Dawson és haverok képekben - kvíz

Kvízjátékok tárháza

Moderátor: ese

Lezárt
Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. dec. 15, 2005 11:09 am

roberto írta:
ese írta:Ha meg tudod, mondani, hogy hányadik sorozat, akkor elfogadom. Egyébként a történeti leírásod teljesen jó. :wink:
Ha jól sejtem tán a 2. széria :roll: már csak mert azt még elkezdtem nézni... (bár befejezni még nem fejeztem be :roll: )
igen, a kettes! nemreg neztem vegig es emlekszem... :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 15, 2005 10:00 pm

Kornbabe írta:Ese, miért ennyire fontos neked ez? :roll: Tényleg érdekelne, mert én ugyan csak 2 szériát láttam teljesen, de nem biztos hogy emlékeznék, hogy egy adott kép melyikben volt. Hetente egy rész volt, nagy megszakításokkal vetítették a sorozatot, hogyan lehetne emlékezni ilyesmire? Vagy azt szeretnéd ha a megoldó utánanézne az nem baj? Nem akarok kekeckedni, tényleg érdekelne, mit gondolsz erről. :wink:
Ha rövid és tömör akarok lenni, azért fontos, mert én így találtam ki a kvíz játékszabályait. :wink: Viszont szeretném tudni, hogy ki mennyire ismeri a sorozatot. Egyébként szerintem, aki ennyire jól el tudta mondani a sztorit a képről, annak az sem lehet nagy akadály, hogy a sorozatszámot megmondja. Vagy tévedek? Tudom, nem szabad magamból kiindulni, mert én fanatikus rajongónak vagyok mondható egyesekhez képest. Sokat, sokszor láttam, ez már szinte a kisujjamban van.
Egyébként meg lehet szavaztatni, ha gondolod. így azonban izgibb! :twisted:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 15, 2005 10:02 pm

roberto írta:
ese írta:Ha meg tudod, mondani, hogy hányadik sorozat, akkor elfogadom. Egyébként a történeti leírásod teljesen jó. :wink:
Ha jól sejtem tán a 2. széria :roll: már csak mert azt még elkezdtem nézni... (bár befejezni még nem fejeztem be :roll: )
A válasz tökéletes, elfogadva! Te jössz!

Viszont a 2.széria befejezése kötelező olvasmány.... őőőőőőőőőőő... nézemény (?) :!: :D
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. dec. 15, 2005 10:39 pm

ese írta:A válasz tökéletes, elfogadva! Te jössz!

Viszont a 2.széria befejezése kötelező olvasmány.... őőőőőőőőőőő... nézemény (?) :!: :D
Egyszer meglesz...bár végigkéne inkább nézni...de nincs rá időm sajnos :(

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. dec. 15, 2005 10:57 pm

Akkor az új feladványom:


Kép

Kép

Elég a történet nem vok olyan szigorú mint Ese :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 16, 2005 1:34 pm

roberto írta:Elég a történet nem vok olyan szigorú mint Ese :lol:
Na szép! A végén én leszek a főgonosz?! :evil:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 16, 2005 3:10 pm

ese írta: Ha rövid és tömör akarok lenni, azért fontos, mert én így találtam ki a kvíz játékszabályait. :wink: Viszont szeretném tudni, hogy ki mennyire ismeri a sorozatot. Egyébként szerintem, aki ennyire jól el tudta mondani a sztorit a képről, annak az sem lehet nagy akadály, hogy a sorozatszámot megmondja. Vagy tévedek? Tudom, nem szabad magamból kiindulni, mert én fanatikus rajongónak vagyok mondható egyesekhez képest. Sokat, sokszor láttam, ez már szinte a kisujjamban van.
Egyébként meg lehet szavaztatni, ha gondolod. így azonban izgibb! :twisted:
Néhány embernek megvannak DVD-n vagy videon a régi részek, így többször is láthatta őket, viszont aki csak egyszer látta a sorozatot, azzal szemben elég igazságtalannak érzem, hogy rész címet és számot mondjon. De mindegy, látom, hogy nem érzed át, amit mondani akarok, mert magadból indulsz ki. Mindegy, a te játékod, én csak leírtam a véleményem.

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 16, 2005 3:26 pm

ese írta:Na szép! A végén én leszek a főgonosz?! :evil:
:lol: Dehogyis leszel :wink:
Kornbabe írta:Néhány embernek megvannak DVD-n vagy videon a régi részek, így többször is láthatta őket, viszont aki csak egyszer látta a sorozatot, azzal szemben elég igazságtalannak érzem, hogy rész címet és számot mondjon. De mindegy, látom, hogy nem érzed át, amit mondani akarok, mert magadból indulsz ki. Mindegy, a te játékod, én csak leírtam a véleményem.
Gyerekek ne kezdjük már itt is, szerintem maradjunk annyiban h a történetet mondja el az illető, mert tényleg legtöbben egyszer ha látták a sorozatot szóval nem hinném h megtudnák mondani a rész számát illetve címét. Ha valaki tudja az egy bónusz, de nem kötelező, jó?
És akkro vita lezárva inkább játszunk :)
A feladvány már adott 8)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 16, 2005 4:05 pm

roberto írta:Akkor az új feladványom:


Kép

Kép

Elég a történet nem vok olyan szigorú mint Ese :lol:
Joey és Eddie elmentek megkeresni Audrey-t. Egy hotelszobában találtak rá, ennek a meglehetősen gázos fazonnak a társaságában. Mikor Joey benyitott a fürdőszobába, Audrey épp mozdulatlanul feküdt a kádban, elég ijesztő látvány nyújtott. :o Végül négyesben indultak útnak. Előbb kitették Audreyt és a srácot az alkoholelvonónál, majd Joey és Eddie továbbmentek Eddie iskolája felé, ahol elbúcsúztak. :D

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 16, 2005 4:22 pm

Kornbabe írta:Joey és Eddie elmentek megkeresni Audrey-t. Egy hotelszobában találtak rá, ennek a meglehetősen gázos fazonnak a társaságában. Mikor Joey benyitott a fürdőszobába, Audrey épp mozdulatlanul feküdt a kádban, elég ijesztő látvány nyújtott. :o Végül négyesben indultak útnak. Előbb kitették Audreyt és a srácot az alkoholelvonónál, majd Joey és Eddie továbbmentek Eddie iskolája felé, ahol elbúcsúztak. :D
Így van, tökéletes a megoldásod, te jössz :wink: :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 16, 2005 5:11 pm

Kép

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » pén. dec. 16, 2005 5:13 pm

Kornbabe írta:Kép
Hát ez biztos kimaradt nekem :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 16, 2005 8:53 pm

Kornbabe írta:
ese írta: Ha rövid és tömör akarok lenni, azért fontos, mert én így találtam ki a kvíz játékszabályait. :wink: Viszont szeretném tudni, hogy ki mennyire ismeri a sorozatot. Egyébként szerintem, aki ennyire jól el tudta mondani a sztorit a képről, annak az sem lehet nagy akadály, hogy a sorozatszámot megmondja. Vagy tévedek? Tudom, nem szabad magamból kiindulni, mert én fanatikus rajongónak vagyok mondható egyesekhez képest. Sokat, sokszor láttam, ez már szinte a kisujjamban van.
Egyébként meg lehet szavaztatni, ha gondolod. így azonban izgibb! :twisted:
Néhány embernek megvannak DVD-n vagy videon a régi részek, így többször is láthatta őket, viszont aki csak egyszer látta a sorozatot, azzal szemben elég igazságtalannak érzem, hogy rész címet és számot mondjon. De mindegy, látom, hogy nem érzed át, amit mondani akarok, mert magadból indulsz ki. Mindegy, a te játékod, én csak leírtam a véleményem.
Kornbabe, ugye rosszul hallok ki az írásodból sértődést :?: :!: Nagyon nem szeretném, ha ez lenne belőle. Ha neked és más potenciális játékostársadnak ez nagy gondot jelent, akkor lazítsunk a szabályokon, és legyen úgy, ahogy Roberto javasolta. A lényeg a kísérő sztori. Esetleg lehet plusz pontokat gyűjteni azzal, ha valaki helyesen megmondja a címet és a sorozat/rész számát. De ha ezt diszkriminatívnak tartod, akkor pontok sem kellenek. Azért van ez a fórum és benne ez a kvíz, hogy mi DC rajongók, vagy csak azok, akik egy kicsit is szeretik a sorozatot, szívesen, a játék kedvéért jöjjünk ide, és ne tántorítson el senkit az, hogy nem olyan "lexikonagyú" DC-ből, mint pl: én. Így rendben van neked is?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 16, 2005 8:54 pm

Kornbabe írta:Kép
Ez nagyon stílusos így ezekben a napokban. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 16, 2005 9:01 pm

ese írta: Kornbabe, ugye rosszul hallok ki az írásodból sértődést :?: :!: Nagyon nem szeretném, ha ez lenne belőle. Ha neked és más potenciális játékostársadnak ez nagy gondot jelent, akkor lazítsunk a szabályokon, és legyen úgy, ahogy Roberto javasolta. A lényeg a kísérő sztori. Esetleg lehet plusz pontokat gyűjteni azzal, ha valaki helyesen megmondja a címet és a sorozat/rész számát. De ha ezt diszkriminatívnak tartod, akkor pontok sem kellenek. Azért van ez a fórum és benne ez a kvíz, hogy mi DC rajongók, vagy csak azok, akik egy kicsit is szeretik a sorozatot, szívesen, a játék kedvéért jöjjünk ide, és ne tántorítson el senkit az, hogy nem olyan "lexikonagyú" DC-ből, mint pl: én. Így rendben van neked is?
Nem, nem vagyok megsértődve, csak azt sajnáltam, hogy nem "jött át", amit közölni próbáltam. Tényleg azokra gondoltam, akik csak egyszer látták a részeket, azoktól szerintem nem lehet elvárni, hogy rész számot és címet mondjanak. A széria szám az még reális lehet. Meg az sem volt egyértelmű számomra, hogy most valakinek kapásból vágnia kellene a rész számát/címét (ami szerintem irreális) vagy ennek esetleg utána is lehet keresni, ha mondjuk az embernek beugrik a sztori. Tudod, abból indultam ki, hogy a másik Dawsonos topikban is sokszor nem tudjuk a kérdésre a választ, vagy nagyon nehezen megy, ezért gondoltam, hogy irreális kérés rész számot és címet kérni. Szóval igazából segíteni szerettem volna a hozzászólásommal, csak nem igazán azt értem el vele, amit szerettem volna.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 16, 2005 9:20 pm

Kornbabe írta:
ese írta: Kornbabe, ugye rosszul hallok ki az írásodból sértődést :?: :!: Nagyon nem szeretném, ha ez lenne belőle. Ha neked és más potenciális játékostársadnak ez nagy gondot jelent, akkor lazítsunk a szabályokon, és legyen úgy, ahogy Roberto javasolta. A lényeg a kísérő sztori. Esetleg lehet plusz pontokat gyűjteni azzal, ha valaki helyesen megmondja a címet és a sorozat/rész számát. De ha ezt diszkriminatívnak tartod, akkor pontok sem kellenek. Azért van ez a fórum és benne ez a kvíz, hogy mi DC rajongók, vagy csak azok, akik egy kicsit is szeretik a sorozatot, szívesen, a játék kedvéért jöjjünk ide, és ne tántorítson el senkit az, hogy nem olyan "lexikonagyú" DC-ből, mint pl: én. Így rendben van neked is?
Nem, nem vagyok megsértődve, csak azt sajnáltam, hogy nem "jött át", amit közölni próbáltam. Tényleg azokra gondoltam, akik csak egyszer látták a részeket, azoktól szerintem nem lehet elvárni, hogy rész számot és címet mondjanak. A széria szám az még reális lehet. Meg az sem volt egyértelmű számomra, hogy most valakinek kapásból vágnia kellene a rész számát/címét (ami szerintem irreális) vagy ennek esetleg utána is lehet keresni, ha mondjuk az embernek beugrik a sztori. Tudod, abból indultam ki, hogy a másik Dawsonos topikban is sokszor nem tudjuk a kérdésre a választ, vagy nagyon nehezen megy, ezért gondoltam, hogy irreális kérés rész számot és címet kérni. Szóval igazából segíteni szerettem volna a hozzászólásommal, csak nem igazán azt értem el vele, amit szerettem volna.
Oké, akkor semmi gond. Valóban maradjunk annyiban, hogy elég csak a sztori és aki tud még plussz infókat, az bátran írja le azt is. Minél többet tud, annál jobban felnézünk rá. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 16, 2005 9:24 pm

Akkor mégegyszer a feladványom :-)

Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 16, 2005 9:32 pm

Kornbabe írta:Akkor mégegyszer a feladványom :-)
Ha senki nem jelentkezik, én megfejthetem? Ég az arcomról a bőr, hogy mindent elhappolok a többiek elől. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ese szomb. dec. 17, 2005 10:42 pm-kor.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. dec. 16, 2005 10:17 pm

ese írta:
Kornbabe írta:Akkor mégegyszer a feladványom :-)
Ha senki nem jelentkezik, én megfejthetem? Én az arcomról a bőr, hogy mindent elhappolok a többiek elől. :oops:
en is ismerem a sztorit...Potterek hotelt nyitnak, bar anyagilag nem allank vmi jol. ha nem valik be az uj project, elveszthetik ahazukat. raadasul Pacey elhivott egy hires kritkust is, pedig meg nem voltak kesz az atalalkitassal....hogy a haz megse tunjon kietlennek, dawsonek megtoltik a hazat al-vendekkent kiadva magukat. vegul minden jol sul el.......es a vegen egy kozos-mindenkireszteveszbenne-reggelivel harmonikus helyet teremtenek.... :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 16, 2005 10:57 pm

temesed írta:
ese írta:
Kornbabe írta:Akkor mégegyszer a feladványom :-)
Ha senki nem jelentkezik, én megfejthetem? Én az arcomról a bőr, hogy mindent elhappolok a többiek elől. :oops:
en is ismerem a sztorit...Potterek hotelt nyitnak, bar anyagilag nem allank vmi jol. ha nem valik be az uj project, elveszthetik ahazukat. raadasul Pacey elhivott egy hires kritkust is, pedig meg nem voltak kesz az atalalkitassal....hogy a haz megse tunjon kietlennek, dawsonek megtoltik a hazat al-vendekkent kiadva magukat. vegul minden jol sul el.......es a vegen egy kozos-mindenkireszteveszbenne-reggelivel harmonikus helyet teremtenek.... :wink:
Sajnos nem jó a megfejtés. Ez a kép nem abból a részből van, ez tuti. :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 17, 2005 8:52 pm

Kornbabe írta:
temesed írta:
ese írta: Ha senki nem jelentkezik, én megfejthetem? Én az arcomról a bőr, hogy mindent elhappolok a többiek elől. :oops:
en is ismerem a sztorit...Potterek hotelt nyitnak, bar anyagilag nem allank vmi jol. ha nem valik be az uj project, elveszthetik ahazukat. raadasul Pacey elhivott egy hires kritkust is, pedig meg nem voltak kesz az atalalkitassal....hogy a haz megse tunjon kietlennek, dawsonek megtoltik a hazat al-vendekkent kiadva magukat. vegul minden jol sul el.......es a vegen egy kozos-mindenkireszteveszbenne-reggelivel harmonikus helyet teremtenek.... :wink:
Sajnos nem jó a megfejtés. Ez a kép nem abból a részből van, ez tuti. :wink:
Akkor lecsaphatok? Mármint a megfejtésre?

Juhúúúú! 5csillagos haver lettem! :smt026
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. dec. 17, 2005 9:02 pm

ese írta: Akkor lecsaphatok? Mármint a megfejtésre?

Juhúúúú! 5csillagos haver lettem! :smt026
Ami azt illeti, nincsen tolongás a megfejtéséért, szóval...tőlem nyugodtan. :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 17, 2005 9:09 pm

Kornbabe írta:Akkor mégegyszer a feladványom :-)

Kép
Naszóval, a megfejtés! 6.sorozat. Karácsony van, Joey és Eddie elvileg külön töltenék a karácsonyt, és Joey a rész elején arról panaszkodott Eddie-nek, hogy már megint műfenyőjük lesz.
Ennek örömére, meg azért mert hiányzott neki Joey, Eddie karácsony napján beállít Potterékhez egy hatalmas fenyőfával.
Joey-t az unokaöccse, Alexander kiveri az ágyból, majd az apja közli vele, hogy egy - számára ismeretlen - fiatalember kint vár rá. Joey kimegy, meglátja a fát és Eddie-t és ennek örömére vágja a képen látható vigyort.

Jó a megfejtés? :wink: :smt115
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. dec. 17, 2005 9:10 pm

ese írta: Naszóval, a megfejtés! 6.sorozat. Karácsony van, Joey és Eddie elvileg külön töltenék a karácsonyt, és Joey a rész elején arról panaszkodott Eddie-nek, hogy már megint műfenyőjük lesz.
Ennek örömére, meg azért mert hiányzott neki Joey, Eddie karácsony napján beállít Potterékhez ez hatalmas fenyőfával.
Joey-t az unokaöccse, Alexander kiveri az ágyból, majd az apja közli vele, hogy egy - számára ismeretlen - fiatalember kint vár rá. Joey kimegy, meglátja a fát és Eddie-t és ennek örömére vágja a képen látható vigyort.

Jó a megfejtés? :wink: :smt115
Tökéletes. :wink: Te jössz. :)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 17, 2005 9:14 pm

Akkor íme az új feladvány:
Kép

Szerintem hihetetlenül édes ez a kép, szóval remélem gyorsan akad helyes megfejtése. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. dec. 19, 2005 9:04 pm

ese írta:Akkor íme az új feladvány:
Kép

Szerintem hihetetlenül édes ez a kép, szóval remélem gyorsan akad helyes megfejtése. :wink:
Ne szomorítsatok el, hogy ezzel a feladványommal is elvérzek????!!! :smt022
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 22, 2005 12:13 am

Ha senki nem fejti meg, akkor holnap leírom a megfejtést. :( (és ez nem fenyegetés :wink: )
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 22, 2005 7:15 pm

ese írta:Akkor íme az új feladvány:
Kép

Szerintem hihetetlenül édes ez a kép, szóval remélem gyorsan akad helyes megfejtése. :wink:
Úgy tűnik, csúfos kudarcot vallottam ezzel a feladvánnyal. :smt022
Akkor nem tartom fel tovább ezt a topicot, megadom a megoldást.
Szóval az 5.sorozat legelején volt ez a jelenet, amikor Dawson mégis Bostonban akar maradni, ott akarja hagyni a USC-t, és ezt be kell adnia a szüleinek is. Szülők természetesen nem boldogok a hírtől, és épp ezt tárgyalják meg a kertben, miközben Dawsont és Lily-t figyelik. (ls. a képet)
Én imádom ezt a képet, annyira helyesek rajta!!! :smt055

Keresek egy másik képet, hátha...
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. dec. 22, 2005 7:21 pm

Bár nem teszem ki a 18-as karikát, remélem nem orroltok meg rám. :wink:

Kép

Remélem ez már menni fog. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. dec. 22, 2005 7:42 pm

ese írta:Bár nem teszem ki a 18-as karikát, remélem nem orroltok meg rám. :wink:

Kép

Remélem ez már menni fog. :wink:
Ez az első évadban van. Pacey összejön Tamarával a tanárnénivel :lol: dúl a láv ezerrel :D közben meg Dawson féletlen lefilmezi őket, de nem látszik rajta rendesen Pacey csak Tamara, aztán amikor Dawson elújságolja a többieknek h látta Tamarát egy fiúval Pacey-nek sürgőssé válik h lássa a szalagot :D

Lezárt