Tom Cruise és Katie Holmes

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd jún. 07, 2005 4:33 pm

Ronibaba írta:Motorral járnak ebédelni
Beverly Hills - Szinte nem telik el úgy nap, hogy Hollywood legújabb álompárja, Tom Cruise (42) és Katie Holmes (28) ne demonstrálná nyilvánosan szerelmét. A két házasságon és számos rövidebb-hosszabb kapcsolaton túl lévő negyvenes színész és a húszas éveinek végét taposó színésznő pár hónapja szinte tapodtat sem tesz egymás nélkül.

A rossz nyelvek - és egy amerikai közvélemény-kutatás eredménye alapján - az egész kapcsolat amolyan pr-fogás, ám barátai szerint Cruise valóban szerelmes. Olyannyira, hogy még az imádott Mission: Impossible harmadik részének forgatását is halasztotta, hogy kedvesével lehessen. A motorozást azonban úgy tűnik, gyakorolja, csak éppen már kettesben. A friss MTV filmes életműdíjasa, amelyet egyébként maga Katie Holmes adott át Cruise-nak a hét végén, egy Beverly Hills-i luxusétterembe vitte kedvesét, amely előtt éppen lesifotósok álltak. Vajon véletlen?
Hát...tényleg nem tudom mit mondjak/írjak... az idő úgyis eldönti, hogy kinek van igaza, a kétkedőknek, vagy Katienek és Tomnak.

Nekem is van egy hírem, az Exitből másolom ide:

"Meg sem próbálta szakember segítségével megmenteni házasságát Tom Cruise. A színész 10 évnyi házasság után vált el Nicole Kidmantől, és most egy interjúban elmondta, semmiféle szakembertől nem kért tanácsot, vallása ugyanis tiltja a pszichológusoktól vagy a pszichiáterektől kért segítséget."

Ekkora hülyeséget! :? Ez a "vallás" épp olyan idióta, mint a jehova.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd jún. 07, 2005 9:00 pm

Kornbabe írta:"Meg sem próbálta szakember segítségével megmenteni házasságát Tom Cruise. A színész 10 évnyi házasság után vált el Nicole Kidmantől, és most egy interjúban elmondta, semmiféle szakembertől nem kért tanácsot, vallása ugyanis tiltja a pszichológusoktól vagy a pszichiáterektől kért segítséget."

Ekkora hülyeséget! :? Ez a "vallás" épp olyan idióta, mint a jehova.
Hát, amennyit a pszichiáterek legombolnak az emberről.. különösen Hollywoodban.. :P :lol: inkább praktikus! :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. jún. 11, 2005 1:45 pm

Mai hír:

Mr. Cruise valahányszor csak interjút ad, nem győz áradozni, mennyire boldog, hogy Katie-vel egymásra találtak, és az ifjú színésznő sem csinál titkot abból, hogy úgy érzi, megtalálta álmai férfiját. Katie ráadásul legutóbb, amikor a Teen Hollywood riportere az esküvőről kérdezte, sejtelmes választ adott:
– Nézd, nem hazudhatok. Tommal beszélnünk kell erről. De egyelőre csak mosolyogni tudok ezen a kérdésen, mert Tommal annyira szerelmesek vagyunk egymásba, hogy kizárólag ezzel foglalkozunk!
Azt a korábbi feltevést eddig nem erősítették meg hivatalosan, hogy Katie Holmes lesz Tom Cruise szuperprodukciójának, a Mission: Impossible 3-nak a női főszereplője, de továbbra is nagyon valószínűnek tűnik.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. jún. 11, 2005 3:36 pm

Épp most megy az MTV Movie Awards az MTV-n. Pont a Dawson és a haverok után kapcsoltam oda és épp Katie adta oda a díjat Tom Cruise-nak (életműdíj-féleség). Szerintem tökre zavarban volt Katie. :P

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szer. jún. 15, 2005 6:15 pm

Nálunk nem lehetett fogni az MTV-t akkor, a barom rajzfilm csatorna van estig! :twisted: Pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá én is.
OFF: Kornbabe, te Silent Hill mániás vagy? Az abszolút kedvenc játékom az első 3 része! Imádom! :D OFF vége.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szer. jún. 15, 2005 6:50 pm

daw írta:Nálunk nem lehetett fogni az MTV-t akkor, a barom rajzfilm csatorna van estig! :twisted: Pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá én is.
OFF: Kornbabe, te Silent Hill mániás vagy? Az abszolút kedvenc játékom az első 3 része! Imádom! :D OFF vége.
Nekem az abszolút kedvencem a 2. :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. jún. 15, 2005 7:24 pm

daw írta:Nálunk nem lehetett fogni az MTV-t akkor, a barom rajzfilm csatorna van estig! :twisted: Pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá én is.
OFF: Kornbabe, te Silent Hill mániás vagy? Az abszolút kedvenc játékom az első 3 része! Imádom! :D OFF vége.
Szia daw! :D

Végre feltűntél újra. Tessék többet írni! :wink:

(Kérdésedre válaszolva (mivel nincs megadva email címed és nem tudom, hogy a pü-t észrevennéd-e) nekem az abszolút kedvenc a második rész (bizonyára észrevetted, hogy James feleségének leveléből idéztem az aláírásom), de mind a néggyel játszottam. A város, Silent Hill rejtélye, titokzatossága fogott meg leginkább. Az összes rész zenéjéért odavagyok. Akira Yamaoka rulezzz :D.)off end
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ameline szer. jún. 15, 2005 7:33 pm-kor.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. jún. 15, 2005 7:32 pm

Mivel szeretek képeket beilleszteni és jól is mutatnak, íme egy a topik "szereplőiről":

Kép

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » pén. jún. 17, 2005 12:13 pm

Chi írta:Nekem az abszolút kedvencem a 2. :)
Kornbabe írta:nekem az abszolút kedvenc a második rész (bizonyára észrevetted, hogy James feleségének leveléből idéztem az aláírásom), de mind a néggyel játszottam. A város, Silent Hill rejtélye, titokzatossága fogott meg leginkább. Az összes rész zenéjéért odavagyok.
Hát ez jó! :D Nekem is a 2 az abszolút kedvencem, imádom! A játékot is, a zenéjét is, mindent! Meg is vettem az első 3 CD-jét, a többit meg letöltöttem innen-onnan, sőt, épp forgatok egy SH rövidfilmet (20 perces lesz), bár még soká lesz kész. Megvan a 4 könyvem is a játékról. Észrevettem a levelet, sőt, folytatni is tudnám... :) You promised me you take me there again someday... but you never did. Well, I'm alone there now... In our "special place"... waiting for you... :wink:
Ja és észreveszem a pm-et, hogy ne offoljunk annyit, vagy vigyük át egy off topikba... vagy csak tegyük hozzá: ha Tom, vagy Katie ismernék a 2. részt, nekik is biztosan tetszene. :D
Jövök többet! :wink:
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. jún. 17, 2005 4:25 pm

daw írta: Hát ez jó! :D Nekem is a 2 az abszolút kedvencem, imádom! A játékot is, a zenéjét is, mindent! Meg is vettem az első 3 CD-jét, a többit meg letöltöttem innen-onnan, sőt, épp forgatok egy SH rövidfilmet (20 perces lesz), bár még soká lesz kész. Megvan a 4 könyvem is a játékról. Észrevettem a levelet, sőt, folytatni is tudnám... :) You promised me you take me there again someday... but you never did. Well, I'm alone there now... In our "special place"... waiting for you... :wink:
Ja és észreveszem a pm-et, hogy ne offoljunk annyit, vagy vigyük át egy off topikba... vagy csak tegyük hozzá: ha Tom, vagy Katie ismernék a 2. részt, nekik is biztosan tetszene. :D
Jövök többet! :wink:
Írtam pü-t. :D

Ide pedig beillesztek egy hosszabb cikket, amit az origón találtam.

A szerelem bolonddá tesz - igazolódott be a régi mondás a hétfői Oprah Winfrey Show-ban, mikor a kicsattanóan boldog Tom Cruise szeleburdi viselkedésével ejtette ámulatba a közönséget.

"Nem tudok higgadt maradni" - újságolta Tom, miközben a széles mosoly egy pillanatra sem tűnt el az arcáról. "Történt valami, és meg szeretném ünnepelni."

A csillogó szemű világsztár először térdre esett, majd a vidámparkban vattacukrot kapó ötéves gyerekeket megszégyenítő lelkesedéssel ugrálni kezdett a kanapén, és kijelentette, hogy eszeveszetten szerelmes Katie Holmesba. A szokatlan mutatványt többször is megismételte a show folyamán.

"Meg fogom beszélni vele" - mondta sokat sejtetően a kétszer elvált színész Oprah kérdésére, miszerint tervezi-e már a leánykérést. "Őszintén mondom, ilyesmit még sohasem tapasztaltam."

Cruise első felesége Mimi Rogers volt. Később Nicole Kidmannel töltötte be Hollywood ügyeletes álompárjának szerepét, de ennek a házasságnak is vége szakadt - a rossz nyelvek szerint Penélope Cruz miatt, akivel a válás után évekig járt. Holmes is túl van már egy hosszú kapcsolaton, nemrég bontotta fel eljegyzését az Amerikai pité-ből ismert Chris Kleinnel, akivel öt évig voltak együtt.

A show közben Cruise kiment a színfalak mögé, hogy bekísérje barátnőjét, aki tavaly ősszel azt nyilatkozta a Seventeen magazinban, hogy kamaszkorában arról ábrándozott: egyszer majd a Kockázatos üzlet szárjához megy feleségül. Tom a beszélgetés közben folyamatosan szorongatta Katie-t, sőt kezet is csókolt neki. "Örülök, hogy nagy álmodozó voltam" - mondta Holmes a műsorvezetőnek.

A 42 éves Cruise-t és a 26 éves Katie-t a múlt hónapban fotózták le először együtt Rómában. A szóvivőik megerősítették a kapcsolatukról szóló pletykákat, és a hír bombaszerűen robbant be a sztárvilágba. Cruise a közönség és Oprah biztatására hajlandó volt néhány részletet is elmesélni a megismerkedésükről.

"A csodálója voltan, és kitaláltam, hogy találkozni szeretnék vele, így hát fölhívtam telefonon" - árulta el. Megemlítette kapcsolatuk első néhány emlékezetes pillanatát is, a tengerparti motorozást, és amikor azzal lepte meg Holmest, hogy római hotelszobáját rózsaszirmokkal hintette tele. "Romantikus vagyok. Imádom az ilyesmit. Szeretek úgy bánni a nőkkel, ahogy megérdemlik" - vallotta be.

A pár nyíltsága ellenére sokan kételkednek Cruise és Holmes érzelmeinek őszinteségében. A People és az US Weekly magazin kisebb közvélemény-kutatást rendezett a kérdésről olvasói körében, és a szavazáson a megkérdezettek 60%-a úgy vélte, hogy mindez csupán jól kitalált reklámfogás, amivel föl akarják hívni magukra a nyilvánosság figyelmét. A bizalmatlanságnak az szolgálhat alapjául, hogy mindkét sztár hamarosan új filmmel jelentkezik. Holmes, akit a Dawson és a haverok című ifjúsági tévésorozat bájos Joey-jaként ismert meg a világ, július 14-én a Batman Begins című szuperprodukcióban lesz látható a denevérember szerelmeként. Cruise legújabb nagy dobása, a Spielberg rendezte Világok harca pedig június 30-án fog debütálni a magyar mozikban. :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. jún. 17, 2005 5:51 pm

Ez egy nagyon-nagyon friss hír!
Most volt a Világok harcának premierje Párizsban és Tom az Eiffel-torony lábál megkérte Katie kezét!!!!

Ide süssetek, itt a bizonyíték:
http://www7.online.rtlklub.hu/forumkepek/5631868.pict

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. jún. 17, 2005 7:55 pm

Ronibaba írta:Ez egy nagyon-nagyon friss hír!
Most volt a Világok harcának premierje Párizsban és Tom az Eiffel-torony lábál megkérte Katie kezét!!!!

Ide süssetek, itt a bizonyíték:
http://www7.online.rtlklub.hu/forumkepek/5631868.pict
Bemondták a híradóban is! :D

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. jún. 17, 2005 8:32 pm

Kornbabe írta:Bemondták a híradóban is! :D
A hiradóban is??? :shock: :D
Én akkor még éppen tanultam, szóval lemaradtam róla!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. jún. 17, 2005 11:41 pm

Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Bemondták a híradóban is! :D
A hiradóban is??? :shock: :D
Én akkor még éppen tanultam, szóval lemaradtam róla!
Ráadásul a közszolgálatiban! :lol:

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » hétf. jún. 20, 2005 10:47 pm

Ez már valami! :D Tényleg komolyan gondolják! :) Különben is kicsit sántított az, hogy csak azért jöttek össze, mert most lesz mindkettőjüknek egy filmbemutatója. Ilyen alapon minden harmadik hónapban összejöhetnének valakivel. Lehet, hogy csak irígy mindenki? :wink: Hát, sok boldogságot nekik!
El tudom képzelni különben hogy történhetett az az aminózus telefonhívás. "Szia Katie, itt Tom Cruise." "Tom... ki? Tényleg??"
"Igen, én vagyok. Szeretnék találkozni veled, mit gondolsz?" "Ööö, jó...!" :D
Hja, így könnyű! :D
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. jún. 27, 2005 11:03 am

Tom Cruise és kedvese, Katie Holmes családi kupaktanácsot hívott össze.

A sztárpáros úgy döntött, összeismerteti az örömszülőket még mielőtt kimondanák a boldogító igent.

Katie Holmes édesanyja és édesapja nem igazán volt elragadtatva attól a ténytől, hogy lányuk jövendőbelije a Szcientológiai Egyház tagja, ezért is tartották jó ötletnek a nagy találkozót.

Mivel Tom legújabb filmjét, a Világok Harcát most mutatják be New Yorkban, úgy döntöttek, hogy az ünnepi vacsorára egy helyi szállodában kerítenek sort.


Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. jún. 27, 2005 1:09 pm

Én sem vagyok elragadtatva :(
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. júl. 03, 2005 2:08 pm

Kép

Ha vkinek nagyobban is kéne a cikk, akkor innen le lehet tölteni:
http://ronaa.uw.hu/tomkat.jpg

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » vas. júl. 03, 2005 2:53 pm

"Gyerekkorom óta arról álomodozom, hogy Tom Cruise felesége leszek. Hihetetlen, hogy ez most valóra válik!"
Milyen vicces. Biztos van néhány százezer srác, aki meg arról álmodozik gyerekkora óta, hogy Katie lesz a felesége. :D
Vajon honnan ismeri Tom Katie-t? Nézte ő is a sorozatot?
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » csüt. júl. 07, 2005 6:55 am

hát ha nem is gyerekkorom óta, de már jó néhány éve szeretném Katie-t feleségül venni :)
Cruise szerintem az apja lehetne :D
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. júl. 07, 2005 4:29 pm

Remete írta:hát ha nem is gyerekkorom óta, de már jó néhány éve szeretném Katie-t feleségül venni :)
Cruise szerintem az apja lehetne :D
Ha Katie tudná, hogy csak itt a fórumon hányan akarják feleségül venni, biztosan nem pazarolná az idejét Tomra. :lol:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd júl. 12, 2005 11:32 am

Katie Holmes eszét teljesen elvette a szerelem.
Amióta a szépséges színésznő szívét elrabolta Tom Cruise, Katie teljesen megváltozott. Bárhol, bármikor képes ódákat zengeni kedveséről. Ez önmagában természetesen nem lenne baj, de állítólag Katie kisasszonnyal nem igazán lehet másról beszélni, csak és kizárólag arról, milyen fantasztikus ember is az ő párja.

Legutóbb egy magazin újságírójának gyűlt meg a baja a fülig szerelmes sztárhölgyeménnyel, Miss Holmes ugyanis az interjú alatt nem adott érdemleges választ egy kérdésre sem, csak annyit rebegett maga elé, hogy : “Ő álmaim pasija.“ „Mindennap olyan, mintha éppen nászúton lennénk.“ „Imádom mindenkivel megosztani, hogy milyen boldog vagyok.“

A szerencsétlen riporter számára beszélgetés mélypontja az volt, amikor egyszer csak megjelent egy küldönc, aki átnyújtott Katie számára egy gyönyörű nyakláncot tartalmazó kis dobozkát. A színésznő állítólag innentől teljesen „kezelhetetlené“ vált.

- Holmes, aki valaha egy édes, intelligens fiatal hölgy volt, most úgy viselkedik, mint egy zombi. A szülei számára bizonyára megrázó élmény volt ez az interjú –nyilatkozta Roger Friedman.

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » kedd júl. 12, 2005 3:18 pm

Most nem tudom, hogy sajnáljam vagy irigyeljem. :wink:

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szer. júl. 13, 2005 5:58 pm

Nem véletlen, hogy a jogi egyetemet választottam :wink: Kép nincs, de itt egy link:

http://www.origo.hu/noilapozo/5perc/20050713anap.html

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. júl. 13, 2005 5:59 pm

Kép

Ez az impozáns hotel, a Mirbeau Inn and Spa, New York-ban található. A franci stílusú ház Cruise kedvence, de ide jár pihenni Bill és Hillary Clinton is. A színész azt tervezi, hogy itt veszi feleségül kedvesét, Katie Holmest.
Olyan luxusszolgáltatások várják itt a vendégeket, mint a fűtött masszázsfotel, illóolajos gőzfürdő, bioszauna, hidroterápiás szobák, jacuzzik, luxus medencék és finom masszázsok.
A pazarul berendezett hotel Monet inspirálta romantikus kerttel is büszkélkedhet, ahol sok híresség esküdött már örök hűséget.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szer. júl. 13, 2005 6:16 pm

Ügyi! :wink:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. júl. 13, 2005 6:19 pm

Erre a helyre én is szívesen elmennék...

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szer. júl. 13, 2005 6:25 pm

Kornbabe írta:Erre a helyre én is szívesen elmennék...
Ja, és milyen szegényes belülről is, nem? :lol:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. júl. 13, 2005 7:05 pm

Kornbabe írta:Ez az impozáns hotel, a Mirbeau Inn and Spa, New York-ban található.
Szép, de én nem esküdnék itt! :roll:

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » szer. júl. 13, 2005 8:52 pm

Hát ha Katie igen mondana bizony én is itt esküdnék :)
majd csak futja rá a hozományból :D
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Válasz küldése