Tennivalók offolás esetén

NE OLVASD EL!!! (Én szóltam.)

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29671
Csatlakozott: 2004.11.14. 01:13
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Tennivalók offolás esetén

Hozzászólás Szerző: construx » 2009.10.19. 23:13

Amennyiben szeretnél egy hozzászólást (beszélgetést) átvinni egy (nem témába vágó) topikból egy megfelelőbe, a következőképp teheted meg:

a téma áthozatala annyiból áll, hogy benyomod az Idézet gombot annál a hsz-nál, amire válaszolni szeretnél, majd ha behozza az írópanelt, szépen kijelölöd és kimásolod (ctrl+c).

Ezután átmész a megfelelő topikba, nyomsz egy Új hozzászólás gombot és beilleszted.
Aztán írhatod, amit szeretnél, már jó helyre fog menni.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése