Tom Cruise és Katie Holmes

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. feb. 24, 2006 10:42 pm

Hát, ha csak azt nézitek, már mi is 18 oldalt dumcsiztunk össze erről a kapcsolatról! :shock: :roll: :lol:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. feb. 24, 2006 11:12 pm

Bevallom, nem gondoltam volna az elején, hogy timus topikja ilyen népszerű lesz. Pontosítok: nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig együtt maradnak és baba is lesz stb. :o

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » pén. feb. 24, 2006 11:28 pm

Ronibaba írta:
bizsu írta:Azért nem semmi, mekkora hasa van már Katienek, :shock: jó nagy baba lesz, az egyszer biztos! :lol:
Én arra gondoltam, hogy mi van, ha ikreket vár?! :roll: Akkor szokott vkinek ekkora lenni a hasa. Bár mi van, ha régebb óta terhes, csak a sajtónak adtak be mást?!
Az ilyen vékony nőknek szokott ilyen nagy hasa lenni... Meg a ruha is dob rajta vmicskét szerintem...
De már megint megdöbbentem, mint a korcsolyás képnél: most a magassarkú cipőn... Épp csak oda van kötözve a bokájához.... Abban nagyon könnyű félrelépni... Nem fél, hogy kibicsklik a lába?!
M.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. feb. 25, 2006 2:19 pm

Mary írta:De már megint megdöbbentem, mint a korcsolyás képnél: most a magassarkú cipőn... Épp csak oda van kötözve a bokájához.... Abban nagyon könnyű félrelépni... Nem fél, hogy kibicsklik a lába?!
M.
De ahogy a korcsolyás képnél, itt is ott van a nagy és erős Tom, aki elkapja mielőtt bármi baja esne neki vagy a babának. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szomb. feb. 25, 2006 7:32 pm

Mary írta:De már megint megdöbbentem, mint a korcsolyás képnél: most a magassarkú cipőn...
Én meg inkább magán a cipőn. Így is jóval magasabb Tomnál, minek még neki magassarkú cipő? :roll: Inkább Tomnak kellene... :D
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. feb. 25, 2006 8:02 pm

ese írta:
Mary írta:De már megint megdöbbentem, mint a korcsolyás képnél: most a magassarkú cipőn... Épp csak oda van kötözve a bokájához.... Abban nagyon könnyű félrelépni... Nem fél, hogy kibicsklik a lába?!
M.
De ahogy a korcsolyás képnél, itt is ott van a nagy és erős Tom, aki elkapja mielőtt bármi baja esne neki vagy a babának. :D
Hát nem tudom, ezen a képen inkább úgy tűn, mintha vonszolná maga után...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 26, 2006 2:18 pm

Az RTL Klubos fórumon olvasgattam a Dawsonos topikot és ott épp arról beszélgettek, hogy mennyire máshogy néz ki az állapotos Katie és Michelle. Pont Rona is ezen a véleményen van, és egyet is értek vele. Michelle-t akármikor fényképezik, egyszerűen gyönyörű, Katie pedig általában rosszul néz ki. :cry:

http://www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=214

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. feb. 27, 2006 11:53 am

Kornbabe írta:Az RTL Klubos fórumon olvasgattam a Dawsonos topikot és ott épp arról beszélgettek, hogy mennyire máshogy néz ki az állapotos Katie és Michelle. Pont Rona is ezen a véleményen van, és egyet is értek vele. Michelle-t akármikor fényképezik, egyszerűen gyönyörű, Katie pedig általában rosszul néz ki. :cry:

http://www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=214
fu, ebben iagazad van!!! MIchelle annyira szep volt, sugarzott....Katie meg legtobbszor nyomott es ha mosolyog, az sem tunik igazinak...en a MIshelles terhesseget valasztanam.... :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 02, 2006 8:28 pm

Újabb sztori a Tom-Katie érából:

Katie Holmes-t megszállták a szellemek.

Állítólag ez az oka annak, hogy a várandós sztármama naponta nyolc órát tölt a Szcinetológia Egyház egyik központjában. Az egyház tagjai egy kütyü segítségével próbálják megszabadítani a negatív hullámoktól Katie testét.

A helyzet igen súlyos lehet, ugyanis a szakértők szerint több kezelésre és találkozóra is szükség van. Arról nem is beszélve, hogy szigorúan be kell tartani az alapító, L. Ron Hubbard által előírt szabályokat.

Bennfentesek szerint ha minden jól megy, Holmes kisasszony két hónap múlva véglegesen megszabadul a kellemetlen társaságtól.



Jaj! Ez már annyira túlzás! Én Katie helyében már hanyatt-homlok rohannék ebből a kapcsolatból. Ennyit még Tom sem érhet!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. márc. 05, 2006 7:53 pm

Tom és Katie megkapták az Arany málnát az év legunalmasabb bulvár híre miatt! :lol: :lol:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. márc. 05, 2006 8:04 pm

Cruise, Kidman és Holmes is az idei Arany Málna díjazottjai között

Tom Cruise, a barátnője, Katie Holmes és az ex-felesége, Nicole Kidman nyert az Oscar-díj átadása előtti, hagyományos leggyengébbfilm-versenyben Los Angelesben. Az Arany Málna díj új kategóriájában, "a legfárasztóbb bulvársajtó-témában" a három színész mellett "kitüntették" a díjjal Oprah Winfrey talkshaw-vezető kanapéját, a párizsi Eiffel tornyot és Tom Cruise kisgyerekét is.

Tom Cruise Oprah Winfrey talkshawjában a kanapéra felugorva jelentette be, hogy szerelmes Katie Holmesba, majd az Eiffel toronyban közölte eljegyzésüket, és ugyancsak a bulvársajtó nagy csinnadrattája között jelentett be októberben, hogy gyermeket várnak. A zsűri indoklása szerint a 43 éves Cruise azzal érdemelte ki a díjat, hogy míg korábban magánéleti kérdésekben rendkívül visszafogott volt, most saját magából csinált előadást.

Cruise egykori felesége, Kidman Will Ferrell-el megosztva 2005 legrosszabb páros alakításáért kapta az Arany Málnát a Bewitched című filmért.

A legrosszabb filmeknek járó Arany Málnákból a legtöbet - hármat - a Dirty Love söpörte be. Jenny McCarthy egykori Playboy modell kapta a filmért a legpocsékabb színésznői, valamint a legrosszabb forgatókönyvírói díjat, míg volt férjét, John Ashert a leggyengébb rendezői teljesítményért jutalmazták.

Az idei díjazottak közül senki sem jelent meg átvenni az aranyozott műanyag málnát, amely a szervezők szerint 4 dollár 97 centet ér.

Az Arany Málnákat az Arany Málna Alapítvány adományozza, 750 amerikai és külföldi profi filmes, filmes újságíró és filmrajongó levélben leadott szavazatai alapján.

(Független Hírügynökség)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. márc. 05, 2006 8:10 pm

Pont most láttam valami híradást a német rtl-en az Arany Málnáról, de erről már nem hallottam hírt. Kiváncsi is voltam, hogy vajon mi lehet?
Szóval nyertek! :lol: Voltaképpen jogos, közröhely tárgyává tették magukat.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. márc. 06, 2006 11:37 pm

Azt hallottam, hogy július 4.-én (a függetlenség napján :wink: ) lesz az esküvő!
timus

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd márc. 07, 2006 7:45 pm

timus írta:Azt hallottam, hogy július 4.-én (a függetlenség napján :wink: ) lesz az esküvő!
Ezt hallottam én is. Ráadásul egy nappal korábban, július 3-án van Tom születésnapja. Jó kis ajándék lesz! :wink:
Sőt, ha a baba várna júli 4-ig, akkor mondhatnánk, h Született július 4-én :D :arrow: Tom duplán büszke lehetne, hiszen van egy ilyen című filmje is. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. márc. 17, 2006 8:20 pm

most olvastam, h Katie legjobb jelenlegi baratnoje Vicotria Beckham....es azt akarja, h ott legyen a szulesnel.....nem ertem, minden x..sagbol kirverest kell csapni...? :evil:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » pén. márc. 24, 2006 3:23 pm

ese írta:Újabb sztori a Tom-Katie érából:

A helyzet igen súlyos lehet, ugyanis a szakértők szerint több kezelésre és találkozóra is szükség van. Arról nem is beszélve, hogy szigorúan be kell tartani az alapító, L. Ron Hubbard által előírt szabályokat.

Bennfentesek szerint ha minden jól megy, Holmes kisasszony két hónap múlva véglegesen megszabadul a kellemetlen társaságtól.[/i]
na hát ez már gáz... egyszer majdnem engem is beszippantott ez a társaság, volt egy Lite nyelviskola, azóta átnevezték magukat, a lényeg, hogy ott tanítottam volna, de a Ron Hubbard féle módszerek alapján... kicsin múlott, hogy nem lettem szektatag, mert tini voltam és naív, de anyukám kimentett... azóta is rossz szájízzel hallom ezt a nevet, úgyhogy ami engem illet, áldásom mindkettejükre... :roll:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. márc. 26, 2006 9:38 am

Delilah írta:
ese írta:Újabb sztori a Tom-Katie érából:

A helyzet igen súlyos lehet, ugyanis a szakértők szerint több kezelésre és találkozóra is szükség van. Arról nem is beszélve, hogy szigorúan be kell tartani az alapító, L. Ron Hubbard által előírt szabályokat.

Bennfentesek szerint ha minden jól megy, Holmes kisasszony két hónap múlva véglegesen megszabadul a kellemetlen társaságtól.[/i]
na hát ez már gáz... egyszer majdnem engem is beszippantott ez a társaság, volt egy Lite nyelviskola, azóta átnevezték magukat, a lényeg, hogy ott tanítottam volna, de a Ron Hubbard féle módszerek alapján... kicsin múlott, hogy nem lettem szektatag, mert tini voltam és naív, de anyukám kimentett... azóta is rossz szájízzel hallom ezt a nevet, úgyhogy ami engem illet, áldásom mindkettejükre... :roll:
huha, mondjuk engem erdekelne, h hogyan is tortent volna....de nem akarok indiszkret lenni.
a balanced diet is a cookie - in each hand

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szer. ápr. 05, 2006 4:41 pm

Újabb kis cikk Katie-ről és Tom-ról:

http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=35032

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. ápr. 05, 2006 5:15 pm

roberto írta:Újabb kis cikk Katie-ről és Tom-ról:

http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=35032
Ez az elso cikk, amely alapjan Tomot pozitivnak itelhetem meg, normalis es hiszti-mentes dolgokat mondott. :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. ápr. 07, 2006 7:28 pm

Most hallottam a legújabbat, a Fókuszban: Katie csak álterhes, és ezzel akarják leplezni, hogy Tom Cruisenak nem lehet gyereke. Ti. örökbefogadnának egy babát, akiről majd azt mondanák, hogy Tom gyereke. Bizonyítéknak pedig azt hozták, hogy Katie augusztusban jelentette be, hogy 3 hónapos terhes, ami testvérek között is már 11 hónap...Meg még azt is mondták, hogy Katie nagyon szűk nadrágokban jár, amit azért tehet meg, mert nem szedett fel semmit. Ki tudja, mi az igazság! :roll: :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. ápr. 07, 2006 7:34 pm

bizsu írta:Most hallottam a legújabbat, a Fókuszban: Katie csak álterhes, és ezzel akarják leplezni, hogy Tom Cruisenak nem lehet gyereke. Ti. örökbefogadnának egy babát, akiről majd azt mondanák, hogy Tom gyereke. Bizonyítéknak pedig azt hozták, hogy Katie augusztusban jelentette be, hogy 3 hónapos terhes, ami testvérek között is már 11 hónap...Meg még azt is mondták, hogy Katie nagyon szűk nadrágokban jár, amit azért tehet meg, mert nem szedett fel semmit. Ki tudja, mi az igazság! :roll: :lol:
Ezt láttam én is. Jót nevettem rajta. :lol: Egyébként anno, amikor bejelentették Katie terhességét, ez a nemzőképtelenség Tom Cruise részéről nekem is eszembe jutott. Anno is ezzel zaklatták, és erre fogták azt is, hogy Nicole Kidmannel is csak örökbefogták a piciket.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » pén. ápr. 07, 2006 8:13 pm

bizsu írta:Most hallottam a legújabbat, a Fókuszban: Katie csak álterhes, és ezzel akarják leplezni, hogy Tom Cruisenak nem lehet gyereke. Ti. örökbefogadnának egy babát, akiről majd azt mondanák, hogy Tom gyereke. Bizonyítéknak pedig azt hozták, hogy Katie augusztusban jelentette be, hogy 3 hónapos terhes, ami testvérek között is már 11 hónap...Meg még azt is mondták, hogy Katie nagyon szűk nadrágokban jár, amit azért tehet meg, mert nem szedett fel semmit. Ki tudja, mi az igazság! :roll: :lol:
Nekem azért nem úgy tűnik, hogy nem szedett fel semmit! :wink:
timus

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. ápr. 07, 2006 10:40 pm

Itt a cikk:

Megdöbbentő képek láttak napvilágot Amerikában Katie Holmes-ról. Úgy tűnik, színjáték volt a terhesség; Katie baba helyett strandlabdát "vár".
2006.04.07 09:52 ma.hu



Az amerikai bulvárlapok régóta tudni vélik, hogy Tom Cruise és Katie Holmes kapcsolata csupán színjáték. Az amerikai lapokban pár napja megjelent fotók szerint szinte biztos: nem csak a nagy szerelem, hanem a terhesség sem igaz. Ugyanis Katie a jelek szerint egy nagyobb labdát hord a blúza alatt.

Tom meleg, ám nem vállalja fel, így jó pénzért Katie eljátssza a szerető kedves és a kismama szerepét, a "szülés" után pedig majd előrukkolnak egy örökbefogadott gyermekkel - mondják a rossznyelvek.

A pletykák szerint Katie egyáltalán nem olyan, mint egy kismama. Vékonyabb, mint valaha, szűk farmert hord; ráadásul augusztusban jelentette be, hogy három hónapja áldott állapotban van. Nos, ha az igaz volt, akkor a babának már rég meg kellett volna születnie.



Na, ez már a baromságok baromsága. Hány kép megjelent, ahol lehet látni Katie-nek a pocakját és hogy nem párna!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. ápr. 07, 2006 10:51 pm

Hát ez mostmár komolyan komolytalan...
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. ápr. 08, 2006 8:19 am

Ronibaba írta:Itt a cikk:
Megdöbbentő képek láttak napvilágot Amerikában Katie Holmes-ról. Úgy tűnik, színjáték volt a terhesség; Katie baba helyett strandlabdát "vár".
2006.04.07 09:52 ma.hu
!
Kép Kép Kép

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. ápr. 09, 2006 8:20 pm

A szűk farmer az igaz, nézzétek meg ezt a képet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem tök furán néz ki :|

Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. ápr. 09, 2006 8:57 pm

lehet benne valami. ilyen farmerban "ennyire" terhesen már nem lófrálnék.

viszont valahol azt olvastam, hogy még két hónap van a szüléig! akkor az már kb 13 hónap lenne - ls pár nappal ezelőtti hírek. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. ápr. 09, 2006 11:58 pm

Hát, nagyon meglepődnék, ha ez labda lenne :roll: :lol: :

Kép

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. ápr. 10, 2006 2:07 am

Igen ezen a képen valódinak tűnik, de ott, amit én beraktam, elég furán néz ki a felsőteste. Nem lehetséges, hogy a baba már megszületett? :roll:
ese írta:lehet benne valami. ilyen farmerban "ennyire" terhesen már nem lófrálnék.

viszont valahol azt olvastam, hogy még két hónap van a szüléig! akkor az már kb 13 hónap lenne - ls pár nappal ezelőtti hírek. :lol:
Nemcsak a farmer, a has formája is elég "érdekes".

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. ápr. 10, 2006 8:46 am

Még az is lehet, hogy vki a szenzáció kedvéért egy kicsit megbuherálta azt a képet!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Válasz küldése