Dawson és haverok képekben - kvíz

Kvízjátékok tárháza

Moderátor: ese

Lezárt
Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. dec. 24, 2005 10:52 am

construx írta:A feladványra visszatérve: ez nem az, amikor Joey gyakorlatilag felkínálkozik Dawsonnak, aki viszont visszautasítja, ezzel (megint) bajt hozva a saját fejére?
ez nem az a reggel, amikor vegre osszejonnek egy ejszaka utan....es gondolom, Dawson kitarulkozik.....hogy mennyire szereti....
erre Joey: hozzam jossz ferjul??? :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 24, 2005 1:02 pm

construx írta:A feladványra visszatérve: ez nem az, amikor Joey gyakorlatilag felkínálkozik Dawsonnak, aki viszont visszautasítja, ezzel (megint) bajt hozva a saját fejére?
Megpörgethetem egy kicsit a topicot? Mivel Daw kitudja mikor tér vissza, és nem szeretném, ha sokáig állna ez a topic, ezért én elfogadom Construx válaszát és át is adom neki az újabb rejtvény feladás jogát.

Bár temesed válasza sem volt rossz, de azt inkább hagyjuk meg fan fiction-nek. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szomb. dec. 24, 2005 11:45 pm

Kornbabe írta:
daw írta:
ese írta:Megbocsássunk neki Kornbabe? :wink:
Légyszi-légyszi! :D :smt035
:D Persze. Ismerem annyira dawot, hogy tudom, hogy nem akart rosszat. :wink: Ja, és látod? Megy a kép berakása. :wink:
Rendben Daw. Mint már mondtam, nem vagyok haragtartó, és ettől a kérésedtől, meg a betett képtől teljesen ellágyultam. Szóval üsse kavics, megbocsátok. De legközelebb finomabb légy piciny szívemmel, jó?
Köszi mindkettőtöknek! :) :) :)
A feladványra visszatérve: ez nem az, amikor Joey gyakorlatilag felkínálkozik Dawsonnak, aki viszont visszautasítja, ezzel (megint) bajt hozva a saját fejére?
Ez nyert, construx, te jössz.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. dec. 25, 2005 12:58 am

Kép

Ha nem megy, majd segítek. :)
Addig is keressétek az árulkodó jeleket. ;)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. dec. 25, 2005 10:25 am

construx írta:Kép

Ha nem megy, majd segítek. :)
Addig is keressétek az árulkodó jeleket. ;)
a szepsegverseny utan, amikor kint leulnek beszelgetni, Dawson odaadja a zakojat es makogva Joeyrol aradozik....hihi, a fulbevalo segitett.....

egyebkent pont most lattam a JOey-felkinalkozik-Dawsonnak....es megsem jutott eszembe.... :evil:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. dec. 25, 2005 10:51 am

temesed írta:a szepsegverseny utan, amikor kint leulnek beszelgetni, Dawson odaadja a zakojat es makogva Joeyrol aradozik....hihi, a fulbevalo segitett.....
Hú, gratulálok!!! Ügyes vagy! :D =D> =D> =D> =D> =D>

Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan menni fog, de akkor ezek szerint jól kalkuláltam, hogy ez kitalálható. :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. dec. 25, 2005 1:19 pm

construx írta:Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan menni fog, de akkor ezek szerint jól kalkuláltam, hogy ez kitalálható. :D
Construx, ne becsüld le az itt összegyűlt társaságot! DC-fanok vagyunk vagy mi a szösz! :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. dec. 26, 2005 3:26 pm

:!: Temesed! Új feladványt kérünk! :!:
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » hétf. dec. 26, 2005 10:18 pm

ese írta::!: Temesed! Új feladványt kérünk! :!:
Ha minden igaz ő most hazautazott Ukrajnába a szüleihez... remélem jól emléxem :roll:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. dec. 26, 2005 10:29 pm

roberto írta:
ese írta::!: Temesed! Új feladványt kérünk! :!:
Ha minden igaz ő most hazautazott Ukrajnába a szüleihez... remélem jól emléxem :roll:
Akkor nem "szirénázok" többet és inkább csendben várok. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. dec. 28, 2005 11:15 am

roberto írta:
ese írta::!: Temesed! Új feladványt kérünk! :!:
Ha minden igaz ő most hazautazott Ukrajnába a szüleihez... remélem jól emléxem :roll:
bizony bizony, de ma erkeztem vissza, es egybol vad forumozgatasba kezdtem.... :P

nezek vmi kepet.....
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. dec. 28, 2005 11:21 am

itt a feladványom:

Kép

es most cseles leszek: a kerdes az, h ki van a stegen!!!! csak az elso tippet veszem figyelembe, mivel ha az nem jo, akkor mar konnyu kitalalni...tehat jol gondoljatok meg, h mit irtok be, mert rettegett Klára ujabb kepet oszt ki nektek!

uff
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 28, 2005 3:16 pm

temesed írta:itt a feladványom:

Kép

es most cseles leszek: a kerdes az, h ki van a stegen!!!! csak az elso tippet veszem figyelembe, mivel ha az nem jo, akkor mar konnyu kitalalni...tehat jol gondoljatok meg, h mit irtok be, mert rettegett Klára ujabb kepet oszt ki nektek!

uff
Temesed (alias Rettegett Klára :D ), ez nagyon jó kép! Ezen még nekem is töprengenem kell. És be kell, hogy valljam, bizti nem tudnék mondani sorozatszámot, részt aztán végképp nem. :oops: (a Játékmester bebukott :twisted: ) De azért egy tippem van - Jen - valamiért mintha derengene nagyon mélyről ez a kép, de semmi más.

Most mégegyszer megnézve bizti, hogy az 1.sorozatból való, de a miértet majd később árulom el. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. dec. 28, 2005 4:31 pm

ese írta:
temesed írta:itt a feladványom:

Kép

es most cseles leszek: a kerdes az, h ki van a stegen!!!! csak az elso tippet veszem figyelembe, mivel ha az nem jo, akkor mar konnyu kitalalni...tehat jol gondoljatok meg, h mit irtok be, mert rettegett Klára ujabb kepet oszt ki nektek!

uff
Temesed (alias Rettegett Klára :D ), ez nagyon jó kép! Ezen még nekem is töprengenem kell. És be kell, hogy valljam, bizti nem tudnék mondani sorozatszámot, részt aztán végképp nem. :oops: (a Játékmester bebukott :twisted: ) De azért egy tippem van - Jen - valamiért mintha derengene nagyon mélyről ez a kép, de semmi más.

Most mégegyszer megnézve bizti, hogy az 1.sorozatból való, de a miértet majd később árulom el. :wink:
ű

Rettegett Klára kiosztja az itéletet: igen!!!!! ez Jen!!!! =D>
azert mondd kerlek, h csaloka volt es cseles voltam..mert szerintem sokan JOeyra gondoltak volna...es is mindig azt hittem, h o az mig nem lattam ezt a jelenetet es akkor ledobbentem...

szoval-te adsz uj kepet!!!!

egyebkent orulok, h vegre en is kitalaltam vmit....nem jatek szamomra az olyan, amibol kimaradok.... :P
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 28, 2005 5:23 pm

temesed írta:
ese írta:
temesed írta:itt a feladványom:

Kép

es most cseles leszek: a kerdes az, h ki van a stegen!!!! csak az elso tippet veszem figyelembe, mivel ha az nem jo, akkor mar konnyu kitalalni...tehat jol gondoljatok meg, h mit irtok be, mert rettegett Klára ujabb kepet oszt ki nektek!

uff
Temesed (alias Rettegett Klára :D ), ez nagyon jó kép! Ezen még nekem is töprengenem kell. És be kell, hogy valljam, bizti nem tudnék mondani sorozatszámot, részt aztán végképp nem. :oops: (a Játékmester bebukott :twisted: ) De azért egy tippem van - Jen - valamiért mintha derengene nagyon mélyről ez a kép, de semmi más.

Most mégegyszer megnézve bizti, hogy az 1.sorozatból való, de a miértet majd később árulom el. :wink:
ű

Rettegett Klára kiosztja az itéletet: igen!!!!! ez Jen!!!! =D>
azert mondd kerlek, h csaloka volt es cseles voltam..mert szerintem sokan JOeyra gondoltak volna...es is mindig azt hittem, h o az mig nem lattam ezt a jelenetet es akkor ledobbentem...

szoval-te adsz uj kepet!!!!

egyebkent orulok, h vegre en is kitalaltam vmit....nem jatek szamomra az olyan, amibol kimaradok.... :P
Igen, cseles és csalóka voltál és Rettegett! :wink: Valóban kétesélyes volt a dolog, és nagy sansza volt Joey-nak is, mert ő lófrált anno többet azon a stégen.
Nekem egyébkénte a stég "kinézete" segített abban, hogy ez bizti az 1.sorozatból való. Ugyanis ha megfigyeltétek, az 1.sorozatban a stég korlátjának vízszintes részei (hajó)kötélből voltak és ha a tó felé mentél, akkor a bal oldalon helyezkedtek el (azon a hosszú, vékony részen) - ezen a képen is. Azonban - szerintem - a 2.sor.-tól már a jobb oldalra szerelték át a korlátot és a kötelet lecserélték lécekre.
És egyébként tényleg valahonnan az élményeim legmélyéről jött fel egy emlék, miszerint a legelső rész végefelé(?) Jen magában ült Dawsonék stégjén. Jól emlékszem Klári?
Mindjárt adok új feladványt! (egyébként te láttad az összes sorozatot, vagy vannak olyanok, amik még megtekintésre várnak?)
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. dec. 28, 2005 5:30 pm

ese írta:Ugyanis ha megfigyeltétek, az 1.sorozatban a stég korlátjának vízszintes részei (hajó)kötélből voltak és ha a tó felé mentél, akkor a bal oldalon helyezkedtek el (azon a hosszú, vékony részen) - ezen a képen is. Azonban - szerintem - a 2.sor.-tól már a jobb oldalra szerelték át a korlátot és a kötelet lecserélték lécekre.
Jaj, ezt én is annyira tudtam!
:lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 28, 2005 5:45 pm

construx írta:
ese írta:Ugyanis ha megfigyeltétek, az 1.sorozatban a stég korlátjának vízszintes részei (hajó)kötélből voltak és ha a tó felé mentél, akkor a bal oldalon helyezkedtek el (azon a hosszú, vékony részen) - ezen a képen is. Azonban - szerintem - a 2.sor.-tól már a jobb oldalra szerelték át a korlátot és a kötelet lecserélték lécekre.
Jaj, ezt én is annyira tudtam!
:lol:
Ebből most jól hallottam ki egy kis cinizmust? :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 28, 2005 5:48 pm

Akkor íme az új feladvány:
Kép
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. dec. 28, 2005 5:53 pm

ese írta:Akkor íme az új feladvány:
Kép
hm, erre nem is gondoltam..marmint h a korlatban van a megoldas.....en elobb lattam ezt a kepet, es JOeynak kepzeltem, majd lattam a sorit, es akkor dobentett, h Jen..

na, felre a rettegett doglokkal, mostani feladvanyod: Dawson szulinapja a 2 soribol..amikor D es Andy jocskan berugnak ugy erkeznek az unneplo sereghez...itt meg a barban vannak, es szerintem az amikor kiderul h kiskoruak...

Ese, most kezdtem ujra a sorit, es jelenleg a 3 szeria 4-5 reszenel tartok..es hihehtetlen h eddig meg ismeretlen reszeket lattam..az Eves dolgo teljesen kiesett....nemertem, hol voltam akkor amikor vetitettek a rtl-en... :shock: :?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 28, 2005 6:05 pm

temesed írta:hm, erre nem is gondoltam..marmint h a korlatban van a megoldas.....en elobb lattam ezt a kepet, es JOeynak kepzeltem, majd lattam a sorit, es akkor dobentett, h Jen..
a korlát dolog csak megerősített a feltevésemben és csak érdekességként írtam le.
temesed írta:na, felre a rettegett doglokkal, mostani feladvanyod: Dawson szulinapja a 2 soribol..amikor D es Andy jocskan berugnak ugy erkeznek az unneplo sereghez...itt meg a barban vannak, es szerintem az amikor kiderul h kiskoruak...
A megfejtésed teljesen tökéletes! Te jössz!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. dec. 28, 2005 6:21 pm

ese írta:Ebből most jól hallottam ki egy kis cinizmust? :wink:
Ugyaaaan.. :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 28, 2005 6:23 pm

construx írta:
ese írta:Ebből most jól hallottam ki egy kis cinizmust? :wink:
Ugyaaaan.. :lol:
Szóval jól hallottam. :) Mindegy. :smt019
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. dec. 28, 2005 6:25 pm

ese írta:Szóval jól hallottam. :) Mindegy. :smt019
:lol: :lol: :lol:
:D :D :D

(Bocs, imádom a pfújolós szmájlikat.. Kornbabe-éiért is úúúgy odavoltam.. Régebbről datálódik, de nem tudok ellenállni.. :lol: )
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 28, 2005 6:28 pm

construx írta:
ese írta:Szóval jól hallottam. :) Mindegy. :smt019
:lol: :lol: :lol:
:D :D :D

(Bocs, imádom a pfújolós szmájlikat.. Kornbabe-éiért is úúúgy odavoltam.. Régebbről datálódik, de nem tudok ellenállni.. :lol: )
Igen, ez nekem is tetszik. Szóval ezért zrikálsz folyton mindenkit, hogy ezt kapd válaszul, mi? :wink:
:smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. dec. 28, 2005 11:09 pm

ese írta: Nekem egyébkénte a stég "kinézete" segített abban, hogy ez bizti az 1.sorozatból való. Ugyanis ha megfigyeltétek, az 1.sorozatban a stég korlátjának vízszintes részei (hajó)kötélből voltak és ha a tó felé mentél, akkor a bal oldalon helyezkedtek el (azon a hosszú, vékony részen) - ezen a képen is. Azonban - szerintem - a 2.sor.-tól már a jobb oldalra szerelték át a korlátot és a kötelet lecserélték lécekre.
És egyébként tényleg valahonnan az élményeim legmélyéről jött fel egy emlék, miszerint a legelső rész végefelé(?) Jen magában ült Dawsonék stégjén. Jól emlékszem Klári?
Mindjárt adok új feladványt! (egyébként te láttad az összes sorozatot, vagy vannak olyanok, amik még megtekintésre várnak?)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Azta, ese, ez aztán nem semmi...
Én már nem is merem ezek után Dawson-fannak nevezni (mondjuk azért ezt eddig is tudtam magamról), de ez.... le a kalappal!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 28, 2005 11:39 pm

Mary írta:
ese írta: Nekem egyébkénte a stég "kinézete" segített abban, hogy ez bizti az 1.sorozatból való. Ugyanis ha megfigyeltétek, az 1.sorozatban a stég korlátjának vízszintes részei (hajó)kötélből voltak és ha a tó felé mentél, akkor a bal oldalon helyezkedtek el (azon a hosszú, vékony részen) - ezen a képen is. Azonban - szerintem - a 2.sor.-tól már a jobb oldalra szerelték át a korlátot és a kötelet lecserélték lécekre.
És egyébként tényleg valahonnan az élményeim legmélyéről jött fel egy emlék, miszerint a legelső rész végefelé(?) Jen magában ült Dawsonék stégjén. Jól emlékszem Klári?
Mindjárt adok új feladványt! (egyébként te láttad az összes sorozatot, vagy vannak olyanok, amik még megtekintésre várnak?)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Azta, ese, ez aztán nem semmi...
Én már nem is merem ezek után Dawson-fannak nevezni (mondjuk azért ezt eddig is tudtam magamról), de ez.... le a kalappal!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kösz Mary! Kicsit őrült vagyok, de semmi gond! :twisted: Ettől még nem fogok vérben forgó szemmel megjelenni a következő találkozón. :wink:
De tőlem függetlenül szerintem mindenki nevezheti magát Dawson-fannak, aki regisztrált ezen a fórumon - és nem mellékesen írogat is ide! :wink: Az, hogy nekem sok apró dolog megragadt a fejemben, az már csak egy egyéni hülyeség. (mellékesen, a sok videó, amiket időközben felvettem és egy pár alkalommal megtekintettem, elég sokat segítettek. :wink: )
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » csüt. dec. 29, 2005 12:17 am

ese írta:Kicsit őrült vagyok, de semmi gond! :twisted: Ettől még nem fogok vérben forgó szemmel megjelenni a következő találkozón. :wink:
Áh, akkor el se megyünk! :D :D :D
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. dec. 29, 2005 12:20 pm

ime, eljott az ido, hogy megiint en adjak...kereshetem a kepeket..... :oops:

tehat uj feladvany.....
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. dec. 29, 2005 12:40 pm

Kép
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 29, 2005 2:19 pm

daw írta:
ese írta:Kicsit őrült vagyok, de semmi gond! :twisted: Ettől még nem fogok vérben forgó szemmel megjelenni a következő találkozón. :wink:
Áh, akkor el se megyünk! :D :D :D
Mármint, ha nem vérben forgó szemekkel érkezek?! Ezen ugyan ne múljon a találkozó sikere! :twisted: :twisted: :twisted:
De anélkül is tudok sokat rizsázni a DC-ről. Eddig még akikkel dumáltam ilyen témáról, ők unták meg előbb. :P

A feladvány egyébként jó! (megjegyzem, tudom is, miből van, de nagyon pofátlan lennék, ha erre is lecsapnék - szóval még várok egy kicsit)
Keine Panik auf der Titanic!

Lezárt