Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. márc. 04, 2005 11:00 pm

Még csak most volt időm megnézni a legutóbbi részt (esti Dawson ruulz :wink: ), szerintem is egész jó volt.
A nagyin nagyokat nevettem (nyíl volt), Audrey hozta a szokásos kedvesen felforgató formáját (és rendes volt D+J-val), Pacey megint kapott egy nagyjelenetet (ami úgy alakult, ahogy várni lehetett :lol: ), és ismét megállapítottam, hogy imádom Jent!! A lányok közül ő a legjobb, Joey szerintem nem tudja, mi kéne neki, ráadásul nekem egy kissé álszentnek is tűnik.. Szinte csak azért kedvelem még mindig, mert Dawson világának ő az egyik alappillére...
Jen fantasztikus, laza és tud élni, ráadásul személy szerint jobb fejnek is tartom. :wink:
Kár, hogy nem ment el Jackkel Costa Ricába. :)

D+J utolsó jelenetéről:
Ti mit gondoltok? Ha mindketten szeretik egymást, tényleg el kellett válniuk?
Tegyük félre a forgatókönyv kötöttségét (a kimaradó nyári részeket)!
Én azt gondolom, ha két ember ennyire fontos egymásnak, és mindketten szerelmesek a másikba, azoknak együtt a helyük! Talán D-ból nem lenne világhírű rendező, nem sikerülne megvalósítania ezt az álmát, ha Joey-val maradna - de ez nem biztos!
Az viszont, hogy hamarosan összefutnak és megint egymásra találnak, ha D elindul a karrier útján, nekem jóval valószínűtlenebbnek tűnne. (Lásd a nyitójelenetet..)

Van egy Nicolas Cage-film, jaj, nem jut eszembe a címe, na abban nagyszerűen bemutatták, hogy "mi lett volna, ha...". Annak a filmnek a tanulságaival tökéletesen egyetértek. :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. márc. 04, 2005 11:36 pm

construx írta: A lányok közül ő a legjobb, Joey szerintem nem tudja, mi kéne neki, ráadásul nekem egy kissé álszentnek is tűnik.. Szinte csak azért kedvelem még mindig, mert Dawson világának ő az egyik alappillére...
Jen fantasztikus, laza és tud élni, ráadásul személy szerint jobb fejnek is tartom. :wink:
Kár, hogy nem ment el Jackkel Costa Ricába. :)

D+J utolsó jelenetéről:
Ti mit gondoltok? Ha mindketten szeretik egymást, tényleg el kellett válniuk?
Tegyük félre a forgatókönyv kötöttségét (a kimaradó nyári részeket)!
Én azt gondolom, ha két ember ennyire fontos egymásnak, és mindketten szerelmesek a másikba, azoknak együtt a helyük! Talán D-ból nem lenne világhírű rendező, nem sikerülne megvalósítania ezt az álmát, ha Joey-val maradna - de ez nem biztos!
Az viszont, hogy hamarosan összefutnak és megint egymásra találnak, ha D elindul a karrier útján, nekem jóval valószínűtlenebbnek tűnne. (Lásd a nyitójelenetet..)

Van egy Nicolas Cage-film, jaj, nem jut eszembe a címe, na abban nagyszerűen bemutatták, hogy "mi lett volna, ha...". Annak a filmnek a tanulságaival tökéletesen egyetértek. :wink:
Joey viselkedését én is furcsálltam, SŐT: őszintén megmondnom, hogy nem értettem mit miért mond vagy mit miért csinál. Nem volt benne logika. Azt én is sajnálom, hogy nem ment Jen Jackkel Costa Ricába, hihetetlen édesek együtt!

Joey+Dawson utolsó jelenetéről azt gondolom, hogy nagy hülyeség volt az, amit Joey mondott!!!!!!!!!!!!!!! Simán elmehetett volna Dawsonnal és tök boldogok lehettek volna! Ezért teljesen egyet értek veled! :)


Miért ne lehetne világhírű rendező Joeyval az oldalán? :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ameline szomb. márc. 05, 2005 6:52 pm-kor.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » szomb. márc. 05, 2005 4:27 pm

Nagyjából erre gondoltam.
Szerintem azért volt zavaros Joey viselkedése, mert nem tudták eldönteni, hogy mi lesz a folytatásban.
És Kornbabe ne írj ilyeneket mert ez szerintem már spoilerbe tartozik, mivel én már láttam a részeket nem zavar, de másokat lehet....

Endre

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. márc. 05, 2005 6:51 pm

Remete írta:Nagyjából erre gondoltam.
Szerintem azért volt zavaros Joey viselkedése, mert nem tudták eldönteni, hogy mi lesz a folytatásban.
És Kornbabe ne írj ilyeneket mert ez szerintem már spoilerbe tartozik, mivel én már láttam a részeket nem zavar, de másokat lehet....

Endre
Elnézést, nem akartam rosszat vele, de amennyire tudom, azok, akik ebbe a fórumba írnak már rég látták a hatodik szériát is. Aki mégse, attól elnézést kérek, de kitörlöm akkor a hozzászólásom azon részét csakhogy megnyugodj..

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. márc. 05, 2005 8:17 pm

Kornbabe írta:[Elnézést, nem akartam rosszat vele, de amennyire tudom, azok, akik ebbe a fórumba írnak már rég látták a hatodik szériát is.
Ez annyiban igaz, hogy a gyakran fórumózok többsége már valóban látta. De ez nem jelenti azt, hogy mindenki (pl. én sem), illetve vannak olyanok, akik csak olvassák a fórumot, nem, vagy csak ritkán szólnak hozzá - róluk így aztán nem is tudni.

Ezért van a Spoiler-topik: oda mehet bármikor figyelmeztetés nélkül minden, amit a nálunk még nem látható részekről szeretnél írni.
Így megoszthatsz az érdeklődőkkel bármit - és mégsem rontod el mások szórakozását. :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. márc. 05, 2005 9:50 pm

construx írta:Ez annyiban igaz, hogy a gyakran fórumózok többsége már valóban látta. De ez nem jelenti azt, hogy mindenki (pl. én sem), illetve vannak olyanok, akik csak olvassák a fórumot, nem, vagy csak ritkán szólnak hozzá - róluk így aztán nem is tudni.

Ezért van a Spoiler-topik: oda mehet bármikor figyelmeztetés nélkül minden, amit a nálunk még nem látható részekről szeretnél írni.
Így megoszthatsz az érdeklődőkkel bármit - és mégsem rontod el mások szórakozását. :wink:
Többet nem fordul elő. Bocsánat mégegyszer :( .

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. márc. 06, 2005 6:17 am

Kornbabe írta:Többet nem fordul elő. Bocsánat mégegyszer :( .
Semmi gond. :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd márc. 08, 2005 8:24 pm

Nekem sincs gondom ezzel és bocs ha túlzottan erőszakos lettem volna :)
Már nagyon várom az 601-es részt. Azt hiszem ez lesz a korban ami hozzám legközelebb áll

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd márc. 08, 2005 8:58 pm

Remete írta:Nekem sincs gondom ezzel és bocs ha túlzottan erőszakos lettem volna :)
Már nagyon várom az 601-es részt. Azt hiszem ez lesz a korban ami hozzám legközelebb áll
Csak nagyon a szívemre veszem, hogyha rámszólnak, kellemetlenül éreztem magam, pláne, hogy nem akartam senki szórakozását elrontani...
Jogos volt, amit írtál/írtatok, de tanultam belőle. Ez a lényeg. :)


Szombaton 14:25-kor fog kezdődni a 601-es rész a Tengerjáró után.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd márc. 08, 2005 9:34 pm

Akkor már mindenki tűkön fog ülni szombaton 14. 20-kor

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. márc. 12, 2005 3:48 am

Bár Kornbabe fürgébb volt nálam :) , nekem kötelességem "hivatalból" is bejelenteni:

Ma kezdődik a sorozat 6. (utolsó!) szériája!
Az első rész 14:25-től látható az RTL Klubon. Címe: Újra Bostonban (The Kids Are Alright). /Bírom a magyar címfordításokat. :P /

Kedvcsinálónak egy kép belőle:
Kép
Jó szórakozást! :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. márc. 12, 2005 3:57 am

Kornbabe írta:Csak nagyon a szívemre veszem, hogyha rámszólnak, kellemetlenül éreztem magam, pláne, hogy nem akartam senki szórakozását elrontani...
Ne haragudj! :roll: Emiatt tényleg ne érezd magad rosszul, senki nem haragszik Rád, nagyon örülünk mindennek, amit írsz! :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. márc. 12, 2005 4:25 pm

Hát... nekem tetszett ez a mai rész, végre felbukkant Eddie! A nagyis sztori iszonyat jó, bírom az öreg lányt! Amúgy meg elszomorító, hogy az utolsó szériát játszák, de legalább utána felcsillan az esély a DVD-re- nem hiszem el, hogy, ha olyan sorozatok, mint pl. a 24 megjelent magyarul, akkor Dawsonékat ne adnák ki! Kizárt! Most csak ennyit tudok írni, mert találkoznom kell az "én Joey-mmal" :)

Szóval, most ennyi!

Aki nem látta, annak ajánlom a Wonder Boys-t, nem olyan rossz film- egyszer megnézhető!

Forever Katie!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. márc. 12, 2005 5:25 pm

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Iszonyat jó rész volt, főleg a vége!! Egymásra találás ruleezzz! :D
Majd írok még róla, de most nekem is mennem kell! :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Útkereső
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. márc. 12, 2005 5:34 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

Részek

Hozzászólás Szerző: Útkereső » szomb. márc. 12, 2005 5:38 pm

MIndenkit üdvözlök!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra! Már évek óta Dawson rajongó vagyok, de senkivel sem tudtam megosztani a gondolataimat a filmről, mert a környezetemben más nem nézi!

Szóval végre valóban összejött Joey és D.! MIóta várok már erre! Még nézni is olyan jó volt! :D

Már alig várom mi lesz a jövő héten!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. márc. 12, 2005 7:12 pm

Hali, újra itt!

Aki felvette a részt, vayg emlékszik rá netán...szóval, mi annak a könyvnek a címe, amit Joey-nak el kellett az órára olvasnia?


Előre is köszi!

Forever Katei!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. márc. 12, 2005 7:12 pm

Katei=Katie! :lol:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 13, 2005 2:05 am

Juuuuujjj! Nagyon tetszett ez a rész!
Végig fülig ért a szám, amíg néztem.
Nagyon vicces volt! :D :D :D :D

Megmondom őszintén, én hosszú idő óta szurkolok Joeynak és Dawsonnak, most mégsem örültem annyira, mint vártam. Bár lehet, hogy ez azért volt, mert a műsorújságban elolvastam a következő rész tartalmát. (Hál' Istennek úgy néz ki rendesen fogják adni kéthetente.)
Az is lehet, hogy azért, mert nem is hívták egymást a nyáron, és ezt én nagyon furcsálltam.

Eddie nagyon jóképű! Az az egyetemi óra haláli volt!!!!!!!! :D
Pacey új kinézetéhez mit szóltok? Nekem pár percig kicsit szokatlan volt, de az kell mondjam, kimondottan tetszik! :wink:

Szerintem Emma Jones messze nem jó nő, ahogy Audrey mondta.

Bár Pacey Audreyval jár, Joey pedig Dawsonra várt, valahogy észrevettem egy pillantást kettejük között...

Jack Osborne szerepe nem volt egy nagy durranás! Volt valami egyáltalán, amit nem sípoltak ki? :lol:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. márc. 13, 2005 11:28 am

Én minden egyes szériánál azt érzem, hogy más! Mármint persze, hogy más...de ezt úgy értem, hogy a hangulata. Éreztem küönbséget pl. az 5. széria befejezése és a tegnapi rész között is hangulatban. Nem tudom, hogy ez nektek feltűnt-e.?? :roll: Már ahogy kezdődött...

a másik, ami érdekes, hogy szerintem a legtöbb személyiségváltozáson a Nagyi ment keresztül. Az első szériákban még milyen vaskalapos volt! Most meg... :lol: :lol: :lol: Haláli egy nőci!!! :D

Hogy az a tanár, a Greg egy mekkora .......! Kicsit felidegesített! Bár az vlt a vicces, hogy azért Joey is egy picit beképzelt, mert azt gondolhata, hogy majd minden pasi tanár elolvad tőle! :roll:
Tőlem nagy szó, de én ugráltam, mikor Dawson és Joey összejött! Szerintem ez kellett bele! :)

Pacey + Audrey...hát én most érzem először, hogy nem illenek össze. Mivel mind a ketten ilyen harsányak, így vhogy együtt túlságosan azok. Audrey-hoz is + Pacey-hez is vmilyen szerényebb emberke kéne! Vhogy ezt gondolom! :roll:

Jack meleg szórakozásai nagyon poénosak voltak! :lol: Jennek meg elbírnék egy kicsit több szerepet. Vhogy jó lenne, ha végre jönne már neki vmi pasi!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » vas. márc. 13, 2005 1:34 pm

Hali lányok!

Nos, akkor senki nem emlékszik arra a bizonyos könyvcímre? :cry:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. márc. 13, 2005 3:49 pm

Corrman írta:Hali lányok!

Nos, akkor senki nem emlékszik arra a bizonyos könyvcímre? :cry:
Üdv!

Bár a megszólítást nem vettem magamra :lol: :lol: , mindjárt megpróbálok utánanézni!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. márc. 13, 2005 4:00 pm

Meg is van: Utolsó letérő Brooklyn felé.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » vas. márc. 13, 2005 8:32 pm

Örök hála!

Jó "brazilozást"! :lol:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 13, 2005 10:51 pm

[quote="Ronibaba"]Én minden egyes szériánál azt érzem, hogy más! Mármint persze, hogy más...de ezt úgy értem, hogy a hangulata. Éreztem küönbséget pl. az 5. széria befejezése és a tegnapi rész között is hangulatban. Nem tudom, hogy ez nektek feltűnt-e.?? :roll: Már ahogy kezdődött...

Hogy az a tanár, a Greg egy mekkora .......! Kicsit felidegesített! Bár az vlt a vicces, hogy azért Joey is egy picit beképzelt, mert azt gondolhata, hogy majd minden pasi tanár elolvad tőle! :roll:

[quote]

Én is észrevettem, hogy kicsit más. A kezdés szerintem nagyon ötletes volt. Én Dawsonon éreztem leginkább, hogy megváltozott, hogy már nem olyan, mint amikor felszállt arra a gépre.

Miért gondolta Joey, hogy elolvad tőle a tanár? Mit vettél észre Ronibaba?

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 13, 2005 10:59 pm

Corrman írta:Hát... nekem tetszett ez a mai rész, végre felbukkant Eddie! A nagyis sztori iszonyat jó, bírom az öreg lányt! Amúgy meg elszomorító, hogy az utolsó szériát játszák, de legalább utána felcsillan az esély a DVD-re- nem hiszem el, hogy, ha olyan sorozatok, mint pl. a 24 megjelent magyarul, akkor Dawsonékat ne adnák ki! Kizárt! Most csak ennyit tudok írni, mert találkoznom kell az "én Joey-mmal" :)

Forever Katie!
Én is remélem, hogy kiadják végre valamikor DVD-n, már láttam jónéhány DVD-s weblapot, aminek a fórumján kérdezgetik az emberek, hogy mikor adják ki, de persze az illetékesek nem válaszolnak. A 24-et adták egyébként valamelyik csatornán vagy csak kihozták DVD-n?

Ha a Kés/Alatt-ot is kihozták DVD-n, amit csak a Viasaton adtak, késő este, akkor nagyon remélem, hogy Dawson és a haverokra is sor kerül előbb utóbb.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 13, 2005 11:08 pm

Corrman írta:Hali lányok!

Nos, akkor senki nem emlékszik arra a bizonyos könyvcímre? :cry:
Bocsi, én nem emlékeztem rá.
Szeretnéd elolvasni?
Miután construx leírta a címet, beírtam a Google-ba, kíváncsi voltam, hogy itthon megjelent-e magyar nyelven. És igen. 1991-ben jelent meg az Európa Könyvkiadónál és Hubert Selby a szerző. Viszont érdekes, hogy az 1965-ös kiadása, angol nyelven még fellelhető. Itt a borítója képe
Kép
311 oldal, nem csoda, hogy Joey nem tudta elolvasni. :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Re: Részek

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 13, 2005 11:37 pm

Útkereső írta:MIndenkit üdvözlök!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra! Már évek óta Dawson rajongó vagyok, de senkivel sem tudtam megosztani a gondolataimat a filmről, mert a környezetemben más nem nézi!

Szóval végre valóban összejött Joey és D.! MIóta várok már erre! Még nézni is olyan jó volt! :D

Már alig várom mi lesz a jövő héten!
Szia! Üdv neked is!
Írjál legközelebb is! :wink:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Részek

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. márc. 14, 2005 1:47 am

Útkereső írta:MIndenkit üdvözlök!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra! Már évek óta Dawson rajongó vagyok, de senkivel sem tudtam megosztani a gondolataimat a filmről, mert a környezetemben más nem nézi!

Szóval végre valóban összejött Joey és D.! MIóta várok már erre! Még nézni is olyan jó volt! :D
Szia!
Mi is örülünk, ha egyre több rajongó gyűlik össze! :)
Itt mindent megbeszélhetünk, remélem, gyakran írsz majd!

J+D: szerintem is isteni volt! Imádnivalóak együtt..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. márc. 14, 2005 4:36 am

Ronibaba írta:Én minden egyes szériánál azt érzem, hogy más! Mármint persze, hogy más...de ezt úgy értem, hogy a hangulata. Éreztem küönbséget pl. az 5. széria befejezése és a tegnapi rész között is hangulatban. Nem tudom, hogy ez nektek feltűnt-e.?? :roll: Már ahogy kezdődött...
Abszolút!
Nem tudom, hogy a forgatókönyvírók meg a stáb feltöltődött-e a szünet alatt, vagy mi történt, de nekem is egész másnak, jóval frissebbnek tűnt ez a felütés! Tetszett! :D
Ronibaba írta: a másik, ami érdekes, hogy szerintem a legtöbb személyiségváltozáson a Nagyi ment keresztül. Az első szériákban még milyen vaskalapos volt! Most meg... :lol: :lol: :lol: Haláli egy nőci!!! :D

Hogy az a tanár, a Greg egy mekkora .......! Kicsit felidegesített! Bár az vlt a vicces, hogy azért Joey is egy picit beképzelt, mert azt gondolhata, hogy majd minden pasi tanár elolvad tőle! :roll:
Nagyi rocks! 8)

Igen, valami ilyesmi miatt mondtam korábban Joey-ra, hogy álszent.. :)
Ronibaba írta: Pacey + Audrey...hát én most érzem először, hogy nem illenek össze. Mivel mind a ketten ilyen harsányak, így vhogy együtt túlságosan azok. Audrey-hoz is + Pacey-hez is vmilyen szerényebb emberke kéne! Vhogy ezt gondolom! :roll:

Jack meleg szórakozásai nagyon poénosak voltak! :lol: Jennek meg elbírnék egy kicsit több szerepet. Vhogy jó lenne, ha végre jönne már neki vmi pasi!
Pacey szerintem az egész DC-ben Andie-vel volt a legjobb!! Ők voltak a legmeghatóbb, legaranyosabb pár! :wink:

És igen, igen, több szerepet Jennek!!! (Imádom!...) :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. márc. 14, 2005 12:03 pm

Álszent Joey? Miért? Már ketten írtok ilyesmit és nem értem, miért.

Válasz küldése