SZERKESZTŐ KERESTETIK!

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

SZERKESZTŐ KERESTETIK!

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. jún. 11, 2005 4:46 pm

A weblap után ide is felteszem a hírt:
Mivel szeretném az oldalt felfrissíteni (és lehetőleg a jövőben frissen is tartani), de az időm kevés, így szerkesztőt keresek!

Elvárások: elhivatottság, megbízhatóság, tettvágy, a sorozat szeretete. :)
Előny, ha értesz a honlapszerkesztéshez.

Amit nyújtunk:
- "hivatalos" szerkesztői státusz az ország legrégebb óta működő Dawson és a haverok-weboldalán
- aláírhatod a neved, ha hírt írsz a főoldalon :wink:
- megbecsülésünk (és bizonyára a többi rajongóé is :) )

Érdeklődni, jelentkezni ebben a topikban vagy e-mailben lehet!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. júl. 13, 2005 12:12 pm

Jah, azt akartam mondani, hogy engem tök érdekelne a szerkesztés, ha értenék hozzá! :( :?

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. júl. 13, 2005 12:22 pm

Ronibaba írta:Jah, azt akartam mondani, hogy engem tök érdekelne a szerkesztés, ha értenék hozzá! :( :?
Nem kell sokat érteni hozzá, a fő az lenne, hogy betömködjük a weboldal "lyukas" helyeit, felfrissítsük, naprakésszé tegyük a menüpontjait, ilyesmi. Ha valaki ebben tudna segíteni (írna híreket, kisebb cikkeket, listát a szereplők filmjeiről, amik még nincsenek fenn a FanPage-en stb.), az remek lenne!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. júl. 13, 2005 12:23 pm

construx írta:Nem kell sokat érteni hozzá, a fő az lenne, hogy betömködjük a weboldal "lyukas" helyeit, felfrissítsük, naprakésszé tegyük a menüpontjait, ilyesmi. Ha valaki ebben tudna segíteni (írna híreket, kisebb cikkeket, listát a szereplők filmjeiről, amik még nincsenek fenn a FanPage-en stb.), az remek lenne!
Na, majd vmit kitalálok! :roll:

Muszterpisztoly
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 8:54 pm

Hozzászólás Szerző: Muszterpisztoly » szomb. júl. 16, 2005 9:34 pm

Én értek az informatikához és a szerkesztéshez, mert újságróként dolgozom. Nem tudom, mennyire adtok teret egy újoncnak, de , ha még aktuális, én szvesen vállalnám...

Avatar
Nóry
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: kedd szept. 20, 2005 8:46 am
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nóry » kedd szept. 20, 2005 8:49 am

Sziasztok!Engem is értene és valamennyire konyítok is a szerkesztéshez...bár php-t programozni még nem tudok:-(

dawson_leary
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. szept. 23, 2005 9:35 pm
Tartózkodási hely: Budapest xx.

Hozzászólás Szerző: dawson_leary » pén. szept. 23, 2005 9:41 pm

Hello

Hát én értek a weblap készítéshez (legalábbis volt már a munkakörömben, hogy tartsak karban honlapot....bár kaptam hozzá segítséget)...az időm nekem is kevés.....de imádom a sorozatot...azt hiszem megpróbálnám

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. szept. 23, 2005 9:44 pm

dawson_leary írta:Hello

Hát én értek a weblap készítéshez (legalábbis volt már a munkakörömben, hogy tartsak karban honlapot....bár kaptam hozzá segítséget)...az időm nekem is kevés.....de imádom a sorozatot...azt hiszem megpróbálnám
Szia!

És mit lehet tudni rólad? Egyébként láttam, hogy kétszer regeltél, gondolom az elsőt akarod használni, akkor a másik csak véletlen volt? Mert írta construx a szabályzatos topikban, hogy a hibaüzenettel nem kell törődni, a reg érvényes.

Avatar
Nóry
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: kedd szept. 20, 2005 8:46 am
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nóry » szer. szept. 28, 2005 9:10 pm

Dawson_ eltünt..... :roll:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. szept. 28, 2005 9:16 pm

Nóry írta:Dawson_ eltünt..... :roll:
Már meg sem lepődünk. :lol:

Avatar
Nóry
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: kedd szept. 20, 2005 8:46 am
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nóry » szer. szept. 28, 2005 9:20 pm

Kornbabe írta:
Nóry írta:Dawson_ eltünt..... :roll:
Már meg sem lepődünk. :lol:
Jah hogy ez átlagos..Mi valami átok ül a szerkesztőjelölteken vagy mi?Mert szóljatok ám... ha ilyen van :roll: :roll:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. szept. 28, 2005 9:24 pm

Nóry írta:
Jah hogy ez átlagos..Mi valami átok ül a szerkesztőjelölteken vagy mi?Mert szóljatok ám... ha ilyen van :roll: :roll:
Átok nem ül rajtuk, de ahogy én is és construx is megírtuk, logikus, hogy egy újonc nem kaphatja meg a szerkesztői "állást", hiszen nem tudunk róla semmit. Emlékszel mit írtam? Te sem bíznád az oldalad olyanra, akit nem ismersz,igaz? Hiba a segítőkészség, ha nem tudunk a jelentkezőről semmit.
Volt pár rossz tapasztaltunk is, szóval...

Avatar
Nóry
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: kedd szept. 20, 2005 8:46 am
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nóry » szer. szept. 28, 2005 9:26 pm

Kornbabe írta:
Átok nem ül rajtuk, de ahogy én is és construx is megírtuk, logikus, hogy egy újonc nem kaphatja meg a szerkesztői "állást", hiszen nem tudunk róla semmit. Emlékszel mit írtam? Te sem bíznád az oldalad olyanra, akit nem ismersz,igaz? Hiba a segítőkészség, ha nem tudunk a jelentkezőről semmit.
Volt pár rossz tapasztaltunk is, szóval...
íezt én értem.. csak hogy bejelentkezik és eltünik.. én legalább kitartóan küzdök :lol: :lol: :lol: 8)

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. márc. 23, 2006 11:33 am

Ez a téma illetve felhívás még aktuális? :roll:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. márc. 23, 2006 12:56 pm

roberto írta:Ez a téma illetve felhívás még aktuális? :roll:
tudom, h Kornbabe es Construx dolga, de ha robertot erdekli, akkor o erdemes lenne ra. mindennap nezi a forumot, szorgalmasan ir....ilyen emberre gondoltatok, nem? :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. márc. 23, 2006 1:52 pm

roberto írta:Ez a téma illetve felhívás még aktuális? :roll:
Mivel nem lett törölve, szerintem igen.
temesed írta: tudom, h Kornbabe es Construx dolga, de ha robertot erdekli, akkor o erdemes lenne ra. mindennap nezi a forumot, szorgalmasan ir....ilyen emberre gondoltatok, nem? :roll:
Ami azt illeti, csak construx dolga, én csak beledumáltam, mert egyszerűen nevetséges volt, hogy full ismeretlen egyének jelentkeztek a pozícióra. :roll:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. márc. 23, 2006 2:09 pm

Kornbabe írta:
temesed írta: tudom, h Kornbabe es Construx dolga, de ha robertot erdekli, akkor o erdemes lenne ra. mindennap nezi a forumot, szorgalmasan ir....ilyen emberre gondoltatok, nem? :roll:
Ami azt illeti, csak construx dolga, én csak beledumáltam, mert egyszerűen nevetséges volt, hogy full ismeretlen egyének jelentkeztek a pozícióra. :roll:
Ezt majd construx eldönti :) ő az igazán illetékes a dologban :wink:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. márc. 23, 2006 2:49 pm

roberto írta: Ezt majd construx eldönti :) ő az igazán illetékes a dologban :wink:
Ha ő nem így gondolta volna, már rég lenne szerkesztő. :wink: Gondolom te sem adnál teljesen ismeretlen ember kezébe hozzáférési jogokat az oldaladhoz. Ráadásul aki eddig jelentkezett, az elég gyorsan le is lépett, és még egy bemutatkozásra sem volt hajlandó. Erről ennyit.

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. márc. 23, 2006 3:44 pm

Kornbabe írta:Ha ő nem így gondolta volna, már rég lenne szerkesztő. :wink: Gondolom te sem adnál teljesen ismeretlen ember kezébe hozzáférési jogokat az oldaladhoz. Ráadásul aki eddig jelentkezett, az elég gyorsan le is lépett, és még egy bemutatkozásra sem volt hajlandó. Erről ennyit.
Ezt mondom én is :)
Természetesen én sem adnék akárkinek elérést az oldalamhoz :wink:
Peace Kép

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. márc. 23, 2006 5:56 pm

Kornbabe írta:
Ami azt illeti, csak construx dolga, én csak beledumáltam, mert egyszerűen nevetséges volt, hogy full ismeretlen egyének jelentkeztek a pozícióra. :roll:
ezzel egyetertek....van egy csomo hallgatag tag, es erre a felhivasra kapcsolodnak csak be a forum eletebe....asszem, a dawson leeres srac mar regota regelt, de nem nagyon akart megszolalni....

az biztos, h csak olyan emberre lehetne ezt bizni, aki mar regebben tag, es aktivan gyartja a hsz-eket... :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. márc. 23, 2006 7:37 pm

temesed írta:
roberto írta:Ez a téma illetve felhívás még aktuális? :roll:
tudom, h Kornbabe es Construx dolga, de ha robertot erdekli, akkor o erdemes lenne ra. mindennap nezi a forumot, szorgalmasan ir....ilyen emberre gondoltatok, nem? :roll:
Épp a napokban gondoltam, hogy mivel nincs itt semmi mozgás, lezárom a topikot..

Ami azt illeti, nem csak érdemesség dolga, mert sok munkával járna, félig viszont nem lenne értelme csinálni, szóval elszántság és koncepció kérdése is.
Rob, ha érdekel a dolog, írd le, miket tudnál alakítani az oldalon (nem külalakra, hanem tartalomra), mennyi és milyen anyagaid, elképzeléseid vannak, aztán majd meglátjuk. :)

Ez a félévem iszonyú táblás, előre szólok, hogy sokat biztosan nem tudnék segíteni..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 23, 2006 9:21 pm

temesed írta: ezzel egyetertek....van egy csomo hallgatag tag, es erre a felhivasra kapcsolodnak csak be a forum eletebe....asszem, a dawson leeres srac mar regota regelt, de nem nagyon akart megszolalni....

az biztos, h csak olyan emberre lehetne ezt bizni, aki mar regebben tag, es aktivan gyartja a hsz-eket... :roll:
Hallga-tag! Nagyon jó! :lol: :smt042 :smt043 :smt044
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
trinitti
Ismerős
Ismerős
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: vas. jún. 01, 2008 8:44 pm
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: trinitti » vas. jún. 01, 2008 9:33 pm

Hát igen, nem kis munka egy honlap szerkizése, pláne nem html-es lapé, nekem is van lapom, de iszonyat sokat kell vele bajlódni, pedig csak egy sima gportálos! De ha vki eltökélt a dologban és akad némi segítség, akkor meg lehetne valósítani. Látom már régóta van a honlap ilyen állapotban, szóval nem kis munka lenne a fejlesztése, frissítése. Ha gondoljátok én is szívesen segítek, persze a html lapokhoz nem értek, de cikkeket, képeket, esetleg grafikákat szívesen csinálok a lapnak! :)
(milyen jó lenne hivatalos magyar dc rajongói lap) XD

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. jún. 02, 2008 7:55 pm

hát nem tudom, mi tehetné egyáltalán hivatalossá, de anno a '90-es évek végén, amikor indítottuk, és most sincs különösen más dawsonos oldal.
(vagy ha igen, hát tévedtem.)

mióta végetért a sorozat (és nem is sugározzák), nem látom értelmét a további fejlesztéseknek.
a lényeg a jó fórumos társaság, sokkal frissebben tartják a közösséget, mint bármilyen weblap! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
trinitti
Ismerős
Ismerős
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: vas. jún. 01, 2008 8:44 pm
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: trinitti » hétf. jún. 02, 2008 8:24 pm

construx írta:hát nem tudom, mi tehetné egyáltalán hivatalossá, de anno a '90-es évek végén, amikor indítottuk, és most sincs különösen más dawsonos oldal.
(vagy ha igen, hát tévedtem.)

mióta végetért a sorozat (és nem is sugározzák), nem látom értelmét a további fejlesztéseknek.
a lényeg a jó fórumos társaság, sokkal frissebben tartják a közösséget, mint bármilyen weblap! :D
hát mondjuk most pár ezer Ft-ért lehet .hu-s végzősű is akár, bár tényleg nincs értelme így, hogy nem adják a sorit, lehet hogy petíciót kéne írnunk ennek érdekében (mármint hogy adják le megint az első részektől, mekkora lenne) XD

Válasz küldése