2. Balatoni találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » kedd júl. 13, 2010 10:51 pm

Jobban belegondoltam és rájöttem, hogy hétvégente őszig általában a telken vagyunk, családdal. Az ilyen Aquaparkot, főleg a csúszdát szívesen meghagyom másnak, engem nem igazán vonz. Meg mindent összeadva kicsit sokba kerülne nekem ez a kiruccanás. Most nem igazán jó alkalom.
De nektek tényleg jó szórakozást kívánok !
Kép

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » kedd júl. 13, 2010 11:50 pm

aquarius76 írta:Jobban belegondoltam és rájöttem, hogy hétvégente őszig általában a telken vagyunk, családdal. Az ilyen Aquaparkot, főleg a csúszdát szívesen meghagyom másnak, engem nem igazán vonz. Meg mindent összeadva kicsit sokba kerülne nekem ez a kiruccanás. Most nem igazán jó alkalom.
De nektek tényleg jó szórakozást kívánok !
Hát sajnos csatlakozom én is, nem vagyok én sem annyira oda a csúszdákért, a múltkor lecsúsztam párszor egyen, de ahhoz is nagy bátorság kellett, mert még pár éve majdnem kiestem egyből, és azóta parázok, és leginkább az ilyen zártakat próbálom ki. Így meg nem nagyon látom értelmét elmenni Aquaparkba (még nem voltam egyszer sem). De azért ha úgy alakul és lesz előtte tali, vagy utána, akkor azt megpróbálom megoldani, hogy részt tudjak venni :) És az Aquaparkozoknak jó szórakozást kívánok én is, ha mentek!! :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » kedd júl. 13, 2010 11:54 pm

koani írta:
aquarius76 írta:Jobban belegondoltam és rájöttem, hogy hétvégente őszig általában a telken vagyunk, családdal. Az ilyen Aquaparkot, főleg a csúszdát szívesen meghagyom másnak, engem nem igazán vonz. Meg mindent összeadva kicsit sokba kerülne nekem ez a kiruccanás. Most nem igazán jó alkalom.
De nektek tényleg jó szórakozást kívánok !
Hát sajnos csatlakozom én is, nem vagyok én sem annyira oda a csúszdákért, a múltkor lecsúsztam párszor egyen, de ahhoz is nagy bátorság kellett, mert még pár éve majdnem kiestem egyből, és azóta parázok, és leginkább az ilyen zártakat próbálom ki. Így meg nem nagyon látom értelmét elmenni Aquaparkba (még nem voltam egyszer sem). De azért ha úgy alakul és lesz előtte tali, vagy utána, akkor azt megpróbálom megoldani, hogy részt tudjak venni :) És az Aquaparkozoknak jó szórakozást kívánok én is, ha mentek!! :)
Úgy látszik mi "újak" (bár már lassan egy éve, hogy regisztráltam) kimaradunk ebből. Sajnos az aquaparkos dolog nekem sem igazán megy, bármilyen jó helynek tűnik is. Sem a több napos Balatonos.. nagyon zsúfolt lesz az augusztusom, akkor lesznek a vizsgák, és tesóm is itthon lesz. És nem utolsó sorban anyagilag sem.:(
Viszont továbbra is egy Pesti találkozóban máskor benne vagyok természetesen.
És a Balcsisoknak jó kikapcsolódást, pihenést :)

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » szer. júl. 14, 2010 7:33 am

Gondolom említenem sem kell, hogy ez most milyen szinten esélytelen nekem :P Majd pár év múlva esetleg úgy szervezünk egy családi nyaralást, hogy összejöjjön egy balcsissal is :)
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. júl. 14, 2010 6:25 pm

koani írta:
aquarius76 írta:Jobban belegondoltam és rájöttem, hogy hétvégente őszig általában a telken vagyunk, családdal. Az ilyen Aquaparkot, főleg a csúszdát szívesen meghagyom másnak, engem nem igazán vonz. Meg mindent összeadva kicsit sokba kerülne nekem ez a kiruccanás. Most nem igazán jó alkalom.
De nektek tényleg jó szórakozást kívánok !
Hát sajnos csatlakozom én is, nem vagyok én sem annyira oda a csúszdákért, a múltkor lecsúsztam párszor egyen, de ahhoz is nagy bátorság kellett, mert még pár éve majdnem kiestem egyből, és azóta parázok, és leginkább az ilyen zártakat próbálom ki. Így meg nem nagyon látom értelmét elmenni Aquaparkba (még nem voltam egyszer sem). De azért ha úgy alakul és lesz előtte tali, vagy utána, akkor azt megpróbálom megoldani, hogy részt tudjak venni :) És az Aquaparkozoknak jó szórakozást kívánok én is, ha mentek!! :)
jesszus, hát... mégis milyen nagyob sztárság létezik ennél?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. júl. 14, 2010 9:00 pm

de ha mindenkinek a csúszda a gond, akkor nem kötelező az aquaparkot becéloznunk, nem?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. júl. 14, 2010 9:17 pm

ese írta:de ha mindenkinek a csúszda a gond, akkor nem kötelező az aquaparkot becéloznunk, nem?
mi a fene van még más Füreden?!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szer. júl. 14, 2010 9:25 pm

construx írta:
ese írta:de ha mindenkinek a csúszda a gond, akkor nem kötelező az aquaparkot becéloznunk, nem?
mi a fene van még más Füreden?!
Hát, hiszed vagy sem, az Aquapark előtt is létezett élet Balatonfüreden... :lol:
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. júl. 14, 2010 9:49 pm

bizsu írta:
construx írta:
ese írta:de ha mindenkinek a csúszda a gond, akkor nem kötelező az aquaparkot becéloznunk, nem?
mi a fene van még más Füreden?!
Hát, hiszed vagy sem, az Aquapark előtt is létezett élet Balatonfüreden... :lol:
tudom, voltam ott. szívklinika, fémízű gyógyvíz, nulla éjszakai élet.

melyikre mozduljunk rá?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szer. júl. 14, 2010 10:27 pm

construx írta:
koani írta:
aquarius76 írta:Jobban belegondoltam és rájöttem, hogy hétvégente őszig általában a telken vagyunk, családdal. Az ilyen Aquaparkot, főleg a csúszdát szívesen meghagyom másnak, engem nem igazán vonz. Meg mindent összeadva kicsit sokba kerülne nekem ez a kiruccanás. Most nem igazán jó alkalom.
De nektek tényleg jó szórakozást kívánok !
Hát sajnos csatlakozom én is, nem vagyok én sem annyira oda a csúszdákért, a múltkor lecsúsztam párszor egyen, de ahhoz is nagy bátorság kellett, mert még pár éve majdnem kiestem egyből, és azóta parázok, és leginkább az ilyen zártakat próbálom ki. Így meg nem nagyon látom értelmét elmenni Aquaparkba (még nem voltam egyszer sem). De azért ha úgy alakul és lesz előtte tali, vagy utána, akkor azt megpróbálom megoldani, hogy részt tudjak venni :) És az Aquaparkozoknak jó szórakozást kívánok én is, ha mentek!! :)
jesszus, hát... mégis milyen nagyob sztárság létezik ennél?
Konkrétan mire gondolsz? Szerintem nincs semmi rossz abban, amit írtam, szóval nem értelek.
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. júl. 14, 2010 10:30 pm

koani írta:
construx írta:
koani írta: Hát sajnos csatlakozom én is, nem vagyok én sem annyira oda a csúszdákért, a múltkor lecsúsztam párszor egyen, de ahhoz is nagy bátorság kellett, mert még pár éve majdnem kiestem egyből, és azóta parázok, és leginkább az ilyen zártakat próbálom ki. Így meg nem nagyon látom értelmét elmenni Aquaparkba (még nem voltam egyszer sem). De azért ha úgy alakul és lesz előtte tali, vagy utána, akkor azt megpróbálom megoldani, hogy részt tudjak venni :) És az Aquaparkozoknak jó szórakozást kívánok én is, ha mentek!! :)
jesszus, hát... mégis milyen nagyob sztárság létezik ennél?
Konkrétan mire gondolsz? Szerintem nincs semmi rossz abban, amit írtam, szóval nem értelek.
én a következőt hallottam:
hülyeség, hogy egy buliban szól a zene!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szer. júl. 14, 2010 11:54 pm

construx írta: én a következőt hallottam:
hülyeség, hogy egy buliban szól a zene!
hát pedig szerintem nem ezt írtam, és nem értem mi a gond azzal, hogy egy rossz élmény miatt félek a nyitott csúszdákon, ezért nem is látom értelmét Aquaparkba menni, mert csak pénzkidobás lenne számomra, hiszen nem sok mindent tudnék használni. A strandokat ettől függetlenül nagyon szeretem, de azok másról szólnak, ahogy te is írod, pont a lényeget nem használnám (azt hiszem erre akarsz kilyukadni, de szerintem semmi sztárság nem volt az írásomban, mert nem azt mondtam, hogy az egész Aquapark téma hülyeség, csak hogy nekem lenne értelmetlen...) Na de szerintem eléggé elkanyarodtunk a témától, változatlanul tartom, hogy ha mentek, akkor jó szórakozást mindenkinek!
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » csüt. júl. 15, 2010 12:12 am

C, én sem értelek. Van akinek tetszik a csúszda meg az Aquapark, van akinek nem áll ennyire közel a szívéhez. Én pl. a strandokat sem szeretem annyira, inkább a természetes vizeket. Mióta gyerekeim vannak, többször voltunk strandon, mint mikor még "csak" párban éltünk férjemmel.
Persze tudom, sokaknak a nyár elképzelhetetlen csúszda meg ilyesmik nélkül.
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. júl. 15, 2010 9:44 am

koani írta:nem értem mi a gond azzal, hogy egy rossz élmény miatt félek a nyitott csúszdákon, ezért nem is látom értelmét Aquaparkba menni,
a csúszdából nem lehet kiesni. néha olyan, mintha majdnem kiesnél, és ez lehet parás, de mégiscsak óriási élmény, kár elmulasztani!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. júl. 15, 2010 9:50 am

aquarius76 írta:C, én sem értelek. Van akinek tetszik a csúszda meg az Aquapark, van akinek nem áll ennyire közel a szívéhez.
a zenét meg a Jóbarátokat se szereted, most erre mit mondjak...?
:P
Persze tudom, sokaknak a nyár elképzelhetetlen csúszda meg ilyesmik nélkül.
nekem abszolút nem elképzelhetetlen, mert nagyon ritkán jutok el ilyen helyekre. leginkább, mert mindegyik valami hülye helyen van, ahova egyébként nem mész el egy hétre nyaralni.
most végre nyílt egy a Balcsi mellett, ahol amúgyis el lehet lenni, szerintem tök egyértelmű, hogy ki kell használni! :D

anno még tízévesen a szülőkkel nyaranta az egész országot átutaztuk a remek hajdúszoboszlói strand miatt. pedig nem is hívták aquaparknak.
viszont volt több mint tízféle külön medencéje, két csúszdája, és igen, az imádott hullámmedencéje! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. júl. 15, 2010 2:06 pm

construx írta:
koani írta:nem értem mi a gond azzal, hogy egy rossz élmény miatt félek a nyitott csúszdákon, ezért nem is látom értelmét Aquaparkba menni,
a csúszdából nem lehet kiesni. néha olyan, mintha majdnem kiesnél, és ez lehet parás, de mégiscsak óriási élmény, kár elmulasztani!
Hát, nekem konkrétan két ismerősöm is van, aki kiesett csúszdából, és mindketten kulccsontjukat törték, és még olcsón megúszták. Azóta azért én is jobban szeretem a teljesen zárt csúszdákat.
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » csüt. júl. 15, 2010 2:45 pm

construx írta:
aquarius76 írta:C, én sem értelek. Van akinek tetszik a csúszda meg az Aquapark, van akinek nem áll ennyire közel a szívéhez.
a zenét meg a Jóbarátokat se szereted, most erre mit mondjak...?
:P
Egy szóval sem mondtam, hogy nem szeretem a zenét, csak mostanában nem hallgatok.Nincs rá túl sok időm/lehetőségem, ezért. Jó, szoktam pl. esténként, miközben netezek, de nem túl gyakran. A Jóbarátokat lehet, hogy csak azért nem szeretem,mert túl nagy sztárokat faragtak belőlük (joggal vagy nem joggal) és talán ilyen dafke-dolog nálam.
Persze tudom, sokaknak a nyár elképzelhetetlen csúszda meg ilyesmik nélkül.
construx írta:nekem abszolút nem elképzelhetetlen, mert nagyon ritkán jutok el ilyen helyekre. leginkább, mert mindegyik valami hülye helyen van, ahova egyébként nem mész el egy hétre nyaralni.
most végre nyílt egy a Balcsi mellett, ahol amúgyis el lehet lenni, szerintem tök egyértelmű, hogy ki kell használni! :D

anno még tízévesen a szülőkkel nyaranta az egész országot átutaztuk a remek hajdúszoboszlói strand miatt. pedig nem is hívták aquaparknak.
viszont volt több mint tízféle külön medencéje, két csúszdája, és igen, az imádott hullámmedencéje! :D
Hajdúszoboszlón specko tavaly voltam utoljára :D Meg előtte vagy 15 évvel. Csúszdázni akkor csúszdáztam inkább.Meg a Palatinuson, ott is gyerekként. meg voltam a Gellértben, Dagályban, Paskálon, Leányfalui strandon ha már témánál vagyunk. De jobban megfogott a Lepencei strand hangulata, a gyönyörű táj ami körülveszi.Meg az Orfűi tó, a Tisza-tó, meg a kisoroszii bányató meg a pócsmegyeri tó. A Balatontól mint írtam nem vagyok elájulva, pedig gyerekként ott is voltam néhányszor.ja, meg természetesen a Velencei-tavon is.Mondjuk oda idén is megyünk ilyen 1 napos pancsira.Egyébként meg én nem szeretem az ilyen parás dolgokat (hú de nem szeretem ezt a kifejezést), mert kissé tériszonyos vagyok, és feljutni a csúszda tetejére, no az jelentene kihívást. :wink:
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. júl. 15, 2010 3:16 pm

akkor marad Siófok. megint.
[kevésbé lelkes sóhaj]
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » csüt. júl. 15, 2010 4:11 pm

aquarius76 írta: Meg a Palatinuson, ott is gyerekként.
A Palatinust én nagyon szeretem, megyünk is hétvégén, ha marad ez a szép idő, és ott a hullámmedence pl. nagyon tuti szerintem. :)
Most akkor mi lesz ezzel a találkozóval szerintetek? (mert részemről nem gáz, ha ti elmentek Aquaparkozni, max. majd máskor ismerlek meg titeket, - biztos lesz még találkozó - és szerintem pár emberrel is jól lehet múlatni)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd júl. 27, 2010 10:29 pm

minél gyorsabban kérném, sikítsanak mindazok, akik eljönnének augusztusban (várhatóan a közepén) Siófokra!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd júl. 27, 2010 10:30 pm

construx írta:minél gyorsabban kérném, sikítsanak mindazok, akik eljönnének augusztusban (várhatóan a közepén) Siófokra!
(sikííííííít)
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd júl. 27, 2010 10:47 pm

construx írta:minél gyorsabban kérném, sikítsanak mindazok, akik eljönnének augusztusban (várhatóan a közepén) Siófokra!
Nekem attól függ, mikor, nem nagyon leszek itthon már augusztusban (hál' istennek). Sőt, tul. képpen 5-e és 25-e között csak 3-4 napot, úgyhogy, most inkább azt mondom, hogy ne számítsatok rám.
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd júl. 27, 2010 10:47 pm

én vagyok az egyetlen idióta, aki dolgozik?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd júl. 27, 2010 10:51 pm

construx írta:én vagyok az egyetlen idióta, aki dolgozik?
nem.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szer. júl. 28, 2010 12:43 am

construx írta:minél gyorsabban kérném, sikítsanak mindazok, akik eljönnének augusztusban (várhatóan a közepén) Siófokra!
Ez egy napos program lenne? Remélhetőleg tudok csatlakozni, jó lenne, de most még nem tudok biztosat mondani...
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. júl. 28, 2010 7:51 am

koani írta:
construx írta:minél gyorsabban kérném, sikítsanak mindazok, akik eljönnének augusztusban (várhatóan a közepén) Siófokra!
Ez egy napos program lenne? Remélhetőleg tudok csatlakozni, jó lenne, de most még nem tudok biztosat mondani...
több naposra tervezzük.

hamarosan közzétesszük az időpontot, az biztos segíteni fog. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. júl. 28, 2010 8:22 am

Bocsi skacok, de nekem ez most nem fér bele. :(
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szer. júl. 28, 2010 9:37 pm

construx írta:
koani írta:
construx írta:minél gyorsabban kérném, sikítsanak mindazok, akik eljönnének augusztusban (várhatóan a közepén) Siófokra!
Ez egy napos program lenne? Remélhetőleg tudok csatlakozni, jó lenne, de most még nem tudok biztosat mondani...
több naposra tervezzük.

hamarosan közzétesszük az időpontot, az biztos segíteni fog. :)
okés, köszi, úgy sokkal könnyebb lesz! És ha lehet kb. költséget is mondjatok, hogy tudjak kalkulálni :D
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » pén. júl. 30, 2010 9:10 am

Ronibaba írta:Bocsi skacok, de nekem ez most nem fér bele. :(
Nekem sem sajnos.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. aug. 04, 2010 9:13 pm

nos, úgy néz ki, az augusztus 20-i hosszú hétvégén megyünk a Balcsira!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése