Dawson és haverok képekben - kvíz

Kvízjátékok tárháza

Moderátor: ese

Lezárt
Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Dawson és haverok képekben - kvíz

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 09, 2005 7:47 pm

Új kvíztéma jutott az eszembe, remélem tetszeni fog nektek, és csatlakoztok hozzám. Egyedül egy picit nehéz lenne játszani. :D Vagy túl könnyű, mert mindent kitalálnék, amit felteszek kérdésként. :lol:
Szóval én maradok a DC-nél, csak ez most képekben, jelenetekben lesz feladva. (hű, ez szenvedő szerkezet lett!). Beteszek egy képet, jelenetet a sorozatból, és ki kéne találni, hogy melyik rész volt. Ha valaki nagyon lelkes, akár a rövid sztorit is leírhatja.

Tudom, ebben az a nehézség, hogy találni kell folyton képeket. Ebben egy ideig tudok segíteni, szóval aki nem tud új feladványt betenni kép hijján, az szóljon és segítek. (pü-ben megadja, melyik jelenetből szeretne, és megpróbáljuk előkeresni).

Nos, hogy tetszik? Kezdem az első képpel, elég könnyű!

Kép

No, ki tart velem?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 09, 2005 8:08 pm

Nem tudom, milyen oldalról linkeltél, de onnan nem lehet. Meg egy kép alapján rögtön vágni kellene, hogy hanyadik season hanyadik rész? Ez elég húzós. Bár az ötletet nagyon jónak tartom, de nem lenne célszerűbb azt leírni, hogy a képhez milyen történés kapcsolódik? :roll:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 09, 2005 8:16 pm

Kornbabe írta:Nem tudom, milyen oldalról linkeltél, de onnan nem lehet. Meg egy kép alapján rögtön vágni kellene, hogy hanyadik season hanyadik rész? Ez elég húzós. Bár az ötletet nagyon jónak tartom, de nem lenne célszerűbb azt leírni, hogy a képhez milyen történés kapcsolódik? :roll:
Ezzel azt akarod mondani, hogy Te nem látod a képet :?: :?: :?: :!: :!: :!: Jaj :!: Akkor kútba zuhan az egész, mert én ott hihetetlen sok jelenet van, és pont ezt nézegetve jutott eszembe az új kvíz ötlete. :cry:
Egyébként könnyíthetünk annyit, hogy akinek ami eszébe jut a képről (sorozat, rész, cím, jelenet sztorija stb), azt írja le, és ha helyes, akkor elfogadható.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 09, 2005 8:21 pm

ese írta: Ezzel azt akarod mondani, hogy Te nem látod a képet :?: :?: :?: :!: :!: :!: Jaj :!: Akkor kútba zuhan az egész, mert én ott hihetetlen sok jelenet van, és pont ezt nézegetve jutott eszembe az új kvíz ötlete. :cry:
Egyébként könnyíthetünk annyit, hogy akinek ami eszébe jut a képről (sorozat, rész, cím, jelenet sztorija stb), azt írja le, és ha helyes, akkor elfogadható.
Eleve sokszor nem mennek azok a kérdések sem, amik a sori valamelyik eseményére kérdeznek rá, így nem hiszem, hogy bárki is vágná, hogy hányadik részben szerepel az adott kép, kivéve ha utánanéz. Szerintem linkelj képet a hivatalos oldalról, onnan lehet és elég sok van. :)

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 09, 2005 9:04 pm

ese írta: Ezzel azt akarod mondani, hogy Te nem látod a képet :?: :?: :?: :!: :!: :!: Jaj :!: Akkor kútba zuhan az egész, mert én ott hihetetlen sok jelenet van, és pont ezt nézegetve jutott eszembe az új kvíz ötlete. :cry:
Egyébként könnyíthetünk annyit, hogy akinek ami eszébe jut a képről (sorozat, rész, cím, jelenet sztorija stb), azt írja le, és ha helyes, akkor elfogadható.
Vagy letöltöd az oldalról és felrakod vmi oldalra :) és onnan linkeled be :wink:

szerk: esetleg.... kornbabe még tudja h én csináltam direkt ilyen oldalt ahova fel lehetett tölteni a képeket :) esetleg..ha igény lenne rá... 8)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 09, 2005 9:09 pm

roberto írta:
szerk: esetleg.... kornbabe még tudja h én csináltam direkt ilyen oldalt ahova fel lehetett tölteni a képeket :) esetleg..ha igény lenne rá... 8)
Még megvan? Jaaaj, de jó! :D Az jó ötlet lenne, ese biztos használatba venné! :wink:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 09, 2005 9:13 pm

Kornbabe írta: Még megvan? Jaaaj, de jó! :D Az jó ötlet lenne, ese biztos használatba venné! :wink:
igazságszerint másikat csinálok - és gondoltam h jó lenne így már hozzá is láttam - itt több tárhelyet kapok, és megy is az oldal..mert az uw nem megy vmiért rendesen, amint fenn van értesítem a nagyérdeműt :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 09, 2005 9:40 pm

roberto írta:Vagy letöltöd az oldalról és felrakod vmi oldalra :) és onnan linkeled be :wink:

szerk: esetleg.... kornbabe még tudja h én csináltam direkt ilyen oldalt ahova fel lehetett tölteni a képeket :) esetleg..ha igény lenne rá... 8)
Igen, érdekelne, ha nem túl bonyolult, akkor jó lenne, mert ezzel nagyon megszívtam a dolgot. :cry:
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 09, 2005 9:42 pm

ese írta: Igen, érdekelne, ha nem túl bonyolult, akkor jó lenne, mert ezzel nagyon megszívtam a dolgot. :cry:
a dolog folyamatban van, amint megvan szólok nektek...előreláthatólag sacc/kb 30perc múlva kész van...talán hamarabb meglássuk :lol:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. dec. 09, 2005 10:05 pm

ese írta:
roberto írta:Vagy letöltöd az oldalról és felrakod vmi oldalra :) és onnan linkeled be :wink:

szerk: esetleg.... kornbabe még tudja h én csináltam direkt ilyen oldalt ahova fel lehetett tölteni a képeket :) esetleg..ha igény lenne rá... 8)
Igen, érdekelne, ha nem túl bonyolult, akkor jó lenne, mert ezzel nagyon megszívtam a dolgot. :cry:
engem meg erdekelne a jatek..nem tudom, h mennyire menne, de a nehez dolgok vonzanak! :wink:
sztem tegyunk egy probat, ha mar sikerul vhonnan linkelni...
a balanced diet is a cookie - in each hand

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 09, 2005 10:07 pm

nah lányok 8)

Ide gyertek

nos, regisztrálni már tudtok, feltölteni is, én is folyamatosan töltöm vissza a képeket, de ez időbe telik, addig ismerkedjetek a felületével :)

szerk: nem jön senki :cry: :smt009

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 09, 2005 10:26 pm

szóval az oldalt mostmár lehet használni, regelni stb
http://dawsonscreek.mailpont.hu/index.php

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 09, 2005 10:29 pm

roberto írta:szóval az oldalt mostmár lehet használni, regelni stb
http://dawsonscreek.mailpont.hu/index.php
Én már regeltem a "régi" nevemen. Köszi, hogy újra van ilyen oldal. :smt058

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 09, 2005 10:30 pm

Kornbabe írta: Én már regeltem a "régi" nevemen. Köszi, hogy újra van ilyen oldal. :smt058
szívesen :) és láttam, én már töltöm fel azokat a képeket amik a másik oldalon fenn voltak, szóval azokat ne tedd(tegyétek fel) ha lehet persze :lol:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 09, 2005 10:31 pm

roberto írta:
Kornbabe írta: Én már regeltem a "régi" nevemen. Köszi, hogy újra van ilyen oldal. :smt058
szívesen :) és láttam, én már töltöm fel azokat a képeket amik a másik oldalon fenn voltak, szóval azokat ne tedd(tegyétek fel) ha lehet persze :lol:
Rendben. :wink:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 09, 2005 10:33 pm

Kornbabe írta: Rendben. :wink:
Gyerünk át a minden ami számtech topicba oksi? :)

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 09, 2005 11:09 pm

Ese: elkészült az oldal, mostmár nyugodtan tucc oda feltölteni képeket :wink: az oldal címe: http://dawsonscreek.mailpont.hu/index.php
regisztálsz és elméletileg utána menni fog a dolog :)

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 6:14 pm

Ese! akkor adsz feladványt? :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 6:50 pm

roberto írta:Ese! akkor adsz feladványt? :lol:
Persze Roberto, adok. Csak pénteken keveset voltam fent, gyorsan mentem durmolni, mert ma még sulim volt, meg amúgy is ki voltam ütve, de most nézem a szükséges tudnivalókat és hajrá!

Bocsi a késlekedésért! :oops:
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 7:08 pm

ese írta:Persze Roberto, adok. Csak pénteken keveset voltam fent, gyorsan mentem durmolni, mert ma még sulim volt, meg amúgy is ki voltam ütve, de most nézem a szükséges tudnivalókat és hajrá!

Bocsi a késlekedésért! :oops:
Oksika, csak nyugodtan, érdeklődtem just :roll:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 7:16 pm

No jól van, látom már "ki vagytok éhezve" a kvízre. :twisted: Ez jó jel! :wink:

Akkor gyorsan itt van egy. Ebben túl sok sztorit nem lehet magyarázni, jó lenne, ha tudnátok legalább sorozatszámot írni - meg amit még tudtok.

Kép

Remélem ezzel már nem vallok kudarcot!

És egyébként ez segítség lehet a Dawson és haverok: Kérdezz-felelek topicban feltett kérdésemhez is - amivel úgy tűnik ismét csúfos kudarcot vallottam, mert még nem jött rá válasz. :cry:

Jó szórakozást ehhez a kvízhez Mindenkinek!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 9:16 pm

No, hol a megfejtés???!!! Pedig már sorban állnak a feladványok és csak arra várnak, hogy megfejtsétek őket! :D
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 9:19 pm

ese írta:No jól van, látom már "ki vagytok éhezve" a kvízre. :twisted: Ez jó jel! :wink:

Akkor gyorsan itt van egy. Ebben túl sok sztorit nem lehet magyarázni, jó lenne, ha tudnátok legalább sorozatszámot írni - meg amit még tudtok.

Kép

Remélem ezzel már nem vallok kudarcot!

És egyébként ez segítség lehet a Dawson és haverok: Kérdezz-felelek topicban feltett kérdésemhez is - amivel úgy tűnik ismét csúfos kudarcot vallottam, mert még nem jött rá válasz. :cry:

Jó szórakozást ehhez a kvízhez Mindenkinek!
Ez a negyedik sorozat utolsó előtti része, amikor megkapják az érettségit ha jól emléxem, és talán Joey mond egy beszédet :roll:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 9:22 pm

roberto írta:Ez a negyedik sorozat utolsó előtti része, amikor megkapják az érettségit ha jól emléxem, és talán Joey mond egy beszédet :roll:
A válasz tökéletes! Te jössz! Gondolom kép beillesztéssel nem lesz gond. :wink: :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 9:24 pm

ese írta:A válasz tökéletes! Te jössz! Gondolom kép beillesztéssel nem lesz gond. :wink: :lol:
Hu...őőő...keresek vmit :D

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 9:28 pm

roberto írta:
ese írta:A válasz tökéletes! Te jössz! Gondolom kép beillesztéssel nem lesz gond. :wink: :lol:
Hu...őőő...keresek vmit :D
Hajrá Roberto! Hajrá Roberto! ... :smt026 :smt026 :smt026 :D
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 9:31 pm

Akkor ím az új feladvány:


Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára roberto szomb. dec. 10, 2005 9:35 pm-kor.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 9:33 pm

khm, khm. Valami nem stimm a képekkel. Nem látom őket, csak a címet, meg az elején és a hátulján a img gombot. :cry:
És egyébként ez három kép??? Jól látom?
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 9:34 pm

ese írta:khm, khm. Valami nem stimm a képekkel. Nem látom őket, csak a címet, meg az elején és a hátulján a img gombot. :cry:
És egyébként ez három kép??? Jól látom?
jól látod a helyzetet sajnos....
okés...rájöttem már :lol: mostmár stimmel 8)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 9:38 pm

roberto írta:
ese írta:khm, khm. Valami nem stimm a képekkel. Nem látom őket, csak a címet, meg az elején és a hátulján a img gombot. :cry:
És egyébként ez három kép??? Jól látom?
jól látod a helyzetet sajnos....
okés...rájöttem már :lol:
Oké, az elsőt látom már. Meg is fejtem.

4.sorozat ???.rész (ennek utána nézek becsszó) Négy történet a rész címe - Brooks meghalt az előző rész végén, ebben a részben a temetés után láthatjuk Dawsont és Gretchent, amint a Nagyival taliznak Brooks házában. Itt épp a "tárolóhelységben" garázdálkodnak és nézegetik Brooks évek alatt összegyűjtött filmes ereklyéit.
Lássuk a másik két képet is!!! :D (addig megkeresem, hányadik része ez a 4.sorozatnak)
Keine Panik auf der Titanic!

Lezárt