Íme az új fórum!

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése

Hogy tetszik az új Dawson-fórum?

Hasznos, kreatív, remek!
14
58%
Se nem jobb, se nem rosszabb, mint a másik.
3
13%
Az előző fórum jobban tetszett.
2
8%
Úristen, hogy kell ezt használni???
5
21%
 
Szavazatok száma: 24

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Íme az új fórum!

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 3:34 am

Megelégelve a korábbi fórum gyakori elérhetetlenségét, és kicsit megunva egyhangúságát úgy gondoltuk, ideje újítanunk. Ha már az oldal szebb külsőt kapott, ne maradjon le mögötte a fórum se!

Így hoztuk létre ezt a fórumot, amely remélhetőleg a jövőben megfelelő központként fog szolgálni a Dawson-rajongók (és mások) közti információcserében.

Mint láthatjátok, ez a fórum jóval változatosabb, mint a korábbi, és többféle lehetőséget kínál. Használatáról felül a Gy.I.K. feliratra kattintva tudhattok meg többet. Amennyiben további kérdésetek van, írhattok nekem e-mailt (vagy kérdezhettek akár a fórumon belül is). Mindenben segítek, amiben tudok.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. nov. 14, 2004 12:30 pm

Helló!

Azon kívül, hogy egy kicsit bonyi még a fórum használata igazából nagyon tetszik! :)
Klassz így az egész! 8)
De pl. ilyenekere nem jövök rá, hogy hogy tudok képet berakni a nevem alá! :roll:
Illetve nem igazán tudom, hogy mit jelentenek ezek, hogy quote, code, list...az img-t tudom! :lol:

Hát most egyelőre ennyi jutott az eszembe! :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. nov. 14, 2004 12:42 pm

Hogy lehet képet berakni a hozzászóláshoz??? :roll:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 12:50 pm

A szavazásból ítélve elkelne egy rövid ismertető a fórum használatával kapcsolatban.
Először is, nem feltétlenül kell regisztrálni, hogy elolvashassátok a hozzászólásokat, vagy hogy írjatok a fórumba, ez vendégként (egy név megadásával) is lehetséges. De természetesen érdemesebb regisztrálni. Miért is?
Aki regisztrál, az belépéskor bejelölheti az "Automatikus belépés" opciót, így bármikor visszatérhet a fórumra a későbbiekben, a rendszer felismeri, nem kell újra belépéssel, névmegadással foglalkoznia.

Ha regisztráltál, már a fórumcímeknél (Dawson és a haverok; Haverok az életben) látni fogod, legutóbbi látogatásod óta érkezett-e új hozzászólás. (Igen: narancssárga lap a fórumcím mellett, nem: fehér lap.) Ugyanígy láthatod ezt a fórumokon belül az egyes témáknál (pl. Filmek, Sorozatok, Zene).

A regisztrált fórumozók hozzászólásait a rendszer számolja és a neve alatt folyamatosan megjeleníti. (Különböző rangokat lehet elérni az egyre több hozzászólással, de önmagában is hasznos, hogy figyelemmel lehet kísérni.)

A regisztráltak megadhatnak magukról egy profilt (lásd: Profil menüpont a felső menüsorban), amelyet a többiek is megismerhetnek. Ez természetesen nem kötelező.

A regisztrált felhasználók név szerint láthatók a fórum főoldalán, amikor épp jelen vannak. (De aki akarja, el is rejtheti magát.) Ez segíthet, ha valakivel pl. épp gyorsan közölni szeretnél valamit, beszélgetni stb. (Lehet nyitni Chat-topikot is akár.)

Az eddigiekhez hasonlóan nyithattok új témát (Új téma gomb a téma tetején és alján bal oldalt), a hozzászólás az emellett levő gombbal lehetséges.

Remélem, nem voltam túl szájbarágós. :P
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 12:53 pm

Ronibaba írta:Helló!

Azon kívül, hogy egy kicsit bonyi még a fórum használata igazából nagyon tetszik! :)
Klassz így az egész! 8)
De pl. ilyenekere nem jövök rá, hogy hogy tudok képet berakni a nevem alá! :roll:
Illetve nem igazán tudom, hogy mit jelentenek ezek, hogy quote, code, list...az img-t tudom! :lol:

Hát most egyelőre ennyi jutott az eszembe! :)
Szia Roni!

Örülök, hogy itt vagy! :)

A quote az az idézés, ha valaki hozzászólására válaszolni akarsz, de... Te nem magyarul látod a fórumot???
Elvileg úgy installáltuk fel, hogy magyar nyelven jelenjen meg. Na ennek mindjárt utánanézek!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 1:00 pm

Ronibaba írta:Hogy lehet képet berakni a hozzászóláshoz??? :roll:
Ez az egyik kedvenc opcióm. :)
A képet, amit majd mindenki megjeleníthet magának, általában avatarnak hívják. A Profil menüben van rá lehetőség, azazhogy inkább csak majd lesz, bár kísérleti jelleggel már feltettem pár képet az Avatar-könyvtárba, amik közül most is lehet válogatni. (Az enyémet ne használjátok lécci.)

Sajnos jelenleg a feltöltés és a távoli kép belinkelése nem működik hibátlanul, a problémával a napokban próbálunk foglalkozni.

Amit viszont meg tudok tenni: aki szeretne magának ilyet, küldje el nekem a képet e-mailben, és megcsinálom! (Gyakorlatilag bármilyen kép megteszi.)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 1:29 pm

Ronibaba: utánanéztem, hol tudod átállítani a fórum általános nyelvét magyarra.
Profile menü, ott töltsd ki a 'Current password' (Jelenlegi jelszó) mezőt (ezt mindig tedd meg, ha valamit szeretnél megváltoztatni a profilodon), ezután nézd meg lejjebb a 'Preferences' (Beállítások) részt, ott megtalálod a Board Language (Nyelv) opciót. Ezt állítsd át Hungarian-re, majd a lap legalján kattints a 'Submit'-ra (Elküld). Ha jól csináltad, egy üzenet jelzi, hogy sikeresen megváltoztattad a beállításaidat, és onnantól kezdve magyarul fogod látni a fórum egészét.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » vas. nov. 14, 2004 3:34 pm

construx írta:Sajnos jelenleg a feltöltés és a távoli kép belinkelése nem működik hibátlanul, a problémával a napokban próbálunk foglalkozni.
Ha majd lehet rendesen képet berakni, akkor szólj, mert vannak tök jó új képeim! (Katie-ről, Josh-ról, buffysak stb.) :P

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. nov. 14, 2004 3:45 pm

construx írta:Ronibaba: utánanéztem, hol tudod átállítani a fórum általános nyelvét magyarra.
Profile menü, ott töltsd ki a 'Current password' (Jelenlegi jelszó) mezőt (ezt mindig tedd meg, ha valamit szeretnél megváltoztatni a profilodon), ezután nézd meg lejjebb a 'Preferences' (Beállítások) részt, ott megtalálod a Board Language (Nyelv) opciót. Ezt állítsd át Hungarian-re, majd a lap legalján kattints a 'Submit'-ra (Elküld). Ha jól csináltad, egy üzenet jelzi, hogy sikeresen megváltoztattad a beállításaidat, és onnantól kezdve magyarul fogod látni a fórum egészét.
Köszi, de eredetileg is magyarul működött! 8)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. nov. 14, 2004 3:49 pm

construx írta:
Ronibaba írta:Hogy lehet képet berakni a hozzászóláshoz??? :roll:
Ez az egyik kedvenc opcióm. :)
A képet, amit majd mindenki megjeleníthet magának, általában avatarnak hívják. A Profil menüben van rá lehetőség, azazhogy inkább csak majd lesz, bár kísérleti jelleggel már feltettem pár képet az Avatar-könyvtárba, amik közül most is lehet válogatni. (Az enyémet ne használjátok lécci.)

Sajnos jelenleg a feltöltés és a távoli kép belinkelése nem működik hibátlanul, a problémával a napokban próbálunk foglalkozni.

Amit viszont meg tudok tenni: aki szeretne magának ilyet, küldje el nekem a képet e-mailben, és megcsinálom! (Gyakorlatilag bármilyen kép megteszi.)
Milyen emailcímre küldhetek képet? :roll:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 5:00 pm

Ronibaba írta:
construx írta:Ronibaba: utánanéztem, hol tudod átállítani a fórum általános nyelvét magyarra.
Profile menü, ott töltsd ki a 'Current password' (Jelenlegi jelszó) mezőt (ezt mindig tedd meg, ha valamit szeretnél megváltoztatni a profilodon), ezután nézd meg lejjebb a 'Preferences' (Beállítások) részt, ott megtalálod a Board Language (Nyelv) opciót. Ezt állítsd át Hungarian-re, majd a lap legalján kattints a 'Submit'-ra (Elküld). Ha jól csináltad, egy üzenet jelzi, hogy sikeresen megváltoztattad a beállításaidat, és onnantól kezdve magyarul fogod látni a fórum egészét.
Köszi, de eredetileg is magyarul működött! 8)
De akkor hogy láthattál olyanokat, hogy quote, list stb.? Azért gondoltam, mert azt írtad, nem tudod, ezek mik. Ha magyarul látod, akkor viszont ezek is magyarítva vannak.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 5:06 pm

Ronibaba írta: Milyen emailcímre küldhetek képet?
Minden hozzászólásom alján vannak gombok (profil, pü, email, www). Itt rányomsz az emailre, és már küldheted is a levelet. 8)

(Azért nem írom simán ide a címet, mert a netfigyelő botok elkezdenék teleszemetelni a postaládám..)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » vas. nov. 14, 2004 5:42 pm

construx írta:
Ronibaba írta: Milyen emailcímre küldhetek képet?
Minden hozzászólásom alján vannak gombok (profil, pü, email, www). Itt rányomsz az emailre, és már küldheted is a levelet. 8)

(Azért nem írom simán ide a címet, mert a netfigyelő botok elkezdenék teleszemetelni a postaládám..)
Csak neked nincs aktiválva a mailcímed és így nincs alul se ilyen! :( De Ha gondolod, akkor küldj nekem egy mailt a címeddel az enyémre!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » vas. nov. 14, 2004 5:44 pm

construx írta:
Ronibaba írta:
construx írta:Ronibaba: utánanéztem, hol tudod átállítani a fórum általános nyelvét magyarra.
Profile menü, ott töltsd ki a 'Current password' (Jelenlegi jelszó) mezőt (ezt mindig tedd meg, ha valamit szeretnél megváltoztatni a profilodon), ezután nézd meg lejjebb a 'Preferences' (Beállítások) részt, ott megtalálod a Board Language (Nyelv) opciót. Ezt állítsd át Hungarian-re, majd a lap legalján kattints a 'Submit'-ra (Elküld). Ha jól csináltad, egy üzenet jelzi, hogy sikeresen megváltoztattad a beállításaidat, és onnantól kezdve magyarul fogod látni a fórum egészét.
Köszi, de eredetileg is magyarul működött! 8)
De akkor hogy láthattál olyanokat, hogy quote, list stb.? Azért gondoltam, mert azt írtad, nem tudod, ezek mik. Ha magyarul látod, akkor viszont ezek is magyarítva vannak.
Húúú...hát nem tom hogy van ez az egész, de magyar nyelvra van állítva és magyar minden, kivéve ze a quote + társai! Na, mindegy! Jó lesz így is! :)

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 6:58 pm

Anonymous írta:Csak neked nincs aktiválva a mailcímed és így nincs alul se ilyen! :( De Ha gondolod, akkor küldj nekem egy mailt a címeddel az enyémre!
Lehet, hogy azért nem látod, mert nem vagy belépve! (Így Vendégként jelensz meg, és nem nő a hozzászólásaid száma sem!)
Én látom az enyémet és a Tiédet is (már amikor úgy írtál, hogy be voltál lépve).

Mindjárt küldök egy mailt.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. nov. 14, 2004 7:16 pm

construx írta: Lehet, hogy azért nem látod, mert nem vagy belépve! (Így Vendégként jelensz meg, és nem nő a hozzászólásaid száma sem!)
Én látom az enyémet és a Tiédet is (már amikor úgy írtál, hogy be voltál lépve).

Mindjárt küldök egy mailt.
Jajj, köszi, hogy szóltál! Még bele kell tanulnom ebbe a fórumba! :oops:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. nov. 18, 2004 4:12 am

Ronibaba írta:Jajj, köszi, hogy szóltál! Még bele kell tanulnom ebbe a fórumba! :oops:
Majd kitapasztalod! :wink:
Nekem se ment egyik napról a másikra, de most már el nem cserélném semmilyen fórumra! 8)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » hétf. nov. 29, 2004 2:30 pm

Hello mindenkinek!
Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az olalt. A filmről annyit, hogy az egyik kedvencem és nem értem, hogy miért hagyták abba a sorozat vetítését??? :( Nemhiszem, hogy ne lett volna nézettsége... de azért remélem észbe kapnak és újra láthatom. Pusz Mindenkinek, akinek kedve van, írjon.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. dec. 01, 2004 1:16 am

Üdv Kathy!

Érezd jól magad nálunk és írj minél többet! 8)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. dec. 20, 2004 2:06 am

Némileg közérdekű közlemény:

a fórumba regisztrálás utolsó lépéseként (e-mail küldés) a rendszer nagy valószínűséggel hibaüzenetet küld. De ez csak annyit jelent, hogy nem fog e-mailt küldeni, a regisztrációt nem befolyásolja!

Tehát annak ellenére, hogy ez a hiba jelentkezik, probléma nélkül hozzá tudtok szólni és használhatjátok a fórum összes lehetőségét!

Ha esetleg lennének, akik emiatt nem szóltak hozzá eddig, nosza, tegyék meg mostantól! :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Beköszönés

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. jan. 31, 2005 9:34 am

Először is köszönet nektek, hogy foglalkoztok ezzel a témával.
Talán nem lehet elégszer megköszönni, de egy hiánypótló oldalt hoztatok létre.
Remélem itt több szerencsétek lesz mint a korábbi helyen.
A hibaüzenetet én is megkaptam, de sikeresen regisztrált, úgyhogy nincs gond.


Egy őszinte rajongótok :D

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. jan. 31, 2005 11:08 am

Construx!

Egy kérdésem meg egy kérésem lenne
Kezdem a kéréssel az előbb valamiért 3x-or ment el az üzenet kettőt legyél szíves törölni belőle.

Nem lehetne alapból úgy rendezni a listákat, hogy a legfrisebb lenne legfelül, szerintem áttekinthetőbb lenne, hogy mi az új amit el kellene olvasni.

Előre is köszi

Endre[/i]

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Beköszönés

Hozzászólás Szerző: construx » kedd feb. 01, 2005 6:51 am

Remete írta:Először is köszönet nektek, hogy foglalkoztok ezzel a témával.
Talán nem lehet elégszer megköszönni, de egy hiánypótló oldalt hoztatok létre.
Remélem itt több szerencsétek lesz mint a korábbi helyen.
A hibaüzenetet én is megkaptam, de sikeresen regisztrált, úgyhogy nincs gond.


Egy őszinte rajongótok :D
Köszi a szép szavakat! 8)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd feb. 01, 2005 7:05 am

Remete írta:Construx!

Egy kérdésem meg egy kérésem lenne
Kezdem a kéréssel az előbb valamiért 3x-or ment el az üzenet kettőt legyél szíves törölni belőle.

Nem lehetne alapból úgy rendezni a listákat, hogy a legfrisebb lenne legfelül, szerintem áttekinthetőbb lenne, hogy mi az új amit el kellene olvasni.

Előre is köszi

Endre[/i]

Törlés: megtörtént.

Listázás: nálam a legfrissebbek vannak legfelül... Majd utánanézek, Neked miért nem (meglepő, azt hittem, mindenkinél így van). Addig is Te is próbálkozz szerintem, hátha át tudod állítani.
Egyébként a kis levélikon is segít a témák előtt: ha fehér, a legutóbbi látogatásod óta abba a topikba nem érkezett új üzenet. Ha sárga, akkor igen. (Hasznos dolog bejelölni az 'Automatikus bejelentkezés' opciót a belépésnél, akkor nem kell minden látogatáskor belépni, csak beírod a fórum címét, és már látod is a legutolsó hozzászólások idejét. Persze ez nehézkesebb, ha több gépről is figyeled az eseményeket, pl. iskolából vagy munkahelyről.. Bár utóbbinál talán jobban ráér az ember... :lol: )
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

sorrend

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd feb. 01, 2005 8:20 am

Contsrux
Köszönöm szépen a gyors intézkedést



Az a gond, hogy hiába állítom az egyik fórumban, hogy az újak előre ha átlépek egy másikba akkor megint a régiek előre van bekapcsolva és e szerint is látszik.
Addíg amíg egy oldalasak a fórumok addig nincs is gond, de utána hiába van ott, hogy új hozzáászólás van akkor is át kell pörgetnem az egészet.

Endre

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd feb. 01, 2005 10:31 am

construx írta: Listázás: nálam a legfrissebbek vannak legfelül... Majd utánanézek, Neked miért nem (meglepő, azt hittem, mindenkinél így van).
Nekem is úgy műxik, mint Remete-nek! :roll:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd feb. 01, 2005 1:36 pm

Azt hiszem, értem a problémát. (Legalábbis remélem.)
A hozzászólások számlálása egytől történik felfelé, ami - gondolom - logikus. Ha olyan témában van új hozzászólás, ami több oldalas, egyszerűen megoldható, hogy a legfrissebbeket lássátok: ne a téma címére, hanem a mellette/alatta elhelyezkedő számok közül a legnagyobbra kattintsatok! (Tehát pl. a két oldalas témáknál a kettesre - és máris ott vagytok.)

Vagy nem ez a probléma, hanem az, hogy a témákon belül lefelé haladnak az egyre újabb hozzászólások? Mert az nálam is így van, de szerintem ez nem probléma. Úgyis meg kell várni, míg az oldal betöltődik, utána meg csak a görgetősávot kell használni kicsit..

Erősítsetek meg, hogy melyik a gond! :wink:
Próbálok segíteni, ahogy tudok.. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd feb. 01, 2005 7:05 pm

construx írta: Vagy nem ez a probléma, hanem az, hogy a témákon belül lefelé haladnak az egyre újabb hozzászólások? Mert az nálam is így van, de szerintem ez nem probléma. Úgyis meg kell várni, míg az oldal betöltődik, utána meg csak a görgetősávot kell használni kicsit..

Erősítsetek meg, hogy melyik a gond! :wink:
Próbálok segíteni, ahogy tudok.. :)
Igen, ez a 2. dolog van! :roll:

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » csüt. feb. 03, 2005 12:06 pm

Nálam is a 2. dolog a probléma.
Bár szerintem a másik lenne a normális. de ha nem lehet akkor nem lehet

Endre

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. feb. 09, 2005 3:28 am

Nos, valahogy elméletileg meg lehet oldani, de még nem sikerült megtalálni a titok nyitját.
Megkérdeztem róla Attist, aki némileg jobban ért hozzá, de olyan lusta, hogy még mindig nem válaszolt érdemben. (Mivel nem olvassa, simán rákenem az egészet. :P )
Pár napig most nem leszek, csak le akartam írni, hogy jelenleg itt tartunk.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése