Kedvenc szezon

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » csüt. márc. 31, 2005 7:07 pm

1. Hát igen,valóban a 3. volt a legjobb. (Szintén P+J-fan) Kedvenc rész: Egy soha véget nem érő nap!!!!
2. Aztán a 4., tényleg: Az a végzősök diákcsínyéről szóló nyomozósdi- fenomenális!!!!
3. AZ 1., ott kezdődött minden!

4. AZ 5., hááát.... Bár ebben is volt jó rész (azon a rémtörténetesen kívűl, az borzasztó volt... Ebben volt ugye?)
5. A 2.-ra nem emlékszem, de ezek szerint nem hagyott mély nyomot bennem...

Ennyi. Nagyjából a Te sorrended, Ronibabaa, csak én még nem tudom beletenni a 6.-at. De megmondom őszintén, eddig nem vagyok oda érte....
Üdv: M.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » csüt. márc. 31, 2005 10:03 pm

Hola!

Nos, az én sorrendem is hasonló- mint nagy PJ-fan, én is természetesen a 3. szezont szeretem a legjobban, különösen az utolsó részeket!
Nyilván a S4 a 2. helyen, ugye, nem kell mondanom, miért...
Az S1 is dobogós, nagyon jó volt a sorikezdet, nem véletlenül szerettem bele!

Nálam ezek után jön a S2, az 5-6 szerintem csak az igazi rajongóknak szól! ( Az S1-S4-ig sokak számára élvezetes, de az utolsó 2 szerintem azért messze elmarad ettől a színvonaltól!)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. ápr. 01, 2005 4:08 pm

Corrman írta:Nos, az én sorrendem is hasonló- mint nagy PJ-fan, én is természetesen a 3. szezont szeretem a legjobban, különösen az utolsó részeket!
Hát igen, egyetértek! :lol:
Aztán meg a 4. majd a 2. és az 1.! Hát igen, az utolsó 2 sori elmarad a többi színvonalától, de azért nekem még ezek is nagyon tetszenek!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. ápr. 01, 2005 5:25 pm

Most láttam, hogy asszem vasárnap a SAT 1-en Dawson! Nem tudja valaki, hogy ott most melyik részt adják? Mert ott már egyszer leadták az egészet, és láttam is, úgyhogy most nem értem, mi van? :?: :?: :?:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. ápr. 01, 2005 5:36 pm

Én sajnos az első hármat nem láttam egyáltalán. :(
A negyedikből csak néhány részt.
Nekem az ötödik nagyon tetszett, mert én is egyetemista vagyok és talán ezért állt közel hozzám ez a széria. Jaj, ha én is ilyen kollégiumban lakhatnék!!!
A hatodik pedig elég izginek ígérkezik, kíváncsi vagyok.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. ápr. 01, 2005 5:37 pm

Kornbabe írta:Én sajnos az első hármat nem láttam egyáltalán. :(
A negyedikből csak néhány részt.
Nekem az ötödik nagyon tetszett, mert én is egyetemista vagyok és talán ezért állt közel hozzám ez a széria. Jaj, ha én is ilyen kollégiumba laknék!!!
A hatodik pedig elég izginek ígérkezik, kíváncsi vagyok.

Ejjj! Ha kijön a DVD, okvetlenül vedd meg!!! A harmedik egyszerűen magnifico!!! ( és az első 2-t sem szabad kihagyni! 8) )

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. ápr. 01, 2005 5:39 pm

Corrman írta:
Kornbabe írta:Én sajnos az első hármat nem láttam egyáltalán. :(
A negyedikből csak néhány részt.
Nekem az ötödik nagyon tetszett, mert én is egyetemista vagyok és talán ezért állt közel hozzám ez a széria. Jaj, ha én is ilyen kollégiumba laknék!!!
A hatodik pedig elég izginek ígérkezik, kíváncsi vagyok.

Ejjj! Ha kijön a DVD, okvetlenül vedd meg!!! A harmedik egyszerűen magnifico!!! ( és az első 2-t sem szabad kihagyni! 8) )
Naná, hogy megveszem. Ráadásul az összeset! Csak jönne el ez a pillanat is!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. ápr. 01, 2005 5:42 pm

Hát, szeritnem eljön, a nagy kérdés: MIKOR?????

Remélem, 10 éven belül, mert 30 évesen már nem biztos, hogy égető szükségletként jelentkezik nálam a DC DVD-k megvétele! :?

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. ápr. 01, 2005 5:45 pm

Corrman írta:Hát, szeritnem eljön, a nagy kérdés: MIKOR?????

Remélem, 10 éven belül, mert 30 évesen már nem biztos, hogy égető szükségletként jelentkezik nálam a DC DVD-k megvétele! :?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én optimista vagyok. Ha kijött a 24, amit nem is tudom, hogy adtak-e egyáltalán magyar csatornán vagy a Kés/alatt, ami "csak" a Viasat ad (este 10 után), akkor remélem erre is sor kerül.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. ápr. 01, 2005 5:48 pm

Pont a 24 jutott nekem is eszembe! De hát, sok furcsaságot láttam, tapasztaltam már a médis és általában a televíziózás világában! Remélem, ezúttal nem szívnak a magyar rajongók.

Engem ugyanígy érdekelne a Csengetett, Mylord?
Csak a kötözött bolondok
Esküdt ellenségek, etc, DVD-k, de , ha jól tudom, eddig egyedül a Jóbarátok DVD-nek örülhettem!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. ápr. 01, 2005 6:59 pm

Az én sorrendem az előbbiek fényében kissé meglepő:

S6
S1
S2
S5
S3
S4

Amúgy én- üdítő kivételként Joey-Eddie-fan vagyok!!! :shock:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. ápr. 16, 2005 6:26 pm

A rangsorom:

S1
S2
S4
S3
S5
S6

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd ápr. 19, 2005 7:54 am

Az én ragsorom eltér azoktól akik P+J fanok
s1
s4
s5
s3
s6
s2

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. jún. 01, 2006 11:09 am

most, h ujra kezdtem nezni a sorozatokat, es teljes egeszeben latom a tortenetet..megis nehez rangsort tenni.
az elso kulonleges volt, es mivel akkoriban en is 15 lehettem, nagy elmeny volt. a 2 szeria jol indult Dawsonnal es Joeyval, de aztan jott Jack, es Joey ambicioi, es emiatt kicsit csalodtam, viszont az Andie+Pacey szal nagyon szep volt. A 3as nagyon jo volt, Jen es Jack baratsaga nagyon tetszett...a 4es evad miatt vannak ketsegeim, a vegen nem kellett volna Dawsonnal az a csok, de az, h Joey szakitott Paceyvel-nagyon eletszeruve tette...az 5st meg most nezem. akkor mi is a rangsor? :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Válasz küldése