. évad főcímzenéje, Amerikában már az is a másikkal ment. Egyébként, pont most állapítottam meg, hogy mennyivel jobb ez, mint az I don't want to wait, de ez lehet, hogy azért van, mert az számomra túlságosan elcsépelt lett az 5 évad alatt, amíg hallgattam.
a run like mad-et en is sokkal de sokkal jobban szerettem, sajnaltam h aztan lecsereltek :?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » vas. júl. 04, 2010 10:28 pm

ese írta:...

én szeretem mindkét verziót, bár az I don't want to wait sokkal meghatározóbb, és volt már, hogy amikor 1.évados részbe néztem bele, szinte elcsodálkoztam, hogy milyen zene ez? :lol:

amúgy pont tegnap hallottam egy pillanatra az I don't want to wait-et, amikor a Rémségek könyvét néztem. nagy poén volt! (aki még nem látta a filmet, annak nem lőném el, aki már látta, tudja miről beszélek)
Bakker, láttam a filmet, emlékszem is a szőke Paceyre, meg arra is, hogy volt valami ami miatt ez poén, csak magára a poénra nem :?
Évi, írd meg nekem püben ! Légyszííí !
Kép

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » vas. júl. 04, 2010 10:29 pm

Nekem a hegedűs Anderson-os rész azért is tetszett, mert volt benne több beteljesült dolog is. Ani, majd meglátod !
Kép

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. júl. 04, 2010 10:59 pm

aquarius76 írta:
ese írta:...

én szeretem mindkét verziót, bár az I don't want to wait sokkal meghatározóbb, és volt már, hogy amikor 1.évados részbe néztem bele, szinte elcsodálkoztam, hogy milyen zene ez? :lol:

amúgy pont tegnap hallottam egy pillanatra az I don't want to wait-et, amikor a Rémségek könyvét néztem. nagy poén volt! (aki még nem látta a filmet, annak nem lőném el, aki már látta, tudja miről beszélek)
Bakker, láttam a filmet, emlékszem is a szőke Paceyre, meg arra is, hogy volt valami ami miatt ez poén, csak magára a poénra nem :?
Évi, írd meg nekem püben ! Légyszííí !
Ebben van, amikor egy csaj meg egy srác éppen belemerülnének a témába, és "Dawson" benéz, majd közli, hogy ja, bocsi rossz díszlet?
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. júl. 05, 2010 12:27 am

nem, az a Horrorra akadva :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. júl. 05, 2010 8:09 pm

aquarius76 írta:
ese írta:...

én szeretem mindkét verziót, bár az I don't want to wait sokkal meghatározóbb, és volt már, hogy amikor 1.évados részbe néztem bele, szinte elcsodálkoztam, hogy milyen zene ez? :lol:

amúgy pont tegnap hallottam egy pillanatra az I don't want to wait-et, amikor a Rémségek könyvét néztem. nagy poén volt! (aki még nem látta a filmet, annak nem lőném el, aki már látta, tudja miről beszélek)
Bakker, láttam a filmet, emlékszem is a szőke Paceyre, meg arra is, hogy volt valami ami miatt ez poén, csak magára a poénra nem :?
Évi, írd meg nekem püben ! Légyszííí !
annyi volt a poén benne, hogy Josh beindította a kocsit, és azon nyomban megszólalt az I don't want to wait, amit ő azon nyomban le is kapcsolt és nem győzött bocsit kérni.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. júl. 05, 2010 8:10 pm

construx írta:nem, az a Horrorra akadva :lol:
na, az sem volt rossz poén!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. júl. 05, 2010 9:03 pm

ese írta: annyi volt a poén benne, hogy Josh beindította a kocsit, és azon nyomban megszólalt az I don't want to wait, amit ő azon nyomban le is kapcsolt és nem győzött bocsit kérni.
Jah, most már emlékszem. :lol:
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » hétf. júl. 05, 2010 10:29 pm

Mindkettő jó poén volt :)
Kép

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » pén. júl. 09, 2010 6:18 pm

Ma kezdtem el újranézni DVD-ről a sorit :) Egyszer-egyszer leírom a véleményemet a részekről/évadokról. Van egy olyan érzésem, hogy hamar végig fogok "szaladni" a részeken :D :wink:
Kép

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. júl. 09, 2010 6:35 pm

Joss írta:Ma kezdtem el újranézni DVD-ről a sorit :) Egyszer-egyszer leírom a véleményemet a részekről/évadokról. Van egy olyan érzésem, hogy hamar végig fogok "szaladni" a részeken :D :wink:
nem csodalkozom :)
nekem is tartalekba vannak a felvett reszek, azokra a bizonyos "esos napokra"
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » pén. júl. 09, 2010 10:26 pm

Joss írta:Ma kezdtem el újranézni DVD-ről a sorit :) Egyszer-egyszer leírom a véleményemet a részekről/évadokról. Van egy olyan érzésem, hogy hamar végig fogok "szaladni" a részeken :D :wink:
Majd akkor dumálhatunk/vitatkozhatunk. :wink:
Én most kezdem a 3. évadot. Az a kedvencem.
Kép

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » pén. júl. 09, 2010 10:58 pm

aquarius76 írta:
Joss írta:Ma kezdtem el újranézni DVD-ről a sorit :) Egyszer-egyszer leírom a véleményemet a részekről/évadokról. Van egy olyan érzésem, hogy hamar végig fogok "szaladni" a részeken :D :wink:
Majd akkor dumálhatunk/vitatkozhatunk. :wink:
Én most kezdem a 3. évadot. Az a kedvencem.
Nekem is az a kedvenc évadom :) És én is benne vagyok a részek kitárgyalásában :) ha már Dawson fórumon vagyunk :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. júl. 09, 2010 11:33 pm

elso, 3as, 2es :)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » vas. júl. 18, 2010 7:23 pm

Kis helyzetjelentés: Most jutottam el a 29-ik részig (Vigyázz mit kívánsz!), Dawson részeg jelenete annyira nagyon ott van még mindig :lol: Nagyon gyorsan haladok a részekkel - 9 nap alatt a 29 rész kicsit tömény, majd ha befejeztem a 2. évadot írok összevonva kritikát. Át kell gondolni kicsit :)

Mellesleg Dawson kívánságai :D
http://www.youtube.com/watch?v=M6Tl1IY3hZU
Dawson és Andy rókázása. "I'm never drinking again" :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=wigKesIqygU
Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. júl. 18, 2010 7:32 pm

igazad van Joss. Dawson kívánságai nagyon ott voltak a szeren.
és ahogy elkezdte keresni Joey-t. nekem az top 5-ös volt.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » kedd júl. 20, 2010 6:30 pm

Joss írta:Kis helyzetjelentés: Most jutottam el a 29-ik részig (Vigyázz mit kívánsz!), Dawson részeg jelenete annyira nagyon ott van még mindig :lol: Nagyon gyorsan haladok a részekkel - 9 nap alatt a 29 rész kicsit tömény, majd ha befejeztem a 2. évadot írok összevonva kritikát. Át kell gondolni kicsit :)

Mellesleg Dawson kívánságai :D
http://www.youtube.com/watch?v=M6Tl1IY3hZU
Dawson és Andy rókázása. "I'm never drinking again" :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=wigKesIqygU
Huh én ezt a részt nem is láttam még... Na asszem ezt be kell pótolnom sürgősen :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » vas. júl. 25, 2010 10:18 pm

koani írta:
Joss írta:Kis helyzetjelentés: Most jutottam el a 29-ik részig (Vigyázz mit kívánsz!), Dawson részeg jelenete annyira nagyon ott van még mindig :lol: Nagyon gyorsan haladok a részekkel - 9 nap alatt a 29 rész kicsit tömény, majd ha befejeztem a 2. évadot írok összevonva kritikát. Át kell gondolni kicsit :)

Mellesleg Dawson kívánságai :D
http://www.youtube.com/watch?v=M6Tl1IY3hZU
Dawson és Andy rókázása. "I'm never drinking again" :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=wigKesIqygU
Huh én ezt a részt nem is láttam még... Na asszem ezt be kell pótolnom sürgősen :)
Jó rész volt.Bár nekem az is tetszett, mikor Dawson feljutott a szobájába, és ott kiket látott? :D
Kép

Válasz küldése