Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. márc. 14, 2005 1:06 pm

Corrman írta:Jó "brazilozást"! :lol:
Köszi! :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Útkereső
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. márc. 12, 2005 5:34 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: Útkereső » hétf. márc. 14, 2005 6:54 pm

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

A DVD-kről jutott az eszembe, utánanéztem és persze mind németül, mind angolul az egész sorozat kapható.
De biztos tudjátok azt is, hogy a film zenéit is meglehet rendelni -azt hiszem CD-n. A filmben elhangzó szinte összes zene elérhető. S ami nagyon jó, a megrendelő választhatja ki, hogy az ő CD-jére milyen számok kerüljenek fel.
Azért írtam, hogy szinte minden zene, mert az ami nekem a legjobban tetszett - amikor Joey énekelte a "I Want You To Want Me"-t az nem rendelhető! Szerintem ez volt az egyik legjobb dal a filmben. ráadásul ezt énekli utána Charlie is Joey ablaka alatt. Olyan romantikus volt! De mindemellett igazán bulis, pörgős szám!

Ti hogy vagytok a filmbeli zenékkel? Nekem nagyon tetszenek.

Üdv.

Útkereső
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. márc. 12, 2005 5:34 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

Részek

Hozzászólás Szerző: Útkereső » hétf. márc. 14, 2005 6:54 pm

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

A DVD-kről jutott az eszembe, utánanéztem és persze mind németül, mind angolul az egész sorozat kapható.
De biztos tudjátok azt is, hogy a film zenéit is meglehet rendelni -azt hiszem CD-n. A filmben elhangzó szinte összes zene elérhető. S ami nagyon jó, a megrendelő választhatja ki, hogy az ő CD-jére milyen számok kerüljenek fel.
Azért írtam, hogy szinte minden zene, mert az ami nekem a legjobban tetszett - amikor Joey énekelte a "I Want You To Want Me"-t az nem rendelhető! Szerintem ez volt az egyik legjobb dal a filmben. ráadásul ezt énekli utána Charlie is Joey ablaka alatt. Olyan romantikus volt! De mindemellett igazán bulis, pörgős szám!

Ti hogy vagytok a filmbeli zenékkel? Nekem nagyon tetszenek.

Üdv.

Útkereső
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. márc. 12, 2005 5:34 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

Részek

Hozzászólás Szerző: Útkereső » hétf. márc. 14, 2005 6:55 pm

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

A DVD-kről jutott az eszembe, utánanéztem és persze mind németül, mind angolul az egész sorozat kapható.
De biztos tudjátok azt is, hogy a film zenéit is meglehet rendelni -azt hiszem CD-n. A filmben elhangzó szinte összes zene elérhető. S ami nagyon jó, a megrendelő választhatja ki, hogy az ő CD-jére milyen számok kerüljenek fel.
Azért írtam, hogy szinte minden zene, mert az ami nekem a legjobban tetszett - amikor Joey énekelte a "I Want You To Want Me"-t az nem rendelhető! Szerintem ez volt az egyik legjobb dal a filmben. ráadásul ezt énekli utána Charlie is Joey ablaka alatt. Olyan romantikus volt! De mindemellett igazán bulis, pörgős szám!

Ti hogy vagytok a filmbeli zenékkel? Nekem nagyon tetszenek.

Üdv.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. márc. 14, 2005 7:17 pm

Útkereső írta:Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

A DVD-kről jutott az eszembe, utánanéztem és persze mind németül, mind angolul az egész sorozat kapható.
De biztos tudjátok azt is, hogy a film zenéit is meglehet rendelni -azt hiszem CD-n. A filmben elhangzó szinte összes zene elérhető. S ami nagyon jó, a megrendelő választhatja ki, hogy az ő CD-jére milyen számok kerüljenek fel.
Azért írtam, hogy szinte minden zene, mert az ami nekem a legjobban tetszett - amikor Joey énekelte a "I Want You To Want Me"-t az nem rendelhető! Szerintem ez volt az egyik legjobb dal a filmben. ráadásul ezt énekli utána Charlie is Joey ablaka alatt. Olyan romantikus volt! De mindemellett igazán bulis, pörgős szám!

Ti hogy vagytok a filmbeli zenékkel? Nekem nagyon tetszenek.

Üdv.
Szia!

Nekem is tetszenek a sorozatbeli zenék, bár legtöbbjüket még soha nem hallottam, nagyon passzolnak a sorozathoz. Joey dala nekem is tetszett, de leginkább akkor, mikor Charlie énekelte. :D
Joey másik dalához mit szólsz? Ezt Charlie-val közösen énekelték egy fellépésen.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd márc. 15, 2005 2:36 am

Mivel később már nem lesz alkalmam rá, ezért most jelentem be a következő részt:

a 6. szezon 2. epizódja Vonzások és csalódások (The Song Remains the Same) címmel jövő szombaton, március 26-án kerül képernyőre, 14:30-as kezdettel.

Egy kép ízelítőnek: Kép

Jó szórakozást! :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » kedd márc. 15, 2005 4:42 am

Úristen! 26-a?

Így lehet megutáltatni a Forma 1-et! :x

Atter
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd márc. 08, 2005 11:15 am

Hozzászólás Szerző: Atter » szer. márc. 16, 2005 10:10 am

Helló!

Látom mindenkit nagyon foglalkoztat a DVD megjelenés...
Nekem az lenne a kérdésem, hogy érdekelne-e valakit a Dawson és a Haverok első évad DVD-n angol hanggal, angol és magyar felirattal?

Ha sok embert érdekelne, akkor hamarosan elkészíteném...
És ha nagy az érdeklődés, jönne a második évad is... és így tovább.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. márc. 16, 2005 12:28 pm

Corrman írta:Úristen! 26-a?

Így lehet megutáltatni a Forma 1-et! :x
Nézd a jó oldalát: legalább később lesz vége. :wink:
(Na, jó, azért engem is nagyon bosszant, hogy 2 hetet kell rá várni :? )

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. márc. 16, 2005 12:30 pm

Atter írta:Helló!

Látom mindenkit nagyon foglalkoztat a DVD megjelenés...
Nekem az lenne a kérdésem, hogy érdekelne-e valakit a Dawson és a Haverok első évad DVD-n angol hanggal, angol és magyar felirattal?

Ha sok embert érdekelne, akkor hamarosan elkészíteném...
És ha nagy az érdeklődés, jönne a második évad is... és így tovább.
Milyen minőségben vannak meg a részek? Csak a részek vagy extrák is?

Atter
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd márc. 08, 2005 11:15 am

Hozzászólás Szerző: Atter » szer. márc. 16, 2005 1:05 pm

Olyan minőségben, mint az eredetié! Nem gagyi avi-ból átkódolt cucc. Ha minden jólmegy az extrák is maradnak, de nem néztem még meg, hogy mennyire kell összetömöríteni a filmeket...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. márc. 16, 2005 1:24 pm

Atter írta:Olyan minőségben, mint az eredetié! Nem gagyi avi-ból átkódolt cucc. Ha minden jólmegy az extrák is maradnak, de nem néztem még meg, hogy mennyire kell összetömöríteni a filmeket...
Az tök jó! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ameline csüt. márc. 17, 2005 8:00 pm-kor.

asdf
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 10:29 pm

Hozzászólás Szerző: asdf » szer. márc. 16, 2005 10:47 pm

Szerintem ha lemegy nalunk a hatodik evad, akkor kiadjak nalunk is.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. márc. 17, 2005 7:21 pm

asdf írta:Szerintem ha lemegy nalunk a hatodik evad, akkor kiadjak nalunk is.
Ebben reménykedem én is! :D
És hogy szinkronos lesz, de lehet majd eredetiben, felirattal is nézni. Ez lenne a legjobb! :)

asdf
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 10:29 pm

Hozzászólás Szerző: asdf » csüt. márc. 17, 2005 10:27 pm

En meg mondjuk annak, hogy az ex forumon elolvassak a forditasi bakikat, es nem lesz a dvd-n olyan, hogy a tancoranal ejjel 2-kor vannak ket oranal helyett ;) De ez csak utopia...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. márc. 19, 2005 2:54 pm

Sziasztok!

Egy nagyon jó hír:

Azt tudjátok, hogy legközelebb március 26-án lesz Dawson, DE:
utána már a következő héten lesz az újabb rész ÁPR. 2-án 14:50-től, mert a Forma 1-et 12 körül közvetítik.
:D :D :D

x

Hozzászólás Szerző: x » szomb. márc. 19, 2005 4:36 pm

Sziasztok!

Nekem sem tetszik, hogy mindig ennek a sorozatnak a vetítését variálják a Forma1 miatt. Nekem semmi bajom a Forma1-gyel, de miért pont ezt a sorozatot kell kihagyni.
Már alig vároma jövő szombatot a következő rész miatt!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. márc. 19, 2005 4:36 pm

Sziasztok!

Nekem sem tetszik, hogy mindig ennek a sorozatnak a vetítését variálják a Forma1 miatt. Nekem semmi bajom a Forma1-gyel, de miért pont ezt a sorozatot kell kihagyni.
Már alig vároma jövő szombatot a következő rész miatt!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. márc. 19, 2005 9:23 pm

A kerekedelmi televziózás mindig is egy nagy rejtély volt... mi itt szvunk, valakimeg Brazliában sütteti a hasát :lol:

Nincs igazság, ugye, construx? 8)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 20, 2005 12:23 am

Nahát...
Én azt hittem örülni fogtok, hogy a következő rész után majd nem kell 2 hetet várni.
Szerintem az a lényeg, hogy adják, sokkal rosszabb lenne, ha mondjuk nem adnák semmilyen csatornán.

Útkereső
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. márc. 12, 2005 5:34 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: Útkereső » hétf. márc. 21, 2005 6:52 pm

Kornbabe írta:


Szia!

Nekem is tetszenek a sorozatbeli zenék, bár legtöbbjüket még soha nem hallottam, nagyon passzolnak a sorozathoz. Joey dala nekem is tetszett, de leginkább akkor, mikor Charlie énekelte. :D
Joey másik dalához mit szólsz? Ezt Charlie-val közösen énekelték egy fellépésen.
Sziasztok,

sajnos már rég nem tudtam írni. Egyszer volt öt percem, de sajnos nem küldte el a gép...
Szóval a zenékre visszatérve én nem emlékszem már egyész pontosan, hogy mit is énekelt J. Charlie-val, és ráadásul ezt a részt nem is vettem fel. Ha jól emlékszem, egyébként azt olvastam, a honlapon, hogy a legtöbb D. filmzenét kifejezetten ehhez a filmhez írták.

Én nagyon örülök annak a hírnek is, hogy újabban hetente lesz sorozat és jó is, hogy előre tudom, mert így még videokazettáról kell gondoskodnom.
Szóval, Kornbabe én köszönöm, hogy jelezted a változást!

Üdv

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. márc. 21, 2005 10:59 pm

Útkereső írta: Sziasztok,

sajnos már rég nem tudtam írni. Egyszer volt öt percem, de sajnos nem küldte el a gép...
Szóval a zenékre visszatérve én nem emlékszem már egyész pontosan, hogy mit is énekelt J. Charlie-val, és ráadásul ezt a részt nem is vettem fel. Ha jól emlékszem, egyébként azt olvastam, a honlapon, hogy a legtöbb D. filmzenét kifejezetten ehhez a filmhez írták.

Én nagyon örülök annak a hírnek is, hogy újabban hetente lesz sorozat és jó is, hogy előre tudom, mert így még videokazettáról kell gondoskodnom.
Szóval, Kornbabe én köszönöm, hogy jelezted a változást!

Üdv
Szia! De jó, hogy megint írtál! :D
Csak egy apró kiegészítés: kizárólag azért lesz ápr. 2-án Dawson, mert a Forma-1-et dél körül közvetítik, élőben. Ez a Bahreini Nagydíj lesz, ha jól emlékszem, és az időeltolódás miatt adják korábban, pontosan azért, hogy élőben közvetítsék. Szóval a lényeg: márc. 26, ápr. 2 és valószínűleg ápr. 9. egymás utáni heteken lesznek a részek. Utána a Nagydíj helyétől és az időeltolódástól függ, hogy hetente vagy kéthetente adják.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. márc. 25, 2005 9:38 pm

Mindenkinek nagyon jo szorakozast a szombati reszhez! :)

Kepzeljetek, a szallodankban foghato vmelyik adon is adtak a Dawsont, tegnap este pont a Season 5-finale ment. Isteni volt angolul hallgatni oket! :wink: (A portugal felirat mondjuk nem sokat segitett a megertesben.. :P )

Ja, mennek egyeb itthon is lathato sorozatok is (van pl. egy kulon Warner Channel), a Veszhelyzetben par resszel jarhatnak a magyaron lathatok elott (hu, miket tudtam meg... :wink: ), egy Jobaratok-reszt is elkaptam, meg egy Joey-t, meg egyebeket is, bar itthon asszem nem adjak (meg?) oket.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. márc. 25, 2005 10:00 pm

Construx voltam az elobb, bocs, nem szoktam meg, h ala kell irni.. :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. márc. 26, 2005 7:52 pm

Sziasztok!

Már régen olvasom a fórumot, de hozzászólóként új vagyok.
Bejelentkezni már a múltkor sikerült, de akkor nem küldte el a gép az írásomat...
Úgyhogy most gyorsan megnézem, sikerül-e.

Vendég

Részek

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. márc. 26, 2005 8:04 pm

Á-á. Sikerült! :D
Bár a nevemet nem írta ki, azt írja a gép, ez a felhasználónév már foglalt.
A tagok között nem találok más Maryt. Ezt nem értem...
egyébként:
Mi van veletek?
Hol vagytok?
Ilyenkor máskor már vélemények tömkelegét olvasom az aktuális epizódról...
Kinek hogy tetszett a mai?
Valahogy nem lepődtem meg ezen az "újra csak szakítunk valami apró dolog miatt, nehogy máá' jó legyen nekünk" megoldáson...(D+J)
Bár az a rész végén az a jelenet, h. mindketten az ajtóhoz mentek, az tetszett.

A többiek sztorija egész jó volt.
Audrey a múlt részben nem spontán hívta el Pacey-t a szállóba?
Akkor Pacey-nél mindig van tiszta ing, öltöny, meg két nyakkendő? Vagy hogy van ez? :)
Mary

Mary

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. márc. 26, 2005 11:55 pm

Hihetetlenül érzelemdús srác vagyok, nem is hinnétek, de... én már unom ezt a DJ-féle szitut- s bár már 2-szer láttam a sorozatot végig, még most is kiakadok ezen a boruljunk össze-hagyj békén, te szemét vonalon!
Pacey hozta a formáját, nem is ő lett volna, ha nem kérdezi mega faszit, hogy ki a franc ő, és persze ő nem várna a munkával hétfőig! Jó végre Jack-et is a réginek látni! Elég furi volt az a Jen-magabiztos srác kommunikáció, de a nagyi ismét bravúrosan hozta magát!
Audrey is tetszett, no meg Eddie, a mi kis csaposunk.... hogy is indulhatna egy románc- sorry for the unspit spoiler!


Most ennyit!

Boldog nyuszit mindenkinek!

Katie, neked is! Csókjaiddal ébressz holnap!

Hasta luego!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 27, 2005 10:05 am

Én az elején nagyon örültem, jó volt őket együtt látni! :D
Hát igen. Aztán az a telefon...... Tudtam, hogy ez lesz, mert olvastama a tartalmát, de azt nem gondoltam volna, hogy Dawsonnak MÉG MEGVOLT a barátnője, mikor Bostonba jött. Mondjuk ez tényleg gáz. Viszont tény, hogy Joey is kavargatott valakivel a nyáron. 8)

Igazából jó lett volna látni egy-két epizódban a nyáron történteket, így tisztábban láttam volna, hogy Dawsonnak és annak a lánynak milyen volt a kapcsolata. Mert ha csak amolyan kavargatós, mint a Joeynak, akkor...

Sajnos én csak az 5. szériától kezdve nézem rendszeresen, a negyedikből elvétve láttam néhányat, ezért Joey és Dawson kapcsolatát kicsit nehezen értem meg. Pontosabban amiket mondandak egymásnak.

A Nagyi nagyon jó fej!!!! :D

ÉSZREVETTÉTEK??? Audrey haja rövidebb lett a Paceyvel töltött éjszaka óta! :P

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. márc. 27, 2005 10:07 am

Corrman írta:, no meg Eddie, a mi kis csaposunk.... hogy is indulhatna egy románc- sorry for the unspit spoiler!
Igen én is tudom és nagyon kíváncsi vagyok! :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » vas. márc. 27, 2005 11:30 am

Megnéztem a tegnapi részt! Hát őszintén engem sem fogott meg nagyon, csak a DJ jelenetek, viszont amikor veszekedésbe torkolt az egész, akkor húúúú....Én sem értem, hogy mért csapott Joey ekkora felhajtást! Tök idióta ez a csaj! :?
De az Eddie lökdösős jelenet nagyon tetszet! Bírom azt a pasit, hogy nem folyik a nyála Joeykáért! :D

Válasz küldése