Filmidézet-kitalálós játék

Kvízjátékok tárháza

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: 2004.11.14. 11:07
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » 2012.01.04. 21:21

koani írta:Új:
Szívem szerettél már, ne hidd,
hogy mi a szép azt most tudtad meg itt!

:) :) (szeretem ezt az idézetet, a fülemben cseng mai napig, ahogy mondta egy kedvenc színészem :D)
Rómeó és Júlia - 1996 (Baz Luhrman)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2010.04.25. 22:01
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » 2012.01.05. 11:54

Ronibaba írta:
koani írta:Új:
Szívem szerettél már, ne hidd,
hogy mi a szép azt most tudtad meg itt!

:) :) (szeretem ezt az idézetet, a fülemben cseng mai napig, ahogy mondta egy kedvenc színészem :D)
Rómeó és Júlia - 1996 (Baz Luhrman)
Pontosan :)

Koani 10 pont
Ronibaba 10 pont
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: 2004.11.14. 11:07
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » 2012.01.05. 19:10

"Ez nem én vagyok. Ez csak egy kibaszott csali...
Ez én vagyok, amint átveszem az irányítást. Sloantól, a Szövetségtől, Janice-től, a kimutatásoktól, az ergonómikus billentyűzetektől,... a hűtlen barátnőktől, és szarzsák legjobb barátoktól. Ez én vagyok, amint visszaveszem az életemet.
Te mi a szart csináltál eddig?"
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2010.04.25. 22:01
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » 2012.01.08. 00:01

Ronibaba írta:"Ez nem én vagyok. Ez csak egy kibaszott csali...
Ez én vagyok, amint átveszem az irányítást. Sloantól, a Szövetségtől, Janice-től, a kimutatásoktól, az ergonómikus billentyűzetektől,... a hűtlen barátnőktől, és szarzsák legjobb barátoktól. Ez én vagyok, amint visszaveszem az életemet.
Te mi a szart csináltál eddig?"
nekem passz
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2009.08.26. 22:50

Hozzászólás Szerző: Muncika » 2012.01.08. 11:01

passz részemről is

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: 2005.11.30. 19:55

Hozzászólás Szerző: ese » 2012.01.08. 11:22

sajna nekem is
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: 2004.11.14. 11:07
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » 2012.01.08. 11:54

Adok még:

" EZER ÉVVEL EZELÕTT EGY SZÖVÕ KLÁN LÉTREHOZTA A GYILKOSOK TITKOS TÁRSASÁGÁT. KIVÉGZÉSEKET HAJTOTTAK VÉGRE, HOGY FENNTARTSÁK AZ EGYENSÚLYT A VILÁGBAN. ÚGY NEVEZTÉK MAGUKAT, HOGY A SZÖVETSÉG."

'"- Na jó, lõj a célra. Onnan.
- Vagyis lõjem át a röfit?
- Kerüld ki a golyóval.
- Hát, ezt hogy csináljam?
- Nem az a kérdés, hogy "hogyan". - Az a kérdés, hogy mit. Ha nem tudnád, hogy a golyó egyenesen megy, és adnék egy pisztolyt, hogy találd el a célt, akkor mit csinálnál?"

"Köszöntelek a Szövetségben. Ez itt a sors szövőszéke."
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2010.04.25. 22:01
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » 2012.01.08. 23:09

Wanted! (nagyon jó film, baromira tetszett, amikor láttam!)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: 2004.11.14. 11:07
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » 2012.01.09. 19:33

koani írta:Wanted! (nagyon jó film, baromira tetszett, amikor láttam!)
Koani 20 pont
Ronibaba 10 pont
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2010.04.25. 22:01
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » 2012.01.13. 09:13

Hideg van, olyan hideg, hogy a csontjaimig hatol, csak egy dolog melegít fel, ha rád gondolok. Bárcsak visszatérhetnék hozzád!

Minden este megnézem a naplementét, és igyekszem a szívembe rejteni a lenyugvó nap utolsó sugarát, hogy átküldjem hozzád.

Nincs erősebb egy elszánt önkéntesnél.

-Tudok valamit, életben kell maradnod, mert apa leszel!
-Nem, te leszel az!
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: 2004.11.14. 11:07
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » 2012.01.13. 21:19

koani írta:Hideg van, olyan hideg, hogy a csontjaimig hatol, csak egy dolog melegít fel, ha rád gondolok. Bárcsak visszatérhetnék hozzád!

Minden este megnézem a naplementét, és igyekszem a szívembe rejteni a lenyugvó nap utolsó sugarát, hogy átküldjem hozzád.

Nincs erősebb egy elszánt önkéntesnél.

-Tudok valamit, életben kell maradnod, mert apa leszel!
-Nem, te leszel az!
Pearl Harbor?
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Válasz küldése