Tom Cruise és Katie Holmes

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd nov. 21, 2006 11:27 am

Ronibaba írta:De a másik fotón nincsen hasa!

De lehet picit kinyomta, ahogy behajolt. Vagy nem tom.
a masik foton Tomnak sikerult eltakarnia..:D:D:D nagy teljesitmeny a mereteihez kepest :twisted:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd nov. 21, 2006 6:58 pm

temesed írta:ha nagy hasa lenne, ugyis tele lenne mar a sajto vele....hiszen csomo ember szolgalt fel az eskuvon meg a rengeteg meghivott, akkor mar valaki elszolta volna magat, nem?
lhet, h Katie meg midnig nem fogyott le szules utan. bar nem is ertem, h a sajto miert nem harapott ra erre a fotora.... :roll:
A másik fotón Cruise öltönye betakar, talán túlságosan is...
Etestleg ő vár gyereket?! :) (Vagy ezzel akarják a Katie pociját takarni...)
Mennyi idős is Surie? Féléves talán, azért elég gyors lenne, h. újból teherbe essen k. és egy ekkora pocihoz már min 3 hónaposnak kéne legyen)
HA csak az előzőt nem ő szülte, ugye...(Ez a sajtó milyen hatással van rám?!)
A legvalószínűbbnek mégis azt gondolom, h. 6 hónap alatt azért nem biztos, h. visszanyeri az ember lánya eredeti alakját...

M.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd nov. 21, 2006 6:59 pm

magamra reagálok: de akkor miért nem 1 előnyösebb ruhát választottak?

M.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd nov. 21, 2006 7:13 pm

Most hallottam, hogy Amcsiban már előbb összeházasodtak, az olasz esküvőt csak a sajtó miatt csinálták. Lehet, hogy vmelyik kép a régebbi, míg a másik meg a mostani esküvőn készült. :lol:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd nov. 21, 2006 8:07 pm

Mary írta:A legvalószínűbbnek mégis azt gondolom, h. 6 hónap alatt azért nem biztos, h. visszanyeri az ember lánya eredeti alakját...

M.
Akkor ez azt is jelentheti, hogy vagy nem konzultált eleget jelenlegi legnagyobb kebelbarátnőjével - Victoria Beckemmel, vagy nem hallgatott rá. Anno nem arról volt szó, h majd ő ad neki tanácsot a gyors alakvisszanyerés témájában? :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » kedd nov. 21, 2006 10:55 pm

ese írta:
Mary írta:A legvalószínűbbnek mégis azt gondolom, h. 6 hónap alatt azért nem biztos, h. visszanyeri az ember lánya eredeti alakját...

M.
Akkor ez azt is jelentheti, hogy vagy nem konzultált eleget jelenlegi legnagyobb kebelbarátnőjével - Victoria Beckemmel, vagy nem hallgatott rá. Anno nem arról volt szó, h majd ő ad neki tanácsot a gyors alakvisszanyerés témájában? :lol:
Nem tudom, de hogy OFFpletyit is elhintsek (hiába... ragad):
Egy bulvárhír keretében azt ecsetelték, hogy Viktória felhagy minden eddigi tevékenységével, és azzal az egyetlen dologgal fog foglalkozni, amihez ért.

Tippeljetek, hogy mi az...

Na jó, elmondom... Shoppiiiing!!! *két kezét a kacsatánchoz hasonló pózba teszi, és kicsiket szökdécselve integet a lekonyuló kézfejével* (Valamelyik filmben láttam ezt a mozdulatot... talán amikor valami csávó nőnek öltözött)

Na és az OFFpletyi végén azt kérdezem, hogy
Ezek után csodálhatjuk-e, hogy Katie (akár megfogadta a tanácsot, akár nem) sikertelen volt a fogyókúrában? :lol:
Nevem volt... de most?

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 22, 2006 7:55 am

Na, hát nincs nagy hasa, csak kinyomta a csóknál! Ott tényleg kerekedik, de szerintem csak a fényképezés az oka!

Kép
Kép

Na, egy ilyen képre vártam már, ez szerintem nagyon édes:

Kép
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. nov. 22, 2006 11:23 am

ne haragudjatok, de sztem ez a fenykepesz bena....az egyik kepen Katienak nagy hasa van, a masikon ugy tunik mintha a torta ferde lenne, kesz pizzai ferde torony....persze moslyognak a kepeken, meg tom szexisen-szerelmesen nez, de akkor is..... :?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. nov. 22, 2006 9:38 pm

Ronibaba írta:Na, hát nincs nagy hasa, csak kinyomta a csóknál! Ott tényleg kerekedik, de szerintem csak a fényképezés az oka!

Kép
Bocs, de szerintem nem lehet úgy előrehajolni csókhoz, h. közben kinyomod a hasad... :wink:
Bár Katie-től láttunk már érdekes mozdulatokat...
És szerintem a pisai tortánál is domborodik valami...
M.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. nov. 23, 2006 3:02 pm

Tényleg elég kerek a pocija, most vagy vmi titok, vagy még nem adta le teljesen, vagy a ruha szabása ilyen. :shock:

Kép

Kép

De ez a ruha mégis nagyon szép, csak vhogy oldalról nem tetszett, meg igazából az az 1. kép nem tetszik. Előről teljesne más. :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. nov. 23, 2006 5:23 pm

Roni, az elso kepen levo lany hasonlit rad!!!! most komolyan......


egyebkent az ujabb kepek lattam-sztem nem adta meg le. uff.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 29, 2006 6:46 pm

Kép
Kép
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 29, 2006 6:47 pm

Kép
Kép
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. nov. 30, 2006 11:23 am

azert a bab mar nem tunik olyan egeszseges borunek..hanem olyan normalis baba....tehat valoszinuleg tartom, ha korabbi kepeken megis kiretusaltak rola a babaszint.

Katie masodik ruhaja gyonyoru...szebb mint a menyasszonyi!!!! es igazan szep benne
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. nov. 30, 2006 2:16 pm

temesed írta:Katie masodik ruhaja gyonyoru...szebb mint a menyasszonyi!!!! es igazan szep benne
Igen, sztem is! :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. nov. 30, 2006 7:55 pm

Ronibaba írta:
temesed írta:Katie masodik ruhaja gyonyoru...szebb mint a menyasszonyi!!!! es igazan szep benne
Igen, sztem is! :)
Nekem ez is tetszik.
Keine Panik auf der Titanic!

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » vas. dec. 03, 2006 3:53 pm

nem bírom megszokni őket együtt... olyan Katie az öreg Tom bácsi mellett, mintha az unokahúga lenne, akit Tom bácsi mindenféle jó muriba belevisz... szcientológia, házasság, utazás, nyilvános szereplések, új frizura, új stílus, új Katie-- vagyis "Kate", műnek érzem a viszonyukat, nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy Katie csak egy jól kiválasztott báb. sajnos a média is ezt az érzésemet erősíti:( tudom, hogy nem kellene hallgatnom rá, de elég valószínűnek tűnik, amiket írnak...
Rebeka

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. dec. 03, 2006 5:12 pm

rebeka írta:nem bírom megszokni őket együtt... olyan Katie az öreg Tom bácsi mellett, mintha az unokahúga lenne, akit Tom bácsi mindenféle jó muriba belevisz... szcientológia, házasság, utazás, nyilvános szereplések, új frizura, új stílus, új Katie-- vagyis "Kate", műnek érzem a viszonyukat, nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy Katie csak egy jól kiválasztott báb. sajnos a média is ezt az érzésemet erősíti:( tudom, hogy nem kellene hallgatnom rá, de elég valószínűnek tűnik, amiket írnak...

:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt043 :smt043 :smt042 :smt042 Juj, de nagyon jól lett ez megfogalmazva Rebeka. Tom bácsi meg a murik! :lol: :lol: :lol: Ez nagyon ott volt. :lol:
Igen, valahol bennem is ez az érzés megvan. Furcsa módon én sem éreztem a szikrát náluk, egy képükön sem. Ami Nicolenál és Tomnál megvolt, az itt náluk teljesen hiányzik. És ezen az végképp nem segít, hogy úton útfélen azt hangoztatják, hogy ők mennyire boldogok meg minden. Ez van, lehet, h ettől még ők hű, de nagyon boldogok, de a kétség bennem is megmarad.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd jan. 30, 2007 11:24 am

Tom Cruise miatt mellőzik Katie-t

Los Angeles - Bajban van Katie Holmes (28). Hollywoodi bennfentesek szerint nem tett jót karrierjének a Tom Cruise-zal való házasság: a filmgyártó cégek nem akarnak neki munkát adni. A színésznő decemberben bízta meg ügynökét, hogy idén nyárra nézzen neki valami ütős kis szerepet, amivel visszatérhet, de úgy tűnik, Mrs. Cruise előtt minden stúdió ajtaja zárva marad.

Jólértesültek szerint a Batman tervezés alatt álló újabb epizódjában sem ő játssza majd korábbi szerepét, egyedül egy kis költségvetésű filmdráma egyik mellékszerepe jutott neki Queen Latifah oldalán.
A háttérben Tom Cruise utóbbi időben sokat vitatott viselkedését, és a szcientológiai egyház iránt mutatott, sokak szerint túlzott odaadását sejtik.
Cruise először két éve hívta fel magára a bulvársajtó fokozott figyelmét, amikor Katie iránti szerelmét Oprah Winfrey show-jában, a kanapén ugrálva kürtölte világgá, majd kapcsolatuk szinte minden egyes intim részlete kapcsán sajtótájékoztatót hívott össze.
Megbízhatatlan és visszás magatartása miatt tavaly a Paramount stúdió is elbocsátotta, s úgy tűnik, rossz híre Katie-re is rávetül.
- Sokan féltették Katie-t attól, hogy Tom és a szcientológia befolyása alá kerüljön - árulta el egy ismerősük. - Nemcsak a szülei, de szakmai tanácsadói is óva intették a kapcsolattól.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd jan. 30, 2007 11:46 am

nem meglepo az eredmeny, ez mar csak az utorenges. :?
Katiet lattam mar nehany szerepben, de nem mondanam, h annyira elbuvolt volna. a Batmanben jo volt. de szerintem a Dawsonban volt igazan jo. azota....nem is tudom. :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. feb. 19, 2007 12:22 pm

jo ideje semmi hor roluk...mi tortent????????? :shock: :D
a balanced diet is a cookie - in each hand

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » hétf. feb. 26, 2007 7:10 pm

Egy újabb hír róluk :)

http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=52767

Katie Holmes újra babát vár?

Los Angeles - Katie Holmes (28) legutóbbi képét látva ismét felröppentek olyan híresztelések, hogy második gyermekével várandós, a magyar idő szerint ma hajnali Oscar-gálán ez szolgáltatta a legfőbb beszédtémát.

A színésznő tavaly áprilisban hozta világra Suri nevű kislányát, most az olasz divatcézár, Georgio Armani partiján fotózták egy olyan szabású ruhában, amelyet kifejezetten kismamák szoktak hordani.

A színésznő és férje, Tom Cruise (45) nem tagadják, hogy nagy családot szeretnének, de az új terhességről egyelőre nem akarnak beszélni. A baba jövetelét támasztja alá az is, hogy a scientológiai egyház tagjaiként semmi esetre nem választhatnák az abortuszt, amely a vallás tanai szerint gyilkosságnak számít. Az egyház egyes tagjai emlékeznek még a megtermékenyülés előtti időszakra is, azaz amikor spermák vagy petesejtek voltak.

Forrás: Blikk

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » szer. feb. 28, 2007 11:42 pm

roberto írta:A baba jövetelét támasztja alá az is, hogy a scientológiai egyház tagjaiként semmi esetre nem választhatnák az abortuszt, amely a vallás tanai szerint gyilkosságnak számít. Az egyház egyes tagjai emlékeznek még a megtermékenyülés előtti időszakra is, azaz amikor spermák vagy petesejtek voltak.
Húha! Ezek szerint minden hónapban egyszer a nők, akiket nem termékenyítenek meg, gyilkosságot követnek el a petesejtjük ellen.

De még ha meg is termékenyülnek, akkor is az a sok hoppon maradt hímivarsejt elpusztul... Ez márt egyenesen tömegmészárlás!!!

Minden férfit és nőt ki kellene végezni ilyen többszörös gyilkosságért!!!
Nevem volt... de most?

Avatar
Godric
Ötcsillagos haver
Ötcsillagos haver
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 2:34 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Godric » csüt. márc. 01, 2007 1:45 am

emlékeznek még a megtermékenyülés előtti időszakra is, azaz amikor spermák vagy petesejtek voltak.
vagy-vagy?? ez nem igazán stimmel!
D.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. márc. 01, 2007 6:19 pm

Godric írta:
emlékeznek még a megtermékenyülés előtti időszakra is, azaz amikor spermák vagy petesejtek voltak.
vagy-vagy?? ez nem igazán stimmel!
Vagy skizofrénként mindkét énjükre... :lol:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. márc. 01, 2007 6:58 pm

ó, azok a régi szép idők.. emlékszem, amikor még sperma vagy petesejt voltam..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 01, 2007 7:03 pm

bizsu írta:
Godric írta:
emlékeznek még a megtermékenyülés előtti időszakra is, azaz amikor spermák vagy petesejtek voltak.
vagy-vagy?? ez nem igazán stimmel!
Vagy skizofrénként mindkét énjükre... :lol:
vagy hermafrodita minden szcientológiai egyház tag? :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » csüt. márc. 01, 2007 7:27 pm

Az igazság az, hogy csak az OP 25000-es szint után emlékeznek mindkettőre, annak elsajátítása pedig annyi pénzért megy, hogy a világ összes felhalmozott tőkéje is kevés (igazából a világ összes tőkéje már az OP2000-es szintre is alig elég)... ezért erre még nem volt precedens.

Meg aztán mivel nincs aki ezen a szinten lenne, ezért nincs, aki megtanítsa a többieknek...

Tehát marad a fél élet az élet előtt...
Nevem volt... de most?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. márc. 01, 2007 7:39 pm

construx írta:ó, azok a régi szép idők.. emlékszem, amikor még sperma vagy petesejt voltam..
:D:D:D:D sikitok..
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. márc. 01, 2007 9:45 pm

temesed írta::D:D:D:D sikitok..
csak nyugodtan, neten keresztül nem hallatszik, de.. miért?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése