Joey+? szavazás

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. ápr. 03, 2005 10:40 am

Anonymous írta:Hát én is csípem Eddie-t, de hát akkor is maradok örökre Pacey & Joey fan!!!!!!!!!!! Ők együtt az igaziak! 8) 8) Persze azt nem tagadom, hogy az első időkben abszolút Dawson & Joey párti voltam!
Legközelebb már alá fogom írni a nevemet, mert ez már nem igaz!!!! :?

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. ápr. 03, 2005 12:52 pm

Eddie nekem is nagyon szimpatikus! :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » hétf. ápr. 04, 2005 3:28 pm

Sziasztok!

Joey és Pacey lesznek a végén a nyerők,de Joey és Dawson örökre barátok maradnak!!!!!!!!!!!Ez tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » hétf. ápr. 11, 2005 8:57 pm

Joshua+Katie! vagyis Joey+Pacey forever! Ők a legjobbak! ( Bár AJ sem volt rossz! :lol: )

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » kedd ápr. 12, 2005 9:10 pm

Joey+Dawson. Úgy is, hogy tudom, hogy nem lesznek együtt. :?

Avatar
Milga
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 11:15 am
Tartózkodási hely: Hmvhely, Szeged

Hozzászólás Szerző: Milga » kedd ápr. 12, 2005 10:20 pm

Joey + Pacey -nek +1 szavazat.

Joey + Dawson 1 "baráti" szavazat. És mert azért csak jó lett volna ha normálisan össejönnek.
Fire, walk with me!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szer. ápr. 13, 2005 8:12 pm

Hamár Corrman említette:

1 szavazat Joey+AJ-nek! 8)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. ápr. 15, 2005 11:25 pm

Joey+Dawson!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. ápr. 15, 2005 11:47 pm

Joey+ Pacey

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. ápr. 16, 2005 6:23 pm

Joey+Dawson

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd ápr. 19, 2005 6:41 am

Természetesen Joey és DAwson
Endre

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. márc. 03, 2006 8:49 pm

Hű, de rég nem írtunk ebbe a topicba! Itt az ideje felhozni. Voltaképpen, amit írni akarok, azt nem tudom nagyon besorolni máshová, de mindenképpen meg akartam mutatni, mert megmosolyogtatott.

http://tv.zap2it.com/tveditorial/tve_ma ... 1|,00.html

Az oldalon lejjebb haladva több sorozatból szedtek össze egy top11-es listát. Amiért ezzel kapcsolatban alkottam ezt a hsz-t, az a 7.helyezett.

Bár több, listán szereplő párost is szívesen láttam a listán. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. márc. 04, 2006 9:51 am

ese írta:Hű, de rég nem írtunk ebbe a topicba! Itt az ideje felhozni. Voltaképpen, amit írni akarok, azt nem tudom nagyon besorolni máshová, de mindenképpen meg akartam mutatni, mert megmosolyogtatott.

http://tv.zap2it.com/tveditorial/tve_ma ... 1|,00.html

Az oldalon lejjebb haladva több sorozatból szedtek össze egy top11-es listát. Amiért ezzel kapcsolatban alkottam ezt a hsz-t, az a 7.helyezett.

Bár több, listán szereplő párost is szívesen láttam a listán. :lol:
Gondolom a 2. helyezettnek is örültél! :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. márc. 04, 2006 5:40 pm

bizsu írta:Gondolom a 2. helyezettnek is örültél! :wink:
Gondolatolvasó vagy Bizsu! :lol: Voltaképpen rajtuk keresztül találtam rá erre a listára, de hát ha már DC-s vonatkozása is volt a dolognak, gondoltam berámolom. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » pén. márc. 24, 2006 3:29 pm

ese írta:Hű, de rég nem írtunk ebbe a topicba! Itt az ideje felhozni. Voltaképpen, amit írni akarok, azt nem tudom nagyon besorolni máshová, de mindenképpen meg akartam mutatni, mert megmosolyogtatott.

http://tv.zap2it.com/tveditorial/tve_ma ... 1|,00.html

Az oldalon lejjebb haladva több sorozatból szedtek össze egy top11-es listát. Amiért ezzel kapcsolatban alkottam ezt a hsz-t, az a 7.helyezett.

Bár több, listán szereplő párost is szívesen láttam a listán. :lol:
jaj de jó :-) szeretem az ilyen bohókás összeállításokat :-)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. márc. 24, 2006 7:27 pm

Delilah írta:
ese írta:Hű, de rég nem írtunk ebbe a topicba! Itt az ideje felhozni. Voltaképpen, amit írni akarok, azt nem tudom nagyon besorolni máshová, de mindenképpen meg akartam mutatni, mert megmosolyogtatott.

http://tv.zap2it.com/tveditorial/tve_ma ... 1|,00.html

Az oldalon lejjebb haladva több sorozatból szedtek össze egy top11-es listát. Amiért ezzel kapcsolatban alkottam ezt a hsz-t, az a 7.helyezett.

Bár több, listán szereplő párost is szívesen láttam a listán. :lol:
jaj de jó :-) szeretem az ilyen bohókás összeállításokat :-)
Örülök, hogy tetszik! :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

asdf16
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 8:53 pm

Hozzászólás Szerző: asdf16 » hétf. máj. 15, 2006 9:01 pm

Joey + Dawson én őket nagyon bírom együtt!

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » csüt. nov. 30, 2006 10:26 pm

sziasztok,

egy ideje már, hogy regisztráltam, de ez az első hozzászólásom!:) éppen nézem a sorozatot, megkaptam egy ismerősömtől, és a 3. sorozat vége felé járok, most volt az a rész, amelyikben Joey és Pacey elmondja Dawsonnak, hogy összejöttek, és kiderült, hogy már tudja.

eddig is J&P párti voltam, de ez csak erősödött bennem most, ezt a részt most láttam először, és Dawson kritikán aluli módon reagált!!! nem jár Joey-val, de ne legyen másé sem, Pacey-vel "mit gondolnak, mit csinálnak? csak szex???", fel sem merül benne, hogy nem is olyan régen ő "bízta Joey-t Pacey gondjaira", vagy mi is történt, amikor megkérte Pacey-t, hogy beszélgessen Joey-val, mert ő éppen fasírtban volt vele... és tökre összebarátkoztak és nagyon-nagyon sok időt töltöttek együtt, és akkor jön Dawson, a szeplőtelen királyfi a magas lováról, és kikéri magának, hogy ilyen történjen!! annyira nem volt fair dolog!! persze most ideges volt meg zaklatott, de máskor is ilyen, mintha valamiféle előjoga lenne Joey-nál. pedig nincs!! úgyhogy Joey&Pacey hajrá!!!!!:):)

nektek meg üdvözlet, benézek még máskor is! sziasztok!

Rebeka

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. nov. 30, 2006 10:48 pm

Szia Rebeka!

Üdv szerény baráti körünkben, érezd jól magad! :)

A hozzászólásod a többiek majd bizonyára kiértékelik, én sajnos elfogult Dawson-Joey fan vagyok... :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » csüt. nov. 30, 2006 11:11 pm

Szia Construx!

köszönöm szépen!:)
az első sorozatban én is alig vártam, hogy összejöjjenek!!;) gyerekkori nagy szerelem, annyira aranyosak voltak (D+J). De Pacey mellett szerintem jobb neki, önmaga lehet, míg Dawson mindig idealizálta őt, és ha nem olyan volt, azt számon kérte. Dawson nekem túl tökéletes és irreális elvárásai vannak a többiekkel szemben. amúgy van sok szimpatikus a fiúban, leginkább hogy nem tágít az álmaitól és kitartóan véghez visz mindent! szeretnék ilyen lenni!!! viszont Pacey olyan kedves, semmi megjátszás, olyan mint egy kiskutya, aki feltétel nélkül szeret. és szerintem már nagyon kijárt Joey-nak egy ilyen fiú. Pacey-nek meg hogy megkapja a szeretett lányt, aki után olyan régen vágyakozott már:) remélem, hamar kibékülnek Dawsonnal! arra emlékszem, hogy pár év múlva már minden o.k., de az ezután következő részekre nem emlékszem igazán, nem is biztos, hogy mindet láttam.
Rebeka

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. nov. 30, 2006 11:15 pm

akkor nem lövök le előre semmit. :)

szerintem az első évad volt a csúcs. ha ott fejezik be, tökéletes lett volna.

sajnos én sokban hasonlítok D-ra, úgyhogy.. megmaradok a véleményemnél.
de kétségkívül érdekes dolgokat írsz, picit más szemszögből láttattad számomra a dolgokat. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » csüt. nov. 30, 2006 11:37 pm

nem baj, ha hasonlítasz rá, Dawson is jó ember, sőt...:) csak szerintem ketten együtt már túl patetikusak voltak. én mondjuk Dawson-t Gretchennel bírtam a legjobban. de Joey-val is voltak jó pillanataik, a kedvencem, amikor Joey megjegyezte, hogy már csak a fehérre festett kerítés hiányzik ahhoz, hogy tökéletes legyen, erre Dawson épített egyet.. (aztán persze szétmentek, talán még ugyanabban, vagy a következő részben:( ) ez tök aranyos volt Dawson-tól, mellette meg tipikusan Dawson-os, az én gyakorlatias szememmel nézve, hát... biztos megkérdeztem volna, mennyibe került:D:D

miben hasonlítasz Dawson-ra? egyáltalán milyennek látod Dawson-t? szerinted mi volt jó a D&J párosban? (nem úgy kérdezem, hogy "mert szerintem semmi", hanem a te véleményedre vagyok kíváncsi)
Rebeka

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. nov. 30, 2006 11:49 pm

rebeka írta:miben hasonlítasz Dawson-ra?
az idealisztikus hülyeségekben
egyáltalán milyennek látod Dawson-t?
idealista hülyének :) , aki gyakran pont a való élettel nem boldogul, amit szintén megértek és amiben újfent hasonlítunk.
és hozzá hasonlóan én sem feltétlen gondolom ezt az én hibámnak.
a világé! :P
szerinted mi volt jó a D&J párosban? (nem úgy kérdezem, hogy "mert szerintem semmi", hanem a te véleményedre vagyok kíváncsi)
Joey-t olyannak képzeltem, aki egy életen át képes szeretni és kitartani valaki mellett.
idealizálom. mondtam, hogy hasonlítunk.
talán egy kis türelem kellett volna hozzá, és D. is lehetett volna lazább. persze Joey sem volt az. (megint párhuzam, én sem tudom, hogy tudnék olyan lenni, pedig nagyon szeretnék. mi/ki kell hozzá?? ha valaki tudja, mondja meg!)
olyasmi lehet ez, mint hogy a Harry Potterben én mindig Harrynek és Hermionének drukkoltam.. hiába, no, Ronhoz kicsit sem hasonlítok..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » pén. dec. 01, 2006 12:07 am

Laza én sem vagyok, szóval ahhoz nincs receptem :(:)
talán azért tetszik Joey Pacey-vel, mert eléggé különböznek egymástól ahhoz, hogy igazán jót hozzanak ki a másikból, míg Joey és Dawson egyszerűen túl egyforma és így csak gyöngítik egymás túlélési lehetőségeit, és erősítik a lelkizős dolgaikat, ami persze egy határig meg kell, hogy legyen, de nem minden határon túl...
Rebeka

Avatar
trinitti
Ismerős
Ismerős
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: vas. jún. 01, 2008 8:44 pm
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: trinitti » hétf. jún. 02, 2008 6:45 pm

rebeka írta:Laza én sem vagyok, szóval ahhoz nincs receptem :(:)
talán azért tetszik Joey Pacey-vel, mert eléggé különböznek egymástól ahhoz, hogy igazán jót hozzanak ki a másikból, míg Joey és Dawson egyszerűen túl egyforma és így csak gyöngítik egymás túlélési lehetőségeit, és erősítik a lelkizős dolgaikat, ami persze egy határig meg kell, hogy legyen, de nem minden határon túl...
na hát ezzel tök egyetértek, meg végigolvatam amiket írtatok, és sztem is jobb így, hogy Joey végülis Pacey mellett kötött ki...
(egyszer vmi újságban volt egy olyan tetsz, hogy ha te lennél az új tag Dawson bandájában, kivel milyen viszonyban lennél, nekem asszem az jött ki, hogy Joey lenne a legjobb barátnőm, és hasonló ízlésünk miatt jópárszor összekapnánk a pasikon, vagy vmi ilyesmi... :lol:

bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » kedd okt. 06, 2009 11:55 am

Hát igen... Paceyvel jött össze a végén... Jobb lett Dawson igen, pedig elég sokat tepert Joeyért. Gondolok az 5 évad közepére,amikor elment Floridába bevallani neki,hogy szereti és Joey Charlieval járt:D Utánna a tengerparton nyalta a sót:D:D:D:D

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd okt. 06, 2009 8:02 pm

bbbb írta:Hát igen... Paceyvel jött össze a végén... Jobb lett Dawson igen, pedig elég sokat tepert Joeyért. Gondolok az 5 évad közepére,amikor elment Floridába bevallani neki,hogy szereti és Joey Charlieval járt:D Utánna a tengerparton nyalta a sót:D:D:D:D
ott nagyon sajnáltam szegény srácot. :(
Keine Panik auf der Titanic!

bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » csüt. okt. 08, 2009 10:16 am

Hát a tegnapi rész kicsit szomorú volt...Amikor elmondja Dawson Joeynak,hogy nem akar vele lenni. Jen az utóbbi részekben irritáló,idegesítő szerepet kapott. Megcsókolja a srácot pedig tudja,hogy most akarják rendezni kapcsolatukat Joeyval... Szép! 1 pofont kaphatott volna! :x Charliet sajnáltam amikor kicsesztek vele xD De vicces jelenet volt:D :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. okt. 08, 2009 8:23 pm

bbbb írta:Hát a tegnapi rész kicsit szomorú volt...Amikor elmondja Dawson Joeynak,hogy nem akar vele lenni. Jen az utóbbi részekben irritáló,idegesítő szerepet kapott. Megcsókolja a srácot pedig tudja,hogy most akarják rendezni kapcsolatukat Joeyval... Szép! 1 pofont kaphatott volna! :x Charliet sajnáltam amikor kicsesztek vele xD De vicces jelenet volt:D :lol:
segíts egy picit bbbb! őszintén be kell vallanom, nincs előttem ez a rész. tudsz még írni a részről valamit?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. okt. 08, 2009 9:53 pm

ese írta:
bbbb írta:Hát a tegnapi rész kicsit szomorú volt...Amikor elmondja Dawson Joeynak,hogy nem akar vele lenni. Jen az utóbbi részekben irritáló,idegesítő szerepet kapott. Megcsókolja a srácot pedig tudja,hogy most akarják rendezni kapcsolatukat Joeyval... Szép! 1 pofont kaphatott volna! :x Charliet sajnáltam amikor kicsesztek vele xD De vicces jelenet volt:D :lol:
segíts egy picit bbbb! őszintén be kell vallanom, nincs előttem ez a rész. tudsz még írni a részről valamit?
Ez az a rész, amikor Pacey vacsit főz a bandának, és ekkor ér haza a frissen összejött Jen és Dawson, nem számítva arra, hogy más is lesz a Nagyiéknal. A vacsora ezért elég érdekes hangulatban telt. :lol:

Ma meg az a rész volt amikor Joey énekelte azt a számot, ami a 10 dolog, amit utálok benned végén is van.

Válasz küldése