A szereplők filmjei

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

A szereplők filmjei

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. jan. 01, 2005 9:52 pm

Azért indítottam el újra ezt a témát, mert James-szel lesz hétfőn, azaz jan. 3-án este az M2-n a híres Vonzás szabályai, ami nagy port kavart!

Még nem láttam, de baromi kíváncsi vagyok! Azt hallottam, hogy egy zseniális film! Szóval, aki tudja nézze meg! :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Re: A szereplők filmjei

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd jan. 04, 2005 10:29 am

Ronibaba írta:Azért indítottam el újra ezt a témát, mert James-szel lesz hétfőn, azaz jan. 3-án este az M2-n a híres Vonzás szabályai, ami nagy port kavart!

Még nem láttam, de baromi kíváncsi vagyok! Azt hallottam, hogy egy zseniális film! Szóval, aki tudja nézze meg! :)
Hát megnéztem és fel is vettem, ami nagyon jó ötlet volt, mert szerintem egy zseniális film! A szereplők hihetetlenül jól játszanak...és nem gondoltam volna, hogy James ennyire jó!
Olyan iszonyatosan hitelesen játszotta a rossz figurát, hogy akár el is hihetnénk neki, hogy valójában ilyen!

Szerintem egy nagyon érdekes film volt! De aki nem szereti az elvont dolgokat, annak nem ajánlom! Meg az érzékeny lelkületű embereknek sem!

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » vas. feb. 27, 2005 6:17 pm

Szerintem ebbe a topicba nyugodtan beírhatom a szereplők összes filmjét:

Dawson: http://www.imdb.com/name/nm0004735/
Joey : http://www.imdb.com/name/nm0005017/
Jen : http://www.imdb.com/name/nm0931329/
Pacey : http://www.imdb.com/name/nm0005045/
Jack : http://www.imdb.com/name/nm0005445/

(A régi fórumon páran írtátok, hogy nem tudtok ezzel mit kezdeni. Ahová az internet címeket irjátok, be kell másolni ezeket a sorokat, http-kezdettel és máris bejön az oldal a szereplők összes filmjével időrendi sorrendben. Aki meg tudja hogy kell, attól elnézést :) )

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » vas. feb. 27, 2005 6:19 pm

Áh, most nézem, ez már full extrás oldal, nem is kell másolgatni, csak simán rákattintani. :)
Így a legjobb, remélem segítettem. ;)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. feb. 28, 2005 12:42 pm

Katie Holmes legutóbbi filmjeit, a Pieces of Aprilt és First Daughtert nem adták itthon, igaz?

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » hétf. feb. 28, 2005 4:23 pm

Nem adták ki őket. De utánanéztem mindkét film letölthető (eMule) és van hozzájuk magyar feirat is (www.feliratok.hu).
A Pieces of April -t el is kezdtem letölteni, kösz a tippet. ;)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. feb. 28, 2005 10:05 pm

Stone írta:Nem adták ki őket. De utánanéztem mindkét film letölthető (eMule) és van hozzájuk magyar feirat is (www.feliratok.hu).
A Pieces of April -t el is kezdtem letölteni, kösz a tippet. ;)
Ha megnézted, megírnád, milyen volt? A First Daughterről egyébként azt hittem, hogy fogják adni itthon, mert láttam a bemutatóját a Gamestar DVD-n néhány hónapja. A novemberi Cosmoplitanban (amelyben volt egy interjú vele) azt írták "hamarosan látható lesz nálunk", ezért nem tudtam, hogy leadták már a mozik vagy sem.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd márc. 01, 2005 3:09 pm

Kornbabe írta:Ha megnézted, megírnád, milyen volt? A First Daughterről egyébként azt hittem, hogy fogják adni itthon, mert láttam a bemutatóját a Gamestar DVD-n néhány hónapja. A novemberi Cosmoplitanban (amelyben volt egy interjú vele) azt írták "hamarosan látható lesz nálunk", ezért nem tudtam, hogy leadták már a mozik vagy sem.
Szerintem a First Daughter hamarosan jön ide!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd márc. 01, 2005 11:27 pm

Ronibaba írta: Szerintem a First Daughter hamarosan jön ide!
:D

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szer. márc. 02, 2005 2:15 pm

Halihó!!

Köztetek egy csomó számítógépguruval, szóval bizti tud valaki segíteni.
Ha letöltök egy filmet, s kiszeretném írni CD-re, de a CD csak 700 MB-s, a film meg mondjuk 840, akkor mi a fenét kell csinálni?
Tömörítsem vagy hogyan?

Help!

Előre is köszi, és bocsi a tudatlanságomért- csak zenét szoktam tölteni, arra meg rendszerint 80-100 MB is elég.

Forever Katie!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. márc. 02, 2005 3:06 pm

Corrman írta:Halihó!!

Köztetek egy csomó számítógépguruval, szóval bizti tud valaki segíteni.
Ha letöltök egy filmet, s kiszeretném írni CD-re, de a CD csak 700 MB-s, a film meg mondjuk 840, akkor mi a fenét kell csinálni?
Tömörítsem vagy hogyan?

Help!

Előre is köszi, és bocsi a tudatlanságomért- csak zenét szoktam tölteni, arra meg rendszerint 80-100 MB is elég.

Forever Katie!
Hmmm...hát én is voltam így! szerintem ha tömöríted, akkor sem fogod tudni kiírni. Van vmi progi, amivel szét kell vágni a filmet és akkor megy 2 Cd-re. De majd megkérdezek este vkit, hátha tud segíteni!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » csüt. márc. 03, 2005 2:49 pm

Ronibaba írta:
Corrman írta:Halihó!!

Köztetek egy csomó számítógépguruval, szóval bizti tud valaki segíteni.
Ha letöltök egy filmet, s kiszeretném írni CD-re, de a CD csak 700 MB-s, a film meg mondjuk 840, akkor mi a fenét kell csinálni?
Tömörítsem vagy hogyan?

Help!

Előre is köszi, és bocsi a tudatlanságomért- csak zenét szoktam tölteni, arra meg rendszerint 80-100 MB is elég.

Forever Katie!
Hmmm...hát én is voltam így! szerintem ha tömöríted, akkor sem fogod tudni kiírni. Van vmi progi, amivel szét kell vágni a filmet és akkor megy 2 Cd-re. De majd megkérdezek este vkit, hátha tud segíteni!
Köszike előre is!

Jobb már a kedved? Amióta újfent gyakrabban forgolódok körülöttetek elég depisnek tűnsz! Fel a fejjel! :wink:

Amúgy lehet, hogy kéne vennem egy DVD-írót, és akkor nem lenne probléma! Kár, hogy nemcsak magyar vagyok, hanem skót is :lol:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. márc. 03, 2005 5:59 pm

Corrman írta: Köszike előre is!

Jobb már a kedved? Amióta újfent gyakrabban forgolódok körülöttetek elég depisnek tűnsz! Fel a fejjel! :wink:

Amúgy lehet, hogy kéne vennem egy DVD-írót, és akkor nem lenne probléma! Kár, hogy nemcsak magyar vagyok, hanem skót is :lol:
Köszi, megvok! Csak hát most olyan időszak van, hogy nem vagyok jó passzban. de majd lesz jobb! :)

Na, kaptam egy progit, amivel szét lehet vágni a filmet, viszont még nem tom, hogy hogy kell használni! Ha gondolod, akkor elküldhetem mailbe, csak olyan címet adj, hogy elférjen rá 1 MB körüli cucc!!!
Aztán meg majd megkérdezem, hogy hogyan kell használni! Vagy megadom a srác mailcímét, akitől kaptam és esetleg íhatsz neki is, hogy magyarázza el!

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » pén. márc. 04, 2005 12:00 am

Ha filmet szedsz le netről, az direkt ~700MB körül szokott lenni, h ki lehessen írni, hacsak nem .mpg-ben szedted le a file-t. Keresd meg az adott filmet .avi-ban, az tuti cd méretű. Amúgy meg cd túlírás lehetséges, de ennyivel nem tudod túlirni, max ~750MB.

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » pén. márc. 04, 2005 12:16 am

Pieces of April, Katie Holmes
---------------------------------

Sajnos nem valami jó film. Amelett hogy elég nyomasztó, még unalmas is. Valami családi dráma kategóriába sorolható. Adott egy család, férj-feleség meg 3 gyerek, ahol April (Katie H.) a leidősebb gyerek, már nem él a családdal, hanem vmi nagyvárosi gettóban a néger:) pasijával. April egyszerű lányka, bakancsban, percingekkel, tetkó a nyakon (kicsit fura volt így látni a mi Joeynkat :D), szóval valami alteros a szerepben, vagy punk vagy tudomisén mi:)
A film arról szól hogy hálaadáskor bevágódik a famili a kocsiba, h meglátogassák April-t. 2 szálon fut a film: 1 April pulykát süt(ne), kaját csinál, diszit, készül ezerrel. Pasija elmegy otthonról valami haverjával találkozni. Behal a sütő ez adja a bonyodalmat, April szomszédról szomszédra jár sütő ügyben, viszi a pulykát h süssék meg neki :)
Persze a legtöbb szomszéd hót zizi, ez élet összes szarsága előjön. (emberi hülyeség stb.)
A másik szálon a család autókázása fut, ahogy mennek April-hez, kiderül hogy nem nagyon szereti a különc lánykát a család, főleg az anyja nem aki egy idebeteg vadállat a rosszabbik fajtából. Halálos beteg és persze hogy a könyezetén tölti ki a életundorát. Jószivű apuka, a másik 2 gyerek is normális, és utközben felveszik még a nő anyját is, szal az anyós is jön ezerrel:)
A végkifejlet sem bonyolult, eljutanak Aprilhez és a szakadék ház bejátatában össze is futnak Bobby-val, April fekete pasijával és ez be is teszi az ajtót a családnak, elhúznak egy étterembe (hazafelé), April sír + áthíva a szomszédokat zabálni, ne vesszen kárba a kaja. Az étteremben megszállja a jóság az anyucit, megkér egy motoros bandát :) hogy dobja vissza a gettóba. Kopogás, April ajtót nyit, ott az anyuka nagy összeborolás, persze a család is jön utána, full nagy hepi end...
pff, gagyi
nem ajánlom a filmet senkinek :()
csak Katie miatt néztem végig, de ő sem volt a szerepben valami szépség
egy kicsit hosszú lett, de nem baj :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. márc. 04, 2005 8:04 pm

Stone írta:Pieces of April, Katie Holmes
---------------------------------

Sajnos nem valami jó film. Amelett hogy elég nyomasztó, még unalmas is. Valami családi dráma kategóriába sorolható. Adott egy család, férj-feleség meg 3 gyerek, ahol April (Katie H.) a leidősebb gyerek, már nem él a családdal, hanem vmi nagyvárosi gettóban a néger:) pasijával. April egyszerű lányka, bakancsban, percingekkel, tetkó a nyakon (kicsit fura volt így látni a mi Joeynkat :D), szóval valami alteros a szerepben, vagy punk vagy tudomisén mi:)
A film arról szól hogy hálaadáskor bevágódik a famili a kocsiba, h meglátogassák April-t. 2 szálon fut a film: 1 April pulykát süt(ne), kaját csinál, diszit, készül ezerrel. Pasija elmegy otthonról valami haverjával találkozni. Behal a sütő ez adja a bonyodalmat, April szomszédról szomszédra jár sütő ügyben, viszi a pulykát h süssék meg neki :)
Persze a legtöbb szomszéd hót zizi, ez élet összes szarsága előjön. (emberi hülyeség stb.)
A másik szálon a család autókázása fut, ahogy mennek April-hez, kiderül hogy nem nagyon szereti a különc lánykát a család, főleg az anyja nem aki egy idebeteg vadállat a rosszabbik fajtából. Halálos beteg és persze hogy a könyezetén tölti ki a életundorát. Jószivű apuka, a másik 2 gyerek is normális, és utközben felveszik még a nő anyját is, szal az anyós is jön ezerrel:)
A végkifejlet sem bonyolult, eljutanak Aprilhez és a szakadék ház bejátatában össze is futnak Bobby-val, April fekete pasijával és ez be is teszi az ajtót a családnak, elhúznak egy étterembe (hazafelé), April sír + áthíva a szomszédokat zabálni, ne vesszen kárba a kaja. Az étteremben megszállja a jóság az anyucit, megkér egy motoros bandát :) hogy dobja vissza a gettóba. Kopogás, April ajtót nyit, ott az anyuka nagy összeborolás, persze a család is jön utána, full nagy hepi end...
pff, gagyi
nem ajánlom a filmet senkinek :()
csak Katie miatt néztem végig, de ő sem volt a szerepben valami szépség
egy kicsit hosszú lett, de nem baj :)
Köszi, hogy megírtad! Tetszett, ahogy leírtad a tartalmát.
Hát...valóban nem tűnik jó filmnek :? . Valahogy megértem, hogy nem adták le itthon. :P
Kíváncsi vagyok, hogy Batman Beginsben majd milyet fog alakítani Katie..

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. márc. 04, 2005 8:29 pm

Hát, sajnos, én attól a filmtől sem várok sokat, de a Thank you for smokingra és a Shame on U-ra nagyon kíváncsi vagyok!
Bár őszintán szólva már igen rég leírtam Dennis Quaid-et, úgyhogy lehet, hogy ismét a bukott produkciót látunk majd...de ez még a jövő zenéje! :roll:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. márc. 04, 2005 11:42 pm

Corrman írta:Hát, sajnos, én attól a filmtől sem várok sokat, de a Thank you for smokingra és a Shame on U-ra nagyon kíváncsi vagyok!
Bár őszintán szólva már igen rég leírtam Dennis Quaid-et, úgyhogy lehet, hogy ismét a bukott produkciót látunk majd...de ez még a jövő zenéje! :roll:
A Thank you for smokingról jó kritikát olvastam nemrég (talán az EXIT-ben), de ahogy kivettem belőle, ez nem az a tipikus film, de lehet, hogy félreértettem, vagy rosszul emlékszem.

Dennis Quaidnek hamarosan megnézem egy filmjét, a címe Flight of the Phoenix és a trailer alapján jó filmnek ígérkezik. Remélem igazam lesz. :)

A Shame on you miről szól?

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. márc. 05, 2005 4:14 pm

Corrman írta:Hát, sajnos, én attól a filmtől sem várok sokat, de a Thank you for smokingra és a Shame on U-ra nagyon kíváncsi vagyok!
Bár őszintán szólva már igen rég leírtam Dennis Quaid-et, úgyhogy lehet, hogy ismét a bukott produkciót látunk majd...de ez még a jövő zenéje! :roll:
A "TYFS" Production Report from indieWIRE:
"Thank You For Smoking"

Based on the popular novel by Christopher Buckley, "Thank You For Smoking" takes a satiric look at the world of Big Tobacco. Nick Naylor, chief spokesman for the tobacco industry, travels the country as the face of cigarettes spending his days negotiating cigarette product placement in movies, hanging with the Marlboro Man, and later with his buddies, lobbyists for tobacco, guns and alcohol aptly named the M.O.D. squad (Merchants of Death), all while trying to remain a role model for his twelve-year-old son.

Since Mel Gibson's Icon Productions bought the book rights in the late 1990's an adaptation for the screen has been stagnant. But four years ago writer/director Jason Reitman (son of famous producer/director Ivan Reitman) voiced his interest in the project. "When I got an agent and he asked me what I wanted to do I said this, 'Thank You For Smoking'," Reitman recalled. "He said, 'Oh, it's going to be a little tricky, Icon has owned it for a while and I'm not sure if anything is happening on it anymore.'" But there was something happening. David Sacks' production company Room 9 Entertainment acquired the rights and last summer joined forces with Ed Pressman and John Schmidt's ContentFilm to co-finance and co-produce the film.

Getting Buckley's blessing to adapt the book before he started writing ("I left him a message saying, 'Hi, this is Jason Reitman, I'm the guy who's going to screw up your book.'"), Reitman admitted that writing the screenplay wasn't as strenuous as getting someone to make it. "I'm not trying to kiss the author's ass, but it's wall to wall funny and I would literally cut and paste the dialogue right out of the book," he said.

Shooting began on January 24 and will continue through early March in Los Angeles with a small stint in Washington D.C. Cinematographer James Whitaker ("The Cooler") will be shooting on 35 mm. The film stars Aaron Eckhart as Naylor, with Robert Duvall, Katie Holmes, Sam Elliott, and William H. Macy.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. márc. 12, 2005 4:05 am

Ma este 21:05-től az mtv-n Wonder Boys - Pokoli hétvége, Michael Douglas-szel, Tobey Maguire-rel, Robert Downey Jr.-ral, Rip Tornnal - és természetesen Katie Holmes-szal! :)

A film a legjobb filmdal kategóriában 2001-ben Oscar-díjat nyert!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 27, 2005 10:15 am

ÁPRILIS 1. TV2 21:45

Végső állomás Kerr Smith-szel. Én még nem láttam a filmet, de hallottam róla, szóval biztosan megnézem. Az újság szerint a műfaja: misztikus film :D , na ilyet sem hallottam még. Amennyire hallottam inkább thiller-horroros.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » csüt. márc. 31, 2005 9:44 am

Jól gondolod, ez tényleg inkább horror. Szerintem elég jó, bár nem igazán kedvelem ezt a műfajt.
Egyébként én először a 2. részt láttam és az nagyon tetszett (bár abban már nem játszott Kerr Smith), úgyhogy ezért az elsőt is megnéztem.
Ha van rá lehetőséged, szerintem nézd meg a 2. részt is. Szerintem. :lol:
timus

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » csüt. márc. 31, 2005 5:07 pm

Anonymous írta:Jól gondolod, ez tényleg inkább horror. Szerintem elég jó, bár nem igazán kedvelem ezt a műfajt.
Egyébként én először a 2. részt láttam és az nagyon tetszett (bár abban már nem játszott Kerr Smith), úgyhogy ezért az elsőt is megnéztem.
Ha van rá lehetőséged, szerintem nézd meg a 2. részt is. Szerintem. :lol:
timus
Köszi a tippet! :) Én is úgy hallottam, hogy a második rész még jobb.
Ha megnéztem az első részt, majd leírom, hogy tetszett.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. márc. 31, 2005 5:07 pm

Anonymous írta:
Anonymous írta:Jól gondolod, ez tényleg inkább horror. Szerintem elég jó, bár nem igazán kedvelem ezt a műfajt.
Egyébként én először a 2. részt láttam és az nagyon tetszett (bár abban már nem játszott Kerr Smith), úgyhogy ezért az elsőt is megnéztem.
Ha van rá lehetőséged, szerintem nézd meg a 2. részt is. Szerintem. :lol:
timus
Köszi a tippet! :) Én is úgy hallottam, hogy a második rész még jobb.
Ha megnéztem az első részt, majd leírom, hogy tetszett.
Kornbabe voltam.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. ápr. 01, 2005 3:36 pm

Közben nekem is leesett! Nem is olyan rég láttam az HBO-n a 2. részt, tényleg nagyon klassz volt....ha az első rész legalább 67,8%-ban olyan jó, akkor érdemes megnézni! Remélem nem csalódom!

Kicsit félreírok", de, ha már itt vagyok!

Tegnap láttam- hosszú évek után- újra a Négyszáz csapást Truffaut-tól! Aki nem látta, s szereti a francia újhullámot, annak feltétlenül ajánlom a filmet! Asszem a folytatás, az Antoine és Cloette is hamarosan látható lesz valahol!

Hasta luego!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. ápr. 01, 2005 4:02 pm

Én már nagyon várom, hogy újra láthassam ma este a Végső állomást! Szerintem az egyik legjobb thriller, amit eddig láttam! És örülhetünk, mert Kerr szerintem nagyon jól játszik + a többi szereplő se semmi! :)
Éljen, éljen, tök jó lesz ma este!!!!
Ja, a 2. része már megvan, de az vhogy az 1.höz képest szerintem sokkal rosszabb!

És ma láttam a Fülkét, végre! Nagyon király film, bár Katie alakítása...hát nem sokat szereplet! És az sem volt olyan hihetetlenül átható!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. ápr. 01, 2005 5:06 pm

Ronibaba írta:Én már nagyon várom, hogy újra láthassam ma este a Végső állomást! Szerintem az egyik legjobb thriller, amit eddig láttam! És örülhetünk, mert Kerr szerintem nagyon jól játszik + a többi szereplő se semmi! :)
Éljen, éljen, tök jó lesz ma este!!!!
Ja, a 2. része már megvan, de az vhogy az 1.höz képest szerintem sokkal rosszabb!

És ma láttam a Fülkét, végre! Nagyon király film, bár Katie alakítása...hát nem sokat szereplet! És az sem volt olyan hihetetlenül átható!
Én még régebben láttam a Fülkét és nagyon tetszett. Nem kerülhetett sokba a film, mert végig egy helyszínen játszódik, de ez nem vált a kárára egyáltalán. Nem láttam ehhez hasonló típusú filmet és nagyon izgalmas is volt. Katie tényleg nem sokat szerepelt benne, és sajnos a szinkronja is más volt, ami eléggé zavart.

Kódolatlan az HBO! Ennek csak addig örültem, amíg meg nem néztem a műsorújságot: SEMMI ÉRDEKES FILM NEM LESZ EBBEN A 3 NAPBAN. :?
Viszont vasárnap éjféltől adják a Végső állomás 2-t, talán azt még sikerül felvennem.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. ápr. 01, 2005 5:16 pm

Corrman írta: Tegnap láttam- hosszú évek után- újra a Négyszáz csapást Truffaut-tól! Aki nem látta, s szereti a francia újhullámot, annak feltétlenül ajánlom a filmet! Asszem a folytatás, az Antoine és Cloette is hamarosan látható lesz valahol!
Hasta luego!
Én nekem egy filmes szeminárium keretében kellett megnéznem ezt a filmet. Nem volt rossz, de az a baj, hogy nem szeretek művészfilmet nézni, mert túlságosan felkavarnak. Sokszor pont olyan dolgokat mutatnak meg bennük, amikről hallani sem akarok.(erőszak, nőalázás stb.) Lehet, hogy ez csak egy téves sztereotípia, és nem mindegyik ilyen, de én pont a kirívó példákkal találkozom a filmajánló újságokban.

Vagy itt van például a Titanic filmfesztivál egyik filmje. Nem tudom mi a címe, de olvastam hogy éles szex van benne, de persze művészien. Kérdem én, ebben mi a művészet? Ha valaki két másik ember szeretkezését akarja nézni, az kivesz egy pornófilmet vagy keres egy csatornát, amely ilyen filmeket ad. Miért kell ezt művészfilmnek nevezni????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ameline pén. ápr. 01, 2005 5:20 pm-kor.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. ápr. 01, 2005 5:19 pm

Éjfél? Hát, remélem, mázlid lesz! Amióta Pesten vagyok, itt sincs HBO, de nagyon hiányzik, ráadásul, hallottam, hogy hamarosan indul egy Cinemax nevezetű csatorna is- no, hát az nekem való!

Nos, ha tényleg igaz, amit Nóri írt, és az 1. rész még jobb, mint az első, okvetlenül megnézem!

Hajrá Kerr! :lol:

ÉS NE FELEDJÉTEK!! HOLNAP BAHREIN, ERGO DAWSON!!!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. ápr. 10, 2005 1:10 am

Nem tom, szoktátok-e nézni a Helyszínelőket a Viasaton. Egy pár héttel ezelőtti részben szerepelt Andie, azaz Meredith Monroe. Elég sokáig tartott mire megismertem, mivel hosszú barna haja volt, és eléggé ki volt mázolva. Ő volt a gyilkos a részben, hát, elég furi volt ilyen szerepben látni.

Válasz küldése