Dawson és haverok képekben - kvíz

Kvízjátékok tárháza

Moderátor: ese

Lezárt
Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 9:39 pm

Oké, azok is arról szólnak. :D
Akkor keresem a rész sorszámát.
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 9:41 pm

ese írta: Oké, az elsőt látom már. Meg is fejtem.

4.sorozat ???.rész (ennek utána nézek becsszó) Négy történet a rész címe - Brooks meghalt az előző rész végén, ebben a részben a temetés után láthatjuk Dawsont és Gretchent, amint a Nagyival taliznak Brooks házában. Itt épp a "tárolóhelységben" garázdálkodnak és nézegetik Brooks évek alatt összegyűjtött filmes ereklyéit.
Lássuk a másik két képet is!!! :D (addig megkeresem, hányadik része ez a 4.sorozatnak)
helyes a megfejtésed természetesen :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 9:41 pm

4.15. Négy történet (ha jól emlékszem ennek az film-a-filmben epizódnak "The big picture" - "Az eszmélet"/"Eszmélés"??? volt a címe.
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 9:55 pm

ese írta:4.15. Négy történet (ha jól emlékszem ennek az film-a-filmben epizódnak "The big picture" - "Az eszmélet"/"Eszmélés"??? volt a címe.
Your turn Ese :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 10:00 pm

Oké, íme:

Kép
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 11:00 pm

ese írta:Oké, íme:

Kép
ez talán az a rész lenne amikor a party van egy hajón ( :?: ) és pacey-ék szakítanak ugyanúgy ahogy Gretchen és Dawson :roll:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 11:04 pm

Nem az a rész. :cry:
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. dec. 10, 2005 11:05 pm

ese írta:Nem az a rész. :cry:
azért nem kell elkeseredni mert én nem tudom :lol: nekem vannak hiányosságaim, az első évadot utólag néztem meg, illetve a 2. évad első felét...és aztán egy kis üresség és vhol a 4. évadtól láttam a tévében :roll:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. dec. 10, 2005 11:11 pm

roberto írta:
ese írta:Nem az a rész. :cry:
azért nem kell elkeseredni mert én nem tudom :lol: nekem vannak hiányosságaim, az első évadot utólag néztem meg, illetve a 2. évad első felét...és aztán egy kis üresség és vhol a 4. évadtól láttam a tévében :roll:
Akkor sanszos, hogy ezt nem te fogod megfejteni, mert tényleg sokminden hiányzik. De már ezzel is segítettem a többieknek. Szóval ki tudja a megoldást?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. dec. 11, 2005 3:18 pm

ese írta:Oké, íme:

Kép
Hát, ez a 3.22-es rész (Anti-Prom), sajna a magyar címére nem emlékszem...
Joey-nak Jack azt javasolja, hogy úgy tudná elérni, hogy Dawson és Pacey újra jóban legyenek, hogy jó példával jár elől. Erre Joey felkéri Pacey-t egy táncra (ez látható a képen), de Dawson nagyon kiakad, amikor meglátja őket. Andie se volt nagyon oda a boldoságtól, hiszen egész eddig abban reménykedett,h. talán megint lehet valami köztük Paceyvel. Elég kimerítő voltam? :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. dec. 11, 2005 3:36 pm

bizsu írta:
ese írta:Oké, íme:

Kép
Hát, ez a 3.22-es rész (Anti-Prom), sajna a magyar címére nem emlékszem...
Joey-nak Jack azt javasolja, hogy úgy tudná elérni, hogy Dawson és Pacey újra jóban legyenek, hogy jó példával jár elől. Erre Joey felkéri Pacey-t egy táncra (ez látható a képen), de Dawson nagyon kiakad, amikor meglátja őket. Andie se volt nagyon oda a boldoságtól, hiszen egész eddig abban reménykedett,h. talán megint lehet valami köztük Paceyvel. Elég kimerítő voltam? :lol:
TÖKÉLETES! =D> Te jössz!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. dec. 11, 2005 9:24 pm

Köszi! Már adom is az újat:
Kép

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » hétf. dec. 12, 2005 9:01 am

bizsu írta:Köszi! Már adom is az újat:
Kép
Ha majd megfejti vki - én nem tudom a megoldást - akkor lesz egy kis hozzáfűznivalóm :)

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. dec. 12, 2005 1:08 pm

a dawson megaportal-kepgyujtemenyben lattam egy olyankepet, amiben dawson eskuvoi ruhaban egy barna no mellett all. And Dawson says I do-ez van kiirva alatta. mi is az, tudja vki??? megnosult volna? vagy kinek mondja ki az igent????? :roll: :?:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. dec. 12, 2005 8:18 pm

bizsu írta:Köszi! Már adom is az újat:
Kép
Nah, segítek egy kicsit, mert látom, nem megy. Árulkodó lehet, hogy Paceynek pajesza van, és amin benéz egy stilizált tetőablak akar lenni.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. dec. 12, 2005 11:24 pm

bizsu írta:
bizsu írta:Köszi! Már adom is az újat:
Kép
Nah, segítek egy kicsit, mert látom, nem megy. Árulkodó lehet, hogy Paceynek pajesza van, és amin benéz egy stilizált tetőablak akar lenni.
Mentségemre legyen mondva, én csak ma láttam először a feladványt, de ha ekkora a pangás itt, akkor lecsapok rá. (fúj, mocsok játékmester, elhappolja a többiek elől a saját maga által megálmodott játék megfejtéseit! :P )
Szóval a kép a 3.13.részből (Északi-fény) való, amikor is Pacey élete első színpadi fellépését követhettük nyomon. A darab, amit előadtak, az a ... őőőőőőő (majd eszembe jut :oops: :) ) A kép a darab egyik jelenetét ábrázolja. A részben P egész idő alatt Joey-t próbálta rábeszélni arra, hogy menjen el a premierre, ám Joey sajna akkor egy randira készül A.J-vel meg az Aurora borealis-szal. :) (véletlen lenne, hogy Josh legújabb filmje ugyanezt a címet viseli? :D )
A darab címe most ha beledöglök se jut eszembe, remélem enélkül is elfogadható a megoldás. Annyit tudok, hogy az eredeti filmváltozatban Robert Redford (nagyon fiatalon) játszotta Pacey szerepét.
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » hétf. dec. 12, 2005 11:27 pm

Mivel jött megfejtés elárulom én mit akartam mondani: szóval bár nem ismertem meg a képet, de megtudtam volna mondani a számát és esetleg még utána is nézni és h miből?
jobb klikk a képre és tulajdonságok ezt fogjátok látni az url-nél: http://www.dawsonscreek.com/guide/seaso ... -pacey.jpg

és ebből egyből láccik h melyik részből való :) szóval csak arra akarok kitérni h ha lehet ezeket úgy csináljuk h mentsük le gépre és utána az oldalamra is fel lehet tölteni, természetesen nem kötelező, nah ennyi akartam, köszönöm megtisztelő figyelmeteket :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. dec. 12, 2005 11:35 pm

roberto írta:Mivel jött megfejtés elárulom én mit akartam mondani: szóval bár nem ismertem meg a képet, de megtudtam volna mondani a számát és esetleg még utána is nézni és h miből?
jobb klikk a képre és tulajdonságok ezt fogjátok látni az url-nél: http://www.dawsonscreek.com/guide/seaso ... -pacey.jpg

és ebből egyből láccik h melyik részből való :) szóval csak arra akarok kitérni h ha lehet ezeket úgy csináljuk h mentsük le gépre és utána az oldalamra is fel lehet tölteni, természetesen nem kötelező, nah ennyi akartam, köszönöm megtisztelő figyelmeteket :wink:
Viszont ezért lenne jó, ha írnátok mellé kísérő sztorit, hogy lássuk, mennyire figyeltél szombatonként a tv előtt ülve! :wink: Sőt, ezt vezessük is be! Jó ötletet adtál Roberto! Köszi! :smt023
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » hétf. dec. 12, 2005 11:37 pm

ese írta:Viszont ezért lenne jó, ha írnátok mellé kísérő sztorit, hogy lássuk, mennyire figyeltél szombatonként a tv előtt ülve! :wink: Sőt, ezt vezessük is be! Jó ötletet adtál Roberto! Köszi! :smt023
Nincs mit, de eddig mindenki írt, vagy nem? :roll:
Ez csak egy észrevétel volt :) de csalni nem akartam :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. dec. 12, 2005 11:40 pm

roberto írta: de csalni nem akartam :wink:
Ez természetesen eszembe se jutott! És köszönöm az építő jellegű észrevételt.
:smt056
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd dec. 13, 2005 12:50 pm

ese írta:
bizsu írta:
bizsu írta:Köszi! Már adom is az újat:
Kép
Nah, segítek egy kicsit, mert látom, nem megy. Árulkodó lehet, hogy Paceynek pajesza van, és amin benéz egy stilizált tetőablak akar lenni.
Mentségemre legyen mondva, én csak ma láttam először a feladványt, de ha ekkora a pangás itt, akkor lecsapok rá. (fúj, mocsok játékmester, elhappolja a többiek elől a saját maga által megálmodott játék megfejtéseit! :P )
Szóval a kép a 3.13.részből (Északi-fény) való, amikor is Pacey élete első színpadi fellépését követhettük nyomon. A darab, amit előadtak, az a ... őőőőőőő (majd eszembe jut :oops: :) ) A kép a darab egyik jelenetét ábrázolja. A részben P egész idő alatt Joey-t próbálta rábeszélni arra, hogy menjen el a premierre, ám Joey sajna akkor egy randira készül A.J-vel meg az Aurora borealis-szal. :) (véletlen lenne, hogy Josh legújabb filmje ugyanezt a címet viseli? :D )
A darab címe most ha beledöglök se jut eszembe, remélem enélkül is elfogadható a megoldás. Annyit tudok, hogy az eredeti filmváltozatban Robert Redford (nagyon fiatalon) játszotta Pacey szerepét.
Benned volt még minden reményem, ese! A többiek annyira nem reagáltak semmit a képre. Természetesen helyes a megoldás, jöhet az új feladvány! :D

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd dec. 13, 2005 12:52 pm

roberto írta:Mivel jött megfejtés elárulom én mit akartam mondani: szóval bár nem ismertem meg a képet, de megtudtam volna mondani a számát és esetleg még utána is nézni és h miből?
jobb klikk a képre és tulajdonságok ezt fogjátok látni az url-nél: http://www.dawsonscreek.com/guide/seaso ... -pacey.jpg

és ebből egyből láccik h melyik részből való :) szóval csak arra akarok kitérni h ha lehet ezeket úgy csináljuk h mentsük le gépre és utána az oldalamra is fel lehet tölteni, természetesen nem kötelező, nah ennyi akartam, köszönöm megtisztelő figyelmeteket :wink:
Kösz az észrevételt, ez nekem eszembe se jutott! Legközelebb majd jobban figyelek! :wink:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » kedd dec. 13, 2005 2:23 pm

bizsu írta:Kösz az észrevételt, ez nekem eszembe se jutott! Legközelebb majd jobban figyelek! :wink:
Igazán nicns mit, csak gondoltam így tiszta ha szólok :)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd dec. 13, 2005 8:22 pm

bizsu írta:Benned volt még minden reményem, ese! A többiek annyira nem reagáltak semmit a képre. Természetesen helyes a megoldás, jöhet az új feladvány! :D
Köszönöm! Egyébként ma reggel beugrott a darab címe: Mezítláb a parkban

Nos akkor íme a következő feladvány:

Kép

Remélem ez sem lesz nehéz. Ja igen, rövid sztorit is kérek hozzá!

u.i: bocsi, kicsit apró lett a kép, de azért felismerhető :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » kedd dec. 13, 2005 10:19 pm

ese írta:Köszönöm! Egyébként ma reggel beugrott a darab címe: Mezítláb a parkban

Nos akkor íme a következő feladvány:

Kép

Remélem ez sem lesz nehéz. Ja igen, rövid sztorit is kérek hozzá!

u.i: bocsi, kicsit apró lett a kép, de azért felismerhető :wink:
Húúú..én a történetet tudom, de a rész címét nem, az gáz?

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd dec. 13, 2005 10:52 pm

roberto írta:
ese írta:Köszönöm! Egyébként ma reggel beugrott a darab címe: Mezítláb a parkban

Nos akkor íme a következő feladvány:

Kép

Remélem ez sem lesz nehéz. Ja igen, rövid sztorit is kérek hozzá!

u.i: bocsi, kicsit apró lett a kép, de azért felismerhető :wink:
Húúú..én a történetet tudom, de a rész címét nem, az gáz?
Szerintem mondd csak el a történetet, az, hogy a rész címét nem tudod szerintem egyáltalán nem gáz. Hogy is lehetne annyi rész címét észben tartani? :roll:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » kedd dec. 13, 2005 10:56 pm

ese írta:Köszönöm! Egyébként ma reggel beugrott a darab címe: Mezítláb a parkban

Nos akkor íme a következő feladvány:

Kép

Remélem ez sem lesz nehéz. Ja igen, rövid sztorit is kérek hozzá!

u.i: bocsi, kicsit apró lett a kép, de azért felismerhető :wink:
Nos én arra a részre emlékezek amikor itt viháncolnak aztán Joey vmiért kimegy a szobából és a naplója ott van az ágyon, Dawson meg bele lapoz és olyasmit olvas ami nem teccik neki, és utána ridegen is viselkedik vele... vmi ilyesmi rémlik, de majd Ese megmondja h jóra tippelek-é :)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. dec. 14, 2005 9:44 pm

roberto írta:
ese írta:Köszönöm! Egyébként ma reggel beugrott a darab címe: Mezítláb a parkban

Nos akkor íme a következő feladvány:

Kép

Remélem ez sem lesz nehéz. Ja igen, rövid sztorit is kérek hozzá!

u.i: bocsi, kicsit apró lett a kép, de azért felismerhető :wink:
Nos én arra a részre emlékezek amikor itt viháncolnak aztán Joey vmiért kimegy a szobából és a naplója ott van az ágyon, Dawson meg bele lapoz és olyasmit olvas ami nem teccik neki, és utána ridegen is viselkedik vele... vmi ilyesmi rémlik, de majd Ese megmondja h jóra tippelek-é :)
Ha meg tudod, mondani, hogy hányadik sorozat, akkor elfogadom. Egyébként a történeti leírásod teljesen jó. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. dec. 14, 2005 10:25 pm

Ese, miért ennyire fontos neked ez? :roll: Tényleg érdekelne, mert én ugyan csak 2 szériát láttam teljesen, de nem biztos hogy emlékeznék, hogy egy adott kép melyikben volt. Hetente egy rész volt, nagy megszakításokkal vetítették a sorozatot, hogyan lehetne emlékezni ilyesmire? Vagy azt szeretnéd ha a megoldó utánanézne az nem baj? Nem akarok kekeckedni, tényleg érdekelne, mit gondolsz erről. :wink:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » csüt. dec. 15, 2005 12:06 am

ese írta:Ha meg tudod, mondani, hogy hányadik sorozat, akkor elfogadom. Egyébként a történeti leírásod teljesen jó. :wink:
Ha jól sejtem tán a 2. széria :roll: már csak mert azt még elkezdtem nézni... (bár befejezni még nem fejeztem be :roll: )

Lezárt