Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Részek

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. jan. 17, 2005 2:02 pm

Na, akkor itt most lehet kitárgyalni a részeket! :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Re: Részek

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. jan. 17, 2005 2:03 pm

Na, akkor véleményezem a szombati részt!

Egyszerűen zseniális volt! De szerintem ezt mindenki így gondolja!

Akkor, amikor dawson kibontotta Joey ajándékát, potyogtak a könnyeim! Szerintem ezt a legszebb születésnapi ajándk, amit valaha adhattak Lillynek!

Nagyon bírtam Pacey-t, ahogy Charlie-val veszekedett! De meg kell mondanom, hogy ez a Charlie nagyon tzdja, hogy mitől döglik a légy! Azért hihetetlenül tudja lódítani a csajokat! De van egy olyan érzésem, hogy Joey viszont tényleg teteszik neki!

Pacey + Audrey iszonyat édesek együtt!

Hát jen + Dawson szakításáról az a véleményem, hogy ilyen nincs! Én nem találkoztam még olyan párral, akik ennyire könnyedén szakítanak! Hát elég furi!

Ja, meg volt egy csomó poén a részben, amit most nem tok így fejből, de majd bepisiltem!

Mifi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 3:49 pm
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mifi » hétf. jan. 17, 2005 4:04 pm

Üdv mindenkinek!

Nagyon örülök, hogy elindult végre újra kedvenc sorozatom :)
Már nagyon hiányzott nekem :wink:

Avatar
Milga
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 11:15 am
Tartózkodási hely: Hmvhely, Szeged

Részek

Hozzászólás Szerző: Milga » kedd jan. 18, 2005 12:34 am

Miután kétszer végignéztem, azt hiszem képes leszek összehozni egy hozzászólást a szombati részről :)

Ahhoz képest hogy az utóbbi hetekben az eddigi részeket nézegettem a videóról fantasztikus volt új DC részt nézni, főleg ilyen jó részt.

Szóval szerintem is nagyon jó volt a mostani rész, főleg Charlie és Pacey egymást szekáló dumái, megint született egy pár aranyköpés, itt is lehetne nyitni egy ilyen topicot :)
Bár ezt a Charlie-t nem egészen értem, hogy most azt karják, hogy jópofi srác legyen, vagy szemét nőfaló srác legyen?

Ami Joey éneklését illeti, nekem nagyon tetszett, igaz egy kicsit nehéz megszokni a hangját, nem tudom, hogy a beszéde-e ilyen e vagy csak a magyar hangja ennyire teljesen más.

Az az album amit Lilly kapott a születésnapjára, hát az fantasztikus volt, maga a jelenet is, de a képek is. Nem tudom ki rajzolta, de én is elfogadnék egy olyan albumot, mondjuk az egész DC sorozatról, amolyan összefoglaló-szerűséget képekben :)

Dawson és Jen szakítása szerintem eléggé előre látható volt, mert szerintem szinte teljesen különbözőek és úgy gondolom hogy csak egy véletlen volt, hogy összejöttek, lehet hogy ha a filmfesztiválon, nem hiszik hogy Jen a barátnője, nem is jöttek volna össze. De azért lehet, hogy mégiscsak jó hogy összejöttek, gy legalább igaza lehet Charlie-nak amikor azt mondta Joey-nak hogy már az összes barátja összejött egymással :)
Dawson és Jen meg újra barátok lesznek és megvigasztalják egymást a szakítás után :)

Hát ez jó hosszú írás lett, remélem a rendszer egyáltalán engedélyez ekkorát egyben :)
De hát ínséges időszak után újra ránkköszöntött a heti új DC adag :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. jan. 22, 2005 5:58 pm

Na, akkor a mai részről:

Na, akkor haladok szépen kronológiai sorrendben!

1. Érdekes volt, ahogy Joey készülődött a film bemutatójára, meg ahogy előtte viszatekerte a kazit, hogy lássa Charlie-t! Tipikus női dolog! :D
2. Vicces volt, hogy Pacey hogy nekiment már a másik kocsinak Audrey 27 pasis dolga miatt! Aztán meg gondoltam, hogy csak sokkal kevesebb pasija volt! 8)
3. Az hihetetlenül jó el lett kapva, mikor Dawson megdöbbent, hogy a csajszi egy kritikus. Nagyon jó fényképezés volt!
4. Megfigyeltem, hogy jól látszott, hogy Charlie szemhéja rózsaszínre ki volt fetve! Különben biztos nagyon beesett lett volna! :twisted:
5. Most azt figyeltem meg, hogy egy fotózás során milyen dolgokat meg tud oldani egy push-upos melltartó! Nem akarok gonoszkodni, de elég kicsinek látszott Joey melle ebben a mai részben, holott egy-két fotón, meg.... :twisted: :D
6. Joeyt mennyire megváltoztatta az a dolog, hogy már nem szűz..azóta lett ilyen kacér! Még jó, hogy Charlie-nak is elcsavarta a fejét!
7. Oliver jól behúzta a csőbe Jent, de igazából nem nagyon esett le a dolog, hogy ez most mi volt! :shock:
8. Hát az a csaj, a kritikus hogy beadta már Dawsonnak, hogy ott a pasija, hogy lekaphassa! Elég olcsó kis trükk volt, de hát bevált!
9. Hát ezt a Charlie gyereket nem értem, nagyon furi..eccer ilyen, egyszer meg olyan...nem lehet kiismerni! Ami rövid távon izgi és jó, de azért tudhatná már, hogy mit akar!
10. Hát a vége annyira szép volt! Ez lehetett volna akár egy finálé is! Ahogy mutatták az arcokat + minden..és hogy a végén a vásznon jelent meg a feliratozás...zseniális volt!
:) :)

Mifi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 3:49 pm
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mifi » vas. jan. 23, 2005 6:08 pm

Én még nem láttam a tegnapi részt, viszont most kezdem el megnézni videón :wink:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd jan. 25, 2005 1:35 am

Eddig nem írtam ide, mert most egyszerre néztem meg a legutóbbi két részt, mivel úgy alakult, hogy egyiknél sem voltam itthon. Ilyenkor áldás a videó! :)
Nekem is nagyon tetszettek, főleg az előbbi, és igazából nem akarok ismételni, szóval már leírtátok, miért.

Dawsont nagyon sajnálom Jen miatt - ááá, de mérges voltam rá!
Viszont úgy tűnt, D-t nem bántotta nagyon a dolog (bár ki tudja, mi lesz később), meg aztán J amúgyis olyan édes, szóval nem tudok rá huzamosabb ideig fújni... :wink:
Ezek szerint nem voltak szerelmesek egymásba... Kár.

Ja, most szombaton megint nem leszek itthon... 3-ból semmi, viszont van egy pozitív hozadéka is, este sokkal jobb megnézni! Olyankor (szerintem) érzelmesebb az ember, és ez jót tesz a hatásnak. Ha tehetitek, próbáljátok ki! :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd jan. 25, 2005 10:27 am

construx írta:Ja, most szombaton megint nem leszek itthon... 3-ból semmi, viszont van egy pozitív hozadéka is, este sokkal jobb megnézni! Olyankor (szerintem) érzelmesebb az ember, és ez jót tesz a hatásnak. Ha tehetitek, próbáljátok ki! :wink:
Én csak azért nem este nézem, mert nem bírok addig várni! :lol:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. jan. 29, 2005 5:10 pm

Na, szóval, akkor véleményezem a mai részt!

1. Hát vszeg Audrey és Pacey kapcsolata nagyon viharos lesz, mert ők mindenen problémáznak! :)
2. Charlie most tényleg nagyon tepert, de az vicces volt, hogy a végén akkor csókolóztak, mikor felébredtek! Hol a fogmosás??? :shock: :D :lol:
3. Az halál poén volt, ikor Pacey-t fel akarta csípni az M2M-es csaj, de P csak később jött rá, hogy az az énekesnő! :lol:
4. Pacey hogy bátorítja már Charlie-t, pedig előtte meg utálta! :shock:
5. Szegény Jack! Nekem is kicsordultak a könnyeim! Úgy sajnáltam a drága bogarat! :cry: :cry:
6. Hát Dawson meg jó...most hogy nincs Jen, megint rájött, hogy mégis Joey kell neki! Hát tiszta dili a gyerek! :shock: :?
7. Na, az egy érdekes dolog, hogy pont Pacey adott szentbeszédet Dawsonnnak, hogy hagyja Joeyt...na mindegy! :wink: :roll:

Ja, mivel én már láttam ezt részt, így azért nem volt akkora meglepi!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. jan. 29, 2005 7:37 pm

Sziasztok!

Hú, elég sokáig tartott, amíg megtaláltam új fórumunkat! Meg aztán vizsgaidőszak is volt...no, mindegy, itt vagyok én is!

A mai rész brutális volt, nagyon tetszett. Hihetetlen, hogy a sok poén mellett igencsak rejtve, de bele tudtak szőni egy tragikus szálat is a törénetbe ( Jen- igyekeztem kerülni a spoilert!) Joey és Charlie párbeszédei zseniálisak voltak, tényleg életre kéne hívni itt is egy aranyköpések topicot.
Jack megnyilvánulásait nem igazán értettem, kicsit felnagyították a problémáját! Egyre jobban bírom ezt az Oliver csávót is, s én- mint egykori Pacey-Joey rajongó- már kicsit unom ezt a túlburjánzott Dawsom-Joey szálat, 5 részenként újra meg újra felizzanak az érzelmek a mozimágusban".No, nem baj, ettől függetlenül ari volt ez a rész, ennél rosszabb soha ne legyen!

Üdv mindenkinek, s szép estét- meg sikeres vizsgákat, aki érintett még!

PuB!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. jan. 30, 2005 10:45 am

Corrman írta:Sziasztok!

Hú, elég sokáig tartott, amíg megtaláltam új fórumunkat! Meg aztán vizsgaidőszak is volt...no, mindegy, itt vagyok én is!
Jajj, szija Corrman! Hát jó régen írtál már! :( De jó, hogy megint feltűntél! :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. jan. 30, 2005 10:49 am

Corrman írta:Sziasztok!
Egyre jobban bírom ezt az Oliver csávót is, s én- mint egykori Pacey-Joey rajongó- már kicsit unom ezt a túlburjánzott Dawsom-Joey szálat, 5 részenként újra meg újra felizzanak az érzelmek a mozimágusban"
Igen, nekem is fura egy kicsit! Amíg bezzeg Jennel volt, nem volt ilyen problémája! :roll: Most meg, hogy Joey végre túltenné magát rajta, megint...

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. jan. 31, 2005 9:46 am

Tényleg kicsit furcsa, hogy mindig olyankor jönne össze újra Joeyval amikor az már nem "szabad" :(
Azt hiszem Dawson a tragikus hősszerelmes leosztást kapta a sorozatban.
A konkrét részről az a véleményem, hogy Joey sokkal talpraesetteb mint, hogy sokáig Charlieval legyen.
Azért milyen furcsa, hogy ismét Dawson a nagy megmentő, pont akkor ért oda, amikor kellett. Bár ha a sorozatot nézzük ugye akkor ő az akire támaszkodni lehet és milyen furcsa volt az a pár rész amikor tulajdonképpen őt gyámolítgatta mindenki az apja halála után.
Hát egyelőre ennyit...

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » hétf. jan. 31, 2005 2:27 pm

Azt hiszem, azóta nem is írtam a fórumba, amióta megújult, de most, hogy újra indult a sorozat :D, gondoltam írok pár sort a legutóbbi részről.
BÁr én P+J rajongó vagyok, ebben a részben mégis drukkoltam Dawsonnak, valahogy jó lett volna, ha összejönnek, még ha ideiglenesen is. Egyébként Charlie nekem nem is igazán szimpatikus, lehet, hogy ez is az oka a fenti gondolataimnak.
Üdvözlök mindenkit!!
Timus

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. jan. 31, 2005 11:43 pm

Anonymous írta:Azt hiszem, azóta nem is írtam a fórumba, amióta megújult, de most, hogy újra indult a sorozat :D, gondoltam írok pár sort a legutóbbi részről.
BÁr én P+J rajongó vagyok, ebben a részben mégis drukkoltam Dawsonnak, valahogy jó lett volna, ha összejönnek, még ha ideiglenesen is. Egyébként Charlie nekem nem is igazán szimpatikus, lehet, hogy ez is az oka a fenti gondolataimnak.
Üdvözlök mindenkit!!
Timus
Jajj, de jó Timus, hogy újra aktiváltad mag! :)

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd feb. 01, 2005 8:30 am

Anonymous írta:Azt hiszem, azóta nem is írtam a fórumba, amióta megújult, de most, hogy újra indult a sorozat :D, gondoltam írok pár sort a legutóbbi részről.
BÁr én P+J rajongó vagyok, ebben a részben mégis drukkoltam Dawsonnak, valahogy jó lett volna, ha összejönnek, még ha ideiglenesen is. Egyébként Charlie nekem nem is igazán szimpatikus, lehet, hogy ez is az oka a fenti gondolataimnak.
Üdvözlök mindenkit!!
Timus
Teljesen egyetértek veled Timus, annyira szomorú volt a zárókép, ahogy ott áll egyedül a tengerparton. Egy olyan fiú mint Charlie szerintem sohasem fog megváltozni, ideig óráig képes álcázni a valódi énjét de előbb utóbb belebukik a próbálkozásba.

Endre

Avatar
Milga
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 11:15 am
Tartózkodási hely: Hmvhely, Szeged

Hozzászólás Szerző: Milga » pén. feb. 04, 2005 11:40 pm

A Mólt heti részről csak annyit, hogy már tényleg kezdem sajnálni szegény Dawsont, úgy tűnik sose jön össze Joey-val. Lassan már tényleg kár erőltetni. Nagyon igaz volt Pacey-nek amikor azt modta, hogy ők a rossz időzítés meseterei.
De Charlie-t most már teljes szívemből utálom, mert azért, hogy J+P fan vagyok, szerintem igazán megérdelme Dawson még egy esélyt Joey-nál, aztán mondjuk kiderülne, hogy nem jó nekik egymással, és akkor végre lezárhatnák ezt a témát, mindenketten kezdhetnék a maguk (szerelmi) életét.



Holnap viszont újra "20-as" rész jön, azaz a szezon huszadik része. Az első kettőről nem tudok nyilatkozni, de az előző két szezonban ez a rész mindik valami nagyon rossz dolgot hozott. A 320-asban, ugye a leghosszabb nap a Joey-Pacey-Dawson hármasnak. Aztán a 420-ban Pacey és Joey a szalagavatón a hajón, meg még Dawson és Gretchen is akkor szakított. Szóval azért remélem nem lesz igazam, és egy nyugis epizódott láthatunk holnap, nem lesz semmilyen nagy dráma benne.
Fire, walk with me!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. feb. 05, 2005 7:03 pm

Na, a mai részről!

Hát most annyira nem jött be ez a rész, de mindegy..bár voltak jó kis jelenetek.
Sajnáltam szegny Charlie-t, bár tom, hogy sokan utálják, de tényleg tök beleesett Joey-ba és bármennyire hamis volt, az a szerenád nagyon cuki volt! :)
Hát Oliver legszívesebben fejbevágtam volna..még szerencse, hogy dawson megmentette a helyzetet.
Jajj, meg azt a hülye nőt is, az éttermeset. Hogy rámászott már szegény Pacey-re! :shock:
Az a verekedés, vagy nem is tom minek nevezzem, amit Joey + Audrey csinált iszonyat nagy volt! :lol: :lol:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. feb. 06, 2005 2:09 am

Ronibaba írta:Jajj, meg azt a hülye nőt is, az éttermeset. Hogy rámászott már szegény Pacey-re! :shock:
Az a verekedés, vagy nem is tom minek nevezzem, amit Joey + Audrey csinált iszonyat nagy volt! :lol: :lol:
Hú, az éttermi nő nekem is nagyon húzós volt! Mondják, hogy vannak Amerikában ezek a harmincas szinglik (de utálom ezt a szót, mióta elcsépelték!), akiknek a karrier az első, nincs (hosszú távon) pasijuk, családjuk, és ezek rámásznak bárkire, aki megtetszik nekik. Eddig csak elképzeltem, hogy oké, talán van ilyen, de ha már egy ilyen sorozatba is beteszik, akkor biztosan nem túl elszigetelt jelenség, hanem társadalmi probléma(?) náluk. Mindenesetre engem nagyon taszított a dolog..

Joey és Audrey női "verekedése" haláli volt, hülyére röhögtem magam! :lol: :lol: :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. feb. 06, 2005 2:14 am

Oliver meg szerintem egy rakás szerencsétlenség, még ha néha vannak is jó pillanatai..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 06, 2005 6:48 pm

Sziasztok!

Bár nekem a kedvencem Joey a sorozatban (a másik kedvenc Dawson), ebben a részben egy picit csalódtam benne és persze sajnáltam Charlie-t. Azt én sem hiszem, hogy Charlie ilyen könnyen megváltozott volna, de tény, hogy nagyon oda volt Joey-ért. Nem gondoltam volna, hogy a kocsmai jelenet után még szerenádozik is egyet. :shock:

Így elég hamar véget ért a románcuk. Olyan, mintha csak azért kellett volna nekik összejönni, hogy Dawson megint pofára essen (amikor ott állt a tengerparton, könnyes lett a szemem ) :(
Nem értem a forgatókönyvírókat, komolyan...

Pacey-n pedig lehetett látni, hogy kicsit ingadozik...ebből nem sok jó lesz...pedig a nő elég gáz!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » vas. feb. 06, 2005 9:27 pm

No, akkor én is kitárulkozom:

A szingli-Pacey szál kicsit sablonos volt, nehéz elhinni, hogy Paceyre 10, ill.- gondoljunk a korábbi szezonokra- 20-25 évvel idősebb csajok buknak, bár kétségtelenül ari volt a szitu. Charlie karakterét nem nagyon bírtam, de most én is sajnáltam. Nem véletlenül lettem anno Pacey-Joey fan. A Dawson-Joey kapcsolat mindig valamilyen számomra legalábbis mondvacsinált ok miatt hiúsult meg, a Charlie-val, ill. Pacey-vel futó kapcsolatban mindig is több volt a realitás! A szerenád állati volt, bárcsak egyszer én is zenélhetnék Katie-nek! Szerintetek összejöhet ez valaha?:)
Hiányoltam a Jen, ill. Jack szálat! Oliver érdekes személyiség, a való életben számos hasonló személyiséggel találkoztam már. Érdekes, ugyanakkor csinált" ember! Bár asszem lesz olyan rész, ahol igazán beleláthatunk majd Oliver lelkébe- persze, ha a Jen-Oliver momentumra gondolunk, akkor már egy csipetnyi ízelítőt kaphattunk!
A kocsmai bunyó is aranyos rész volt, no , de a kedvencem a Barbie baba- nyál a párnán párbeszéd!!!

Egy kérdés: nincs valakinek meg Mary Beth Maziarz: Close to you című átirata? DC-ről csak a Hold on-t meg egy-két klasszikust / Dd believer/ tudtam leszedni.

Forever Katie!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » vas. feb. 06, 2005 9:29 pm

Csak, hogy tudjátok- mert nem írta ki: Corrman voltam!:)

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. feb. 07, 2005 8:30 am

Ajánlom figyelmetekbe a jövő heti részt:)

Egyébként én is hiányoltam Jack és Jen szereplését, annál is inkább mivel Dawson még mindig a nagyinál lakik.

Charlie tényleg aranyos volt "elvette az eszét" Joey.

Paceyről annyit, hogy szerintem tuti nem 19 éves volt amikor játszotta hanem öregebb, legalábbbis annak nézn ki főleg ha Dawsonnal hasonlítjük össze. Így tehát valamelyest érthető, hogy a ifjú bikára vetett szemet a nőci:) Annál is inkább mert P-nek volt egyedül mersze kérdezni tőle, tehát van vér a ereiben, ez is felkeltette az érdeklődését.

Audrey zseniális volt abban a kocsmai jelenetben. Egyszerúen imádom, ahogy mindig feldobja a környezetét.

Endre

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. feb. 07, 2005 11:30 am

Remete írta:Paceyről annyit, hogy szerintem tuti nem 19 éves volt amikor játszotta hanem öregebb, legalábbbis annak nézn ki főleg ha Dawsonnal hasonlítjük össze.
Az elég furi, hogy úgy tom, James az életben idősebb Josh-nál, mégis fiatalabbnak néz ki! :lol:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. feb. 07, 2005 11:33 am

Anonymous írta: Egy kérdés: nincs valakinek meg Mary Beth Maziarz: Close to you című átirata? DC-ről csak a Hold on-t meg egy-két klasszikust / Dd believer/ tudtam leszedni.
Nekem megvan!!! :D

deejani

Hozzászólás Szerző: deejani » hétf. feb. 07, 2005 11:23 pm

Sziasztok!
Hát én kicsit lemaradtam!Most tudtam meg hogy megint megy a sorozat úgyhogy ha jól tudom éppen lemaradtam 3 részről!Szeretném megszerezni ezt de nemtudom hogyan és hol tudnám!Ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék!
Előre is köszi!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. feb. 12, 2005 3:04 am

A mai rész 14 óra 55 perckor kezdődik, címe: Lidérces órák (After Hours).
Ez lesz az 5. szezon 21. epizódja - az évad összesen 23 részből áll.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. feb. 12, 2005 12:55 pm

construx írta:A mai rész 14 óra 55 perckor kezdődik, címe: Lidérces órák (After Hours).
Ez lesz az 5. szezon 21. epizódja - az évad összesen 23 részből áll.
Hát poén, hogy Lidérces órák címet adtak neki, mert eredetileg Órákkal később-nek kéne lennie. persze a Lidérces órák jobban hangzik! :lol:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. feb. 12, 2005 4:53 pm

Hmmmm..hát érdekes egy rész volt ez a mai!

Pacey-t legszívesebben megfolytanám! :evil: Tiszta dilis az a pasi! Most jött össze Audrey-val, erre... Hát nem tom, de vhogy az az érzésem, hogy annyira nem szeretheti Audrey-t, ha ezt képes megcsinálni!

Dawson + a kritikus csaj viszont nagyon aranyosak voltak. Azt hittem utálni fogom a csajszit, de egész helyes volt ebben a részben. Pozitívan csalódtam benne. :)

Rendes volt a szigmás srác, hogy segített Jack-nek. Vhogy kiszámítható volt, de akkor is jó! Kár, hogy nem jöttek össze! :lol: Jacknek kéne mostmár egy pasi!

Hát Joey-n meg szétröhögtem magam, bár láttam némi hasonlóságot közte + köztem. Én is ilyen ideg vok, ha zavarnak a külső tényezők, mikor tanulok! :roll:

De ez a végén ari jelenet volt Dawson és Joey között! :D :D

Válasz küldése