Tom Cruise és Katie Holmes

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » szomb. nov. 18, 2006 3:20 pm

Most már egyértelmű, hogy Suri nem is létezik.

Nézzétek az utolsó előtti képet! Szőkésbarna haja van, máshol mindenhol fekete. Itt a bizonyíték, hogy állandóan retusálják...

Ezaz! Hívom a víjájpí magazint, és rengeteget akasztok az új sztorin *összedörzsöli a tenyerét*

Hát 2i ruhájáról nem is mondok semmit. olyan, mintha most jött volna egy Star Trek castingról (mégis mondtam)
Nekem inkább a haja volt kiábrándító. Így az első két képen olyan, mintha Anettkát látnám... Brrrr.
Nevem volt... de most?

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. nov. 18, 2006 3:21 pm

Ja, legalább könnyebb lesz a válás. :twisted: Egyébként, nagyon sok országban elfogadják már az egyházi esküvőt polgáriként, (persze, csak a történelmi egyházak szertartását), és Mo-n is effelé tendál a dolog. Remélem, előbb-utóbb itt is így lesz.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. nov. 18, 2006 3:23 pm

BaciLaci írta:Most már egyértelmű, hogy Suri nem is létezik.

Nézzétek az utolsó előtti képet! Szőkésbarna haja van, máshol mindenhol fekete. Itt a bizonyíték, hogy állandóan retusálják...

Ezaz! Hívom a víjájpí magazint, és rengeteget akasztok az új sztorin *összedörzsöli a tenyerét*
Milyen nehéz lehetettt Tomnak végig úgy tartani a kezét, hogy könnyű legyen Surit beleretusálni. :P :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. nov. 18, 2006 3:25 pm

bizsu írta:
BaciLaci írta:Most már egyértelmű, hogy Suri nem is létezik.

Nézzétek az utolsó előtti képet! Szőkésbarna haja van, máshol mindenhol fekete. Itt a bizonyíték, hogy állandóan retusálják...

Ezaz! Hívom a víjájpí magazint, és rengeteget akasztok az új sztorin *összedörzsöli a tenyerét*
Milyen nehéz lehetettt Tomnak végig úgy tartani a kezét, hogy könnyű legyen Surit beleretusálni. :P :lol:
de hiszen színész! ez a dolga! ezért kapja a zsíros lóvékat! :P :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » szomb. nov. 18, 2006 3:26 pm

bizsu írta:
BaciLaci írta:Most már egyértelmű, hogy Suri nem is létezik.

Nézzétek az utolsó előtti képet! Szőkésbarna haja van, máshol mindenhol fekete. Itt a bizonyíték, hogy állandóan retusálják...

Ezaz! Hívom a víjájpí magazint, és rengeteget akasztok az új sztorin *összedörzsöli a tenyerét*
Milyen nehéz lehetettt Tomnak végig úgy tartani a kezét, hogy könnyű legyen Surit beleretusálni. :P :lol:
Természetesen ennél okosabbak... Egy megfelelő méretű, játékboltban kapható babát fog a kezében, ennek a helyére ollózzák be Spurit
Nevem volt... de most?

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. nov. 18, 2006 3:28 pm

BaciLaci írta:Spurit
úgy érzem még egy-két ilyen "nyelvbotlás" és te is be leszel perelve a TomKat páros által :lol: :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » szomb. nov. 18, 2006 4:52 pm

ese írta:
BaciLaci írta:Spurit
úgy érzem még egy-két ilyen "nyelvbotlás" és te is be leszel perelve a TomKat páros által :lol: :wink:
Híres leszek! :smt109 HÍRES LESZEEEK!!! :smt030 :smt033
Nevem volt... de most?

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. nov. 18, 2006 6:23 pm

BaciLaci írta:
ese írta:
BaciLaci írta:Spurit
úgy érzem még egy-két ilyen "nyelvbotlás" és te is be leszel perelve a TomKat páros által :lol: :wink:
Híres leszek! :smt109 HÍRES LESZEEEK!!! :smt030 :smt033
Pont egy TomKat páros haragjának kivívásával akarsz Te híres lenni? Hát, lehet, hogy ennek lenne más módja is. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » szomb. nov. 18, 2006 9:08 pm

ese írta:
BaciLaci írta:
ese írta: úgy érzem még egy-két ilyen "nyelvbotlás" és te is be leszel perelve a TomKat páros által :lol: :wink:
Híres leszek! :smt109 HÍRES LESZEEEK!!! :smt030 :smt033
Pont egy TomKat páros haragjának kivívásával akarsz Te híres lenni? Hát, lehet, hogy ennek lenne más módja is. :wink:
Mondd a receptet... Majd kifőzök valamit.

De figyelmeztetlek, hogy

- Ugyan mennyei szépen tudok énekelni, ezt valahogy a környezetem nem jelezte vissza. Alkoholos állapotban nem is érdekel.

- Tánctudásom: ld. az előző.

- Parodisták/humoristák vannak magyarországon elegen, ráadásul a magyar nyelv világnyelvvé avanzsálása előtt csak kb 20 millióan értik, így nem leszek világhíres.

- Mindig legalább egy kilogrammal kisebb súlyt tudok emelni, egy mm-rel kisebbet ugrok, 1 sec-mal lassabban futom a maratont, mint a ginisz rekord. Tehát élsportoló (vagy egyáltalán bármilyen rekorder) sem leszek.

- Nincsenek olyan kiemelkedő szellemi fogyatékosságaim (a környezetem heves rábólitása nyomán állítom mindezt), melynek segítségével a Mónika/Balázs sóban komoly karriert futhatnék be, mint visszatérő vendég.

- néhány kis versike, aminek a 99,9999%-át (tehát azt a kettőt) már a fórumon olvashattátok, nem számít irodalmi munkásságnak.

- Nem volt afférom sem Ricsárd Börtönnel, sem Szilveszteri Szalonnával, (de még Kiszel Tündével sem) amiből a pletykalapokban megélnék kb. 15 számot a pro- és kontratalálgatásokkal együtt.

- Nincsen olyan testi betegségem/fogyatékosságom, amiből orvosi konzíliumot lehetne összehívni, és/vagy a kutatásra 5000000 USD-t lehetne összealapítványozni. Emiatt a híradó is ritkán ad le főműsoridőben.

- Kerületi sakkversenyt is csak egyszer nyertem (azt is úgy, hogy a kerületi iskolák közül egyedül a mienk volt jelen, valamint életemben először és utoljára győztem le két ottani riválisomat). Tehát Kasza-profot nem hívom ki.

- Nem vettem részt semmilyen felvonuláson/tüntetésen, következésképpen rendőri brutalitásnak sem estem áldozatul.

- A mesterszakács, mint olyan... amennyiben a rántotta egyenletes feketére sütése gasztronómiai forradalomnak tekinthető, akkor nyerő vagyok.

- Ja igen. Egy divatlap címlapembere az lehetnék, de nálam a kockahas el van vetve.

- Színészi képességeimet már megvillantottam az általános suliban egy bettlehemi játékban, mikoris az én, és jómagam egybehangzó véleménye szerint is a legjobban alakítottam az egész társulatból.
Nevem volt... de most?

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. nov. 18, 2006 11:23 pm

Habár fantasztikusan levezetted, hogy mikben nem vagy jó, de én egy valamit kikövetkeztettem ezekből vagy két tippem van:

1. Te vagy nagyon kishitű vagy, hogy ezek ellenére nem lehetsz sztár.

vagy

2. Nem is akarsz igazán sztár lenni.

Ebben az esetben két dolgot lehet tenni:

1. Leveted minden gátlásod és próbálsz mindenben pozitív dolgot látni.
2. Ha nem akarsz sztár lenni, akkor ez ellen nem lehet mit tenni. A görcsös ellenállás ellenszerét még nem találtam meg. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. nov. 18, 2006 11:43 pm

BaciLaci írta:Kerületi sakkversenyt is csak egyszer nyertem (azt is úgy, hogy a kerületi iskolák közül egyedül a mienk volt jelen, valamint életemben először és utoljára győztem le két ottani riválisomat). Tehát Kasza-profot nem hívom ki.
Egyszer nyertem mindösszesen én is kerületi sakkversenyt. Bár ott tényleg voltak is ellenfeleim. Aztán a budapestire már azért nem mehettem tovább, mert menetközben elkezdtem egy egyesületben sakkozni, hogy picit jobban felkészüljek a bp-i megmérettetésre, ám ott leigazolt emberek már nem vehettek részt. :( (legalábbis ez az emlék maradt meg bennem)
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 19, 2006 11:55 am

bennem meg az az emlék marad meg, hogy szétoffoljuk a topikot.
Csevegjünkben tessenek folytatni.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. nov. 19, 2006 1:30 pm

Hát nem vagyok elájulva ettől a képtől! Ez a ruha nekem nagyon nem tetszik! :evil: :?

Kép
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 19, 2006 1:46 pm

Ronibaba írta:Hát nem vagyok elájulva ettől a képtől! Ez a ruha nekem nagyon nem tetszik! :evil: :?
miért? szerintem szép és klasszikus. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. nov. 19, 2006 2:13 pm

construx írta:
Ronibaba írta:Hát nem vagyok elájulva ettől a képtől! Ez a ruha nekem nagyon nem tetszik! :evil: :?
miért? szerintem szép és klasszikus. :)
szerintem sem rossz. talán a fátyol lehetne rövidebb, de összhatásában szerintem szép.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. nov. 19, 2006 2:16 pm

Szerintem gyönyörű! :o

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. nov. 19, 2006 2:26 pm

Igen, ízlések és pofonok. :lol: Nekem vhogy nem tetszik. :? Sztem volt már Katie sokkal szebb, nem esküvői ruhában. Vagy csak lehet azért nem tetszik, mert én nem érzem, hogy sugározna.
De nem tom... vhogy máshogy képzeltem el.
Pl. a haja is már volt szebb. De majd ha több kép lesz róluk, akkor még véleményezek.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. nov. 19, 2006 2:31 pm

A ruha nekem is tetszik, de abban egyetértek, hogy Katie nem sugárzik, és hogy volt már szebb.:roll: Az feltűnt nektek, hogy ezen a képen Tom magasabb nála? :P :twisted:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. nov. 19, 2006 2:36 pm

bizsu írta:A ruha nekem is tetszik, de abban egyetértek, hogy Katie nem sugárzik, és hogy volt már szebb.:roll: Az feltűnt nektek, hogy ezen a képen Tom magasabb nála? :P :twisted:
Gyerekek, nyilván nem Pakson fotózkodtak, miért kéne, hogy sugározzon??? :shock: (bocsi, ezt nem lehetett kihagyni :P )

Pont az előbb néztem én is meg ismét a képet, és nekem is feltűnt, hogy ha nem is alacsonyabb Katie, de nem magasabb Tomnál. Talán nem is húzta ki magát annyira. Ez mégiscsak egy esküvői fotó. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » vas. nov. 19, 2006 4:21 pm

Nem rogyasztott lábbal áll? Nekem úgy tűnik.

És szerintem olyan... megnyugodott boldogság ül az arcán. Mintha fellélegzett volna, hogy a viharfelhők elszálltak, és végre kisütött a nap.
Mondjuk a pokol kapujának is beillő háttér némi kontrasztot alkot eme észrevételemmel.
Nevem volt... de most?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. nov. 19, 2006 4:38 pm

egesz jo a kep..meg az a romantikusnak latszodo sejtelmes feny...es Katie mosolyog...ez azert haladas, nem? :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. nov. 19, 2006 11:36 pm

én meg azt hittem, h. feltaláltam a spanyolviaszt. ugyani ezt akartam berakni:

http://origo.hu/noilapozo/5perc/20061119tomes.html

de látom, h. Ti már dél óta beszéltek erről, és csak a gép szivatott meg engem, azért nem láttam.

M.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. nov. 20, 2006 11:30 am

Mary írta:én meg azt hittem, h. feltaláltam a spanyolviaszt. ugyani ezt akartam berakni:

http://origo.hu/noilapozo/5perc/20061119tomes.html

de látom, h. Ti már dél óta beszéltek erről, és csak a gép szivatott meg engem, azért nem láttam.

M.
koszi szepen Mary, en elolvastam az egesz cikket. erdekes, h a kastelyban megtartando eskuvok elatkozottak es mind valassal vegzodnek....:)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. nov. 20, 2006 11:18 pm

Kép
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. nov. 20, 2006 11:20 pm

Fura, itt más a haja Katienek, mint az előző képen volt, nem?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. nov. 20, 2006 11:22 pm

bizsu írta:Fura, itt más a haja Katienek, mint az előző képen volt, nem?
igen, es a kepen mintha nagy hasa lenne...figyeljetek meg, eleg nagy a kituremkedes a poci kornyeken...
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. nov. 20, 2006 11:24 pm

temesed írta:
bizsu írta:Fura, itt más a haja Katienek, mint az előző képen volt, nem?
igen, es a kepen mintha nagy hasa lenne...figyeljetek meg, eleg nagy a kituremkedes a poci kornyeken...
Mind a kettőtöknek igaza van! :shock: :shock:

De ne kezdjünk megint összeesküvés elméletekbe, lehet, csak a fotózás az oka a hasnak, a haját meg lehet szétszedte a fotózáskor, vagy már buli után vannak. :lol:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. nov. 20, 2006 11:27 pm

ha nagy hasa lenne, ugyis tele lenne mar a sajto vele....hiszen csomo ember szolgalt fel az eskuvon meg a rengeteg meghivott, akkor mar valaki elszolta volna magat, nem?
lhet, h Katie meg midnig nem fogyott le szules utan. bar nem is ertem, h a sajto miert nem harapott ra erre a fotora.... :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. nov. 20, 2006 11:41 pm

De a másik fotón nincsen hasa!

De lehet picit kinyomta, ahogy behajolt. Vagy nem tom.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd nov. 21, 2006 10:46 am

Pedig nemrég elterjedt a pletyka, hogy Katie babát vár, képekkel bizonyítva a dolgot, de az is lehet, hogy ez a poci még mindig az előző várandósságának a maradványa.

Válasz küldése