4. Dawson-találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

4. Dawson-találkozó

Hozzászólás Szerző: construx » vas. jan. 29, 2006 7:40 pm

A témát ezennel megnyitom, mostantól ide jöhetnek a talival kapcsolatos ötletek, javaslatok!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. jan. 29, 2006 7:45 pm

Kiváncsi leszek, hogy ezt milyen gyorsan tudjuk összeszervezni. Bár az előzőnél én csak lelkes résztvevő voltam a találkozón, az előtte levő tervezgetésből sikeresen kimaradtam.

Szóval, én február során abszolút nem leszek mobilizálható, mert lesz 4 vizsgám, és sokat kell tanulnom. Nagyon sokat. :wink:

Gondolom, ismét szombati nap lesz a befutó. Én továbbra is suliban vagyok szombatonként kb fél4-ig, de ha előbb kezdődik, akkor suli után feltétlenül csatlakozom.

Ti jöttök! :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. jan. 29, 2006 8:01 pm

Én amikor találkozót említettem, akkor tavaszra gondoltam. Valamikor áprilisban, akkor már (elvileg) szép napsütésben lesz részünk..vagy nem. 8)
De igazából nekem mindegy, hogy melyik hónapban lesz. :wink:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. jan. 30, 2006 11:23 am

Kornbabe írta:Én amikor találkozót említettem, akkor tavaszra gondoltam. Valamikor áprilisban, akkor már (elvileg) szép napsütésben lesz részünk..vagy nem. 8)
De igazából nekem mindegy, hogy melyik hónapban lesz. :wink:
en is a tavasz mellett lennenk, amikor mar jobb, melgebb idok vannak! :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. jan. 30, 2006 12:08 pm

Szerintem is jó ötlet!
timus

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. feb. 18, 2006 5:55 pm

Mikor kezdjük el konkrétabban szervezni a találkozót? Nem akarok senkit se sürgetni, meg április még messze van, de ismerem én az találkozók összeszervezésének buktatóit és szerintem Ti is megtapasztalhattátok már, olykor milyen nehéz is ez. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 19, 2006 7:40 pm

ese írta:Mikor kezdjük el konkrétabban szervezni a találkozót? Nem akarok senkit se sürgetni, meg április még messze van, de ismerem én az találkozók összeszervezésének buktatóit és szerintem Ti is megtapasztalhattátok már, olykor milyen nehéz is ez. :wink:
Ami azt illeti, legutóbb is nagyon hamar ki lett tűzve az a novemberi nap és így sikerült tető alá hozni. Szóval hamarosan ki lehetne tűzni időponto(ka)t. :)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. feb. 19, 2006 7:45 pm

Kornbabe írta:
ese írta:Mikor kezdjük el konkrétabban szervezni a találkozót? Nem akarok senkit se sürgetni, meg április még messze van, de ismerem én az találkozók összeszervezésének buktatóit és szerintem Ti is megtapasztalhattátok már, olykor milyen nehéz is ez. :wink:
Ami azt illeti, legutóbb is nagyon hamar ki lett tűzve az a novemberi nap és így sikerült tető alá hozni. Szóval hamarosan ki lehetne tűzni időponto(ka)t. :)
Akkor rosszul emlékeztem és a sok hsz miatt gondoltam úgy, hogy sokat "szórakoztatok" vele.
Én március 2-a után már aktivizálható vagyok. Bár a szombati suli még mindig tart, de a későbbi csatlakozást most is meg tudom oldani. Csak ne legyetek túl messze a Móricz Zsigmond körtértől. :D
Tudom, a helyet később is elég lesz megtalálni, de nekem tetszett a legutóbbi teázó az Uránia mozi alatt. Szerintem oda most is mehetnénk.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 19, 2006 7:59 pm

ese írta: Akkor rosszul emlékeztem és a sok hsz miatt gondoltam úgy, hogy sokat "szórakoztatok" vele.
Én március 2-a után már aktivizálható vagyok. Bár a szombati suli még mindig tart, de a későbbi csatlakozást most is meg tudom oldani. Csak ne legyetek túl messze a Móricz Zsigmond körtértől. :D
Tudom, a helyet később is elég lesz megtalálni, de nekem tetszett a legutóbbi teázó az Uránia mozi alatt. Szerintem oda most is mehetnénk.
Nekem is tetszett! :D Egyébként volt idő, amikor úgy volt, hogy korábban találkozunk, akkor construx szervezte, de valahogy nem volt jó egyik időpont sem. Gondolkoztunk a nyáron, de végül az sem jött be. És nagy nehezen novemberben összejött. El sem hittem. :D

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. feb. 19, 2006 8:04 pm

Kornbabe írta:
ese írta: Akkor rosszul emlékeztem és a sok hsz miatt gondoltam úgy, hogy sokat "szórakoztatok" vele.
Én március 2-a után már aktivizálható vagyok. Bár a szombati suli még mindig tart, de a későbbi csatlakozást most is meg tudom oldani. Csak ne legyetek túl messze a Móricz Zsigmond körtértől. :D
Tudom, a helyet később is elég lesz megtalálni, de nekem tetszett a legutóbbi teázó az Uránia mozi alatt. Szerintem oda most is mehetnénk.
Nekem is tetszett! :D Egyébként volt idő, amikor úgy volt, hogy korábban találkozunk, akkor construx szervezte, de valahogy nem volt jó egyik időpont sem. Gondolkoztunk a nyáron, de végül az sem jött be. És nagy nehezen novemberben összejött. El sem hittem. :D
en meg az, h elmentem! altalaabn nyuszi vagyok az ilyen talikhoz...a barati koromben felszabadult vagyok, termeszetes, de uj kornyezetben behuzom a pamacsom.....

szerintem aprilisban lenne jo talalkozni....akkor mar jo ido van.....legszivesebben majust mondanek, h kimehessunk vhova, de az Urania kavezo nekem is tetszett, nem kell feltetlenul 7agrasutonap, h jot beszelgessunk forricsoki mellett...
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. feb. 19, 2006 8:06 pm

temesed írta:
Kornbabe írta:
ese írta: Akkor rosszul emlékeztem és a sok hsz miatt gondoltam úgy, hogy sokat "szórakoztatok" vele.
Én március 2-a után már aktivizálható vagyok. Bár a szombati suli még mindig tart, de a későbbi csatlakozást most is meg tudom oldani. Csak ne legyetek túl messze a Móricz Zsigmond körtértől. :D
Tudom, a helyet később is elég lesz megtalálni, de nekem tetszett a legutóbbi teázó az Uránia mozi alatt. Szerintem oda most is mehetnénk.
Nekem is tetszett! :D Egyébként volt idő, amikor úgy volt, hogy korábban találkozunk, akkor construx szervezte, de valahogy nem volt jó egyik időpont sem. Gondolkoztunk a nyáron, de végül az sem jött be. És nagy nehezen novemberben összejött. El sem hittem. :D
en meg az, h elmentem! altalaabn nyuszi vagyok az ilyen talikhoz...a barati koromben felszabadult vagyok, termeszetes, de uj kornyezetben behuzom a pamacsom.....

szerintem aprilisban lenne jo talalkozni....akkor mar jo ido van.....legszivesebben majust mondanek, h kimehessunk vhova, de az Urania kavezo nekem is tetszett, nem kell feltetlenul 7agrasutonap, h jot beszelgessunk forricsoki mellett...
És május még nagyon messze van! És mellesleg - bár ez elég önző módon - június 1-én (remélem) ismét lesz egy vizsgám, szóval akkortájt megint idegbajos leszek. Mindenkinek jobb az, ha március-április táján találkozik velem. :D :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 19, 2006 8:09 pm

Én is a március-április mellett vagyok. :wink:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. feb. 19, 2006 8:12 pm

Kornbabe írta:Én is a március-április mellett vagyok. :wink:
maradhatunk ebben. tamogatom.....remelem, a tobbiek is szolnak hamarosan, h nekik is jo e.....
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. feb. 19, 2006 8:17 pm

temesed írta:en meg az, h elmentem! altalaabn nyuszi vagyok az ilyen talikhoz...a barati koromben felszabadult vagyok, termeszetes, de uj kornyezetben behuzom a pamacsom.....
júúúj, de aranyos kifejezés, nagyon tetszik!! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. feb. 19, 2006 8:20 pm

construx írta:
temesed írta:en meg az, h elmentem! altalaabn nyuszi vagyok az ilyen talikhoz...a barati koromben felszabadult vagyok, termeszetes, de uj kornyezetben behuzom a pamacsom.....
júúúj, de aranyos kifejezés, nagyon tetszik!! :D
hat, orulok, h tetszik.....nem akartam azt irni, h behuzom a farkam..... :oops:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 19, 2006 8:20 pm

temesed írta: hat, orulok, h tetszik.....nem akartam azt irni, h behuzom a farkam..... :oops:
:smt042 :smt043

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. feb. 19, 2006 8:21 pm

construx írta:
temesed írta:en meg az, h elmentem! altalaabn nyuszi vagyok az ilyen talikhoz...a barati koromben felszabadult vagyok, termeszetes, de uj kornyezetben behuzom a pamacsom.....
júúúj, de aranyos kifejezés, nagyon tetszik!! :D
De gondolom, most már nem fogod behúzni a pamacsod (tényleg jó szó), hiszen már évszázados cimbik vagyunk, vagy mik! :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. feb. 19, 2006 8:22 pm

temesed írta:hat, orulok, h tetszik.....nem akartam azt irni, h behuzom a farkam..... :oops:
:lol: :lol: :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. feb. 19, 2006 8:26 pm

ese írta:
construx írta:
temesed írta:en meg az, h elmentem! altalaabn nyuszi vagyok az ilyen talikhoz...a barati koromben felszabadult vagyok, termeszetes, de uj kornyezetben behuzom a pamacsom.....
júúúj, de aranyos kifejezés, nagyon tetszik!! :D
De gondolom, most már nem fogod behúzni a pamacsod (tényleg jó szó), hiszen már évszázados cimbik vagyunk, vagy mik! :lol:
ááááá, most mar neeeeem!!! ott is 5 perc utan mar sikerult feloldodnom!!!!nagyon kellemes volt!!!
a legjobb az volt, amikor korbe mentem puszilkodni, es mindenki mondta, h Karcsi, Zsuzsa....en meg neztem, mint a sulteger.....es mindenkinek mondani kellett a nicknevet, h ááááá, hat te vagy!!!!
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. feb. 19, 2006 8:29 pm

temesed írta: a legjobb az volt, amikor korbe mentem puszilkodni, es mindenki mondta, h Karcsi, Zsuzsa....en meg neztem, mint a sulteger.....es mindenkinek mondani kellett a nicknevet, h ááááá, hat te vagy!!!!
Nekem sem volt sokkal jobb. Mivel akkortájt már kb 1 éve nem jártam a fórumon, és jöttek jópáran, akiket még nicknévről sem tudtam azonosítani.
Ha jól emlékszem 4-en voltak, akiket már ismertem személyesen, Bizsut még csak a korábbi fórumról ismertem, de a többiek mind-mind ismeretlenek voltak számomra. :oops: De azóta, hogy ismét itt vagyok... :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. feb. 19, 2006 9:37 pm

ese írta:
temesed írta: a legjobb az volt, amikor korbe mentem puszilkodni, es mindenki mondta, h Karcsi, Zsuzsa....en meg neztem, mint a sulteger.....es mindenkinek mondani kellett a nicknevet, h ááááá, hat te vagy!!!!
Nekem sem volt sokkal jobb. Mivel akkortájt már kb 1 éve nem jártam a fórumon, és jöttek jópáran, akiket még nicknévről sem tudtam azonosítani.
Ha jól emlékszem 4-en voltak, akiket már ismertem személyesen, Bizsut még csak a korábbi fórumról ismertem, de a többiek mind-mind ismeretlenek voltak számomra. :oops: De azóta, hogy ismét itt vagyok... :wink:
Nekem mag az volt kicsit skizofrén érzés, hogy nagyrészt olyanokkal beszélgettem, akiket akkor láttam először, mégis már egy csomó mindent tudtnk egymásról. :D

Ami a találkozót illeti, nekem is március(vége)-április lenne jó! Azt is támogatom, hogy valhol a Móricz közelében legyen, tekintve, hogy 2 percre lakom onnan. :wink: De persze ehhez nem ragaszkodom. Szerintem inkább a vidékiek mondják meg hol legyen, nekünk úgyis könyebb alkalmazkodni. Mehetnénk megint az Urániába is, és akkor az lehetne a talik törzshelye, és így legalább egy problémát mindig kipipálhatnánk már az elején! :D

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » vas. feb. 19, 2006 9:45 pm

Az Uránia ilyen szempontból tökéletes lenne, keresni sem kell senkinek, aki volt már és tényleg kellemes hely volt. :wink:
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. feb. 20, 2006 7:50 pm

bizsu írta:
Nekem mag az volt kicsit skizofrén érzés, hogy nagyrészt olyanokkal beszélgettem, akiket akkor láttam először, mégis már egy csomó mindent tudtnk egymásról. :D
Ja, ez nekem is furi volt. Aztán meg egy negyedóra múlva tök természetes volt...
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 26, 2006 8:02 pm

Még egy hét és vége a márciusnak, és kezd egyre szebb idő lenni. :D
Kinek mennyire van még kedve talira jönni? Vagy már feledésbe merült? :roll:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. márc. 26, 2006 8:04 pm

Kornbabe írta:Még egy hét és vége a márciusnak, és kezd egyre szebb idő lenni. :D
Kinek mennyire van még kedve talira jönni? Vagy már feledésbe merült? :roll:
Egyáltalán nem merült feledésbe! Sőt! Már én is említeni akartam! Tényleg jó lenne, ha gyorsan össze lehetne hozni valamit!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. márc. 27, 2006 10:33 am

ese írta:
Kornbabe írta:Még egy hét és vége a márciusnak, és kezd egyre szebb idő lenni. :D
Kinek mennyire van még kedve talira jönni? Vagy már feledésbe merült? :roll:
Egyáltalán nem merült feledésbe! Sőt! Már én is említeni akartam! Tényleg jó lenne, ha gyorsan össze lehetne hozni valamit!
en is mar emliteni akartam.....7vegen jutott eszembe, h ez az ido eppen megfelelo arra....
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. márc. 27, 2006 6:04 pm

Többiek? Construx, biztosan olvastad már, te is írj valamit. :wink:

Mivel a múltkor is bevált, ezért most is név szerint kérek mindenkit, hogy írja meg, van-e kedve jönni a talira.

Várom:
Construx
Roberto
Mary
Ronibaba
Timus
Bizsu
Delilah

válaszát.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. márc. 27, 2006 6:12 pm

jó, hát nálam mondjuk nem kérdés, megyek-e, csak azért nem írtam eddig semmit, mert a hétvégém iszonyú volt (tanulási szempontból), és nagyjából ezen a héten csúcsosodnak ki a dolgok. utána okosabb leszek. az biztos, hogy áprilistól vizsgaidőszakunk lesz, aztán júniusban államvizsga, mellette a napi meló ugye, szóval abszolút ráérek... :lol:
viccen kívül, elmegyek bármikor, amíg nincs vmi konkrét, halaszthatatlan esemény. ilyenről egyelőre nem tudok.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » hétf. márc. 27, 2006 6:33 pm

kedvem az van :D
a többi tényező pedig dinamikusan változik :wink: :roll:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. márc. 27, 2006 6:57 pm

Én kb. ugyanazt tudom mondani, mint Robi! Ez a félévem nagyon húzós, de azért szeretnék talizni veletek! :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Válasz küldése