Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » szer. szept. 02, 2009 7:51 pm

ese írta:
Muncika írta:
construx írta: hová?
az ember bekapcsolja a felvételt a videón, és ha megtelnek a kazetták, felteheti őket büszkén a polcra. :)
(modernebbek a DVD-iket a DVD-felvevőjükkel)

Köszönöm a kedves választ... nem vagyok hülye. csak valaki, aki próbálja megszerezni az utolsó két évadot... nem kell bunkónak lenni. az internetre gondoltam. nekem is van dvd felvevőm. de ha az ember normálisan kérdez, illetve ír valamit, normálisan is lehet rá válaszolni. én sajnos (vagy nem sajnos) minden nap 4ig dolgozom. így SAJNOS nem áll módomban felvenni videóra, vagy modernebbek kedvéért dvd-re , és feltenni a polcra. de köszönöm kedvességed... no comment
ebben biztosak vagyunk, hogy nem vagy hülye. csupán ezzel az adminunk arra akart utalni - amit a Szabályok és segítség topicunkban kiemelten le van írva - hogy mindenféle nem legális fájlmegosztásos verzióról való beszélgetést nemkívánatosnak találunk és kifejezetten kérjük ennek mellőzését.
videóra (vagy a modernebbeknek dvd-re) való felvételt pedig szerintem meg lehet oldani előre programozással is. alapban, ilyet már minden videó tud, szóval nem kell feltétlenül lemaradni a kedvenc sorozatunkról, azért, mert idétlen időben adják a részeket. annyi szépséghibája van az ilyennek, hogy ebbe elejére, hátuljára és közepébe is reklámok kerülhetnek, de DC-ért mindent.
:cry: :shock: :? :oops: Elnézést kérek mindenkitől, mostmár értem. csak még nem ismerem annyira a fórumot, de igyekszem mielőbb pótolni hiányosságom. :roll: :oops: jobban oda fogok figyelni. az admintól is külön elnézést kérek, csak tényleg jó lenne valahogy megszerezni a sorozatot. ÉS igazatok van! :) ha jobban belegondolok, valójában én is arra gondoltam, hogy feltenni a polcra, csak rosszul fejeztem ki magam. :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :roll:

a reklámok igen sajnos úgy belekerülnek.. de megpróbálkozom ezzel a megoldással.

Tényleg bocsi mégegyszer! :roll: :cry: :shock: :? :oops:

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » szer. szept. 02, 2009 7:52 pm

ese írta:
Muncika írta:
construx írta: hová?
az ember bekapcsolja a felvételt a videón, és ha megtelnek a kazetták, felteheti őket büszkén a polcra. :)
(modernebbek a DVD-iket a DVD-felvevőjükkel)

Köszönöm a kedves választ... nem vagyok hülye. csak valaki, aki próbálja megszerezni az utolsó két évadot... nem kell bunkónak lenni. az internetre gondoltam. nekem is van dvd felvevőm. de ha az ember normálisan kérdez, illetve ír valamit, normálisan is lehet rá válaszolni. én sajnos (vagy nem sajnos) minden nap 4ig dolgozom. így SAJNOS nem áll módomban felvenni videóra, vagy modernebbek kedvéért dvd-re , és feltenni a polcra. de köszönöm kedvességed... no comment
ebben biztosak vagyunk, hogy nem vagy hülye. csupán ezzel az adminunk arra akart utalni - amit a Szabályok és segítség topicunkban kiemelten le van írva - hogy mindenféle nem legális fájlmegosztásos verzióról való beszélgetést nemkívánatosnak találunk és kifejezetten kérjük ennek mellőzését.
videóra (vagy a modernebbeknek dvd-re) való felvételt pedig szerintem meg lehet oldani előre programozással is. alapban, ilyet már minden videó tud, szóval nem kell feltétlenül lemaradni a kedvenc sorozatunkról, azért, mert idétlen időben adják a részeket. annyi szépséghibája van az ilyennek, hogy ebbe elejére, hátuljára és közepébe is reklámok kerülhetnek, de DC-ért mindent.
:cry: :shock: :? :oops: Elnézést kérek mindenkitől, mostmár értem. csak még nem ismerem annyira a fórumot, de igyekszem mielőbb pótolni hiányosságom. :roll: :oops: jobban oda fogok figyelni. az admintól is külön elnézést kérek, csak tényleg jó lenne valahogy megszerezni a sorozatot. ÉS igazatok van! :) ha jobban belegondolok, valójában én is arra gondoltam, hogy feltenni a polcra, csak rosszul fejeztem ki magam. :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :roll:

a reklámok igen sajnos úgy belekerülnek.. de megpróbálkozom ezzel a megoldással.

Tényleg bocsi mégegyszer! :roll: :cry: :shock: :? :oops:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. szept. 02, 2009 8:03 pm

oké, spongyát rá!
majd számolj be, bejött-e végül ez a verzió? :)

és ha elolvastad a Szabályok topicot :wink: és már tudsz mindent, javaslom, nézz be a többi topicba is, illetve játssz velünk a kvízekben!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. szept. 02, 2009 8:30 pm

o mily szep es mily gyonyoruseges ha a testverek egyetertesben elnek.
zsoltarok


no, orulok, h ezt szepen sikerult rendeznetek. Cé megint poenkodni probalt, amit en nagyra ertekelek, de ujak szemeben ez olyan, mint amikor a jobarikban Chandler allandonan vicces volt - tobb kevesebb sikerrel...sebaj, lenyeg, h ez tisztazodott. Evi meg kap egy plusz pontot h ilyen jol megoldotta a kerdest.... :wink:

Muncika, erezd magad jol nalunk! welcome!
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. szept. 02, 2009 9:11 pm

temesed írta:no, orulok, h ezt szepen sikerult rendeznetek. Cé megint poenkodni probalt,
:?:

nem próbáltam poénkodni, szimplán válaszoltam egy kérdésre.

ráadásul ha valakinek DVD-felvevője van, akkor még jobb helyzetben van, mivel ezeknél meg lehet oldani a reklámok eltüntetését a felvételből, utólag is.

nem is emlékszem, mikor vettem videóra valamit úgy, hogy otthon voltam közben. még az előző évezredben lehetett.. mégsem maradok le semmiről, amiről nem akarok. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » hétf. szept. 07, 2009 7:54 pm

ese írta:amennyire ismerem az itteni "keménymagot", sajna ilyenekkel mi nagyon nem rendelkezünk (én legalábbis tutira nem), de ahogy Joss is lelkendezett pár hsz-szel ezelőtt, augusztus vége óta adják a 4.évadot. és ha ez is heti 5 rész gyorsasággal halad, akkor hipp-hopp itt lesz az 5. és 6.évad. :wink:
Jaja, mindjárt itt lesznek az "új" évadok. :wink:
Muncika írta:Hát igen. de valaki fel is fogja tenni? (mármint az 5.,6. évadot) Nagyon bízom benne, mert nagyon szeretném megszerezni. azért furcsa, hogy egy elég sikeres sorozatról van szó, és se dvd-n sem máshogy nem lehet hozzájutni normálisan. kár... :(
construx írta:hová?
az ember bekapcsolja a felvételt a videón, és ha megtelnek a kazetták, felteheti őket büszkén a polcra. :)
(modernebbek a DVD-iket a DVD-felvevőjükkel)
Kettőtöknek: Ez már nem a 20. század, hogy mindent saját magadnak kell felvenned. Ha felveszed felveszed, mindenkinek a maga dolga. A mostani technikának, és sávszélességnek köszönhetően egyszerűbb letölteni a mindenféle reklám, tévélogó, korhatárkarika nélküli verziókat a netről, mint bajlódni a felvétellel. Ez nem egy egyéni meglátás, több tízezren/százezren ezt csinálják.
(szerkesztve modi által)

Munca és mindenki akik érdeklődnek a részek után. Nézzetek rá a honlapomra: http://www.dawsonscreek.atw.hu :wink:
Kép

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » hétf. szept. 07, 2009 7:58 pm

Év vége felé kijön amerikában a teljes sorozat egy szettben. Dawson's Creek - The Complete Series címen.

Úh ha lenne 120$-om, úh ha tudnék úgy angolul hogy megértsek a sorozatban mindent, úh de jól mutatna a polcomon, úúúúúúh de megvenném :) :D :lol:

Kép
Kép

dombesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. aug. 31, 2009 4:23 pm

Hozzászólás Szerző: dombesz » hétf. szept. 07, 2009 8:35 pm

Számításaim szerint Szeptember 24-én kezdödik a Cool Tv-én a sorozat 5. évada!!!

Már nagyon várom.

dombesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. aug. 31, 2009 4:23 pm

Hozzászólás Szerző: dombesz » hétf. szept. 07, 2009 9:30 pm

Számításaim szerint Szeptember 24-én kezdödik a Cool Tv-én a sorozat 5. évada!!!

Már nagyon várom.

dombesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. aug. 31, 2009 4:23 pm

Hozzászólás Szerző: dombesz » hétf. szept. 07, 2009 9:31 pm

Az még egy örökkévalóság :(

De már nagyon várom :D .

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd szept. 08, 2009 8:25 pm

dombesz írta:Az még egy örökkévalóság :(

De már nagyon várom :D .
annyira nem! hidd el, itt lesz az pikk-pakk!!! :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd szept. 08, 2009 10:13 pm

nagyon szépnek tűnik ez a díszdoboz! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. szept. 09, 2009 8:55 pm

construx írta:nagyon szépnek tűnik ez a díszdoboz! :D
no, rólad még el is tudom képzelni, hogy rászánod magad és berendeled. vagy tévedek?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. szept. 09, 2009 9:38 pm

ese írta:no, rólad még el is tudom képzelni, hogy rászánod magad és berendeled. vagy tévedek?
igen.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. szept. 10, 2009 10:42 am

elfogott a hangulAt h ujra kezdjem nezni.....hm....
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. szept. 11, 2009 7:56 pm

construx írta:
ese írta:no, rólad még el is tudom képzelni, hogy rászánod magad és berendeled. vagy tévedek?
igen.
ez most melyikre volt igen? :shock:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. szept. 11, 2009 11:47 pm

ese írta:
construx írta:
ese írta:no, rólad még el is tudom képzelni, hogy rászánod magad és berendeled. vagy tévedek?
igen.
ez most melyikre volt igen? :shock:
hát a kérdésre!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Sztike
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: vas. jan. 13, 2008 8:36 pm

Hozzászólás Szerző: Sztike » szomb. szept. 12, 2009 2:35 pm


Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. szept. 12, 2009 8:49 pm

Sztike írta:hmm http://www.vatera.hu/dawson_s_creek_the ... 23418.html ez is jól néz ki :D
Kíváncsi vagyok, ennyiért elviszi-e vki.
Még egy 10-est lehet, h. adnék érte, de ennyit tuti nem...

M.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. szept. 12, 2009 9:52 pm

Mary írta:
Sztike írta:hmm http://www.vatera.hu/dawson_s_creek_the ... 23418.html ez is jól néz ki :D
Kíváncsi vagyok, ennyiért elviszi-e vki.
Még egy 10-est lehet, h. adnék érte, de ennyit tuti nem...

M.
ha azt veszed, hogy itthon egy átlag sorozat 8000 Ft / évad és a Dawson 6 évados, a 48000 Ft-hoz képest majdnem féláron megkapod. :)
persze külföldről olcsóbban rendelhető, de hát nem mindenki tud/akar ilyesmit tenni.

ugyanakkor szégyen, hogy itthon semmi összesítő kiadvány nem képes megjelenni.
a Columbo is gyönyörű 8000 Ft-ért per évad, de ugyan ki fogja megvenni mind a 10+ évadát?!

küldölfön ez azért egyre elterjedtebb.
nekem kész szerencse, szinte csak befejezett sorozatokat szeretek vásárolni.

nem is tudom már, hány soriért fizettem 20+ ezret...
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

dombesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. aug. 31, 2009 4:23 pm

Hozzászólás Szerző: dombesz » vas. szept. 13, 2009 10:26 pm

Remélem ha egyszer egy kiadó rászánja magát és kiadja az évadokat, akkor nem egyesével kezdi el. Hanem az összes évadot egy pakkban.
Bár sajnos erre jelen pillanatban nem sok esélyt látok.
Az a baj , hogy itthon nem az a fontos , hogy a rajongók kérésének eleget tegyenek, hanem pénz pénz és pénz.
És ha nem látnak mögötte profitot akkor füstbe ment terv, és a profit se lehet kevéske.
Néha elcsodálkozom, hogy valamelyik sorozatot kiadják.
Mindegy a remény megmarad...

dombesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. aug. 31, 2009 4:23 pm

Hozzászólás Szerző: dombesz » vas. szept. 13, 2009 10:26 pm

Remélem ha egyszer egy kiadó rászánja magát és kiadja az évadokat, akkor nem egyesével kezdi el. Hanem az összes évadot egy pakkban.
Bár sajnos erre jelen pillanatban nem sok esélyt látok.
Az a baj , hogy itthon nem az a fontos , hogy a rajongók kérésének eleget tegyenek, hanem pénz pénz és pénz.
És ha nem látnak mögötte profitot akkor füstbe ment terv, és a profit se lehet kevéske.
Néha elcsodálkozom, hogy valamelyik sorozatot kiadják.
Mindegy a remény megmarad...

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » szer. szept. 16, 2009 10:07 am

Tudja valaki pontosan, hogy mikortól lesznek 5.évados részek a COOL-on?

Egyébként ha itthon is kiadnák DVD-n a sorozatot, szerintem biztos lenne rá kereslet. nem egy ismeretlen soriról van szó, és tényleg elég sok mindent kiadnak (kevésbé ismerteket is). bár a 7-8ezres árakat / évad picit sokallom.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. szept. 17, 2009 2:02 pm

ha kint leszek Angliaban, korul nezek majd ennek a valtozatnak, kivancsi vagyok, h mennyi ott es mennyit tesznek ra :)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. szept. 17, 2009 2:02 pm

ha kint leszek Angliaban, korul nezek majd ennek a valtozatnak, kivancsi vagyok, h mennyi ott es mennyit tesznek ra :)
a balanced diet is a cookie - in each hand

bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » kedd okt. 06, 2009 11:18 am

Elég fura 1 sorozat... Vannak olyan részek benne amik az életben nem így müködnek. :shock: De azért nem rossz kis sorozat. Bár ez a Joey Dawson szál már unalmas, ha kellenek egymásnak akkor jöjjenek össze, ha nem akkor mindeki mehet a saját dolgára. 8)

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd okt. 06, 2009 11:34 am

bbbb írta:Elég fura 1 sorozat... Vannak olyan részek benne amik az életben nem így müködnek. :shock: De azért nem rossz kis sorozat. Bár ez a Joey Dawson szál már unalmas, ha kellenek egymásnak akkor jöjjenek össze, ha nem akkor mindeki mehet a saját dolgára. 8)
sajnos nagyon sok inden nem igy mukodik az eletben - ez teny, de mikor elkezdtek, lehettunk 15-17 evesek, es akkor meg mindenben tudunk hinni. ;)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd okt. 06, 2009 11:35 am

persze vannak, akik sosem nonek fel - ezert tudk most is meg rakkattani neha
a balanced diet is a cookie - in each hand

bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » kedd okt. 06, 2009 11:44 am

temesed írta:
bbbb írta:Elég fura 1 sorozat... Vannak olyan részek benne amik az életben nem így müködnek. :shock: De azért nem rossz kis sorozat. Bár ez a Joey Dawson szál már unalmas, ha kellenek egymásnak akkor jöjjenek össze, ha nem akkor mindeki mehet a saját dolgára. 8)
sajnos nagyon sok inden nem igy mukodik az eletben - ez teny, de mikor elkezdtek, lehettunk 15-17 evesek, es akkor meg mindenben tudunk hinni. ;)

Tudod ez megint nézőpont kérdése. Én a sorozatban arra értem,hogy ennek a 2 ember kapcsolata elég furára sikerült..:D Ma szereti Jent holnap meg Joeyt... Meg összevesznek alaptalan dolgokon. A 6 évad elején az a telefonos dolog:D Együtt voltak 5 órát... Ezeket minek rakják bele? Felesleges. :roll:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. okt. 18, 2009 1:39 pm

aquarius76 írta:Viszont előreolvastam az Imdb-n a tartalmakat illetően :)
Így kb. tudom/sejtem, hogy mik lesznek.
minden filmmel/sorozattal így vagy, vagy csak a Dawsonra voltál ennyire kíváncsi?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése