Dawson és haverok képekben - kvíz

Kvízjátékok tárháza

Moderátor: ese

Lezárt
Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 22, 2005 8:36 pm

Sejtettem, hogy ezt egy pasi fogja megfejteni! :D Az ilyen jelenetet bezzeg megjegyzitek! :wink:

Ettől függetlenül a válasz helyes, szóval Te jössz!!!
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. dec. 22, 2005 8:48 pm

ese írta:Sejtettem, hogy ezt egy pasi fogja megfejteni! :D Az ilyen jelenetet bezzeg megjegyzitek! :wink:

Ettől függetlenül a válasz helyes, szóval Te jössz!!!
Istenem ez van, ezt láttam is azért tudom... nem másért :lol:
Rögtön kiötlöm az új feladványt :wink:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. dec. 22, 2005 8:57 pm

So, az new feladvány is:

Kép

Kép

Go for it :D

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 22, 2005 9:06 pm

roberto írta:So, az new feladvány is:

Kép

Kép

Go for it :D
Roberto, ez gyanús nekem, hogy a videódban is láttam már ezeket a képeket! :wink: :D
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. dec. 22, 2005 9:28 pm

ese írta:Roberto, ez gyanús nekem, hogy a videódban is láttam már ezeket a képeket! :wink: :D
Szerintem ezeket nem :roll: ezt abból a kisvideóból vettem ki ami Rona-nak kellett :)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 22, 2005 10:41 pm

roberto írta:
ese írta:Roberto, ez gyanús nekem, hogy a videódban is láttam már ezeket a képeket! :wink: :D
Szerintem ezeket nem :roll: ezt abból a kisvideóból vettem ki ami Rona-nak kellett :)
Megnéztem a klipet, és be kell látnom, hogy igazad van. Ami abban a videóban van, az néhány képkockával később játszódik. :wink: De a jelenetre tisztán emlékeztem és valahol a virágra is.

No, de nem offolom tovább a topicot, inkább hagyom a többieket kibontakozni.

Szóval, ahogy Roberto is mondta: "Go for it!"
:D :D :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. dec. 22, 2005 10:55 pm

Megfejtés:

Ez a hatodik szériában volt, a második részben. Előzmény: Dawsonnak és Joeynak sikerül végre találkoznia a bárban, beszélgetnek, táncolnak (As I lay me down :D), majd Dawson az éjszakát Joeynál tölti. Végre egymáséi lesznek. Aktuális rész: Reggel Dawson virággal és kávéval ébreszti Joeyt. A virágot a koli kertjéből "lopta". (Mint később kiderül ekkor szakított Natashával) Aznap Joey elmegy a forgatásra is, ahol megünneplik Joey szülinapját a capeside-i ház díszletében Todd ajándékkosarai segítségével. :D Sajnos a koliba visszatérvén megszólal Dawson telefonja, ami kijelzi Natasha nevét. Hatalmas veszekedés, a Pacey, Audrey, Jen és Jack meglepetése sajnos nem jól sül el és a veszekedésnek is szem- és fültanúi lesznek. Mikor kettesben maradnak múltbéli sérelmeket vágnak egymás fejéhez. :cry:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. dec. 22, 2005 11:12 pm

Kornbabe írta:Megfejtés:

Ez a hatodik szériában volt, a második részben. Előzmény: Dawsonnak és Joeynak sikerül végre találkoznia a bárban, beszélgetnek, táncolnak (As I lay me down :D), majd Dawson az éjszakát Joeynál tölti. Végre egymáséi lesznek. Aktuális rész: Reggel Dawson virággal és kávéval ébreszti Joeyt. A virágot a koli kertjéből "lopta". (Mint később kiderül ekkor szakított Natashával) Aznap Joey elmegy a forgatásra is, ahol megünneplik Joey szülinapját a capeside-i ház díszletében Todd ajándékkosarai segítségével. :D Sajnos a koliba visszatérvén megszólal Dawson telefonja, ami kijelzi Natasha nevét. Hatalmas veszekedés, a Pacey, Audrey, Jen és Jack meglepetése sajnos nem jól sül el és a veszekedésnek is szem- és fültanúi lesznek. Mikor kettesben maradnak múltbéli sérelmeket vágnak egymás fejéhez. :cry:
A megfejtés természetesen helyes Kornbébi :lol: your turn :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. dec. 22, 2005 11:34 pm

Kép

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » csüt. dec. 22, 2005 11:36 pm

Azt hiszem ez most volt az utolsó szériában, amikor Pacey és Joey összejöttek az áruházban újra és utána egy nagy veszekedés előtt, vagy után táncoltak együtt egy helyen, ami után szakítottak is.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. dec. 22, 2005 11:38 pm

daw írta:Azt hiszem ez most volt az utolsó szériában, amikor Pacey és Joey összejöttek az áruházban újra és utána egy nagy veszekedés előtt, vagy után táncoltak együtt egy helyen, ami után szakítottak is.
Nagy vonalakban igen. :lol: Te jössz, daw.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » csüt. dec. 22, 2005 11:50 pm

Szívesen átengedem bárkinek a feladványt, ez a képes kvíz annyira nem jön be, mint a szöveges. :wink: Igazából reméltem, hogy hülyeséget mondok... :lol:
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. dec. 22, 2005 11:58 pm

daw írta:Szívesen átengedem bárkinek a feladványt, ez a képes kvíz annyira nem jön be, mint a szöveges. :wink: Igazából reméltem, hogy hülyeséget mondok... :lol:
Daw. :( Akkor ezt most miért kellett? :(

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » pén. dec. 23, 2005 12:47 am

Megfejteni? Úgy örültem, hogy végre tudok valamit! Ne haragudj! :oops:
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 23, 2005 1:02 am

daw írta:Megfejteni? Úgy örültem, hogy végre tudok valamit! Ne haragudj! :oops:
Félreértesz! Nagyon örülök, hogy megfejtetted, csak amit utána írtál azt nem tudtam mire vélni. "Igazából reméltem, hogy hülyeséget mondok...", :arrow: na ez olyan furán hangzott. És ha játszol, akkor add meg a módját, tessék képet keresni. :wink: A hivatalos oldalon http://www.dawsonscreek.com/ a felső menüsorban találod az About the show-n belül a Photo Galleryt. Itt az egyes szereplőkön belül több kép van, vannak részekből is képek, és nyugodtan lehet linkelni. :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 23, 2005 1:13 pm

Kornbabe írta:
daw írta:Megfejteni? Úgy örültem, hogy végre tudok valamit! Ne haragudj! :oops:
Félreértesz! Nagyon örülök, hogy megfejtetted, csak amit utána írtál azt nem tudtam mire vélni. "Igazából reméltem, hogy hülyeséget mondok...", :arrow: na ez olyan furán hangzott. És ha játszol, akkor add meg a módját, tessék képet keresni. :wink: A hivatalos oldalon http://www.dawsonscreek.com/ a felső menüsorban találod az About the show-n belül a Photo Galleryt. Itt az egyes szereplőkön belül több kép van, vannak részekből is képek, és nyugodtan lehet linkelni. :wink:
Úgy érzem itt már nem is kell Játékmesteri teendőimet ellátni. Véreskezű Modi elvégzi helyettem a piszkos munkát. :wink: :lol:
Egyébként Daw azon mondatodnak én sem örültem, miszerint neked nem jön be annyira ez a topic. Ezzel a szívembe tapostál elég rendesen. :cry:

És igen, tessék képet betenni ide feladványnak!!! Irgum-burgum! :evil:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 23, 2005 1:54 pm

ese írta: Úgy érzem itt már nem is kell Játékmesteri teendőimet ellátni. Véreskezű Modi elvégzi helyettem a piszkos munkát. :wink: :lol:
Jaj, ezt ne! :lol: Inkább vagyok utálatos banya, mint véreskezű.
ese írta:Egyébként Daw azon mondatodnak én sem örültem, miszerint neked nem jön be annyira ez a topic. Ezzel a szívembe tapostál elég rendesen. :cry:
Igen, ez nekem is megfordult a fejemben, hogy nem volt szép dolog, de mivel nem tudtam, te mennyire veszed fel a dolgokat, inkább nem írtam semmit. (Nem mindenki olyan sértődős mint én :lol: )

Szóval nekem is kicsit "fájt" ez a hozzászólás, egyrészt, mert a topik lett kicsit leszólva, másrészt mert teljesen komolytalanra vetted a figurát, daw. Szóval nem értem, ha remélted, hogy hülyeséget írsz be, akkor miért kellett beírni a megfejtést, ráadásuil új feladványt sem akartál adni, ami szintén a játékhoz tartozik. Szóval ezek miatt írtam azt, hogy "Akkor ezt most miért kellett?"

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 23, 2005 2:42 pm

Kornbabe írta:
ese írta: Úgy érzem itt már nem is kell Játékmesteri teendőimet ellátni. Véreskezű Modi elvégzi helyettem a piszkos munkát. :wink: :lol:
Jaj, ezt ne! :lol: Inkább vagyok utálatos banya, mint véreskezű.
ese írta:Egyébként Daw azon mondatodnak én sem örültem, miszerint neked nem jön be annyira ez a topic. Ezzel a szívembe tapostál elég rendesen. :cry:
Igen, ez nekem is megfordult a fejemben, hogy nem volt szép dolog, de mivel nem tudtam, te mennyire veszed fel a dolgokat, inkább nem írtam semmit. (Nem mindenki olyan sértődős mint én :lol: )

Szóval nekem is kicsit "fájt" ez a hozzászólás, egyrészt, mert a topik lett kicsit leszólva, másrészt mert teljesen komolytalanra vetted a figurát, daw. Szóval nem értem, ha remélted, hogy hülyeséget írsz be, akkor miért kellett beírni a megfejtést, ráadásuil új feladványt sem akartál adni, ami szintén a játékhoz tartozik. Szóval ezek miatt írtam azt, hogy "Akkor ezt most miért kellett?"
Bocsi Kornbabe! Csak anno, amikor a James/Dawson Képek topicot offoltuk Robertoval, akkor jött szóba ez a jelző (ha jól emlékszem Construx-tól???) és ez annyira megtetszett, hogy gondoltam alkalmazom itt is - ezzel is jelezve az ügy "súlyosságát". Egyébként nagyon jól végzed moderátori feladataid, csak gratulálni tudok hozzá! :smt045 :smt023

Sértödős fajta egyáltalán nem vagyok, sőt haragtartónak sem érzem magam - ezzel nem visszaélni!!! :wink: - de Daw ezen mondata tényleg ütött. :cry:

Szóval Daw, feladványt, de gyorsan!!!! :evil:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » pén. dec. 23, 2005 3:22 pm

Jól van, jól van... elnézést, senkit sem akartam megbántani egy egész picit se. Nem leszólni akartam a topikot, csak annyit akartam mondani, hogy képek alapján szerintem én nem jönnék rá semmire, így ezért van az, hogy ez a topik nem tetszik annyira, mint a többi. Nem azt mondtam, hogy nem jó, csak úgy látszik bennem jobban megmaradtak a szövegek a sorozatból, a képek alapján nemigen tudom beazonosítani hogy mikor történt. Szóval nem akartam semmi rosszat ese, bocsánat és tőled se Kornbabe, tényleg. :oops: Csak azért reméltem, hogy "hülyeséget mondok", azaz ne találjam el, hogy nehogy nekem kelljen feladni a következőt, mert tartok tőle, hogy hiába látom meg a sok képet a linken, akkor se tudnám, hogy mi történt éppen ott. :oops: :)
Na de, hogy tényleg ne orroljon rám senki, megpróbálom...
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 23, 2005 3:23 pm

daw írta:Jól van, jól van... elnézést, senkit sem akartam megbántani egy egész picit se. Nem leszólni akartam a topikot, csak annyit akartam mondani, hogy képek alapján szerintem én nem jönnék rá semmire, így ezért van az, hogy ez a topik nem tetszik annyira, mint a többi. Nem azt mondtam, hogy nem jó, csak úgy látszik bennem jobban megmaradtak a szövegek a sorozatból, a képek alapján nemigen tudom beazonosítani hogy mikor történt. Szóval nem akartam semmi rosszat ese, bocsánat és tőled se Kornbabe, tényleg. :oops: Csak azért reméltem, hogy "hülyeséget mondok", azaz ne találjam el, hogy nehogy nekem kelljen feladni a következőt, mert tartok tőle, hogy hiába látom meg a sok képet a linken, é se tudnám, hogy mi történt éppen ott. :oops: :)
Na de, hogy tényleg ne orroljon rám senki, megpróbálom...
Megbocsássunk neki Kornbabe? :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » pén. dec. 23, 2005 3:34 pm

Na oké, erre emlékszem! :lol:
Kép
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » pén. dec. 23, 2005 3:37 pm

ese írta:Megbocsássunk neki Kornbabe? :wink:
Légyszi-légyszi! :D :smt035
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 23, 2005 3:44 pm

daw írta:
ese írta:Megbocsássunk neki Kornbabe? :wink:
Légyszi-légyszi! :D :smt035
:D Persze. Ismerem annyira dawot, hogy tudom, hogy nem akart rosszat. :wink: Ja, és látod? Megy a kép berakása. :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 23, 2005 3:48 pm

Kornbabe írta:
daw írta:
ese írta:Megbocsássunk neki Kornbabe? :wink:
Légyszi-légyszi! :D :smt035
:D Persze. Ismerem annyira dawot, hogy tudom, hogy nem akart rosszat. :wink: Ja, és látod? Megy a kép berakása. :wink:
Rendben Daw. Mint már mondtam, nem vagyok haragtartó, és ettől a kérésedtől, meg a betett képtől teljesen ellágyultam. Szóval üsse kavics, megbocsátok. De legközelebb finomabb légy piciny szívemmel, jó? :?
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 23, 2005 3:56 pm

daw írta:Na oké, erre emlékszem! :lol:
Kép
D: "Légy a feleségem!" :lol: :smt040

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 23, 2005 4:00 pm

roberto írta:
daw írta:Na oké, erre emlékszem! :lol:
Kép
D: "Légy a feleségem!" :lol: :smt040
Ez nagyon jó volt Roberto!!! :lol: :mrgreen: :smt023 :smt040 :smt042 :smt043 :smt044
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. dec. 23, 2005 8:10 pm

ese írta:Bocsi Kornbabe! Csak anno, amikor a James/Dawson Képek topicot offoltuk Robertoval, akkor jött szóba ez a jelző (ha jól emlékszem Construx-tól???)...
Tudtam, hogy előkerül majd a jó öreg construx, hogy végül csak ő legyen a hunyó.. :P

Viszont remélem, ezentúl mindenki - kérésének megfelelően - már helyesen fogja szólítani az Utálatos Banya-Modit!

:lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 23, 2005 8:18 pm

construx írta:
ese írta:Bocsi Kornbabe! Csak anno, amikor a James/Dawson Képek topicot offoltuk Robertoval, akkor jött szóba ez a jelző (ha jól emlékszem Construx-tól???)...
Tudtam, hogy előkerül majd a jó öreg construx, hogy végül csak ő legyen a hunyó.. :P

Viszont remélem, ezentúl mindenki - kérésének megfelelően - már helyesen fogja szólítani az Utálatos Banya-Modit!

:lol:
:smt019 :smt019 :smt019

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 23, 2005 9:04 pm

Kornbabe írta:
construx írta:
ese írta:Bocsi Kornbabe! Csak anno, amikor a James/Dawson Képek topicot offoltuk Robertoval, akkor jött szóba ez a jelző (ha jól emlékszem Construx-tól???)...
Tudtam, hogy előkerül majd a jó öreg construx, hogy végül csak ő legyen a hunyó.. :P

Viszont remélem, ezentúl mindenki - kérésének megfelelően - már helyesen fogja szólítani az Utálatos Banya-Modit!

:lol:
:smt019 :smt019 :smt019
:lol: :smt042 :smt043 :smt044
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. dec. 23, 2005 9:25 pm

A feladványra visszatérve: ez nem az, amikor Joey gyakorlatilag felkínálkozik Dawsonnak, aki viszont visszautasítja, ezzel (megint) bajt hozva a saját fejére?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Lezárt