Tom Cruise és Katie Holmes

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » hétf. nov. 09, 2009 10:10 am

Sztike írta:azt mondták a tvben hogy Tomék válnak. vagyis Kate válni akar...

Jaja tényleg van valami. De lehet,hogy csak kamu. Mert most forgatott le Katie 2 filmet és kell a reklám. 8)

Meg ha megnézitek 2008. április 18-án egy amerikai lap ezt közölte :

LOS ANGELES – Véget ért Tom Cruise (45) és Katie Holmes ( 28 ) házassága – írja az amerikai In Touch magazin. A lap szerint a házaspár három év után azért megy szét, mert a színésznőnek elege van abból, hogy Cruise árnyékában kénytelen a jó feleséget játszani, miközben karrierje, saját élete romokban hever.

Ennyit erről!

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » hétf. nov. 09, 2009 10:12 pm

bbbb írta:
Sztike írta:azt mondták a tvben hogy Tomék válnak. vagyis Kate válni akar...

Jaja tényleg van valami. De lehet,hogy csak kamu. Mert most forgatott le Katie 2 filmet és kell a reklám. 8)

Meg ha megnézitek 2008. április 18-án egy amerikai lap ezt közölte :

LOS ANGELES – Véget ért Tom Cruise (45) és Katie Holmes ( 28 ) házassága – írja az amerikai In Touch magazin. A lap szerint a házaspár három év után azért megy szét, mert a színésznőnek elege van abból, hogy Cruise árnyékában kénytelen a jó feleséget játszani, miközben karrierje, saját élete romokban hever.

Ennyit erről!
Lehet, hogy csak a reklám miatt, de az is lehet, hogy mostanra tényleg elege lett Holmes kisasszonynak férjeurából.Gondolom anyagilag akkor sem járna rosszul, ha elválnának.
Mondjuk nekem Katie is egyre kevésbé szimpatikus.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. máj. 15, 2010 6:10 pm

Szerintetek az ő kapcsolatuk igaz szerelmen alapul? Én nem tudom mit gondoljak, mert lehet a sok cikk, ami eljut hozzánk kamu és valójában szó sincs arról, hogy pl Tom szinte fogságban tartja Katiet, meg ilyenek. De közben meg, ki tudja... mindenesetre jobban örültem volna, ha valamelyik DC-s szereplő fiúval jön össze Katie az életben is, azt úgy szeretem ha a sztorit igazolja a valóság :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » szomb. máj. 15, 2010 6:48 pm

koani írta:Szerintetek az ő kapcsolatuk igaz szerelmen alapul? Én nem tudom mit gondoljak, mert lehet a sok cikk, ami eljut hozzánk kamu és valójában szó sincs arról, hogy pl Tom szinte fogságban tartja Katiet, meg ilyenek. De közben meg, ki tudja... mindenesetre jobban örültem volna, ha valamelyik DC-s szereplő fiúval jön össze Katie az életben is, azt úgy szeretem ha a sztorit igazolja a valóság :)
Hát őszintén szólva nem tudom.. Azt tudom (elnézést, ha valaki hisz benne, és esetleg megbántom), hogy a szcientológia elég durva "vallás". Van olyan ismerősöm, aki hisz benne, és eléggé bele vannak "hülyülve". és persze mindent kemény pénzekért adagolnak neked. Sajnálom, de én ezt tapasztaltam.
Szóval nem tudom, hogy szerelem-e vagy sem, de el bírom képzelni, hogy van igazság a róluk írt cikkekben. Bár ki tudja.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. máj. 15, 2010 6:58 pm

a szcientologia sztem is nagyon durva!!!! egy vallasnak soha semmilyen korulmeny kozott nem lenne szabad arrol szolnia, hogy iszonyu dragan es kulonbozo zsiros tanfolyamokon keresztul lephetsz lelkileg elore vagy feljebb....nem ertem, hogy megis miert fizetik meg ezt sokan, foleg a gazdagabbak (mert h a szcientologia nem a szegenyeket tragetalja, az tuti, sztem kiepitett portfoliojuk van)

az h mi van a kapcsolatuk mogott, gozom sincs. sztem kevesen tudjak. de pl nem regen felleptek egy jotekonysagi koncerten es egy heves tancot lejtettek, nagyon jok voltak egyutt...persze ezt el is jatszhattak, mindketten szineszek!

amin ki szoktam akadni - ahogy Katie total felreneveli a lanyat! azt hittem h ertelmesebb no es erettebb a gondolkodasa...de konyorgom, milliokat kolteni egy 3 eves ruhazatara????? meg ha meg is tehetik, miert kell egy gyorsan novekvo kislanyt Chanel-be meg Burberrybe oltoztetni! durva :evil:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » szomb. máj. 15, 2010 6:59 pm

temesed írta:amin ki szoktam akadni - ahogy Katie total felreneveli a lanyat! azt hittem h ertelmesebb no es erettebb a gondolkodasa...de konyorgom, milliokat kolteni egy 3 eves ruhazatara????? meg ha meg is tehetik, miert kell egy gyorsan novekvo kislanyt Chanel-be meg Burberrybe oltoztetni! durva :evil:
Hát ezen én is. Meg a magas sarkú, meg a smink a kislányon. Az is durva.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. máj. 15, 2010 7:03 pm

Muncika írta:
temesed írta:amin ki szoktam akadni - ahogy Katie total felreneveli a lanyat! azt hittem h ertelmesebb no es erettebb a gondolkodasa...de konyorgom, milliokat kolteni egy 3 eves ruhazatara????? meg ha meg is tehetik, miert kell egy gyorsan novekvo kislanyt Chanel-be meg Burberrybe oltoztetni! durva :evil:
Hát ezen én is. Meg a magas sarkú, meg a smink a kislányon. Az is durva.
igen, ezeket mind egy szoke no csinalja, de nem egy erett felnott no! bar lehet h mi mindig osszekeverjuk Joey-al es azzal akit alakitott a sorozatban...attol az eletben o meg lehet egy hulye picsa es total muskatli agya 70es iq-al....legalabbis amit a lanyaval muvelnek, az aaaaaah
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. máj. 15, 2010 7:07 pm

Muncika írta:
Hát ezen én is. Meg a magas sarkú, meg a smink a kislányon. Az is durva.
Hát jah, és ezzel az a baj, hogy nem kevesen fogják követni a "jó" példát, amit így mutat...
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. máj. 15, 2010 7:08 pm

temesed írta:
igen, ezeket mind egy szoke no csinalja, de nem egy erett felnott no! bar lehet h mi mindig osszekeverjuk Joey-al es azzal akit alakitott a sorozatban...
Én sajna nagyon ezt csinálom, nehezen tudok elvonatkoztatni, pedig tudom hogy nem olyan a személyisége valakinek mint amit játszik, de ha szimpi a karakter, akkor valahogy rávetítem a színészre is, hogy ő is biztosan olyan.
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. máj. 15, 2010 7:11 pm

koani írta:
temesed írta:
igen, ezeket mind egy szoke no csinalja, de nem egy erett felnott no! bar lehet h mi mindig osszekeverjuk Joey-al es azzal akit alakitott a sorozatban...
Én sajna nagyon ezt csinálom, nehezen tudok elvonatkoztatni, pedig tudom hogy nem olyan a személyisége valakinek mint amit játszik, de ha szimpi a karakter, akkor valahogy rávetítem a színészre is, hogy ő is biztosan olyan.
detto
ezek szerint tevedtunk! de azert tanulhatott volna vmit a nehany ev alatt amig egy erett szemelyiseget alakitott :D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. máj. 15, 2010 7:12 pm

temesed írta: detto
ezek szerint tevedtunk! de azert tanulhatott volna vmit a nehany ev alatt amig egy erett szemelyiseget alakitott :D
hát jah, de ezek szerint Tom elvette az eszét...
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. máj. 15, 2010 7:14 pm

koani írta:
temesed írta: detto
ezek szerint tevedtunk! de azert tanulhatott volna vmit a nehany ev alatt amig egy erett szemelyiseget alakitott :D
hát jah, de ezek szerint Tom elvette az eszét...
ez joooo :lol: :lol: :lol:
ahogy Alicia Keys enekli, it/s too late cause love is blind
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. máj. 15, 2010 9:01 pm

koani írta:
temesed írta: detto
ezek szerint tevedtunk! de azert tanulhatott volna vmit a nehany ev alatt amig egy erett szemelyiseget alakitott :D
hát jah, de ezek szerint Tom elvette az eszét...
az lehet, de szerintem Tom is sokkal "borultabb agyú" az utóbbi években. nem tudom, Ti emlékeztek-e rá, de anno, a 90-es években, amikor még Nicole Kidman férje volt, alig lehetett hallani erről a szcientológia őrületéről. pedig a hírek szerint már akkor is tagja volt.
csak amióta Katie van vele, azóta lehet ilyeneket olvasni, és olyan, mintha teljesen kifordult volna önmagából.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » szomb. máj. 15, 2010 9:51 pm

Osztom a véleményeteket. Ez a "vallás" egy nagy rakás...Be kellene tiltani, nem propagálni.Olvastam, hogy Tom első felesége (Mimi Rogers) után Nicolet is az "egyház" nézte ki Tomnak.Meg később Katiet is.
A csaj viselkedését én anyaként sem értem, meg emberként sem.Nem tudnám ezt csinálni a lányommal/fiammal.Mármit ezt az öltöztetést, meg állítólag már most mindenfélét tanulnia kell..Nem tud igazán gyereknek lenni.pedig amit olvastam Katieról, meg volt egy műsor a Dawsonosokról...szóval azok alapján Katie jó neveltetést kapott, vallásosan.Rendes vallás, nem szcientológia...Sajnálom hogy Joshuaval csak rövid ideig volt együtt az életben.Ráadásul mikor a Dawsonban összejöttek, a valóságban már nem is voltak együtt.
Egyébként abban a műsorban az is elhangzott, hogy Pacey karaktere hasonlít legjobban az őt alakító színészre annyi különbséggel, hogy neki az életben elváltak a szülei, és egyke.Jen meg nem szerette azokat a jeleneteket amiben szexis ruhába öltöztették.
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. máj. 15, 2010 9:59 pm

aquarius76 írta:Jen meg nem szerette azokat a jeleneteket amiben szexis ruhába öltöztették.
úú, pedig én azokat szerettem a legjobban!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. máj. 16, 2010 1:29 pm

construx írta:
aquarius76 írta:Jen meg nem szerette azokat a jeleneteket amiben szexis ruhába öltöztették.
úú, pedig én azokat szerettem a legjobban!
jo, de csak azert mert nem tokeletes az alakja...es neha furcsan is nezett ki miniszoknyaban meg holdjaroban :P
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. máj. 16, 2010 1:31 pm

temesed írta:
construx írta:
aquarius76 írta:Jen meg nem szerette azokat a jeleneteket amiben szexis ruhába öltöztették.
úú, pedig én azokat szerettem a legjobban!
jo, de csak azert mert nem tokeletes az alakja...es neha furcsan is nezett ki miniszoknyaban meg holdjaroban :P
nem értesz te a pasik agyához, drágám :P
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. máj. 16, 2010 1:36 pm

construx írta:
temesed írta:
construx írta: úú, pedig én azokat szerettem a legjobban!
jo, de csak azert mert nem tokeletes az alakja...es neha furcsan is nezett ki miniszoknyaban meg holdjaroban :P
nem értesz te a pasik agyához, drágám :P
dehogynem, de azert van szemem a divathoz es a jo testekhez
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. máj. 16, 2010 1:40 pm

temesed írta:dehogynem, de azert van szemem a divathoz es a jo testekhez
ha mi beindulunk egy csajra, akkor az lehet egy kupac... szénában is, akkor is... haverkodnánk vele.

persze a jó cuccok sokat dobnak azokon, akik nem indítják be alapból az embert.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » vas. máj. 16, 2010 9:31 pm

construx írta:
temesed írta:
construx írta: úú, pedig én azokat szerettem a legjobban!
jo, de csak azert mert nem tokeletes az alakja...es neha furcsan is nezett ki miniszoknyaban meg holdjaroban :P
nem értesz te a pasik agyához, drágám :P
Hát a pasik agyához nem értek, ágyához inkább :wink:
A holdjáró tényleg furi volt miniszoknyával.Pedig én nagyon szeretnék annyira tökéletlen alakot, mint Michelle W.-nek van.A Szex telefonhívásra-ban szerintem tök szexis volt néha.
Kép

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » hétf. máj. 17, 2010 8:17 am

construx írta:
temesed írta:dehogynem, de azert van szemem a divathoz es a jo testekhez
ha mi beindulunk egy csajra, akkor az lehet egy kupac... szénában is, akkor is... haverkodnánk vele.

persze a jó cuccok sokat dobnak azokon, akik nem indítják be alapból az embert.
Amúgy ezt én is észrevettem, hogy tényleg a pasiknak is inkább a 'kisugárzás' számít, nem az hogy épp miben vagy, vagy mennyire vagy kisminkelve, stb. Én pl. amikor meg voltam magammal elégedve akkor kaptam a legtöbb bókot, úgy hogy közben barátnőm kedvesen megjegyezte, hogy szerinte gáz a hajam, mert a balatoni levegőtől behullámosodott és érdekes alakzatokat vett fel néha... Szóval van amit mi lányok gáznak tartunk, az egy pasinak épp bejön, vagy abszolút nem is érdekli, mert nem foglalkozik vele. Szerintem :)
Na de, hogy a témánál is maradjak ettől függetlenül elfogadnám én is Jen alakját :) de csak magam miatt, nem a pasik miatt :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. máj. 17, 2010 10:23 am

koani írta:Amúgy ezt én is észrevettem, hogy tényleg a pasiknak is inkább a 'kisugárzás' számít, nem az hogy épp miben vagy, vagy mennyire vagy kisminkelve, stb. Én pl. amikor meg voltam magammal elégedve akkor kaptam a legtöbb bókot, úgy hogy közben barátnőm kedvesen megjegyezte, hogy szerinte gáz a hajam, mert a balatoni levegőtől behullámosodott és érdekes alakzatokat vett fel néha... Szóval van amit mi lányok gáznak tartunk, az egy pasinak épp bejön, vagy abszolút nem is érdekli, mert nem foglalkozik vele. Szerintem :)
ó, bárcsak emlékeznétek erre a kedves dologra akkor is, amikor nem vesszük észre a (szerintetek fontos) változásokat (új frizura, más smink, új ruha stb.), és nem dícsérjük meg ezeket külön. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » hétf. máj. 17, 2010 2:20 pm

Mondjuk egy új frizurát szerintem illik észrevenni, mert ha tényleg új, "ordít", hogy héé, ez most más. Megdícsérni nem muszáj, mert nem biztos, hogy tetszik.
Pl. férjem megmondta kerek perec, hogy nem szereti amikor rövid a hajam, s hogy lányunknak se legyen rövid, csak majd ha ő kitalálja 16-18 évesen.
Pedig állítólag jól áll nekem a rövid haj, csak sajna kezelhetetlen :?
Kép

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » hétf. máj. 17, 2010 8:18 pm

construx írta:
ó, bárcsak emlékeznétek erre a kedves dologra akkor is, amikor nem vesszük észre a (szerintetek fontos) változásokat (új frizura, más smink, új ruha stb.), és nem dícsérjük meg ezeket külön. :)
Most hogy mondod van ebben valami, nah majd megpróbálok erre odafigyelni a jövőben, mert volt már hogy barátomat leszúrtam, mert nem vette észre a hajhossz változást. De asszem igazad most ebben... :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » hétf. máj. 17, 2010 8:19 pm

aquarius76 írta:Mondjuk egy új frizurát szerintem illik észrevenni, mert ha tényleg új, "ordít", hogy héé, ez most más. Megdícsérni nem muszáj, mert nem biztos, hogy tetszik.
Pl. férjem megmondta kerek perec, hogy nem szereti amikor rövid a hajam, s hogy lányunknak se legyen rövid, csak majd ha ő kitalálja 16-18 évesen.
Pedig állítólag jól áll nekem a rövid haj, csak sajna kezelhetetlen :?
Én is egyre inkább kacérkodom a rövidebb haj gondolatával, mert most kb ilyen vállig érő, bár februárban hosszabb volt, akkor vágattam kb 10 centit, és már az is sokkoló volt hirtelen, de valahogy bohókásabbnak tartom a rövidebbet :) az olyan vidámabb :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. máj. 17, 2010 8:26 pm

koani írta:Én is egyre inkább kacérkodom a rövidebb haj gondolatával, mert most kb ilyen vállig érő, bár februárban hosszabb volt, akkor vágattam kb 10 centit, és már az is sokkoló volt hirtelen, de valahogy bohókásabbnak tartom a rövidebbet :) az olyan vidámabb :)
Kleopátra-frizkó frufruval.
nothing beats that.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. máj. 17, 2010 8:40 pm

en olyan hajat akarok mint amilyen Katie-nek volt...nem a teljes bubust, hanem a kocos rovid
sajnos legalabb szeptemberig nem vagathatom le a hajzuhatagomat a templomi eskuvo miatt, h tudjanak majd szep konyot hordani...meg parom is kerlel, h hagyjam meg hosszura. nem ertem a ffiakat, h miert maniajuk a hosszu haj, minden egyes volt baratom azt szerette jobban, pedig engem marhara zavar es nem tudok vele mit kezdeni
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. máj. 17, 2010 8:42 pm

szerintem a vállig érő már túl hosszú
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. máj. 17, 2010 8:43 pm

Én is észrevettem, hogy minden férfi hosszúhaj-mániás, és én sem értem, miért. Karesz az üdítő kivétel! :)
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. máj. 17, 2010 8:45 pm

a hosszú hajra különben is mindig ráfekszem és az tök kellemetlen
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése