Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. okt. 25, 2009 11:05 am

emlekeztek a 4es evadra???????? grrrr, na az szenvedos!!!!! midnig van vmi problema Joe es Pacey, a fo par kozott, amit a resz vegere valamennyire megoldanak, de csak atmenetileg...aztan ezt egy nagyon komor ballagasi zarojelenettel vegezik be....fu, tok depi! oke, h kozben Dawson es Gretchen lassan csorgedeznek, Jen megfejti az apjaval valo kapcsolatat es jack is talal vkit, de a fo szal akkor is nagyon ranyomja a belyeget az egesz evadra! sajnos :(
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » vas. okt. 25, 2009 10:23 pm

temesed írta:emlekeztek a 4es evadra???????? grrrr, na az szenvedos!!!!! midnig van vmi problema Joe es Pacey, a fo par kozott, amit a resz vegere valamennyire megoldanak, de csak atmenetileg...aztan ezt egy nagyon komor ballagasi zarojelenettel vegezik be....fu, tok depi! oke, h kozben Dawson es Gretchen lassan csorgedeznek, Jen megfejti az apjaval valo kapcsolatat es jack is talal vkit, de a fo szal akkor is nagyon ranyomja a belyeget az egesz evadra! sajnos :(
Bár múltkor nem így írtam, de megint igazad van :D
Ezeket is írhattam volna a 4. sori kapcsán.
Mondjuk ez általában így van. hogy ha egy soriban valakik évődnek egymással, látszik, hogy vonzódnak egymáshoz, az sokkal izgisebb a nézőnek, mikor szimplán boldogok.(Joey+Pacey a 3. majd a 4. soriban).
Nekem ezért is tesziknagyon a 3. sori :D

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 26, 2009 1:51 am

ugye????? ot legalabb az onfeledt szorakozasra i szantak nehany reszt es szimpla kellemes reszek nevetessel es jol megirt csipos dialogusokkal!!!!! ehelyett mit kapunk? drama-drama-drama....komolyan kezdtem mar magam ugy erezni mint vmi drama intenziv gyorstalpalon, ahol sokat-nagy dozisban!
bar az ketsegtelen, h mind e kozott eltalaltak nehany nagyon szep es mely pillanatot, bar ha bele gondolok, ezek tobbsege negativos...Mr Brooks halala, Joey es Pacey szakitasa stb

ja, mondtam mar, h Joey is a bitch! hatarozottan! oke, h elso korben rohan Pacey utan, de 1 evig ki is huzza mellette, de amikor szakitanak, ugy tunik ezt viszonylag hamar feldolgozza es 1 honap utan megint Dawson karjaiba hullik....es ez total nem volt helyen valo...ezert is lehet hiteltelen az h vegul Pacey mellet kotott ki...vagy ti mit gondoltok?

azert a vegen jo reszek voltak! foleg az evadzaro, nagyon siros, szepen elkoszon mindenkitoles lezar egy fejezetet...well done.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. okt. 26, 2009 9:38 am

temesed írta:ugye????? ot legalabb az onfeledt szorakozasra i szantak nehany reszt es szimpla kellemes reszek nevetessel es jol megirt csipos dialogusokkal!!!!! ehelyett mit kapunk? drama-drama-drama....komolyan kezdtem mar magam ugy erezni mint vmi drama intenziv gyorstalpalon, ahol sokat-nagy dozisban!
bar az ketsegtelen, h mind e kozott eltalaltak nehany nagyon szep es mely pillanatot, bar ha bele gondolok, ezek tobbsege negativos...Mr Brooks halala, Joey es Pacey szakitasa stb

ja, mondtam mar, h Joey is a bitch! hatarozottan! oke, h elso korben rohan Pacey utan, de 1 evig ki is huzza mellette, de amikor szakitanak, ugy tunik ezt viszonylag hamar feldolgozza es 1 honap utan megint Dawson karjaiba hullik....es ez total nem volt helyen valo...ezert is lehet hiteltelen az h vegul Pacey mellet kotott ki...vagy ti mit gondoltok?

azert a vegen jo reszek voltak! foleg az evadzaro, nagyon siros, szepen elkoszon mindenkitoles lezar egy fejezetet...well done.
nekem sem tetszett, hogy hol Dawson, hol Pacey... furcsa volt.

az évadzáró nekem is tetszett. Én személy szerint örültem, hogy Paceyt választotta.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » hétf. okt. 26, 2009 11:06 am

temesed írta: ...az ketsegtelen, h mind e kozott eltalaltak nehany nagyon szep es mely pillanatot, bar ha bele gondolok, ezek tobbsege negativos...Mr Brooks halala, Joey es Pacey szakitasa stb

ja, mondtam mar, h Joey is a bitch! hatarozottan! oke, h elso korben rohan Pacey utan, de 1 evig ki is huzza mellette, de amikor szakitanak, ugy tunik ezt viszonylag hamar feldolgozza es 1 honap utan megint Dawson karjaiba hullik....es ez total nem volt helyen valo...ezert is lehet hiteltelen az h vegul Pacey mellet kotott ki...vagy ti mit gondoltok?

azert a vegen jo reszek voltak! foleg az evadzaro, nagyon siros, szepen elkoszon mindenkitoles lezar egy fejezetet...well done.
Megint egyetértek ! :D
A 4. soriban tényleg sok dráma volt meg néhány szép pillanat is.
Joey tényleg fura. Mármint, hogy sokszor mindenen sokat gondolkozik, máskor meg hamar túl van dolgokon.Mondjuk Paceyvel való szakítás után szerintem a biztonságot is kereste Dawsonnál.Meg talán akkor úgy gondolta, ő épp ott van, nincs barátnője, próbálják meg újra.
Mondjuk én nem tudnék ennyit próbálkozni senkivel.Meg ennyiszer rosszul időzíteni.Ha lenne egy ilyen srác, a végén már nem is érdekelne.
Mert pl. kétszer próbálkozni, OK van olyan.Na de ennyiszer? Nem is tudom mennyi volt?
A végső dupla részt már nagyon várom, főleg hogy az egyik videomegosztón már láttam belőle részleteket :)

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 26, 2009 11:26 am

hat, azert sargaztam be 1 mondatot, h ne tudd a veget es legyen meglepi :)

szerintem szep a vege. ott is van drama, de jol csinaltak.
viszont tegnap neztem a 4es evad befejezojet, ha nem mennek tovabb, az is szep befejezo resz lett volna, de mondjuk en orulok, h bele mentek az egyetemista evekbe, csak kar h ott folyton volt evodes Dawson es Joey kozott es a Pacey dolog sem jott ossze egyszer. eeees, lehet h megkoveztek, de nekem a srac, aki miatt otthagyta Pacey-t, sosem tetszett es kifejezetten ellenszenves volt egeszen vegig. egybol levagtam h az a kapcsolat sosemm fog mukodni. evvan.

most egyelore szunetelek a Dawsonnal. tul sok volt ez a 4es evad. :)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. okt. 26, 2009 11:30 am

Emlékszem, nekem sokkal jobban tetszett a dupla sorozat záró előtti szezonzáró rész. Amikor megcsinálják D. sorozatának első részét. És az is egész jó lezárása volt a dolgoknak. Bár persze, a végén én is örültem, hogy P.-t választja Joey.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 26, 2009 11:33 am

ja tenyleg, az is jo reeeesz volt! mindenki visszament Capeside-ba es kozosen hoztak ossze! de ha belegondolok, a dupla zaro epizod olyan szep volt, meg Jen halalaval is, bar ot sajnaltam, h vegleg kiirtak! :( meg olyan magabiztos nove erett az evek sorna, fura volt latni h gyereke van es nincsen apja
egyebkent ne ertsetek felre, en is orultem h Pacey-el jott ossze, a Dawsonos dolgot a 3as evad utan feladtam (aztan a 4es, 5os es 6osnal is ismet), de most latva a 4es veget, nehezebben hiszem el, h ot valasztotta a Dawsonos nagy baratsag ellenere...
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. okt. 26, 2009 11:36 am

temesed írta:ja tenyleg, az is jo reeeesz volt! mindenki visszament Capeside-ba es kozosen hoztak ossze! de ha belegondolok, a dupla zaro epizod olyan szep volt, meg Jen halalaval is, bar ot sajnaltam, h vegleg kiirtak! :( meg olyan magabiztos nove erett az evek sorna, fura volt latni h gyereke van es nincsen apja
egyebkent ne ertsetek felre, en is orultem h Pacey-el jott ossze, a Dawsonos dolgot a 3as evad utan feladtam (aztan a 4es, 5os es 6osnal is ismet), de most latva a 4es veget, nehezebben hiszem el, h ot valasztotta a Dawsonos nagy baratsag ellenere...

Szerintem, az, hogy a 6-os évadban J és P újra együtt volt egy darabig, hozzájárul ahhoz, hogy az évad végén az ő párosukat vártuk sorozatzárásként.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 26, 2009 11:38 am

nemis emlekszem a 6os vegere...ott volt vmi vkik kozott, vagy lezartak ugy h senki senkivel?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. okt. 26, 2009 12:41 pm

temesed írta:nemis emlekszem a 6os vegere...ott volt vmi vkik kozott, vagy lezartak ugy h senki senkivel?
Én sem emlékszem

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. okt. 26, 2009 1:18 pm

Muncika írta:
temesed írta:nemis emlekszem a 6os vegere...ott volt vmi vkik kozott, vagy lezartak ugy h senki senkivel?
Én sem emlékszem
Szerintem, senki senkivel. Egy rövid ideig ugye, együtt volt J és P, de aztán annak is vége lett addigra.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » hétf. okt. 26, 2009 2:31 pm

Miattam ne írjatok sárgával.Előre olvastam a tartalmakat, így tudom nagyjából mi lesz még :D
Az az Eddie nevű fickó (ha jól tudom a nevét) akivel Joey összejön, nekem sem szimpi, pedig barna hajú, barna szemű de mégsem.
Én örülök, hogy J+ P a 6. soriban is összejönnek, de így izgisebb, hogy nem maradnak együtt.Majd a dupla részben, mikor mindenki újra Capesideban van, 5év után újra fellángolnak az érzelmek.Szerintem ez szép befejezés lehet.Jent sajnálom, hogy így írják ki :(
meg arra leszek kíváncsi, hogy Jack hogy jön össze Douggal.csak úgy, hirtelen, hogy Jack is révbe érjen, vagy fokozatosan?!
Erre nem muszáj válaszolni :)

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 26, 2009 4:39 pm

de ha akarod, valaszolhatunk ;)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. okt. 26, 2009 8:21 pm

temesed írta:de ha akarod, valaszolhatunk ;)
vigyázz Klarus-szal! ő nagyon spoiler párti. mi több? kiköveteli a spoilert. szóvla ha érdeklődsz, képes és elmondja! :P
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 26, 2009 8:38 pm

ese írta:
temesed írta:de ha akarod, valaszolhatunk ;)
vigyázz Klarus-szal! ő nagyon spoiler párti. mi több? kiköveteli a spoilert. szóvla ha érdeklődsz, képes és elmondja! :P
ujoncokkal illedelmes vagyok es nem jaratom a szamat....majd par honap mulva mar ugyis mindegy lesz, mert ugy megszeretnek, h nem tudnak majd ram haragudni, ha kikotyogok vmit :D:P
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. okt. 26, 2009 8:46 pm

temesed írta:ujoncokkal illedelmes vagyok es nem jaratom a szamat....majd par honap mulva mar ugyis mindegy lesz, mert ugy megszeretnek, h nem tudnak majd ram haragudni, ha kikotyogok vmit :D:P
ha annak idején elmondod a Harry Pottert, már nem élnél.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 26, 2009 8:50 pm

construx írta:
temesed írta:ujoncokkal illedelmes vagyok es nem jaratom a szamat....majd par honap mulva mar ugyis mindegy lesz, mert ugy megszeretnek, h nem tudnak majd ram haragudni, ha kikotyogok vmit :D:P
ha annak idején elmondod a Harry Pottert, már nem élnél.
es imé kinyújtá pálcáját Győrből vala, és lesújta vala és a hamvas szépség holtan rogya össze vala

valahogy igy gondoltad?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. okt. 26, 2009 8:52 pm

lehagytad az Avada Kedavra varázsszavakat. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 26, 2009 8:54 pm

ese írta:lehagytad az Avada Kedavra varázsszavakat. :wink:
azt majd mindenki hozza gondolja...vala :D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » hétf. okt. 26, 2009 11:05 pm

construx írta:
temesed írta:ujoncokkal illedelmes vagyok es nem jaratom a szamat....majd par honap mulva mar ugyis mindegy lesz, mert ugy megszeretnek, h nem tudnak majd ram haragudni, ha kikotyogok vmit :D:P
ha annak idején elmondod a Harry Pottert, már nem élnél.
:shock: :D :D :D :D :D :D

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » hétf. okt. 26, 2009 11:45 pm

Na jó, én is spoiler párti vagyok :D
Látod, Klára ebben is egyetértünk :D
Szóval, hogy volt Jack és Doug között?
De ha majd egyszer megnézem, s nem úgy lesz, öri-hari :D :twisted: :D

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd okt. 27, 2009 12:13 am

aquarius76 írta:Na jó, én is spoiler párti vagyok :D
Látod, Klára ebben is egyetértünk :D
Szóval, hogy volt Jack és Doug között?
De ha majd egyszer megnézem, s nem úgy lesz, öri-hari :D :twisted: :D
az az erdekes az egeszben, h nem deurl ki hogyan jottek ossze....ok mar egy par voltak, es ehhez kapcsolodik egy tokjooooooo jelent, az egyike a nyitojeleneteknek, es azt olyan jol megoldottak, h majd leestem a szekrol! :P:P:P ez lehet meglepetes?

egyebkent örihari? most komolyan? velem aztat nem lehet, ugyis visszakuncsizom magam :P
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » kedd okt. 27, 2009 12:27 am

temesed írta:
aquarius76 írta:Na jó, én is spoiler párti vagyok :D
Látod, Klára ebben is egyetértünk :D
Szóval, hogy volt Jack és Doug között?
De ha majd egyszer megnézem, s nem úgy lesz, öri-hari :D :twisted: :D
az az erdekes az egeszben, h nem deurl ki hogyan jottek ossze....ok mar egy par voltak, es ehhez kapcsolodik egy tokjooooooo jelent, az egyike a nyitojeleneteknek, es azt olyan jol megoldottak, h majd leestem a szekrol! :P:P:P ez lehet meglepetes?

egyebkent örihari? most komolyan? velem aztat nem lehet, ugyis visszakuncsizom magam :P
Na jó, csak akkor lesz ö-h, ha nem írod meg mitől estél le a székről :D
Most már kíváncsi vagyok.
Egyébként nem kell nagyon kuncsizni, mert nem vagyok haragtartó :)

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd okt. 27, 2009 7:28 pm

ja, eszembe jutott, h ha adnank dijat a legmelyebb jelenet cimen, akkor en beszavaznam Joey es pacey szakitasat, a balagas estejen....fuu, az a monolog, amit Pac levagott, nagyoooon durva!!!!!!!

hat ennyi!
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » szer. okt. 28, 2009 2:55 pm

temesed írta:ja, eszembe jutott, h ha adnank dijat a legmelyebb jelenet cimen, akkor en beszavaznam Joey es pacey szakitasat, a balagas estejen....fuu, az a monolog, amit Pac levagott, nagyoooon durva!!!!!!!

hat ennyi!
Hát szerintem az egész sorozat megkaphatná ezt a díjat. :) :wink:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. okt. 29, 2009 2:20 pm

tegnap elkezdtem nezni az 5os evadot, de az a dvd-m amin az evad elso fele van rajta, csunyan megvan karcolodva es gyakorlatilag nezhetetlen, a resz felenek tovabb ugrik.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. okt. 29, 2009 2:26 pm

políroztasd le.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. okt. 29, 2009 2:33 pm

construx írta:políroztasd le.
ismersz bp-en ilyen helyet?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. okt. 29, 2009 2:49 pm

temesed írta:
construx írta:políroztasd le.
ismersz bp-en ilyen helyet?
Joeystation, Nyugati Átjáró üzletház, Bajcsy-Zs. u. 63. vagy Jókai u. 40. (Skála Metró mellett)

vagy ha erre jársz, ingyen megcsinálom.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése