6. Dawson-találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. máj. 11, 2007 9:02 am

És akkor 3-kor???
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » pén. máj. 11, 2007 9:06 am

én 2 órát javasolnék, mivel Karesznak el kell mennie 6kor... nekem se ártana
de a 3 is megfelel
ki mikor ér oda- aki elsőre, az lemegy és lefoglalja a nagy asztalt :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. máj. 11, 2007 10:01 am

2 megálló 7-es busszal, mert nem az Astoriánál, hanem a Vas utcánál kell leszállni, az pont a mozi előtt rakja le az embert. Tehát, 3-as metróval Ferenciek tere, majd onnan a 7-es busz. :wink:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. máj. 11, 2007 11:48 am

Delilah írta:én 2 órát javasolnék, mivel Karesznak el kell mennie 6kor... nekem se ártana
de a 3 is megfelel
ki mikor ér oda- aki elsőre, az lemegy és lefoglalja a nagy asztalt :)
Lehet 2-kor is, nem biztos, hogy én odaérek, de majd sietek. Kérdés, hogy a többieknek ez a 2 mennyire jó.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. máj. 11, 2007 11:53 am

Delilah írta:akkor Uránia

Karesz, felülsz a metróra és elmész a Kálvin térig, ott felsétálsz a lépcsőn és elindulsz a Rákóczy úton a Keleti irányába, a jobb oldalon, az Uránia moziig, 1 megálló 7-es busszal ha buszozni akarsz
akar a csuda, a blicceléssel gyakran nincs szerencsém, a távolsági buszom gondolom szintén nem lett olcsóbb (a havi bérletem a duplájába kerül májustól, 4% emelés, mi?! :evil: ), úgyhogy a legtutibb tényleg a gyaloglás. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. máj. 11, 2007 1:04 pm

construx írta: akar a csuda, a blicceléssel gyakran nincs szerencsém, a távolsági buszom gondolom szintén nem lett olcsóbb (a havi bérletem a duplájába kerül májustól, 4% emelés, mi?! :evil: ), úgyhogy a legtutibb tényleg a gyaloglás. :)
Akkor ne a Kálvinnál szálljál le. :lol: Ferenciek terén érdemes, onnan max. 10 perc, de akkor már sokat mondtam. A három feljáró közül azt válaszd, ami balkézfelől az első, egy templomnál fogsz kikötni, fordulj balra és csak menj egyenesen, míg el nem érsz a mozihoz.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » pén. máj. 11, 2007 9:07 pm

AKkor hányra menjek és hova?
Áthidaló megoldásnak javaslom a fél 3-at.

Én már reggel 8-kor útrakelek, nem nagyon leszek internetközelben...

M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. máj. 11, 2007 9:10 pm

Kettő nekem is még kicsit korán van, kb. 1/2 3-ra ott tudok lenni. Akkor most már az Uránia tuti, ugye? Ugye! :)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. máj. 11, 2007 9:41 pm

Nekem a 2, a fél3 és még a 3ig valszeg elég korán lesz, de azért reménykedem, hogy a főnökség megkegyelemez nekünk és emberi időben elenged. Ma már úgy éreztem, hogy erre van is talán esély. Viszont mindenképpen hívni fogok valakit, mikor indulok, szóval figyeljétek a mobilotokat! :wink: Remélhetőleg lesz térerőtök ott lent. :)
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. máj. 11, 2007 9:49 pm

urania. fel3 korul en is ott leszek!
en is reggel indulok be a varosba, kikiserem egy ukran baratnomet a repterre, de utana mar csak a tietek vagyok
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. máj. 11, 2007 9:54 pm

temesed írta:kikiserem egy ukran baratnomet a repterre, de utana mar csak a tietek vagyok
vigyázz, mert valaki még komolyan veszi az ilyen kijelentéseket!
júúúj, lehet, hogy én!
:P
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. máj. 11, 2007 10:16 pm

Nekem is jobb a f3! :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. máj. 12, 2007 8:39 pm

Na, úgy látom én kerültem fórumközelbe leghamarabb. :) Csak szeretném elmondani, hogy ismételten nagyon jól éreztem magam, jó volt veletek megint egyet beszélgetni. :) Sajnálom, hogy többen nem jöttek (leginkább, hogy nem ismerhettük meg Julicát személyesen!). Remélem legközelebb már nem lesz akadálya annak, hogy még többen találkozhassunk!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. máj. 12, 2007 9:58 pm

úgy sajnálom, hogy nem tudtam menni! :( :( :(

meséljetek sokat, küldjetek képeket! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. máj. 12, 2007 10:07 pm

en vagyok a masodik aki forumhoz ul, de most annyira bennem van az elmeny h muszaj volt leulnom!

bevallom, en most ereztem magam a legjobb az eddigi talalkozok kozul es rajottem, h milyen kar h eddig midnig korabban elmentem pedig milyen jot beszelgettunk! az is nagyon kellemes volt, h atmentunk a voros oroszlanhoz es nyitott helyen voltunk!!!!!!!!!! nem tudom ki otlete volt, de puszilom!!!!!

Roberto, mint egyetlen ferfi a forum tagjai kozott-neked is nagyon orultem!!!

Julicat pedig en is nagyon sajnalom, h nem tudott eljonni:(:(:(

Kepekkel ugyan en nem szolgalhatok, de keszult jo sok, ugyhogy gyujtsuk ossze es tegyuk fel valami elerheto helyre:)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. máj. 12, 2007 10:15 pm

construx írta: meséljetek sokat, küldjetek képeket! :D
Roni és Robi nagyon kitettek magukért, úgyhogy jó sok kép készült. :) Rajtuk kívül még Temesed, Mary, Delilah, Ese és én voltunk ott. Először az Urániában kezdtünk, aztán a szép időre való tekintettel, átmentünk a Ráday utcába, és ott beültünk, azaz kiültünk a Vörös oroszlán kiülős részére, és ott beszélgettünk vagy 1/2 8-ig. Jó sok minden szóba került, bár Robi szegény néha már fogta a fejét, amikor a csajos témák is előjöttek, de hát egyetlen hímnemüként rendesen elnyomtuk, úgyhogy kénytelen volt ezeket is végighallgatni... :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. máj. 12, 2007 10:32 pm

bizsu írta: Roni és Robi nagyon kitettek magukért, úgyhogy jó sok kép készült. :) Rajtuk kívül még Temesed, Mary, Delilah, Ese és én voltunk ott. Először az Urániában kezdtünk, aztán a szép időre való tekintettel, átmentünk a Ráday utcába, és ott beültünk, azaz kiültünk a Vörös oroszlán kiülős részére, és ott beszélgettünk vagy 1/2 8-ig. Jó sok minden szóba került, bár Robi szegény néha már fogta a fejét, amikor a csajos témák is előjöttek, de hát egyetlen hímnemüként rendesen elnyomtuk, úgyhogy kénytelen volt ezeket is végighallgatni... :lol:
szerintem hősként tűrte és nem volt egy rossz szava se. :wink:

Azokra a képekre én is kiváncsi vagyok, mivel azért volt, amiről lemaradtam. De nagyon örülök neki, h megvártatok. Látjátok, végül csak sikerült. Ezt csütörtökön még nem gondoltam volna. :D

Én is nagyon örülök ezeknek a találkozóknak. Olyan jó veletek ilyen nagyokat dumcsizni ezeken a találkozókon. És hát Julicát én is nagyon sajnáltam. Már kiváncsi voltam rá is. (szerintem most nagyon csuklik :lol: )
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. máj. 13, 2007 9:56 am

ese írta: És hát Julicát én is nagyon sajnáltam. Már kiváncsi voltam rá is. (szerintem most nagyon csuklik :lol: )
vagy folyamatosan :D:D:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. máj. 13, 2007 10:46 am

Na, most én jövök!

Tegnap este mégis bementem még a városba erre az uniós utcabálra, mert hazaérve észrevettem, hogy lemaradtam a filmemről, és így már nem volt buli otthon maradni. Aztán 12-re értem haza. :lol:

Na, de nem ez a lényeg...mindenkit nagyon emlegettünk, akik nem jöttek, én is nagyon sajnálom, mert tényleg nagyon jó volt a tali és azt hiszem én is azt érzeztem, amit Temesed, hogy ez volt az eddigi legjobb.
Nekem különösen Julica hiányzott, mert már nagyon szerettem volna személyesen is megismerni. :( De remélem a következőn már ott lesz/leszel! :)
Tényleg jó volt, hogy átmentünk VÖ-ba, jó volt, hogy nem bent punnyadtunk egy zárt helyen, ilyen szép időben! :)

Szóval remek volt a tali, aminek nagyon örülök!!! :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. máj. 13, 2007 11:15 am

Ronibaba írta: Tényleg jó volt, hogy átmentünk VÖ-ba, jó volt, hogy nem bent punnyadtunk egy zárt helyen, ilyen szép időben! :)

Szóval remek volt a tali, aminek nagyon örülök!!! :)
ja, tényleg jó volt a szabadban lenni, bár a hátam mögött elhúzó 15ös busz nem volt semmi
:lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » vas. máj. 13, 2007 1:19 pm

sziasztok :)
én is jól éreztem magam, sokkal nyíltabban tudtam veletek beszélni (hála a sok őszinte hozzászólásnak a fórumról), csak azt sajnálom, hogy a javáról lemaradtam, de így is 9 előtt értem csak haza :( a vidékiség átka
örültem hogy láttalak titeket, Rob immár új arc a fejemben :D, Roni neked pedig drukkolok holnap! ;)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. máj. 13, 2007 1:38 pm

Delilah írta:Rob immár új arc a fejemben :D, Roni neked pedig drukkolok holnap! ;)
ezeket magyarázd el nekem is, mert ezekről lemaradtam. :oops:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. máj. 13, 2007 3:05 pm

no es akkor hol vannak a kepek? es mikorra varhatjuk????? :D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. máj. 13, 2007 4:54 pm

No, én is hazaértem.
Nagyon jól éreztem magam Veletek, jó hely az a Vörös Oroszlán (is).
Sajnálom, h. nem voltunk többen, Ameline, construx, Julica, Bacilaci, daw, Godric, jó lett volna, ha Ti is ottvagytok!

M.

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » vas. máj. 13, 2007 7:44 pm

Akiknek kellenek a képek keressenek meg priviben és elmondom hogyan és hol juthat hozzá :)

Egyébként én is nagyon jól éreztem magam, jó volt az új helyszín is :)
Remélem legközelebb Delilah már meg fog ismerni :D
Akik nem voltak ott sajnálhatják..... de majd legközelebb :)

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. máj. 13, 2007 10:00 pm

szerintem aki csinált képeket, elküldheti nekem, és felteszem az előző talis képek mellé a tar.hu-ra. valahogy talán még a jelszókreálás is menni fog.. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. máj. 23, 2007 11:02 am

senkinek nincsenek képei??? :P
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » szer. máj. 23, 2007 12:23 pm

Sziasztok!!
Jaj annyira sajnálom, hogy nem lehettem ott!!!! Nagyon szerettem volna már én is találkozni veletek!!! Higgyétek el nekem a legrosszabb :S Iszonyú zűrök voltak itthon, úgyhogy tényleg nem a saját hibámból nem mentem :S
Ne haragudjatok rám azért sem, amiért nem tudtam írni ennél hamarabb, ez is a zűrök része… :S
Most már minden rendben van szerencsére, visszaállt a régi kerékvágás, csak egy kicsit nem várt események torlódtak fel, ami a családból senkinek sem tett jót… De nem is akarok itt rébuszokban beszélni, meg untatni sem szeretnék senkit a bajaimmal, úgyhogy tényleg csak annyit szerettem volna, úgy éreztem meg kell magyaráznom, hogy miért nem voltam ott valahol, ahová nagyon szerettem volna menni, meg amire nagyon készültem is, meg aztán a szavahihetőségemet sem szeretném semmiképpen elveszíteni.
Igazából ezek olyan dolgok voltak, amik nem túlságosan publikusak, és egy bő két hétig mindenki maga alatt volt miatta, de most már rendbe jönnek a dolgok, úgyhogy tényleg nagyon kérlek titeket, hogy ne nehezteljetek rám :roll:
(Arról nem is beszélve, hogy egy csomó jó dologról lemaradtam, mint pl. a HP-kvíz, meg minden :smt013 )
Jövő héten otthon leszek Miskolcon, akkor majd igyekszem mindent visszamenőleg is elolvasni, hogy legalább a „csevegésekről” ne maradjak le!!! O:)
Kép

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » szer. máj. 23, 2007 12:24 pm

Én is nagyon kíváncsi lennék a képekre, mi lenne, ha esetleg valaki feltenné a képek részlegbe ide? O:)
Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. máj. 23, 2007 12:33 pm

üdv újra itt Julica!
eszünkbe se jutott, hogy a szavahihetőségedet vonjuk kétségbe, amiért nem jöttél a talira. inkább mindenki sajnálta, hogy nem ismerhettünk meg. sebaj, majd legközelebb.

talis képeket ide a fórumra soha nem rakunk fel - ennél sokkal szégyenlősebbek vagyunk. :D
Robertohoz fordulj ezügyben, ha minden igaz, most ő lett a képközpont és bizti, hogy szívesen elküldi neked is az elérhetőségeit (mármint a képeknek)

Karesz, ez neked is szólt - fordulj bizalommal Robhoz!
Keine Panik auf der Titanic!

Válasz küldése