Tom Cruise és Katie Holmes

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. okt. 07, 2005 9:47 pm

bizsu írta:Bár örülök, hogy babájuk lesz, én csak ezért sajnálom Katiet, mert most már semmi nem menti meg attól, hogy ezentúl csak Tom Cruise barátnője-/feleségeként emlegessék.
Mit itt biztos nem! Bennünk a végsőkig bízhat! :wink: 8) :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. okt. 10, 2005 10:18 am

Ezt nézzétek mekkora hasa van már Katie-nek! :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 10, 2005 10:20 am

Kép[/quote]

:shock: :shock: :shock:

hát, ha áprilisra várjék, akkor kb 3 honapos...tehát akkor foganhatott, amikor Párizsbna megkérte a kezét, nem? :)

szerintetek van eseélye, hogy ezentúl tényleg főállású anyává váljon?....a batmanbe sem hívták vissza! :(

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. okt. 10, 2005 3:29 pm

temesed írta:hát, ha áprilisra várjék, akkor kb 3 honapos...tehát akkor foganhatott, amikor Párizsbna megkérte a kezét, nem? :)

szerintetek van eseélye, hogy ezentúl tényleg főállású anyává váljon?....a batmanbe sem hívták vissza! :(
Hát kb. akkora már, mintha legalább 4, 5 - 5 hónapos terhes lenne! :shock:

Nem tom, de őszintén megmondom, hogy nem bánom, hogy nem hívták vissza. Uncsi lenne, ha mindig ő lenne A CSAJSZI. Különben is, Batman olyan csávó, aki sosem marad meg 1 nőnél! :lol:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. okt. 10, 2005 3:49 pm

Ronibaba írta: Hát kb. akkora már, mintha legalább 4, 5 - 5 hónapos terhes lenne! :shock:
Az egyik kolléganőm is kismama, éppen az 5. hónapban van, és kb. neki ekkora a pocakja. Nem csaodálkoznék, ha tavaszra megérkezne a baba. :wink:
timus

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 10, 2005 4:04 pm

timus írta:
Ronibaba írta: Hát kb. akkora már, mintha legalább 4, 5 - 5 hónapos terhes lenne! :shock:
Az egyik kolléganőm is kismama, éppen az 5. hónapban van, és kb. neki ekkora a pocakja. Nem csaodálkoznék, ha tavaszra megérkezne a baba. :wink:
hát, áprilisra hírdették..én meg visszaszámoltam, így jött ki, hogy 3 hónapos körül járhat...bár lehet, h kicsit lódítottak, és a baba természetesen "korai születésű lesz", mint a régi időkben, a vidéki lagzik után az első gyerek.. :D :wink:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. okt. 10, 2005 4:47 pm

Hát kezdem azt gondolni, hogy pont a baba miatt volt ez a gyors eljegyzés! :roll:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 10, 2005 5:02 pm

Ronibaba írta:Hát kezdem azt gondolni, hogy pont a baba miatt volt ez a gyors eljegyzés! :roll:

jó észrevétel, Ronibaba! :P
még jo, h emellett teljesen meg vannak őrülve egymásért! :lol: :lol: :lol:

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. okt. 10, 2005 8:01 pm

Valakitől hallottam, vagy valahol olvastam, nem emlékszem pontosan hogy ha fiú lesz, lehetne a neve Holmes Cruise :D

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. okt. 12, 2005 12:02 pm

hazamegyek, es nagyban ujsagolom a baratomnak, hogy Katie Holmes aldott állapotban leve, mig o mar regen tutta hirekbol. tobbet kellene neznem hiradot! :roll:

kisjoey
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. okt. 14, 2005 7:18 pm

Hozzászólás Szerző: kisjoey » pén. okt. 14, 2005 7:22 pm

Sziasztok!
Katie nem a 3.hónapban van? Csak mert láttam rola kéépet ami nemréég készült és háát eléég nagy a pocakja...nagyon furee... de háát nemtom... Amugy nagyon imáádhatjáák egymáást mert régen Chris Kleinnel nem nagyon mutogatták h mnyire megőrülnek egymáásért mint most Tom és Katie...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. okt. 14, 2005 8:58 pm

kisjoey írta:Sziasztok!
Katie nem a 3.hónapban van? Csak mert láttam rola kéépet ami nemréég készült és háát eléég nagy a pocakja...nagyon furee... de háát nemtom... Amugy nagyon imáádhatjáák egymáást mert régen Chris Kleinnel nem nagyon mutogatták h mnyire megőrülnek egymáásért mint most Tom és Katie...
Ezt mondják, de ilyen nagy pocival kizárt, hogy a 3. hónapban van! :shock:

Talán ezen a képen látni a legjobban:

Kép

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. okt. 14, 2005 8:59 pm

Kép

Kép

john6
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: kedd feb. 01, 2005 10:58 am
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs

Katie

Hozzászólás Szerző: john6 » hétf. okt. 17, 2005 7:24 pm

Sziasztok!

Ez a csaj teljesen meghülyült ettől a Tom Cruise!
Kurvára felidegesített, már bocsánat a szóért, többet nem használom, de, hogy változhatott meg ennyire! Még a Szcientológiára is képes áttérni a csávó miatt! Ja, és mi a fenének mond olyat bele a világba, h szűzen akar férjhez menni, ha nem tartja meg! Kicsit kiakadtam a szülein is, hogy nem szálltak vele szembe, mert Ők pont arról híresek, hogy hithű Katolikusok. Ja, és tudhatná, hogy a szcientológia egyház nem feltétlen a legjobb hely, mert igencsak megcsapatják a pénzét! Szóval Nekem nem az a bajom, hogy állapotos, hanem az, hogy akkor nem kellett volna össze-vissza nyilatkozgatni. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Re: Katie

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd okt. 18, 2005 8:20 am

john6 írta:Sziasztok!

Ez a csaj teljesen meghülyült ettől a Tom Cruise!
Kurvára felidegesített, már bocsánat a szóért, többet nem használom, de, hogy változhatott meg ennyire! Még a Szcientológiára is képes áttérni a csávó miatt! Ja, és mi a fenének mond olyat bele a világba, h szűzen akar férjhez menni, ha nem tartja meg! Kicsit kiakadtam a szülein is, hogy nem szálltak vele szembe, mert Ők pont arról híresek, hogy hithű Katolikusok. Ja, és tudhatná, hogy a szcientológia egyház nem feltétlen a legjobb hely, mert igencsak megcsapatják a pénzét! Szóval Nekem nem az a bajom, hogy állapotos, hanem az, hogy akkor nem kellett volna össze-vissza nyilatkozgatni. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tartózkodj a trágár beszédtől!

Mellesleg szerintem felesleges egy sztár miatt idegeskedni...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd okt. 18, 2005 8:32 am

Épp a hétvégén beszélgettem egy kismamával, és ő mondta, hogy Katie-nek valószínűleg azért olyan nagy a pocija, mert keskeny a csípője és nagyon vékony. Az ilyen alkatú nők pocakja mindig hamarabb látszik és jobban domborodik előre. :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Re: Katie

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd okt. 18, 2005 8:36 am

Kornbabe írta:
john6 írta:Sziasztok!

Ez a csaj teljesen meghülyült ettől a Tom Cruise!
Kurvára felidegesített, már bocsánat a szóért, többet nem használom, de, hogy változhatott meg ennyire! Még a Szcientológiára is képes áttérni a csávó miatt! Ja, és mi a fenének mond olyat bele a világba, h szűzen akar férjhez menni, ha nem tartja meg! Kicsit kiakadtam a szülein is, hogy nem szálltak vele szembe, mert Ők pont arról híresek, hogy hithű Katolikusok. Ja, és tudhatná, hogy a szcientológia egyház nem feltétlen a legjobb hely, mert igencsak megcsapatják a pénzét! Szóval Nekem nem az a bajom, hogy állapotos, hanem az, hogy akkor nem kellett volna össze-vissza nyilatkozgatni. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tartózkodj a trágár beszédtől!

Mellesleg szerintem felesleges egy sztár miatt idegeskedni...
Plusz akárhányzor megjelensz, mindig csak bosszankodsz valamin, hol a sorozattal volt bajod, most éppen Katie-vel. Olykor valami pozitív hozzászólást is küldhetnél. :wink:

kisjoey
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. okt. 14, 2005 7:18 pm

Hozzászólás Szerző: kisjoey » szer. okt. 19, 2005 12:50 pm

igen,én is ezt a a kéépet láttam és azért is lepődtem meg ennyire...na mindegy...akkor téényleg lehet azért ekkora a pocija... :P yool áll neki...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. okt. 20, 2005 11:48 pm

Tudom, hogy az újságok sokszor valótlant állítanak, azt viszont nem értem, hogy lehetséges, hogy szinte minden újság sajnálja Katie-t Tom és a szcientológia miatt. Az eheti Epizódban pl. az van, hogy Katie abbahagyja a filmezést, és Tom megtiltotta neki, hogy a szüléskor "kiabáljon", teljesen csöndben kell viselnie a szülési fájdalmakat. :shock:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. okt. 21, 2005 12:00 am

Hú, úgy látszik, nagyon kell a hír.. :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. okt. 21, 2005 12:06 am

construx írta:Hú, úgy látszik, nagyon kell a hír.. :lol:
Ettől függetlenül az azért mégiscsak furcsa, hogy Tommal kapcsolatban nem tudnak semmi pozitívumot felhozni. :roll:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. okt. 21, 2005 12:12 am

Kornbabe írta:Ettől függetlenül az azért mégiscsak furcsa, hogy Tommal kapcsolatban nem tudnak semmi pozitívumot felhozni. :roll:
Vagy nem akarnak.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. okt. 21, 2005 11:36 am

Kornbabe írta:Tudom, hogy az újságok sokszor valótlant állítanak, azt viszont nem értem, hogy lehetséges, hogy szinte minden újság sajnálja Katie-t Tom és a szcientológia miatt. Az eheti Epizódban pl. az van, hogy Katie abbahagyja a filmezést, és Tom megtiltotta neki, hogy a szüléskor "kiabáljon", teljesen csöndben kell viselnie a szülési fájdalmakat. :shock:
na neeeee :shock: :shock: :shock:
ha jol emlekszem, Penelope meg Nicole sosem mondtak ilyen negativ dolgokat Tomrol...es hogy ennyire uralma ala vetheti Katie-t....nem akarom elhinni.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » pén. okt. 21, 2005 5:56 pm

Ahogy construx mondta: nagyon kell a hír. :wink: Szinte biztos, hogy egy szó sem igaz az egészből.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. okt. 21, 2005 6:17 pm

daw írta:Ahogy construx mondta: nagyon kell a hír. :wink: Szinte biztos, hogy egy szó sem igaz az egészből.
Nekem csupán annyi megjegyzésem volt a hírhez, hogy fura, hogy mindig rossznak állítják be Tomot. Ez volt a lényeg. Azt nem mondtam, hogy igaz a hír. :wink:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. okt. 21, 2005 6:54 pm

Kornbabe írta:
daw írta:Ahogy construx mondta: nagyon kell a hír. :wink: Szinte biztos, hogy egy szó sem igaz az egészből.
Nekem csupán annyi megjegyzésem volt a hírhez, hogy fura, hogy mindig rossznak állítják be Tomot. Ez volt a lényeg. Azt nem mondtam, hogy igaz a hír. :wink:
ah, gondolom, ha igaz, ugyis kiderul...mar latom is a focimet: Tom C. felesege egy jajkialtas nelkul viselte el a szulesi fajdalmakat, ugyanis ferje mar honapokkal korabban megtiltotta neki, hogy kinyilvanitsa nagyfoku fajdalmait!!!! :wink: :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szomb. okt. 22, 2005 6:30 pm

Ez annyira blőd, hogy már a nevetségesség határát súrolja. Milyen jogon tilthatna meg bárki is bárkinek egy olyat, hogyha fáj, ne kiáltson? A fájdalom kiáltás ösztönös és nem tudatos, hogy befolyásolni lehessen. Jó, kicsit lehet, de a legnagyobb fájdalmaknál nemigen.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. okt. 22, 2005 7:45 pm

Kornbabe írta:Tudom, hogy az újságok sokszor valótlant állítanak, azt viszont nem értem, hogy lehetséges, hogy szinte minden újság sajnálja Katie-t Tom és a szcientológia miatt. Az eheti Epizódban pl. az van, hogy Katie abbahagyja a filmezést, és Tom megtiltotta neki, hogy a szüléskor "kiabáljon", teljesen csöndben kell viselnie a szülési fájdalmakat. :shock:
Én is elég nagy blődségnek tartom...
Amúgy Ti mit tudtok a szcientológiáról?
Mert én semmit...
Szívesen venném, ha vki felvilágosítana a lényegről...
M.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. okt. 23, 2005 11:37 am

Mary írta: Én is elég nagy blődségnek tartom...
Amúgy Ti mit tudtok a szcientológiáról?
Mert én semmit...
Szívesen venném, ha vki felvilágosítana a lényegről...
M.
hm, elso lepesben annyit, hogy aki kitalalta a szcientologiat, az abbol az apropobol hozta letre az egyhazat, mert gyorsan milliomos akart lenni. es azon gondolkodott, hogy ezt hogy tehetne meg a leggyorsabban. és tá-tám, lőn szci. egyház...de az Úr azt látá, hogy ez nem olyan jó. :cry:

egyebkent a blaha teren vagy egy kozpontjuk, pont a Golgota gyuli mellett. es ha erdekel, majd meg irok rola.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » vas. okt. 23, 2005 9:49 pm

Az biztos, hogy az emberei komolyan veszik, mert Travolta csinált egy filmet (Háború a Földön) ebben a témában, ami akkora bukta lett, mint a ház, de mégis csinál(t) hozzá második részt is. Gondolom van miből.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Válasz küldése