Bakivadászat

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Bakivadászat

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd máj. 31, 2005 6:58 am

A régi fórumban volt ilyen topik is, bár soha nem jeleskedtem benne :(
Itten mostan nem találtam :(
:oops: Ha van akkor Construx rakd át a hozzászólásomat :oops:

A mostani részben volt egy elég dúrva szinkronhiba.
Joey-t megkérdezték valamiről és erre azt válaszolta:
hogy a növére ezért tartja Body-t
Szerintem ez inkább Buddy akart lenni Joey sógora.
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Bakivadászat

Hozzászólás Szerző: construx » kedd máj. 31, 2005 12:10 pm

Remete írta:A mostani részben volt egy elég dúrva szinkronhiba.
Joey-t megkérdezték valamiről és erre azt válaszolta:
hogy a növére ezért tartja Body-t
Szerintem ez inkább Buddy akart lenni Joey sógora.
Úgy tudom, Bodie-nak kell írni.
Végülis Jo nagyjából így ejtette. :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd máj. 31, 2005 2:16 pm

akkor viszont a korábbi sorozatokban volt hibásan ejtve mert korábban mindig Budy volt és szerintem az a helyes :D
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 01, 2005 9:43 pm

Júúúúúúúújjj de jó, becsempésztétek a régi "topicomat"! Nem vagyok ego, csak a régi fórumban én hoztam létre.

Ennek örömére muszáj lesz feltöltenem jó sok bakival! :lol: Mert bár ugye akadnak.
Utána is fogok nézni, csak győzzétek kivárni! :D

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. dec. 01, 2005 9:45 pm

ese írta:Júúúúúúúújjj de jó, becsempésztétek a régi "topicomat"! Nem vagyok ego, csak a régi fórumban én hoztam létre.

Ennek örömére muszáj lesz feltöltenem jó sok bakival! :lol: Mert bár ugye akadnak.
Utána is fogok nézni, csak győzzétek kivárni! :D
Helyes!
Remekszuper!
Már alig bírom kivárni... :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » csüt. dec. 01, 2005 9:49 pm

ese írta:Júúúúúúúújjj de jó, becsempésztétek a régi "topicomat"! Nem vagyok ego, csak a régi fórumban én hoztam létre.

Ennek örömére muszáj lesz feltöltenem jó sok bakival! :lol: Mert bár ugye akadnak.
Utána is fogok nézni, csak győzzétek kivárni! :D
De jó, ese, a régi fórumban is (akkor még csak olvasó voltam) ez volt a kedvenc topcom...
Én ezeket a bakikat sosem vettem észre...
M.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 29, 2005 2:51 pm

Most néztem bele ismét ebbe a topicba, amit sajnos nekem is sikerült eléggé elhanyagolnom. Amit rettentően szégyellek is, azok után, hogy mennyire lelkesedtem a visszatérésemkor. :oops: :oops: :oops:

Esetleg átmentsem a régi fórumból az ott felsorakoztatottakat, amíg nem állok elő újjal (de rosszul néz ki ez a szó így :P ), vagy hagyjam, azt is lehet olvasni valahol?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. dec. 29, 2005 2:58 pm

ese írta:Most néztem bele ismét ebbe a topicba, amit sajnos nekem is sikerült eléggé elhanyagolnom. Amit rettentően szégyellek is, azok után, hogy mennyire lelkesedtem a visszatérésemkor. :oops: :oops: :oops:

Esetleg átmentsem a régi fórumból az ott felsorakoztatottakat, amíg nem állok elő újjal (de rosszul néz ki ez a szó így :P ), vagy hagyjam, azt is lehet olvasni valahol?
jbb, ha atmented...vhol megvan a regi topiknak a cime is, de meg nem tudtam belenezni.....es lehet, h sokaig nem is fogok...szal kerlek, hadd legyenek meg itt is. :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 29, 2005 3:04 pm

temesed írta:jbb, ha atmented...vhol megvan a regi topiknak a cime is, de meg nem tudtam belenezni.....es lehet, h sokaig nem is fogok...szal kerlek, hadd legyenek meg itt is. :roll:
Kérésed számomra parancs! Igyekszem ügyeskedni valamit! Ha nagyon nem megy, majd kérek segítéset a főnökségtől! :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 30, 2005 11:39 am

Ígéretemhez híven megpróbáltam belépni a régi fórumra, ám sajnos ott - a régi honlapról elérni nem lehet. :( Eseteleg nálamnál okosabb és ügyesebb fórumtársaim tudnának ebben segíteni? Tényleg jó lenni kimenteni a régebben összeszedett bakikat, hogy azok is tudjanak egy kicsit rajta szórakozni, akik anno lemaradtak róla. (és addig nekem is lesz egy kis időm, hogy eljussak ismét a DC részek megtekintéséhez - bár ez mostanában nem sanszos :( )
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. dec. 30, 2005 1:35 pm

ese írta:Ígéretemhez híven megpróbáltam belépni a régi fórumra, ám sajnos ott - a régi honlapról elérni nem lehet. :( Eseteleg nálamnál okosabb és ügyesebb fórumtársaim tudnának ebben segíteni? Tényleg jó lenni kimenteni a régebben összeszedett bakikat, hogy azok is tudjanak egy kicsit rajta szórakozni, akik anno lemaradtak róla. (és addig nekem is lesz egy kis időm, hogy eljussak ismét a DC részek megtekintéséhez - bár ez mostanában nem sanszos :( )
Megnéztem én is, ugyanazt a localhost-os error üzenetet írja ki, ami régebben is csomószor előfordult. :evil: Szerintem csak várni kell egy pár napot, és talán újra elérhető lesz! :roll:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. jan. 08, 2006 4:56 pm

temesed írta:jbb, ha atmented...vhol megvan a regi topiknak a cime is, de meg nem tudtam belenezni.....es lehet, h sokaig nem is fogok...szal kerlek, hadd legyenek meg itt is. :roll:
Ismételten tettem egy próbát a régi fórummal. Most már nem írta ki a local host... üzit, de valami free.enveco(???) reklámot vagy mit írt ki és semmilyen fórum nem volt ott. :cry:

Construx! Esetleg tudsz abban segíteni, hogy más irányból érjem el, és ne régi honlapról? Vagy az a fórum már teljesen megszűnt?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. jan. 08, 2006 8:44 pm

ese írta:
temesed írta:jbb, ha atmented...vhol megvan a regi topiknak a cime is, de meg nem tudtam belenezni.....es lehet, h sokaig nem is fogok...szal kerlek, hadd legyenek meg itt is. :roll:
Ismételten tettem egy próbát a régi fórummal. Most már nem írta ki a local host... üzit, de valami free.enveco(???) reklámot vagy mit írt ki és semmilyen fórum nem volt ott. :cry:

Construx! Esetleg tudsz abban segíteni, hogy más irányból érjem el, és ne régi honlapról? Vagy az a fórum már teljesen megszűnt?
Itt a közvetlen linkje:

http://free.enveco.hu/servlet/forum?id= ... sort=topic

De ahogy néztem, már nincs meg. Ennyit az ingyenes fórumokról egyébként.
Sajnos úgy tűnik, onnan az összes üzink odalett. :(
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. jan. 08, 2006 10:51 pm

construx írta:
ese írta:
temesed írta:jbb, ha atmented...vhol megvan a regi topiknak a cime is, de meg nem tudtam belenezni.....es lehet, h sokaig nem is fogok...szal kerlek, hadd legyenek meg itt is. :roll:
Ismételten tettem egy próbát a régi fórummal. Most már nem írta ki a local host... üzit, de valami free.enveco(???) reklámot vagy mit írt ki és semmilyen fórum nem volt ott. :cry:

Construx! Esetleg tudsz abban segíteni, hogy más irányból érjem el, és ne régi honlapról? Vagy az a fórum már teljesen megszűnt?
Itt a közvetlen linkje:

http://free.enveco.hu/servlet/forum?id= ... sort=topic

De ahogy néztem, már nincs meg. Ennyit az ingyenes fórumokról egyébként.
Sajnos úgy tűnik, onnan az összes üzink odalett. :(
Sajna én is ugyanerre a következtetésre jutottam! :cry:
Így viszont többet kell várnotok, míg eljutok odáig, hogy nekiesek, és az elejétől megnézem. Majd előbányászom belőle a bakikat. Szóval türelem!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. jan. 09, 2006 12:11 am

construx írta:
ese írta:
temesed írta:jbb, ha atmented...vhol megvan a regi topiknak a cime is, de meg nem tudtam belenezni.....es lehet, h sokaig nem is fogok...szal kerlek, hadd legyenek meg itt is. :roll:
Ismételten tettem egy próbát a régi fórummal. Most már nem írta ki a local host... üzit, de valami free.enveco(???) reklámot vagy mit írt ki és semmilyen fórum nem volt ott. :cry:

Construx! Esetleg tudsz abban segíteni, hogy más irányból érjem el, és ne régi honlapról? Vagy az a fórum már teljesen megszűnt?
Itt a közvetlen linkje:

http://free.enveco.hu/servlet/forum?id= ... sort=topic

De ahogy néztem, már nincs meg. Ennyit az ingyenes fórumokról egyébként.
Sajnos úgy tűnik, onnan az összes üzink odalett. :(
Ó, hát ezt nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. ápr. 10, 2006 9:19 pm

Na, a mai részt nézve rögtön ki is szúrtam egy bakit. Amikor Joey először szolgál fel Drewnak, és önti neki a jeges teát, egyik pillanatban még Drewt mutatják, és látni Joey kezében a poharat, és a kancsót, utána pedig a következő képen, már Joeyt látjuk közelröl, aki megigazítja a haját, pedig egy pillanattal előtte még tele volt mindkét keze, és hallani se lehetett arra utaló hangot, hogy letette volna a kancsót.

Tudom, hogy ez már szőrszálhasogatásnak hat, de akkor is imádom ezeket figyelni a filmekben. És asszem nem vagyok ezzel egyedül, ugye, ese? :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. ápr. 10, 2006 10:49 pm

bizsu írta:Na, a mai részt nézve rögtön ki is szúrtam egy bakit. Amikor Joey először szolgál fel Drewnak, és önti neki a jeges teát, egyik pillanatban még Drewt mutatják, és látni Joey kezében a poharat, és a kancsót, utána pedig a következő képen, már Joeyt látjuk közelröl, aki megigazítja a haját, pedig egy pillanattal előtte még tele volt mindkét keze, és hallani se lehetett arra utaló hangot, hogy letette volna a kancsót.

Tudom, hogy ez már szőrszálhasogatásnak hat, de akkor is imádom ezeket figyelni a filmekben. És asszem nem vagyok ezzel egyedül, ugye, ese? :wink:
Juj, de jó, hogy felhoztad ezt a topicot Bizsu!
Örülök. Én nem szúrtam ki anno ezt, most meg nem tudom nézni.
És igen, én is imádom az ilyeneket kiszúrni, mert ez igenis vágási baki! :lol:
További jó vadászatot! :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. okt. 08, 2008 5:26 pm

2 és fél év után, hála a Coolnak, most ismét kollektív D-nézés van, úgyhogy feléledhet a topic.

Én a mai részben a tipikus itt van a haja , hopsz most ott- bakit láttam, de nagyon zavart. Amikor Joeyhoz berohant D, és egymással szemben álltak, Joeynak szemből mutatva elől volt a haja, amikor D-t mutatták szemből a füle mögött...

M.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. okt. 08, 2008 8:16 pm

bizony-bizony. ezt én is láttam.
de volt benne egy másik is. amikor Joeyt elhívta Pacey a bulira és Joey a Jégbüfében lévő teltház kellős közepén dolgozva vadul pakolja le egy asztalról az üres tányérokat - mindent Pacey-re sózva - majd az utsó két tányért magánál tartva elindul. képváltás, Joeynál semmilyen tányér nincs, majd újabb képváltás és Joey min. 1 tányért letesz a kezéből.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. okt. 09, 2008 12:57 pm

Nekem egy logikai baki tűnt föl a részben. Jen ebben a részben Billyről mondja, hogy vele találták meg őt a szülői ágyban, a 4. évadban meg Drew (így kell írni????)-ról állítja ugyanezt.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. okt. 09, 2008 7:00 pm

bizsu írta:Nekem egy logikai baki tűnt föl a részben. Jen ebben a részben Billyről mondja, hogy vele találták meg őt a szülői ágyban, a 4. évadban meg Drew (így kell írni????)-ról állítja ugyanezt.
igen így kell írni. most elgondolkoztam. tényleg? :shock: hmm... ki tudja, hány sráccal találták az ágyban? :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. okt. 12, 2008 10:09 am

en nemreg neztem a 4es evadot, de nem ugy emlekszem, h Drew-rol mondta volna...csak emlitette, h mi mindenben voltak benne.. :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. okt. 17, 2008 6:55 pm

a tegnapi (2.01) részben is volt egy bibi - vagyis inkább "lustaság" vagy időhiány vagy ki tudja mi okozta? netán hiba a mátrixban? :shock:

ha alaposabban megfigyelitek a D+Joey randi végén a hintánál azt a híres 2. és 3.csókot, szerintem tök ugyanaz a felvétel, csak egyik sokkal közelebbről.... (kicsit túl nagy D+J fan voltam, h ilyeneket is kiszúrtam? :oops: )
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. okt. 18, 2008 5:51 pm

És a tegnapi részhez mit szóltok? Pacey kétnapos szülinapjához?
Vagy csak félreértettem vmit?
ugye reggel megvan a "szentbeszéd", aztán P. megbukik a vizsgán, aztán összefutnak D-nal, ahol P. próbál célozgatni, h. aznap van a szülinapja. Aztán a naplós jelenet, aztán ismét összefutás Pacey-vel, ahol D. közli, hogy tegnap beleolvasott J. naplójába... És ezek után a szülinapi buli, ahol többször elmomdják, h. aznap van a szülinapja...

M.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. okt. 18, 2008 6:37 pm

Mary írta:És a tegnapi részhez mit szóltok? Pacey kétnapos szülinapjához?
Vagy csak félreértettem vmit?
ugye reggel megvan a "szentbeszéd", aztán P. megbukik a vizsgán, aztán összefutnak D-nal, ahol P. próbál célozgatni, h. aznap van a szülinapja. Aztán a naplós jelenet, aztán ismét összefutás Pacey-vel, ahol D. közli, hogy tegnap beleolvasott J. naplójába... És ezek után a szülinapi buli, ahol többször elmomdják, h. aznap van a szülinapja...

M.
hihíííííííííííííííííí! ez eddig fel sem tűnt, de ezt meghallgatom/megnézem még egyszer! klassz! anyám! 2 napig szülinapozik és mégis vacak kedve van? ezt a csávót! :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. okt. 18, 2008 10:03 pm

miért? az ember szülinapja általában az év legszarabb napja.
duplán egyenesen rémisztő lehet.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. okt. 18, 2008 10:59 pm

construx írta:miért? az ember szülinapja általában az év legszarabb napja.
duplán egyenesen rémisztő lehet.
na te se lehetsz egy boldog ember, hallod-e? :?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. okt. 18, 2008 11:03 pm

ese írta:
construx írta:miért? az ember szülinapja általában az év legszarabb napja.
duplán egyenesen rémisztő lehet.
na te se lehetsz egy boldog ember, hallod-e? :?
nem látom az összefüggést..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 19, 2008 5:46 pm

Mary írta:És a tegnapi részhez mit szóltok? Pacey kétnapos szülinapjához?
Vagy csak félreértettem vmit?
ugye reggel megvan a "szentbeszéd", aztán P. megbukik a vizsgán, aztán összefutnak D-nal, ahol P. próbál célozgatni, h. aznap van a szülinapja. Aztán a naplós jelenet, aztán ismét összefutás Pacey-vel, ahol D. közli, hogy tegnap beleolvasott J. naplójába... És ezek után a szülinapi buli, ahol többször elmomdják, h. aznap van a szülinapja...

M.
no, végre lehetőségem nyílt rá, hogy ismét meghallgassam eme remek bakit. és a magyar egyértelműen elrontotta. sikerült meghallgatnom orig hanggal is, és azért ott mintha nem lenne egyértelműen elcseszve. igaz, hogy mikor D végre eszmél, azt pont nem értem kristálytisztán, de mintha vmi "today-t" emlegetne, szóval necces. de később, mikor Joeyval is közli ezt a hírt Dawson a magyarban azt mondja: 'ma van P szülinapja", az orig pedig, hogy 'I forgot Pacey's birthday."

és ha már időeltolódásos bakikról van szó, nekem a 2.01-es részben volt egy fura párbeszédem. (mondjuk ott a magyar szinkron csak hülyeségeket beszélt, de mindegy)
szóval Pacey elindulna a rendőrautóval Christy után, ám Andie "megállítja", megtörténik az "eszmecsere", majd Pacey rendőr elengedi a lányt. pár jelenettel később, még mindig ugyanabban a ruciban, mint korábban találkoznak a suliban, ám Andie közli Pacey-vel, hogy álmatlan éjszakája volt emiatt. azért annyira nem lehetnek igénytelenek, h mindketten több napig hordják ugyanazt a rucit. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. okt. 20, 2008 7:08 pm

Mary írta:És a tegnapi részhez mit szóltok? Pacey kétnapos szülinapjához?
Vagy csak félreértettem vmit?
ugye reggel megvan a "szentbeszéd", aztán P. megbukik a vizsgán, aztán összefutnak D-nal, ahol P. próbál célozgatni, h. aznap van a szülinapja. Aztán a naplós jelenet, aztán ismét összefutás Pacey-vel, ahol D. közli, hogy tegnap beleolvasott J. naplójába... És ezek után a szülinapi buli, ahol többször elmomdják, h. aznap van a szülinapja...

M.
Arról meg már ugye beszélnem sem kell, hogy a 4. évadban Pacey szülinapja átkerül tél közepére.

Ja, még valami eszembe jutott. Elég érdekes, hogy az első évad utolsó részében kb. kora tavaszi idő van, Joey vastag pulcsiban és farmerdzsekiben mászkál a városban, a második évad első részében pedig, ami elvileg egy nappal később játszódik, már vállpántos felsőben és rövidnadrágban megy iskolába. Ilyen gyorsan változna arrafelé az időjárás?

Válasz küldése