Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. aug. 06, 2005 4:03 pm

Hmmm...megmondom őszintén, hogy egy picikét untam a mai részt, de azért nem volt rossz se! Hiányzott Dawson + Pacey, de mivel Josh rendezte, ezért gondoltam, hogy nem lesz most benne.
Tök örültem, hogy újra láthattam Jacket és igazából az se volt baj, hogy szakítottak Daviddel, mert vhogy nem éreztem, hogy annyira összeillenének. :roll: Jacknak egy karizmatikusabb pasi kell! :)
Ez az egész Joey - Eddie huza-vona problémázgatás viszont borzasztóan uncsi már! Túl sok! Jó lenne, ha vmi újjal is foglalkoznának már, mint hogy mi van a kapcsolatukkkal. :evil:
De az az egy pozitív volt, hogy bár Jen is örök problémázgató, de végülis happy end lett és C.J-vel ennyire jól megoldották a dolgot! Azt hiszem ők összeillenek, és remélem, hogy a hátralévő részekben nem lesz belőle semmi szakítás dolog!
Annak nagyon örültem, hogy visszatért Audrey és úgy hogy a régi belevaló csaj! :)

Na, hát kb. ennyit gondoltam a mai részről!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. aug. 06, 2005 4:33 pm

Ronibaba írta:Hmmm...megmondom őszintén, hogy egy picikét untam a mai részt, de azért nem volt rossz se!
Valahogy én is hasonlóan éreztem.. A cselekményvonal szerintem elég erőltetett volt - de azért bizonyos részeken nagyon jól szórakoztam.
Ronibaba írta:Hiányzott Dawson + Pacey, de mivel Josh rendezte, ezért gondoltam, hogy nem lesz most benne.
Hát.. a sorozat címét bizony már rég át lehetett volna keresztelni.. :?
A tengerentúlon vajon erre vágytak a nézők?

Egyébként mókás, mint kiderült, a kis kép, amit beszúrtam, minden bizonnyal Pacey-t mint rendezőt mutatja be, mivel ebben az epizódban tényleg meg sem jelent..
Ronibaba írta:Tök örültem, hogy újra láthattam Jacket és igazából az se volt baj, hogy szakítottak Daviddel, mert vhogy nem éreztem, hogy annyira összeillenének. :roll: Jacknak egy karizmatikusabb pasi kell! :)
Hát én nem tudom, Jacknek ki kéne (szerintem ő maga se), de tényleg jó volt újra látni - a vitájuk viszont elég nevetséges volt..
Ronibaba írta:Ez az egész Joey - Eddie huza-vona problémázgatás viszont borzasztóan uncsi már! Túl sok! Jó lenne, ha vmi újjal is foglalkoznának már, mint hogy mi van a kapcsolatukkkal. :evil:
Ezzel nagyon egyetértek!!!
Unom Joey kapcsolatait!
Unom Joey stílusát!
Unom, hogy állandóan Joey a főszereplő!
Unom, hogy Joey 3 részt nem bír ki valaki mellett!

Joey eszméletlenül túl van sztárolva.
Hatodik éve ugyanúgy néz ki! Az elején még bejövős volt ez a kislányos stílus, de azóta szinte semmi változás! Még a haja is szinte mindig ugyanolyan hosszú! (Hihetetlen a kontraszt, ha Jenhez mérjük, aki rengeteget és folyamatosan változik, és már csak ezért sem lehet megunni..)
Joey-nál jobb csajok ezrével mászkálnak Pesten! Míg ilyen Eddie-kaliberű srácot nem egyszerű találni (gondolom a lányok ezt nálam sokkal jobban tudják), és akkor valószínűleg még finoman fogalmaztam...
Mintha rossz lenne a szereposztás, komolyan mondom, és Eddie szerepét elfelejtették volna egy átlagosan kinéző fickónak adni...
Ronibaba írta:De az az egy pozitív volt, hogy bár Jen is örök problémázgató, de végülis happy end lett és C.J-vel ennyire jól megoldották a dolgot! Azt hiszem ők összeillenek, és remélem, hogy a hátralévő részekben nem lesz belőle semmi szakítás dolog!
Jaja, az a telefonálós jelenet a végén nekem is tetszett! :)

Arra viszont kíváncsi lennék, ki kérte fel Jent műsorvezetőnek - eléggé alkalmatlannak tűnt rá! :P :lol:
Ronibaba írta:Annak nagyon örültem, hogy visszatért Audrey és úgy hogy a régi belevaló csaj! :)
Audrey jól nyomta! :lol:

Ja, egyébként a sztárvendég-páros tényleg létezik a valóságban is. Ők tehát magukat alakították.
Mivel mi nem ismerjük őket, gondolom az ottani nézőknek már csak emiatt is nagyobb eufóriát okozott ez a rész.. :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szomb. aug. 06, 2005 8:03 pm

Hát nekem nagyon tetszett ez a mai rész. Rengeteget nevettem rajta. Nagyon tudok nevetni ezeken a poénos beszólásokon, beégéseken, nézéseken.:lol: :lol:
Most nem is éreztem, hogy hiányozna valaki a részből.... Na jó, lehet, ha Dawson és Pacey is benne lettek volna, akkor még ennél is jobb lett volna. :)
Amúgy én nagyon sajnálom Jacket és Davidet.. :( Olyan kis aranyos az a srác... Az egész meg szerintem egy félreértés volt... Tipikus... Mindig van aki felfújja a dolgot.... Azért nagyon sajnálom.... Remélem megoldódik.

construx írta: Hatodik éve ugyanúgy néz ki! Az elején m
ég bejövős volt ez a kislányos stílus, de azóta szinte semmi változás! Még a haja is szinte mindig ugyanolyan hosszú! (Hihetetlen a kontraszt, ha Jenhez mérjük, aki rengeteget és folyamatosan változik, és már csak ezért sem lehet megunni..)
Joey-nál jobb csajok ezrével mászkálnak Pesten! Míg ilyen Eddie-kaliberű srácot nem egyszerű találni (gondolom a lányok ezt nálam sokkal jobban tudják), és akkor valószínűleg még finoman fogalmaztam...
Mintha rossz lenne a szereposztás, komolyan mondom, és Eddie szerepét elfelejtették volna egy átlagosan kinéző fickónak adni...
Nem néz ki hatodik éve ugyanígy.. Én mondjuk csak képeket, meg kisebb filmjeleneteket láttam, de már ott észrevettük Adrival, hogy mennyire más még az arca is, mint most..
Hát Jen tényleg sokat változik. Mondjuk ő alapvetően más karaktert játszik, mint Joey.
Abban egyetértek, hogy Eddie tényleg nem egy átlagos srác... :roll: Igazából az a jelenet tényleg úgy jött ki, hogy Joey egy extra jó csaj, Eddie meg valami kis béna..
Furi, hogy ennyire unjátok a kapcsolatukat, hiszen Eddie hol Joeyval volt, hol nem. Alig szerepelt egy pár részben. Én azt hittem már vissza sem jön.:lol:

Hű, hát Audrey tényleg nem semmi csaj. Pörög ezerrel, mintha mi sem történt volna. Azok a beszólások... kész voltam tőlük..:lol:

construx írta:Mivel mi nem ismerjük őket, gondolom az ottani nézőknek már csak emiatt is nagyobb eufóriát okozott ez a rész.. :D


Szerintem már szerepeltek másik filmben is, saját magukat alakítva. Valahonnan nagyon ismerősek voltak. :-k

Szóval, végeredmény a részről: :D

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » vas. aug. 07, 2005 2:08 pm

Elég régen írtam a fórumra, aminek természetesen oka is van. Meg kell hogy mondjam, hogy nekem ezek a részek (az összes ebben a sorozatban lévő rész) nem igazán tetszenek. Már csak megnézem őket, de nem semmi különös. Számomra egyértelműen az előző széria volt a leg...

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. aug. 07, 2005 2:25 pm

Chi írta:Nem néz ki hatodik éve ugyanígy.. Én mondjuk csak képeket, meg kisebb filmjeleneteket láttam, de már ott észrevettük Adrival, hogy mennyire más még az arca is, mint most..
De az arca nem szándékosan változik (maximum a plasztikai sebésze miatt ;) )..
Szerintem rém unalmas, ha valaki évekig szinte ugyanúgy néz ki.
Egy kis változatosság senkinek sem árt.
Ennél nagyobb.
;)
Chi írta:Furi, hogy ennyire unjátok a kapcsolatukat, hiszen Eddie hol Joeyval volt, hol nem. Alig szerepelt egy pár részben. Én azt hittem már vissza sem jön.:lol:
Nem hiszem, hogy Eddie-t unjuk, én legalábbis nem, hanem azt, hogy mostanában már szinte minden Joey hatalmas kapcsolatairól szól.. (Ebben benne van Pacey is.)
Túl van értékelve az egész. Joey csak 1 szereplő az 5-6-7-ből, akiknek a sorsa ugyanúgy érdekelne minket - vagy, hogy ne beszéljek más nevében, engem..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. aug. 07, 2005 2:27 pm

Stone írta:Elég régen írtam a fórumra, aminek természetesen oka is van. Meg kell hogy mondjam, hogy nekem ezek a részek (az összes ebben a sorozatban lévő rész) nem igazán tetszenek. Már csak megnézem őket, de nem semmi különös. Számomra egyértelműen az előző széria volt a leg...
Szia Stone!

Rengeteg más téma is van ám itt nálunk, nem kötelező csak a részekhez hozzászólni! ;)

Az első szériás dologgal amúgy egyetértek. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. aug. 07, 2005 7:14 pm

Sziasztok!

Most néztem meg az utóbbi részt, és igazából én sem tudom, hova tenni.

Ez a tanácsadó páros nekem nem jött be, igazad lehet, construx, h. ahol ismertek, ott biztosan jobban értékelték őket. Igazából alig adtak értelmes tanácsot!

Most én kivételesen nem Joey-t untam jobban, hanem Jent.
Igazából most a dolgot Eddie generálta, de vhogy az egész műbalhénak hatott.
Ugyanígy a Jen-féle dolog is.
Ha valaki kiborul valaki teljesen más miatt, szerintem attól nem küldi el a fenébe a barátját csak úgy.
A Jack-David-szál is fura volt.
Viszont a végén a telefonálós dolog nekem is tetszett (volna, ha értelmesebb dolog lett volna az alapja).
Lehet, hogy az én lelkiállapotom nem a megfelelőbb, de nem tudom, hova tenni ezt a részt.
Amúgy nem rossz a rendezői ötlet, lehet, ha még egyszer megnézném, jobban értékelném, most egyelőre az összvélemény:
:roll:
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. aug. 07, 2005 10:01 pm

Épp most néztem meg a részt, alapvetően tetszett, mert sok vicces volt benne, viszont Joey-n irtóra bosszankodom:
Nem bízik Eddie-ben, mert kétszer elhagyta:
1. Akkor minek ment vissza hozzá?
2. Bár először valóban Eddie hagyta el, DE másodszor Joeynak köszönhetően ment el, hiszen ő adta oda a kéziratot Hestonnak és az ő ötlete volt az íróműhely, ő ösztönözte Eddie-t. Szóval ezért nem Eddie hibáztatható. Sajnos úgy jön ki a dolog számomra, mintha Joey csak játszana Eddie-vel. :(

Davidet én megértettem. Ha én mennék el a párommal valahova és a helyemen valaki más ülne, párom meg vígan kacarászna vele, akkor én is nagyon rosszul érezném magam. :( :cry:

Jent abszolút nem értettem. Simán elmondhatta volna az igazságot C.J.-nek.

Jó volt Jacket és Audrey-t újra látni. :D

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. aug. 13, 2005 11:32 am

A mai, #620-as epizód 14:40-kor kezdődik az RTL Klubon.

Címe: A 22-es csapdája (Catch-22)

Írta: Laura Glasser. Rendezte: Robert McNeill.

Jó szórakozást! :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. aug. 13, 2005 3:05 pm

Kis reklám alatti para: tartok tőle, Pacey elveszti Dawson pénzét. Túl sokszor elhangzott már a "bízz bennem"-szöveg... :?
Ha így lesz, ez P. karrierjét is kettétörheti szerintem. De hogy ez akkora baj-e? Az eddig látottak alapján nem annyira sajnálnám, mert ez nem az a srác, akit megszerettünk korábban..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. aug. 13, 2005 3:47 pm

Hát, ez bejött..

Amellett, hogy Pacey-t sajnálom is meg nem is, valahogy fura volt az egész, 20 évesen szinte a semmiből valahogy túl sikeres lett.. Természetellenesnek tűnt. Persze ez Amerika.

De nem tetszett ez a rész. Tele volt műbalhékkal.
David: "Jack, szakítok, mert más srácokkal beszélgetsz"-kb.... Pfffff. Szörnyű.

Eddie-Joey: a szokásos, balhézzunk össze a semmin-dolog... Komolyan úgy tűnik, Joey-nak csak addig volt igazán jó a pasi, amíg a bárban munka közben vitatkozhatott vele.. Mert egyébként abszolút nem egymáshoz valók.

Audrey: ő is szerepelt. Nyári suli. Szegény.
(Azért a "csak 5 dollárból kijönni egy nap Európában? az semmire sem elég!" megjegyzésén röhögtem.)

Jen: pár percre láttuk. Tyű.

Dawson: dettó. Amúgy ő szolgáltatta a morális apropót Pacey sztorijához.
Egyébként szépen tud festeni.

Hát ennyi.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. aug. 13, 2005 5:31 pm

Sziasztok!

Kivételesen élőben láttam a részt, úyghogy nrm tudtam visszatekerni részeket, ez mégsem akadályozott meg abban, h. csak úgy felálljak és kimenjek a konyhába inni egy pohár vizet, meg sem vártam a reklámot...
Azért ez régebben nem fordulhatott volna elő velem...
Most már alig emlékszem a részletekre, ez jellemzi a részt...
Joey: igen, uncsi...
Pacey: sajnálom, de igen, tényleg várható volt... Most mit fog csinálni?
A csaj is, hát nem semmi!!!!! De milyen jól fogadta Pacey! Ez a főnök!!! (Nem jegyeztem meg a nevét, asszem, már nem is kell...) Milyen eszméletlenül arrogáns egy fickó... De miért kellet szétverni az irodaberendezést?
Dawson: nem osztom a véleményedett, construx, a sarkokat nem is festette be alaposan!!!!!! :D
Jack-David: Én nem érzem olyan műbalhénak... Szerintem david egy kicsit önbizalomhiányos, mert Jack sokkal jóképűbb nála, és ezért zavarja, ha mással beszélget... Meg + a múltja...

Szóval a rész: :roll:

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szomb. aug. 13, 2005 5:38 pm

Sziasztok!

Ma nem voltam otthon, Adri pedig lement a szigetre, és elfelejtettük beállítani a videót. :?
Röviden összefoglalnátok, hogy mi volt a mai részben?

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. aug. 15, 2005 11:16 am

Én csak most tudtam megnézni a szombati részt, de nagyon tetszett.
Főleg a vége, ahogy Joey olvassa Eddie levelét és Pacey elmegy Dawsonhoz.
Annak tök örültem, hogy mindenki feltűnt ma ha még csak kis időre is.
Jacket és Jent jó volt újra együtt látni, ahogy így beszélgetnek. És mint már mondtam, én nem bánom, hogy Jack és David szakítottak, mert vhogy sokkal karizmatikusabb és talán idősebb pasit képzelnék el Jacknek.
Vhogy örültem annak is, hogy ennek a Joey - Eddie huzavonának vége lett. Most derült csak ki így a végén, hogy ők valóban nem illenek össze, bármennyire megvan köztük az a belső igazi vonzás. De anak örültem, hogy Joey rájött a dolgokra, bár Hetson vezette rá, aki nagyon cuki volt ebben a részben is! :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. aug. 15, 2005 2:37 pm

Én a "forgatókönyvét" olvastam el ennek a résznek, így tisztában vagyok vele mi is történt. Nem bánom, hogy nem láttam, mert Eddie a kedvencem és Joey megint csak bántotta szegényt. Mégha sikerült volna elérnie Eddie-t, mit mondott volna neki? Nem lehet emberekkel így játszani. :? Ugyanezt eljátszotta Dawsonnal is (ld. mikor Dawson elutazott). Egyedül az nem derült ki számomra az angol szövegből (pontosabban túl sok ismeretlen szó volt benne, amikor a részvényekről volt szó), hogy Pacey miért vesztette el Dawson pénzét. Ezt le tudná írni valamelyikőtök? Előre is köszi. :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. aug. 15, 2005 4:04 pm

Kornbabe írta:Egyedül az nem derült ki számomra az angol szövegből (pontosabban túl sok ismeretlen szó volt benne, amikor a részvényekről volt szó), hogy Pacey miért vesztette el Dawson pénzét. Ezt le tudná írni valamelyikőtök? Előre is köszi. :)
Az egész pénzt + a sajátját is olyan részvényekbe fektette be, amik totálisan csődbe mentek!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. aug. 15, 2005 9:22 pm

Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Egyedül az nem derült ki számomra az angol szövegből (pontosabban túl sok ismeretlen szó volt benne, amikor a részvényekről volt szó), hogy Pacey miért vesztette el Dawson pénzét. Ezt le tudná írni valamelyikőtök? Előre is köszi. :)
Az egész pénzt + a sajátját is olyan részvényekbe fektette be, amik totálisan csődbe mentek!
Köszi! :D

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. aug. 25, 2005 2:34 pm

Nemrég olvastam egy meglepő dolgot a dvdcenter oldalán. A Port.hu-na szavazni lehet az általatok kedvencnek tartott filmre. A tízes lista így néz ki:

Mátrix (65483)
Az átok (52876)
A szerelem hálójában (49850)
A szibériai borbély (44759)
Dawson és a haverok (26374) :shock:
Ponyvaregény - Pulp Fiction (25056)
Macska-jaj (19280)
A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége (16762)
Bízd a hackerre! (16072)
Kegyetlen játékok (12168


Hát, nem gondoltam volna, hogy a DC 5. helyen fog szerepelni. Ahhoz képest az rtlklub elég mostohán bánik a sorozattal, sztem legalábbis...

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » csüt. aug. 25, 2005 3:22 pm

Ebből is látszik, milyen nagy a rajongótábor. :mrgreen:

Végre észbe kaphatnának már, és kiadhatnák a sorit DVD-n. :!:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. aug. 25, 2005 5:36 pm

bizsu írta:Nemrég olvastam egy meglepő dolgot a dvdcenter oldalán. A Port.hu-na szavazni lehet az általatok kedvencnek tartott filmre. A tízes lista így néz ki:
Én gyakran nézegetem a port.hu/tv oldalt, ahol lehet szavazgatni, és ott a Dawson magasan az első szokott lenni, több mint 70.000 szavazattal. A nézettség szerinti abszolút legnépszerűbb szappanopera, a Barátok közt valami 7000 szavazattal állt, amikor utoljára láttam..
Bár én lennék a legboldogabb, ha ezek a számok igazak lennének, de valószínűleg csak 1 (több) túl sok szabadidővel rendelkező ember manipulálja a szavazást...

Persze népszerű a Dawson, az biztos, ritkán vesznek át TV-társaságok egymástól sorozatokat, tehát az RTL-nek biztos jó oka volt rá - aztán majdcsak jön az a DVD is... :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. aug. 26, 2005 10:54 pm

HOLNAP DAWSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :smt041 :smt041 :smt041 :smt041

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. aug. 26, 2005 11:02 pm

Kornbabe írta:HOLNAP DAWSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :smt041 :smt041 :smt041 :smt041
Végre, már elvonási tüneteim voltak! :lol:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. aug. 27, 2005 7:29 am

Kornbabe írta:HOLNAP DAWSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :smt041 :smt041 :smt041 :smt041
nagy kérdés:

Az RTL-honlap és az RTl TXT-je eltérő időpontot ír... (14.15 és 14.25)
Melyik a meghatározóbb, construx?
Persze biztos, ami biztos 14.13-ra programoztuk a videót...

M.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. aug. 27, 2005 8:50 am

Ma 14:15-ös kezdettel ismét Dawson és a haverok az RTL Klubon!

A #621-es epizód címe: Bomlások és kötelékek (Goodbye, Yellow Brick Road).

Írta: Anna Fricke, rendezte: Peter Kowalski.

Kis kép ízelítónek:
Kép

Jó szórakozást hozzá!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. aug. 27, 2005 4:22 pm

Sietve írok, mert itt vendégeskednek a nővéremék!

Nagyon, de nagyon szupi rész volt ez a mai.
Végre igazi régi feelin és Capside...
Amúgy tök ari volt ez a nagyis rész a végén, mikor sütötte a sütit. És annyira édes Jen, hogy ennyire fontos neki a nagyija. És Jack is nagyon helyes volt, főleg mikor eldöntötte, hogy ő is megy Nem Yorkba. :)
Hát szerintem se Dawsonnak, se Paceynek nem volt igaza. És szomorú volt Joeyt sírni látni.
És Audrey hangja...aztaaaaaa...ez tuti ő volt? Mármint ilyen Busy hangja? Nekem kell ez a dal, amit énekelt, mármint persze az ő előadásában!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. aug. 27, 2005 4:30 pm

Ronibaba írta:És Audrey hangja...aztaaaaaa...ez tuti ő volt? Mármint ilyen Busy hangja? Nekem kell ez a dal, amit énekelt, mármint persze az ő előadásában!
Igeeeeen...az ő hangja és töltöm is le a dalt! Juhéééé... :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. aug. 27, 2005 5:08 pm

Először nem is akartam írni véleményt a mai részről, mert nem igazán tetszett, és nem tudtam rájönni, miért. Persze jó volt látni újra az összes szereplőt, Audrey dala pedig tényleg szenzációs volt! :smt023
Aztán elolvastam Ronibaba írását, és rájöttem, miért nem tetszett annyira. Pont azért, mert Capeside-ban játszódott. Én igazából csak az 5. szezon eleje óta nézem, és pont az tetszett benne, hogy onnan az egyetemi éveket mutatják be. Nagyon tetszett Boston, Worthington, Boston Bay, a kollégium. Leginkább azokat a részeket szerettem, amikor az egyetemi életből, az órákból kaptunk ízelítőt. :)
Nos, remélem nem haragudtatok meg ezért. Lehet, ha én is az elejétől nézem, akkor másképp vélekednék.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. aug. 27, 2005 5:15 pm

Ronibaba írta:
Ronibaba írta:És Audrey hangja...aztaaaaaa...ez tuti ő volt? Mármint ilyen Busy hangja? Nekem kell ez a dal, amit énekelt, mármint persze az ő előadásában!
Igeeeeen...az ő hangja és töltöm is le a dalt! Juhéééé... :)
El tudnád nekem küldeni? Nagyon örülnék neki! :D

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. aug. 27, 2005 6:40 pm

construx írta:
bizsu írta:Nemrég olvastam egy meglepő dolgot a dvdcenter oldalán. A Port.hu-na szavazni lehet az általatok kedvencnek tartott filmre. A tízes lista így néz ki:
Én gyakran nézegetem a port.hu/tv oldalt, ahol lehet szavazgatni, és ott a Dawson magasan az első szokott lenni, több mint 70.000 szavazattal. A nézettség szerinti abszolút legnépszerűbb szappanopera, a Barátok közt valami 7000 szavazattal állt, amikor utoljára láttam..
Bár én lennék a legboldogabb, ha ezek a számok igazak lennének, de valószínűleg csak 1 (több) túl sok szabadidővel rendelkező ember manipulálja a szavazást...

Persze népszerű a Dawson, az biztos, ritkán vesznek át TV-társaságok egymástól sorozatokat, tehát az RTL-nek biztos jó oka volt rá - aztán
majdcsak jön az a DVD is... :)
Sose értettem mi a poén abban, hogy ilyen szavazásokat manipuláljon valaki. Hiszen semmi haszna nem származik belőle :evil: Úgy látszik ezek az emberek tényleg nagyon unatkozhatnak...

Én is nagyon reménykedem már a dvd-ben, főleg, hogy már olyanok is kijöttek, mint a Szretünk Raymond, vagy a Kés/Alatt, ami csak az átlag 2%-os nézettségű Viasaton megy. Szal, míg élünk, remélünk. :lol:

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. aug. 27, 2005 6:51 pm

Nekem is tetszett a mai rész. Hát, Audry hangja tényleg nem semmi! =D> =D>

Én azért sajnáltam Pacey-t hiszen nem akarta rosszat, de én is nagyon kiakadnék, ha valaki elvesztené az összes pénzem, úgyhogy azért Dawsonon se lehetett csodálkozni. Meg azért valahol igaza volt abban is, hogy Pacey néha csak versenyezni akar vele.

Nekem is bejött a Capeside feeling, meg, hogy meilyen jól helyreállították Dawson régi szobáját. Viszont elég uncsi már ez a Joey, Pacey, Dawson háromszög, meg hogy még két év után is még mindig ezeken a dolgokon lovagolnak. Sajnáltam, hogy a többi capeside-i szereplő nem volt, pl. Doug vagy Gale

Jen is tényleg nagyon jó volt :smt023 , de most más játszotta a mamáját, nem? Nekem az a rész teccett a legjobban , amikor az anyukája összekeverte Jacket és C.J.-t, szerintem nagyon vicces volt. :smt044

Válasz küldése