Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
asdf
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 10:29 pm

Hozzászólás Szerző: asdf » szomb. feb. 12, 2005 8:58 pm

construx írta:A mai rész 14 óra 55 perckor kezdődik, címe: Lidérces órák (After Hours).
Ez lesz az 5. szezon 21. epizódja - az évad összesen 23 részből áll.
A jovo heti viszont 1400-kor fog majd.

Viszont ma lattam dawson promot az rtl-en ugy del korul. Aszonta, hogy uj reszekkel. Namost, ha mar csak 2 resz van hatra, csak nem kezdik el promozni :D Tehat itt szerintem bizony belefognak a 6. seasonbe ;)
/me a remenykedo ;)

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. feb. 13, 2005 1:45 am

asdf írta:Viszont ma lattam dawson promot az rtl-en ugy del korul. Aszonta, hogy uj reszekkel. Namost, ha mar csak 2 resz van hatra, csak nem kezdik el promozni :D Tehat itt szerintem bizony belefognak a 6. seasonbe ;)
/me a remenykedo ;)
Season promo? Nem nyomják túl gyakran, én is csak szökőévente látok ilyesmit Dawsonnal kapcsolatban.. :?
Ellenben az elég valószínű, hogy elkezdik a 6. szezont, lévén egyrészt, hogy általában nem érdekli őket, hol is tart épp a sorozat ("csak menjen, asztá' majd félbeszakíjjuk, ha olyan kedvünk van"), másrészt meg ugye Zsigmond Tamarától régóta tudjuk, hogy már tavaly nyáron szinkronizálták az uccsó évadot... :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 13, 2005 1:54 am

Én is nagyon remélem, hogy leadják egészen a végéig a sorozatot!!!! :D
Viszont hamarosan elkezdődik a Forma-1 és ilyenkor szokása az RTL Klubnak az időmérő edzés után betenni valami idóta sorozatot (Karibi Jack, a szuperkém ) :? vagy hasonló.
Remélem, most nem lesz ilyen!!!!!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 13, 2005 2:01 am

Ronibaba írta:Hmmmm..hát érdekes egy rész volt ez a mai!

Pacey-t legszívesebben megfolytanám! :evil: Tiszta dilis az a pasi! Most jött össze Audrey-val, erre... Hát nem tom, de vhogy az az érzésem, hogy annyira nem szeretheti Audrey-t, ha ezt képes megcsinálni!
Ez így van! Én igazából nem is értettem, hogy miért viselkedett így. Audrey kilépett, erre ő rögtön extra kedves lett a főnöknőhöz és gyorsan rá is mozdult!! Aztán, ahogy a főnöknő lelépett, rögtön hívta Audrey-t. Eléggé kiábrándító volt!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. feb. 13, 2005 2:06 am

Ronibaba írta:Hmmmm..hát érdekes egy rész volt ez a mai!


Dawson + a kritikus csaj viszont nagyon aranyosak voltak. Azt hittem utálni fogom a csajszit, de egész helyes volt ebben a részben. Pozitívan csalódtam benne. :) :D :D
Amy tényleg egész normális volt, de kettejük kapcsolata Dawsonnal nekem egy kicsit túl gyors. Ma eléggé megdöbbentem! :shock:
De most már tényleg lehetne valami a Joey és Dawson közt. :D

Avatar
Milga
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 11:15 am
Tartózkodási hely: Hmvhely, Szeged

Hozzászólás Szerző: Milga » vas. feb. 13, 2005 9:54 pm

Ma végre megnéztem az előző két részt.

Az előzőről annyit, hogy azért majdenm bejött a tippem, ha nem is lett valódi nagy balhé, de azért jó poén volt, hogy Pacey meg Joey újra összejött volna; jó kis verekedést kerítetettek belőle :D
Olivert pedig megillete volna a legnyagyobb marha megnevezés, amikor megpróbál ilyen menő csávó lenni, az nagyon nem jön össze (pl amikor Jennel próbált összejönni).

Na aakor áttérve a mai részre szegény Joey-nak nem tdom hogy sikerülhet másnap a vizsgája :) pont akkor zaklatja mindenki lelki bajaival :lol: Csoda, hogy csak olyan "finoman" küldte el azt a párt, akik előtte akartak egymásnak esni. De aranyos volt, hogy a végén Visszajött Dawson hozzá, meg jó volt a cipős duma is :)

Ja és Dawson meg Amy is szerintem nagyon jó volt, nemigazán értettem miért kelett Joey-t is. Igazán tisztázhatnák már mit is akarnak végül egymástól.

Ami Paceyt illetiegyáltalán nem értettem. Először megpróbálja finoman elküldeni, aztán mintha ő akrna összejönni Alex-szel aztán megint megpróbálja elküldeni, aztán megint rá bukik, szóval cseppet ellentmondásosan viselkedett. Ami meg a főnökét illeti, construx-nak adok igazat, nagyon húzós. Az meg hogy a végén otthagyta Pacey-t; mitha csak tönkre akarta volna tenni, már csak az kellet volna, hogy kirúgja, meg följelenti zaklatásért. Inkáb nem is mondok róla semmit :evil:


De azért összeségében mostanában nagyon jó részek vannak, remélem az utolsó szezont is leadják folyamatosan.
Ami azt a promot illeti, (ha ugyanarra gondolunk) nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak theme-ből szedték szét a jeleneteket, aztán meg újra összedobták, szóval beharangozónak nem igazán nevezném. Bár én nem is örülnék, ha már most látnék részeket a következő szezonból.
Fire, walk with me!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » hétf. feb. 14, 2005 12:37 am

Helló-belló!!!

Nagyon bírtam ezt a részt!! Az a cipős duma, amit Dawson a végén Joey-nak nyomott...hihetetlen!
Amy nem rossz fej, vitt egy kis színt a sorozatba! Pacey ismét hozta a már egyébként igen régen látott formáját, mostanában úgyis túl jó fiú volt, kellett egy kis ballépés.
Szerintem az Eric-Jack szál is egészen jó volt, meg én egyre jobban bírom a nagyit is!!!


No, írnék még, de vár a Nike- és Adidas-üzletek sora, hátha nekem is összejön! :lol:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » hétf. feb. 14, 2005 12:38 am

Miért mindig Vendéget ír ki?

CORRMAN voltam!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » hétf. feb. 14, 2005 12:39 am

Á, most már kiírta a nevem, szupi!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. feb. 18, 2005 5:42 am

A mai epizód 14 órakor(!) kezdődik. Címe: Végre itt a vakáció!

Jó szórakozást hozzá! :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Gitka

Kédés

Hozzászólás Szerző: Gitka » pén. feb. 18, 2005 11:13 am

A Charli az az a srác, aki Jenel jött össze egyszer valamikor, a zenész srác? Ha igen akkor ôk hogy mentek szét?

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. feb. 18, 2005 12:30 pm

construx írta:A mai epizód 14 órakor(!) kezdődik. Címe: Végre itt a vakáció!

Jó szórakozást hozzá! :wink:
Holnapi, nem? :roll:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Re: Kédés

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. feb. 18, 2005 12:32 pm

Gitka írta:A Charli az az a srác, aki Jenel jött össze egyszer valamikor, a zenész srác? Ha igen akkor ôk hogy mentek szét?
Charlie megcsalta Jent egy másik lánnyal. Két nője volt egyszerre Charlie-nak.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. feb. 18, 2005 2:08 pm

Kornbabe írta:Holnapi, nem? :roll:
Kicsit vagyok csak eltévedve hajnalban... :P
Igen, a szombati természetesen. :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. feb. 19, 2005 12:58 pm

Ma vettem meg a tvr-hét legújabb számát és e szerint március 5-én nem lesz Dawson :( , 13:45-től Forma 1.
Igazából abban reménykedem, hogy akkor legalább 2 hetente fogják adni.
Bele sem merek gondolni, hogy a Forma-1 miatt teljesen szüneteltetik a sorozatot. :cry:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. feb. 19, 2005 12:59 pm

Anonymous írta:Ma vettem meg a tvr-hét legújabb számát és e szerint március 5-én nem lesz Dawson :( , 13:45-től Forma 1.
Igazából abban reménykedem, hogy akkor legalább 2 hetente fogják adni.
Bele sem merek gondolni, hogy a Forma-1 miatt teljesen szüneteltetik a sorozatot. :cry:
Kornbabe voltam, csak megint elfelejtettem bejelentkezni! :oops: :oops: :oops: :oops:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. feb. 19, 2005 4:09 pm

Jajjj, milyen jó volt a mai rész! Nehéz megszólalni + a gondolataimat most leírni! Nagyon tartalmas volt az egész és a mondanivalója...

Szóval, kezdeném azzal, hogy elég vicces volt az 1. jelenet a proffal. Ezzel a prof le is lépett a színről!
Pacey meg hogy szembeszállt azzal a rib...cal! És szegény, hát én meghaltam volna abban a kocsiban. Nem normális az a nő! Jól megkapta a magáét! Tiszta idióta.
Jan abban a pizsigatyában a szék tetején...felejthetetlen volt! Csak úgy érzem hogy mostanában sok a dráma Jen körül, jó lenne már ha végre boldog lenne. Jack ahogy nézte a táncoló Jent...hát az haláli volt.
dawson olyan ari volt, ahogy beszélt az apja sírjánál. Tök meghatódtam! És hogy szereti Joey-t! Mostmár tényleg lehetne vmi köztük! és ez nagy szó tőlem, aki pj fan!

Hát most így egyszerre ennyi!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. feb. 19, 2005 4:10 pm

Anonymous írta:Ma vettem meg a tvr-hét legújabb számát és e szerint március 5-én nem lesz Dawson :( , 13:45-től Forma 1.
Igazából abban reménykedem, hogy akkor legalább 2 hetente fogják adni.
Bele sem merek gondolni, hogy a Forma-1 miatt teljesen szüneteltetik a sorozatot. :cry:
Hát ezt nem hiszem el! Ilyen nincs!!!!! :evil: :evil: :evil: :cry:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. feb. 19, 2005 5:28 pm

Nekem a Pacey-főnöknő szál kissé hiteltelen volt. Egészen odáig rendben volt, hogy beégette őt Pacey a vendégek előtt, de utána az az autós jelenet nekem furcsa volt. Nem tudok ilyet elképzelni a valóságban.

A Jen és családja körüli bonyodalmat nem értettem, pontosabban, hogy miért is van ő ilyen rossz viszonyba a szüleivel?? Én leginkább az 5. szériától nézem, szóval kimaradt elég sok minden.

Jack igazán aranyos és jól néz ki. :D Ha nem a saját neméhez vonzódna, tökéletes párt alkotnának Jennel.

Joey és Dawson nagyon aranyosak voltak megint, jövő héten remélem lesz már belőlük valami.

Már nagyon várom az utolsó évadot!! A hivatalos honlapon megnéztem az összes rész néhány másodperces beharangozóját. NAGYON IZGALMAS LESZ!!!! :D Remélem 3 hét múlva elkezdődik. :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. feb. 19, 2005 7:37 pm

Sziasztok!!

Először is: Nóri, nagyon szépen köszönöm a számot, nagyon klassz!

A mai rész nekem is nagyon tetszett, a Fprma 1-es afférról pedog nem nyilatkozom, mert még a klaviatúrámon sem tudok ilyen ronda szavakat leírni...

Örültem a prof. felbukkanásának, és ebben a nyitóképsorban hihetetlenül bájos volt Katie! Wow!!! A Pacey-rib..c szál egész ötletes volt, bár a magam részéről bírnám, ha lassan eltűnne a színről a csaj! Jen tényleg felejthetetlen volt, és végre Jack is hozta a régi formáját!
A legjobb poén az volt, amikor Dawson dumcsizott a faterral, és azt mondta neki:"Majd még jövök, ne menj sehova!" Nagyon morbid! :twisted:

Én továbbra is azok közé tartozom, aki kicsit unja a J-D szeretem-nem szeretem szálat, igaz PJ fan vagyok! De akkor is túljátszottnak tartom ezt a helyzetet, mint pl. a mait! Gyakorlatilag most azért nem jöttek össze, mert Dawson nem vallotta be Joey-nak, hogy szereti, hanem jött a remekművel! ( Számomra az is kissé fura, hogy több mint 2 szezonon keresztül Dawsonnak ugyanazt a filmjét nézhetjük, csak erről hallunk- egészen az utolsó részig!) Minthas ő lenne Spielberg fia, s ez az alkotás majd Oscar-esőt hozna neki! Ez kissé vicces...Viszont amiért ez a jelenet is tetszett-mármint a Dawson-Joey párbeszéd, az az, hogy Katie tán itt még jobban nézett ki, mint az elején...Úgy megvigasztaltam volna! :(

Nóri, kösz még egyszer!!

Puszi mindenkinek!

Forever Katie!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. feb. 19, 2005 7:38 pm

Azt is unom, hogy soha nem tudok bejelentkezni!!! :shock:

Corrman voltam, bár a mottómról már ismerhettek!

Forever Katie!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. feb. 19, 2005 8:24 pm

Anonymous írta:Először is: Nóri, nagyon szépen köszönöm a számot, nagyon klassz!
Szívesen, örülök, hogy tetszik! :D

És mint nagy PJ fanok, ha érdekel, akkor van egy honlapom, ahol csomó videót feltöltöttem + vannak egyéb dolgok is. Ha gondolod, akkor nézd meg. Már akartam mondani előbb is szólni!

http://paceyandjoey.gportal.hu

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. feb. 21, 2005 10:34 pm

Szerdán veszek Epizódot, ami a két hét múlva esedékes műsorokat is tartalmazza. Remélem megtalálom benne a 601. epizód címét! :D
Optimista vagyok... :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd feb. 22, 2005 10:51 am

Ronibaba!
Teljesen egyetértek Veled, bár én is P+J drukker vagyok, a mostani rész után mégis azt várom, mikor jön össze Dawson Joey-val, még ha csak átmenetileg is, de akkor is jó lenne.
Egyébként megnéztem a honlapod és szerintem nagyon jó! Gratula. :P
Szia: timus

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd feb. 22, 2005 4:55 pm

Anonymous írta:Ronibaba!
Teljesen egyetértek Veled, bár én is P+J drukker vagyok, a mostani rész után mégis azt várom, mikor jön össze Dawson Joey-val, még ha csak átmenetileg is, de akkor is jó lenne.
Egyébként megnéztem a honlapod és szerintem nagyon jó! Gratula. :P
Szia: timus
:) Köszi, bár most vmi gáz van a videókkal, de majd a napokban megcsinálom!

Hát igen, tényleg, most még a PJ fanok is JD-nek drukkolnak! :lol: :lol:

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd feb. 22, 2005 8:58 pm

Végre egy igazi pörgős rész volt.
Milyen gyönyörű volt Katie ebben a részben :shock:

Endre

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. feb. 23, 2005 2:39 am

Mivel addig már nem leszek itthon, most tudatom meg a közzel az infót (már azokkal, akik nem tudják, vagy csak hajlamosak elfeledni, bizony vannak ilyenek :wink: ):

A következő rész szombaton 14 órakor kezdődik. Címe: A nagy utazás (Swan Song).
FIGYELEM! SEASON FINALE!!!

Ez a rész az 5. szezon 23., egyben záró epizódja!
Ne hagyjátok ki! :wink:

Egy kép ízelítőnek: Kép
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. feb. 23, 2005 2:48 am

És egy jó hír a végére: március 12-én INDUL a 6., befejező szezon!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. feb. 23, 2005 1:01 pm

construx írta:És egy jó hír a végére: március 12-én INDUL a 6., befejező szezon!
Bizony! Ahogy írtam, megvettem az Epizódot és abban is szerepel a Dawson és a haverok a március 12-ei napon. 14:25-kor fog kezdődni a Tengerjáró után. :D :D :D
+
Még egy jó hír:
Ugyanezen napon az MTV (közszolgálati) 21:05-től adja a Wonder Boys - Pokoli hétvége című filmet, amiben Katie is szerepel!!! :D

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. feb. 26, 2005 4:42 pm

Ez a rész fantasztikus volt! :D
Tele volt ugyan egy csomó hihetetlen dologgal meg bakival, de ez mellékes.

A kezdés nagyon jó volt, úgy értem, teljesen elhittem, hogy tényleg 5 évvel később vagyunk, LEESETT AZ ÁLLAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:
Viszont sajnálom, hogy a legkedvesebb szereplőm, Joey ilyen hülyén viselkedett! Nem is értettem mit miért mond, ááá ilyen nincsen! Miért nem ment el Dawsonnal? :(

Jack valami hihetetlenül aranyos volt, Pacey beszéde a hangosbemondóban szintén nagyon édes volt.

Nagyon sok poén volt ebben a részben, nagyon izgi volt, csak Dawsont sajnálom nagyon. :cry:

Mindent összegezve nagyon jó rész volt, alig várom a folytatást 2 hét múlva! :D

Válasz küldése