Kedvenc szereplők

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Ki a kedvenc szereplőd a sorozatban?

Dawson Leery
3
12%
Joey Potter
7
27%
Jen Lindley
3
12%
Pacey Witter
5
19%
Andie McPhee
1
4%
Jack McPhee
3
12%
Valaki más
4
15%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:22 pm

ese írta:
bizsu írta:
construx írta:azonnal kérek róla dawsonos képet.
Én határozottan emlékszem, hogy már tettem be ide képet róla a fórumba. Mindjárt megkeresem.
én is! én is!
akkor nem is tudtam hova tenni, mert akkoriban még nem néztem a House-t és szerintem rá is kérdeztem nagyon bután, hogy ő ki is lenne? :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:23 pm

ese írta:
bizsu írta:
Nos, azt a képet nem találtam meg. De megtaláltam JM hihetetlenül óriási, nagy volumenű szereplését a sorozatban, azaz mind az 1 percet:

http://www.youtube.com/watch?v=N8RJA67bgsQ

Kb. 2:34 - 3:38 -ig van az ő része.
én határozattan emlékszem, hogy ezen az 1 percen kívül is játszott ő még a DC-ben. na nem sokkal többet, de tutira láttam még mást is a youtube-on JM-től.

és még valami! ebben a jelenetben tutira más zene ment anno a mi és a német verzióban, mint itt most. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:24 pm

ese írta:és hogy addig is kielégítsem C kiváncsiságát, íme ez. mazsolázgass!
http://jmorrisonfan.com/gallery/thumbna ... ?album=145

és íme mozgókép formátumban is!
http://www.youtube.com/watch?v=KkK4QdYQoaQ

http://www.youtube.com/watch?v=pioIYox6 ... re=related
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:25 pm

bizsu írta:
ese írta:és hogy addig is kielégítsem C kiváncsiságát, íme ez. mazsolázgass!
http://jmorrisonfan.com/gallery/thumbna ... ?album=145

és íme mozgókép formátumban is!
http://www.youtube.com/watch?v=KkK4QdYQoaQ

http://www.youtube.com/watch?v=pioIYox6 ... re=related
Na látod, én ezekre már nem is emlékeztem.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:26 pm

construx írta:neked is köszi! :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » csüt. márc. 12, 2009 10:33 pm

És én is köszi.

M.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » hétf. ápr. 26, 2010 9:00 pm

Nekem pasik közül Pacey az abszolút kedvenc, őt kezdetektől a végéig imádom, bár a többieket is szeretem. Lányok közül pedig a végére Jen lett a befutó nálam, főleg akkor bírtam amikor Dawsonnal másodszorra jártak, és mikor rádiózott meg ilyenek a fősulis évek alatt.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. ápr. 26, 2010 9:15 pm

koani írta:Nekem pasik közül Pacey az abszolút kedvenc, őt kezdetektől a végéig imádom, bár a többieket is szeretem. Lányok közül pedig a végére Jen lett a befutó nálam, főleg akkor bírtam amikor Dawsonnal másodszorra jártak, és mikor rádiózott meg ilyenek a fősulis évek alatt.
Az én kedvenceim is Jen és Pacey. De nekem Jen is már az elejétől fogva. A többiekkel sincs bajom, de Joey nekem túl "hisztis", Dawson meg túl hős szerelmes típus. Jacket is bírtam, Andy annyira nem volt a kedvencem.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. ápr. 26, 2010 9:16 pm

Ja és kedveltem Audreyt is. :)

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. ápr. 26, 2010 9:17 pm

nahát, én Andie-t bírtam, Audrey-t meg nem. picit túl tenyeres-talpas volt nekem. talán csak a magyar hangja miatt.
Joey-t csak az első évadban szerettem igazán. Jen szinte végig kedvenc volt.
pasikról nem nyilatkozom. :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd ápr. 27, 2010 11:13 am

Jennek volt egy korszaka, amit nem annyira kedveltem, 2ik evad elejen az hiszem meglodult es visszatert a leiszom-magam-a-sarga-foldig korszakahoz, akkoriban baratkozott azzal a lannyal aki kesobb vizbe fulladt.....de azutan h odakoltozott Jack-hez, teljesen helyre allt. tokre birtam attol kezdve ahogy Jack-el baratok lettek, es Jacket is kb attol kezdtem el igazan kedvelni...az uj frizko sokat dobott rajta
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » kedd ápr. 27, 2010 1:14 pm

temesed írta:Jennek volt egy korszaka, amit nem annyira kedveltem, 2ik evad elejen az hiszem meglodult es visszatert a leiszom-magam-a-sarga-foldig korszakahoz, akkoriban baratkozott azzal a lannyal aki kesobb vizbe fulladt.....de azutan h odakoltozott Jack-hez, teljesen helyre allt. tokre birtam attol kezdve ahogy Jack-el baratok lettek, es Jacket is kb attol kezdtem el igazan kedvelni...az uj frizko sokat dobott rajta
Teljesen egyetértek veled, nekem is Jen csak akkor nem volt annyira szimpi mikor olyan "rosszabb" korszakát élte, amit írsz, de utána már nagyon megszerettem. És tényleg főleg az, hogy milyen jó barátok voltak mindig Jackel, meg a Nagyival is nagyon ari volt sokszor. A végén én mindig sírok is, nem tudom miért kellett így befejezni a sorozatot, lehetett volna hapy end...
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd ápr. 27, 2010 6:35 pm

felejtsd el, gondold azt, hogy happy end lett.
én is így csinálom. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára construx kedd ápr. 27, 2010 8:08 pm-kor.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » kedd ápr. 27, 2010 7:54 pm

construx írta:felejtsd el, gondolt azt, hogy happy end lett.
én is így csinálom. :)
hát igen, én is sokszor azt csinálom :) pl Moulen Rouge-t nem tudom láttátok-e, de én ott mindig a végén csak a függöny leeresztéséig nézem meg, a legvégét már nem, mert az már nem a legjobb.
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd ápr. 27, 2010 7:56 pm

koani írta:
construx írta:felejtsd el, gondolt azt, hogy happy end lett.
én is így csinálom. :)
hát igen, én is sokszor azt csinálom :) pl Moulen Rouge-t nem tudom láttátok-e, de én ott mindig a végén csak a függöny leeresztéséig nézem meg, a legvégét már nem, mert az már nem a legjobb.
Mint, amikor Phoebenek nem engedi a nagymamája, hogy megnézze a szomorú filmek végét, így csak felnőtt fejjel jön rá, hogy azért van néhány film, ami nem happy enddel végződik... :)
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » kedd ápr. 27, 2010 8:06 pm

bizsu írta:
koani írta:
construx írta:felejtsd el, gondolt azt, hogy happy end lett.
én is így csinálom. :)
hát igen, én is sokszor azt csinálom :) pl Moulen Rouge-t nem tudom láttátok-e, de én ott mindig a végén csak a függöny leeresztéséig nézem meg, a legvégét már nem, mert az már nem a legjobb.
Mint, amikor Phoebenek nem engedi a nagymamája, hogy megnézze a szomorú filmek végét, így csak felnőtt fejjel jön rá, hogy azért van néhány film, ami nem happy enddel végződik... :)
igen az egy jó rész :) asszem valami kutyás filmet is néznek akkor benne :) lehet a film címe egy kvízkérdés :D
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. ápr. 28, 2010 11:26 pm

bambiiiii :P:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: Delilah » csüt. nov. 14, 2019 10:43 pm

PACEY. Kábé első résztől. :D

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. nov. 14, 2019 10:47 pm

Delilah írta:
csüt. nov. 14, 2019 10:43 pm
PACEY. Kábé első résztől. :D
Azért, mert rosszfiús? ;)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: Delilah » csüt. nov. 14, 2019 11:47 pm

Jó kérdés, nálam az mindent vitt, hogy egy nála idősebb nőt levett a lábáról. :D
A rosszfiús enyhe túlzás, de igen, van benne valami kis beütés.
Újranézve a sorozatot talán az alapvető különbség közte meg Dawson között az, hogy míg ő aktív cselekvő, Dawson gyakrabban elméleti síkon mozog. Mindkettőnek megvan a maga szerepe az ember életében, ők valahol két pólust képviseltek.
Pacey egyébként azért jó szereplő, mert komoly puttonyt cipel a verbálisan őt szapuló apja miatt, és a kapcsolatuk nagyon szépen van bemutatva. Amikor Andie-t elviszik és Pacey szíve majd megszakad, és az apja végre normálisan szól hozzá, apaként és emberként, Pacey meg elsírja magát, az most is annyira kiütött, mint amikor először láttam. A viccelődés mögött mindig ott a sérülékeny, imbolygó önbizalommal rendelkező kisfiú. (Ebben magamra ismerek, önbizalmam oly stramm, akár a kártyavár.) Mindig kevésnek hiszi magát, eleinte nem is érti, hogy Joey miért őt választja. Ezek a sérült figurák nagyon jók szoktak lenni és rendszeresen bukom is rájuk. :p Joshua Jackson pedig remek színész volt már akkor, szépen formázza Pacey-t.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: construx » pén. nov. 15, 2019 7:57 pm

Delilah írta:
csüt. nov. 14, 2019 11:47 pm
Jó kérdés, nálam az mindent vitt, hogy egy nála idősebb nőt levett a lábáról. :D
A rosszfiús enyhe túlzás, de igen, van benne valami kis beütés.
Újranézve a sorozatot talán az alapvető különbség közte meg Dawson között az, hogy míg ő aktív cselekvő, Dawson gyakrabban elméleti síkon mozog. Mindkettőnek megvan a maga szerepe az ember életében, ők valahol két pólust képviseltek.
Pacey egyébként azért jó szereplő, mert komoly puttonyt cipel a verbálisan őt szapuló apja miatt, és a kapcsolatuk nagyon szépen van bemutatva. Amikor Andie-t elviszik és Pacey szíve majd megszakad, és az apja végre normálisan szól hozzá, apaként és emberként, Pacey meg elsírja magát, az most is annyira kiütött, mint amikor először láttam. A viccelődés mögött mindig ott a sérülékeny, imbolygó önbizalommal rendelkező kisfiú. (Ebben magamra ismerek, önbizalmam oly stramm, akár a kártyavár.) Mindig kevésnek hiszi magát, eleinte nem is érti, hogy Joey miért őt választja. Ezek a sérült figurák nagyon jók szoktak lenni és rendszeresen bukom is rájuk. :p Joshua Jackson pedig remek színész volt már akkor, szépen formázza Pacey-t.
Annak idején kis 14 éves gimisként megtetszett egy lány, akiről kiderült, hogy négy évvel idősebb. (Akkoriban az elég nagy szó volt.)
Mivel korábban viszonylag népszerű voltam a lányok között, simán úgy döntöttem, hogy márpedig meghódítom.
Megtettem mindent, nyomultam, ahogy tudtam, és még ha nem is jártam teljes sikerrel, értékelte az erőfeszítéseimet, jó barátok lettünk és később is tartottuk a kapcsolatot.

Ez számít? :)

Őszintén szólva nem rémlik, hogy a suliban nagyon buktam volna idősebb nőkre - vagy csak eleve nem gondoltam, hogy bármi ilyesminek volna realitása.

No de végülis mindig is Dawsont éreztem magamhoz közelebbi karakternek, szóval ez aligha véletlen. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. nov. 16, 2019 6:05 pm

Nekem a kedvenc szereplő témakörben, fiúk közül egyértelműen Pacey, ő mindig bejött, de főleg Andy és Joey mellett, nagyon jól tudta meghódítani a nőket.
Lányok közül érdekes kettősség van, mert míg magamat inkább Joey típusnak tartom, illetve tiniként egyértelműen hozzá hasonlóan viselkedtem inkább, de mégis Jen volt a szimpatikusabb a sorozatban. Főleg miután a züllős énjét maga mögött hagyta.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. nov. 17, 2019 9:38 pm

Delilah írta:
csüt. nov. 14, 2019 11:47 pm
Jó kérdés, nálam az mindent vitt, hogy egy nála idősebb nőt levett a lábáról. :D
Érdekes, nekem pont ez a Pacey - Tamara szál, ami az idő múlásával teljesen más perspektívába került. Mivel most már kb. annyi idős vagyok, mint Tamara volt anno, és viszonylag sokat mozgok 14-15 éves fiúk (fiatalok) körében, ma már teljesen elképzelhetetnek tartom, hogy egy ilyen kapcsolat a valóságban is létrejöjjön (tudom persze, hogy mindenre lehet példát hozni...). Nem feltétlen a köztük lévő korkülönbség miatt, hanem amiatt, hogy Pacey még szörnyen fiatal volt, még akkor is, ha nyilván itt egy idősebb színész játszotta, aki miatt sokkal érettebnek tűnt az egész karakter. El se tudom képzelni, hogy valaha úgy nézzek a sulinkba járó ennyi idős fiúkra, mint Tamara Paceyre.

Amúgy Pacey forever részemről is! :-)
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: ese » kedd nov. 19, 2019 10:49 pm

bizsu írta:
vas. nov. 17, 2019 9:38 pm
Delilah írta:
csüt. nov. 14, 2019 11:47 pm
Jó kérdés, nálam az mindent vitt, hogy egy nála idősebb nőt levett a lábáról. :D
Érdekes, nekem pont ez a Pacey - Tamara szál, ami az idő múlásával teljesen más perspektívába került. Mivel most már kb. annyi idős vagyok, mint Tamara volt anno, és viszonylag sokat mozgok 14-15 éves fiúk (fiatalok) körében, ma már teljesen elképzelhetetnek tartom, hogy egy ilyen kapcsolat a valóságban is létrejöjjön (tudom persze, hogy mindenre lehet példát hozni...). Nem feltétlen a köztük lévő korkülönbség miatt, hanem amiatt, hogy Pacey még szörnyen fiatal volt, még akkor is, ha nyilván itt egy idősebb színész játszotta, aki miatt sokkal érettebnek tűnt az egész karakter. El se tudom képzelni, hogy valaha úgy nézzek a sulinkba járó ennyi idős fiúkra, mint Tamara Paceyre.

Amúgy Pacey forever részemről is! :-)
Ez tök érdekes, hogy saját szemszögből nézted meg a helyzetet. Nyilván én sem tudtam volna magamat elképzelni a helyzetben, de könyvelőként nincs is ilyen veszély. 14-15 évesen nem alapítanak céget helyes Pacey-k. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: Delilah » vas. nov. 24, 2019 5:54 pm

Hm, ez érdekes mert valóban nem tanítottam nálam fiatalabbakat (nem sokat) viszont bevallom, hogy ahogy 20 évesen is vonzódtam 16 évesekhez, sajnos ez 30 éves koromra is megmaradt és lám, itt vagyok 40 évesen...:D
Ez nem azt jelenti, hogy liliomtipró lennék, vagy pedo, csak néha a korral nem tudok mit kezdeni. Meg az "elfogadott szabályokkal".
De abban egyet értünk, hogy a 16 éves Pacey kábé egy mai 35 éves férfinak az érettségi szintjével rendelkezett (időnként). Ez tény.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 24, 2019 6:34 pm

Delilah írta:
vas. nov. 24, 2019 5:54 pm
Hm, ez érdekes mert valóban nem tanítottam nálam fiatalabbakat (nem sokat) viszont bevallom, hogy ahogy 20 évesen is vonzódtam 16 évesekhez, sajnos ez 30 éves koromra is megmaradt és lám, itt vagyok 40 évesen...:D
Ez nem azt jelenti, hogy liliomtipró lennék, vagy pedo, csak néha a korral nem tudok mit kezdeni. Meg az "elfogadott szabályokkal".
De abban egyet értünk, hogy a 16 éves Pacey kábé egy mai 35 éves férfinak az érettségi szintjével rendelkezett (időnként). Ez tény.
Tanulmányok születtek arról, hogy a sorozat szereplői mennyire nem a koruknak megfelelően viselkedtek és beszéltek.

Régen azt hittem, ettől hiteltelenebbé vált a sorozat, ma azt gondolom, részben emiatt vált klasszikussá.
Hány iskolai sorozatot ismerünk, amely húsz évvel később is üt, nem pedig vicces vagy ciki?
A Dawson ilyen. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: Delilah » vas. nov. 24, 2019 7:09 pm

construx írta:
vas. nov. 24, 2019 6:34 pm
Delilah írta:
vas. nov. 24, 2019 5:54 pm
Hm, ez érdekes mert valóban nem tanítottam nálam fiatalabbakat (nem sokat) viszont bevallom, hogy ahogy 20 évesen is vonzódtam 16 évesekhez, sajnos ez 30 éves koromra is megmaradt és lám, itt vagyok 40 évesen...:D
Ez nem azt jelenti, hogy liliomtipró lennék, vagy pedo, csak néha a korral nem tudok mit kezdeni. Meg az "elfogadott szabályokkal".
De abban egyet értünk, hogy a 16 éves Pacey kábé egy mai 35 éves férfinak az érettségi szintjével rendelkezett (időnként). Ez tény.
Tanulmányok születtek arról, hogy a sorozat szereplői mennyire nem a koruknak megfelelően viselkedtek és beszéltek.

Régen azt hittem, ettől hiteltelenebbé vált a sorozat, ma azt gondolom, részben emiatt vált klasszikussá.
Hány iskolai sorozatot ismerünk, amely húsz évvel később is üt, nem pedig vicces vagy ciki?
A Dawson ilyen. :)
Igazad van. Biztosan ezért ragadott meg ennyire. Gyakorlatilag majdnem az én korosztályomnak szól.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: koani » kedd nov. 26, 2019 9:17 pm

Egyetértek abszolút komolyabbak voltak a párbeszédek, mint a tinisorozatokban megszokhattuk. És pont ezért szuper és időtálló. Ma is szibesen nézném, pedig már rég nem vagyok tini. 😁
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Válasz küldése