Segítség

NE OLVASD EL!!! (Én szóltam.)

Moderátor: ese

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. máj. 09, 2010 1:37 pm

aquarius76 írta:Köszi a segítséget ! :wink:
Mindenkinek. Nekem is fura volt, már rájöttem, így cseréltem a képet.
Szerintem ez már teljesen szalonképes. :)
miattam nem kellett volna, de tenyleg...mindenki olyan kepet rak fel, amilyet akar, itt sosem korlatoztuk egymast....szoval, sorry, csak jarattam a szamat

Evi, mit irt Karesz? gondolom a korabbi hszeinkre valaszul vmi obszcent :P
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. szept. 29, 2010 9:56 am

a .info-ra végződő emailcímeket is letiltottam.

mivel a botinvázió csak nem akar gyengülni, gondolkodom, hogy az összes .com-os címet is letiltom.
kérem, mindenki ellenőrizze, milyen címről regisztrált!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. szept. 29, 2010 11:45 am

construx írta:a .info-ra végződő emailcímeket is letiltottam.

mivel a botinvázió csak nem akar gyengülni, gondolkodom, hogy az összes .com-os címet is letiltom.
kérem, mindenki ellenőrizze, milyen címről regisztrált!
igen, .com-rol
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. szept. 29, 2010 7:24 pm

temesed írta:
construx írta:a .info-ra végződő emailcímeket is letiltottam.

mivel a botinvázió csak nem akar gyengülni, gondolkodom, hogy az összes .com-os címet is letiltom.
kérem, mindenki ellenőrizze, milyen címről regisztrált!
igen, .com-rol
akkor ha egyszer csak eltűnne alólad a fórum, sikíts mailben :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. szept. 29, 2010 9:40 pm

construx írta:
temesed írta:
construx írta:a .info-ra végződő emailcímeket is letiltottam.

mivel a botinvázió csak nem akar gyengülni, gondolkodom, hogy az összes .com-os címet is letiltom.
kérem, mindenki ellenőrizze, milyen címről regisztrált!
igen, .com-rol
akkor ha egyszer csak eltűnne alólad a fórum, sikíts mailben :lol:
jo, de nehogy elveszitsek mindent ami itt van...vagy mitomen, nem akarok damage control-t
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. szept. 29, 2010 9:50 pm

majd igyekszem.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. szept. 29, 2010 10:24 pm

construx írta:majd igyekszem.
ja, ettol felek :D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. szept. 29, 2010 10:34 pm

na csend legyen.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. szept. 29, 2010 10:39 pm

engem nem lehet elhallgata-ta-ta-tatni :P
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. szept. 29, 2010 10:40 pm

de moderálni lehet.
;)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. szept. 29, 2010 11:07 pm

construx írta:de moderálni lehet.
;)
nem ijjedtem meg, de most az offolast befejezem. nem vagyok abban a hangulatban.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. szept. 29, 2010 11:10 pm

igen, ezt már pont javasolni is akartam
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. szept. 29, 2010 11:11 pm

remélhetőleg ennyi felesleges hozzászólás mindenki mást megakadályozott, hogy odafigyeljen az eredeti üzenetre. :?

ha valaki van még .com-os mailcímről, itt jelezze!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » csüt. szept. 30, 2010 4:39 pm

construx írta:remélhetőleg ennyi felesleges hozzászólás mindenki mást megakadályozott, hogy odafigyeljen az eredeti üzenetre. :?

ha valaki van még .com-os mailcímről, itt jelezze!
Azt hol tudom megnézni?
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. szept. 30, 2010 6:10 pm

julica írta:
construx írta:remélhetőleg ennyi felesleges hozzászólás mindenki mást megakadályozott, hogy odafigyeljen az eredeti üzenetre. :?

ha valaki van még .com-os mailcímről, itt jelezze!
Azt hol tudom megnézni?
a Profil menüpontban
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » pén. okt. 01, 2010 3:53 pm

Ja jó, oké, akkor én nem :)
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. okt. 18, 2010 1:42 pm

mivel már nem emlékszem, le van-e írva máshol, a biztonság kedvéért leírom ide:

- Ha egy tetszőleges topikot szeretnél megnyitni, és "Nincs hozzászólás a témában" hibaüzenetet kapsz, az azért van, mert a freeweb korábban sajnos sokat volt hibás és a fórum rendszere emiatt elszámolja a hozzászólásokat.

Megoldás: kattints az utolsó előtti oldalra!
(Tehát ha pl. egy témában 50 oldalnyi hozzászólás van, az 50-esen lennének a legfrissebbek, de megkapod a hibaüzit, akkor kattints a 49-es oldalra, és ott megtalálod a legújabb hozzászólásokat.)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. jan. 10, 2011 9:43 pm

Mi van akkor, ha voltam olyan ügyes, és kitöröltem az összes beérkezett privát üzenetem? Kijelöltem amiket törölni akartam, aztán arra kattintottam, hogy összes törlése, és csak utána vettem észre, hogy volt olyan is, hogy kijelöltek törlése... :( Nem lehet valahogy visszacsinálni? nem akartam mindet törölni.. :?

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. jan. 10, 2011 9:47 pm

Muncika írta:Mi van akkor, ha voltam olyan ügyes, és kitöröltem az összes beérkezett privát üzenetem? Kijelöltem amiket törölni akartam, aztán arra kattintottam, hogy összes törlése, és csak utána vettem észre, hogy volt olyan is, hogy kijelöltek törlése... :( Nem lehet valahogy visszacsinálni? nem akartam mindet törölni.. :?
sajnos azoknak annyi.

talán az vigasztalóan hathat, hogy a rendszer nagyon kevés privát üzenetet képes tárolni, a régebbieket minden beérkezéskor folyamatosan törli (külön értesítés nélkül).

nekem pl a legrégebbi pü-m nincs három hetes, pedig soha egyet se töröltem ki magamtól.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. jan. 10, 2011 9:48 pm

construx írta:
Muncika írta:Mi van akkor, ha voltam olyan ügyes, és kitöröltem az összes beérkezett privát üzenetem? Kijelöltem amiket törölni akartam, aztán arra kattintottam, hogy összes törlése, és csak utána vettem észre, hogy volt olyan is, hogy kijelöltek törlése... :( Nem lehet valahogy visszacsinálni? nem akartam mindet törölni.. :?
sajnos azoknak annyi.

talán az vigasztalóan hathat, hogy a rendszer nagyon kevés privát üzenetet képes tárolni, a régebbieket minden beérkezéskor folyamatosan törli (külön értesítés nélkül).

nekem pl a legrégebbi pü-m nincs három hetes, pedig soha egyet se töröltem ki magamtól.
Ja igen, ez nekem is feltűnt. Akkor mindegy. köszi.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 17, 2019 12:09 pm

Sziasztok!

Ha a fórum főoldalán vagytok, az öt fő témánk mellett (Szabályok és segítségtől.......Képekig) van öt fehér, fekete vonalas ikon (vagy piros vonalas, ha valamelyikben olvasatlan hozzászólásunk van).

Arra gondoltam, hogy ezek szépek, szépek - de mi lenne, ha a saját képünkre formálnánk őket?
Lenne lehetőség lecserélni őket bármilyen más ikonképre és arra gondoltam, mi lenne, ha keresnénk megfelelő dawsonos képeket és azokból csinálnánk hozzájuk kis ikonképeket?
Mivel az ikonok nagyon kicsik (64x64 pixelesek), legtöbb értelme egy-egy szereplő fejének ikonná alakításának lenne szerintem, mert az talán még látszódna.

Mondok egy példát:
A Szabályok és segítség fő téma mellett balról a kis papírszerű ikon helyett a Nagyi feje látszódna - mint az a karakter, aki figyelmeztet mindenkit a szabályok betartására, és persze segítséget is nyújt, ha arra szorulunk.

És persze a többi fő témához is lehetne rendelni más-más szereplőt. (Vagy nem feltétlenül szereplőt, bármilyen képet, csak nekem most ez jutott eszembe).

Mivel a fő témáknak két külön fő ikonjuk van attól függően, hogy van-e bennük olvasatlan hsz vagy nincs, persze minden fő témához két-két képet kéne rendelni, amik jól definiáltak (tehát azonnal tudjuk, amikor az egyiket látjuk, hogy nincs olvasatlan hsz és tudjuk, hogy van, amikor a másikat).
Példa: egy nyugodt kép a karakter fejéről, ha nincs új hsz és egy ujjongó/tátott szájú/kiabálós/bármilyencsaknemnyugodt kép ugyanarról a karakterről, amikor új hsz érkezett.

Nem tudom, nagyon hülye ötlet?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: ese » vas. nov. 17, 2019 12:14 pm

construx írta:
vas. nov. 17, 2019 12:09 pm
Sziasztok!

Ha a fórum főoldalán vagytok, az öt fő témánk mellett (Szabályok és segítségtől.......Képekig) van öt fehér, fekete vonalas ikon (vagy piros vonalas, ha valamelyikben olvasatlan hozzászólásunk van).

Arra gondoltam, hogy ezek szépek, szépek - de mi lenne, ha a saját képünkre formálnánk őket?
Lenne lehetőség lecserélni őket bármilyen más ikonképre és arra gondoltam, mi lenne, ha keresnénk megfelelő dawsonos képeket és azokból csinálnánk hozzájuk kis ikonképeket?
Mivel az ikonok nagyon kicsik (64x64 pixelesek), legtöbb értelme egy-egy szereplő fejének ikonná alakításának lenne szerintem, mert az talán még látszódna.

Mondok egy példát:
A Szabályok és segítség fő téma mellett balról a kis papírszerű ikon helyett a Nagyi feje látszódna - mint az a karakter, aki figyelmeztet mindenkit a szabályok betartására, és persze segítséget is nyújt, ha arra szorulunk.

És persze a többi fő témához is lehetne rendelni más-más szereplőt. (Vagy nem feltétlenül szereplőt, bármilyen képet, csak nekem most ez jutott eszembe).

Mivel a fő témáknak két külön fő ikonjuk van attól függően, hogy van-e bennük olvasatlan hsz vagy nincs, persze minden fő témához két-két képet kéne rendelni, amik jól definiáltak (tehát azonnal tudjuk, amikor az egyiket látjuk, hogy nincs olvasatlan hsz és tudjuk, hogy van, amikor a másikat).
Példa: egy nyugodt kép a karakterről, ha nincs új hsz és egy ujjongó/tátott szájú/kiabálós/bármilyencsaknemnyugodt kép ugyanarról a karakterről, amikor új hsz érkezett.

Nem tudom, nagyon hülye ötlet?
Nekem tetszik az ötlet, egyedi lenne. Csak legyen vmi leírás is rá, hogy aki újonnan csatlakozik, az is értse. Ide a segítség topicba nem biztos, hogy benéz.

Mondjuk az biztos, hogy ha kék/piros különbség van, jobban feltűnik az új hsz, mint a sima/ujjongó szereplő képe.... Ezt lehet, hogy érdemes lenne végiggondolni.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: koani » vas. nov. 24, 2019 7:48 am

ese írta:
vas. nov. 17, 2019 12:14 pm
construx írta:
vas. nov. 17, 2019 12:09 pm
Sziasztok!

Ha a fórum főoldalán vagytok, az öt fő témánk mellett (Szabályok és segítségtől.......Képekig) van öt fehér, fekete vonalas ikon (vagy piros vonalas, ha valamelyikben olvasatlan hozzászólásunk van).

Arra gondoltam, hogy ezek szépek, szépek - de mi lenne, ha a saját képünkre formálnánk őket?
Lenne lehetőség lecserélni őket bármilyen más ikonképre és arra gondoltam, mi lenne, ha keresnénk megfelelő dawsonos képeket és azokból csinálnánk hozzájuk kis ikonképeket?
Mivel az ikonok nagyon kicsik (64x64 pixelesek), legtöbb értelme egy-egy szereplő fejének ikonná alakításának lenne szerintem, mert az talán még látszódna.

Mondok egy példát:
A Szabályok és segítség fő téma mellett balról a kis papírszerű ikon helyett a Nagyi feje látszódna - mint az a karakter, aki figyelmeztet mindenkit a szabályok betartására, és persze segítséget is nyújt, ha arra szorulunk.

És persze a többi fő témához is lehetne rendelni más-más szereplőt. (Vagy nem feltétlenül szereplőt, bármilyen képet, csak nekem most ez jutott eszembe).

Mivel a fő témáknak két külön fő ikonjuk van attól függően, hogy van-e bennük olvasatlan hsz vagy nincs, persze minden fő témához két-két képet kéne rendelni, amik jól definiáltak (tehát azonnal tudjuk, amikor az egyiket látjuk, hogy nincs olvasatlan hsz és tudjuk, hogy van, amikor a másikat).
Példa: egy nyugodt kép a karakterről, ha nincs új hsz és egy ujjongó/tátott szájú/kiabálós/bármilyencsaknemnyugodt kép ugyanarról a karakterről, amikor új hsz érkezett.

Nem tudom, nagyon hülye ötlet?
Nekem tetszik az ötlet, egyedi lenne. Csak legyen vmi leírás is rá, hogy aki újonnan csatlakozik, az is értse. Ide a segítség topicba nem biztos, hogy benéz.

Mondjuk az biztos, hogy ha kék/piros különbség van, jobban feltűnik az új hsz, mint a sima/ujjongó szereplő képe.... Ezt lehet, hogy érdemes lenne végiggondolni.
Szerintem is jó ötlet! Én általában nézem a dátumot is, ha belépek, nem csak azt, hogy kék-e vagy piros-e.Részemről jöhetnek a képek.
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hova tűntek a képek?

Hozzászólás Szerző: construx » vas. márc. 29, 2020 2:04 pm

Az esetleges új felhasználóknak írom elsősorban, ha csodálkoznak a Képek alfórum megnyitása után, hogy hova tűnt a képek többsége: nos, azokat még a fórum előző időszakában (2012 előtt) linkeltük be - és, ahogy látható, nagy részük mostanra már nincs ott az akkori helyén...

Néhány egyébként megmaradt, ezek tíz éve elérhetők ugyanott, ami internetes kor szerint valami elképesztően hosszú idő. :D

Természetesen továbbra is lehet képeket linkelni, tehát nem azért nincsenek újak, mert tiltva lenne.
Hajrá! :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése