Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. jan. 28, 2007 2:04 pm

Én, most hogy már vagy huszadszorra láttam, de egyszer sem egészben a duplarészt, amit végre sikerült. Szóval most értettem meg teljesen, hogy Joey végül miért Paceyt választotta. Mert ő csak Joey mellett találta meg a helyét, Joey pedig azért, mert mindig ő futott el ebből a kapcsolatból.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. jan. 28, 2007 2:34 pm

Ismét látva ezt a rész jutott eszembe, hogy barátnőm anno feltette az 5milliós kérdést, amiben igaza volt: ha Jennek veleszületett szívelégtelensége van, akkor hogy bírta ki, hogy koratinédzser korában még a drogokat is kipróbálta?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. jan. 28, 2007 3:17 pm

Megnéztem én is a dupla zárórészt. Nagyon tetszettek azok a jelenetek, amelyekben Jen szerepelt. Jent szerintem igazából csak Jack szerette, ő volt mindig mellette.

Nem tudom, miért de a J-P, J-D párbeszédeket már rendesen untam. Azt hiszem sosem sikerült teljesen megértenem, mi is folyik hármójuk között. Annak idején még biztos voltam benne, hogy meg fogom venni a DVD-t, ha egyszer megjelenik. Mostanra úgy érzem "kinőttem" belőle. Lezárult egy korszak.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. jan. 28, 2007 3:43 pm

Ameline írta:Annak idején még biztos voltam benne, hogy meg fogom venni a DVD-t, ha egyszer megjelenik. Mostanra úgy érzem "kinőttem" belőle. Lezárult egy korszak.
ezt már én is így érzem. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. jan. 28, 2007 3:52 pm

ese írta:
Ameline írta:Annak idején még biztos voltam benne, hogy meg fogom venni a DVD-t, ha egyszer megjelenik. Mostanra úgy érzem "kinőttem" belőle. Lezárult egy korszak.
ezt már én is így érzem. :D
Én is így érzem, de azért nosztalgiából valószínűleg megvenném. Bár nem sok esélyt látok, hogy valaha még kiadják magyarul a sorozatot, sajnos... :(

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. jan. 28, 2007 7:11 pm

Ti tudtatok róla, hogy eredetileg nem John Wesley Shipp játszotta volna Dawson apját a sorozatban? Le is forgatták a másik pasassal a jeleneteket, de végül cseréltek, mert JWS szexisebb (legalábbis a kiírásból ezt vettem ki, ha mégsem akkor sorry).

Mindegy. Itt van egy rövidke jelenet, és ha jól látom, lesz még egy pár a másik Mitch-csel. :D

A másik Mitch 1.

A másik Mithc 2.

megjegyzem, szerintem érdemes volt váltani :wink:


Itt meg egy másik nem vetített változat Tamarával:

Tamara a tékában
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. jan. 28, 2007 8:39 pm

Hmmmm..hát szerintem jól választottak anno. :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. jan. 28, 2007 10:51 pm

Szerintem is jobban döntöttek... :lol:

Egyébként, most látom, hogy valaki feltette az egész Pilot-ot Youtubera, úgyhogy ha valaki nosztalgiázni akar, felelevenítheti a legelső részt!

Első részlet:http://www.youtube.com/watch?v=3Bu6wo18Ys4
Második részlet: http://www.youtube.com/watch?v=X5KPceUto7M
Harmadik részlet:http://www.youtube.com/watch?v=kEcggtd7wLc
Negyedik részlet: http://www.youtube.com/watch?v=zYka8-WEClE
Ötödik részlet: http://www.youtube.com/watch?v=fyNfv_ztZjU

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. jan. 29, 2007 11:55 am

Dawson masik apja valoban jobb valasztas volt. sokkal szexisebb es idosebbnek nez ki. Az elso Mitch kicsit fiatalosnak tunt.


a kivagott Tamaras jelenetnel pedig szinten jobb dontes volt, h ruhaban jelenjen meg. bar azt megfigyeltem, h a videoteka teljesen mas volt. :roll:

ja, es en is megvennem a dvd-ket. nalam meg nem zarodott le teljesen a koszak, vagy csak szeretek nosztalgiazni.:D (igaz, a DJ-PJs dolgok egy idoben engem is nagyon idegesitettek)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. jan. 29, 2007 3:02 pm

temesed írta:(igaz, a DJ-PJs dolgok egy idoben engem is nagyon idegesitettek)
DJ Pizsama? :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. jan. 31, 2007 10:31 pm

Köszi, bizsu, az első részt, már tök elfelejtettem ezeket a dolgokat...
Hogy P. mingyá az elején kap egy monoklit, meg hogy ennyi mindent belesűrítettek egy részbe. Tamara, Gail csalfasága stb.
Sajna nem vmi jól értek angolul, de azért így is jó volt visszanézni...
És mosmá tuti, h. megvenném a DVD-t..

M.

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » szomb. ápr. 07, 2007 7:26 pm

sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok, mi az hogy Hungarian red?
Na amikor a Henry rosszul lesz a randevún Jennel, akkor ad neki egy (az eredeti szövegben) Hungarian red színű gyűrűt. Tudtok erről valamit?
Amerikában van egy rólunk elnevezett szín, vagy mi?

Köszi a választ előre is!!
Rebeka

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. ápr. 07, 2007 7:41 pm

Ez tök érdekes, még nem is hallottam ilyenről. Így hirtelen rákeresve a googleön, ennyit találtam, ami használható:

Hungarian Red
Hungarian Red is a recently developed, water-based staining solution for traces in blood. It has a number of advantages compared to other staining solutions. It is safe (water-based), stains well, and can be lifted with a white gelatin lifter. A special characteristic of Hungarian Red is that the lifted traces fluoresce under green light, making it possible to visualize weak traces, even when they are present on a dark surface.


A forrás: http://www.bvda.com/EN/sect1/en_1_11a.html#hungred

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » szomb. ápr. 07, 2007 8:03 pm

Na ez az, ebből én nem jöttem rá, hogy mi ez...:D de hogy nem egy szín neve, az biztos, hanem valami kémiai dolog...
Rebeka

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. ápr. 07, 2007 9:58 pm

Igen, nekem is annyit sikerült kihámoznom, hogy valami kémiai anyagról van szó, ami valami nyomkeresésre alkalmas. Ennek pedig piros színe van, ha megnézed a képeket a belinkelt oldalról, láthatod, és talán ennek van egy olyan jellegzetes piros színe, amilyen a gyűrűjé is volt. Egyéb megoldásra eddig nem jutottam... :roll:

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » szer. ápr. 11, 2007 6:01 pm

Már csak az a kérdés, hogy mi köze ennek a magyarokhoz...:)
Rebeka

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » szer. ápr. 11, 2007 6:20 pm

Tegnap néztem meg a sítáboros részt... Jen&Jack...:-):-):-) Azon tűnődtem, hogy nem sokkal abszurdabb az hogy majdnem összejönnek, mint az egész Dawson&Joey-kapcsolat... nem mondom, hogy a párom nem barát is egyben, de hogy a legjobb barátommal jöjjek össze... hát nem tudom. Nagyon édesek együtt (D+J... meg Jack+Jen is:-) ), de számomra nem egyértelmű, hogy valakik, akik x éve barátok, hogyhogy nem akartak soha összejönni, és egyszer csak hirtelen miért akarnak.

sokkal életszerűbb az ahogy Pacey-vel jön össze, hogy ismerte úgy-ahogy, és amint jobban megismeri, összejönnek. Persze Dawson esetében az is közrejátszik, hogy gyerekek voltak amikor megismerkedtek, tehát persze hogy nem jöttek össze rögtön :lol:
Rebeka

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. ápr. 11, 2007 7:18 pm

rebeka írta:nem mondom, hogy a párom nem barát is egyben, de hogy a legjobb barátommal jöjjek össze... hát nem tudom.
én egy jó ideje erre vágyom! ;)
számomra nem egyértelmű, hogy valakik, akik x éve barátok, hogyhogy nem akartak soha összejönni, és egyszer csak hirtelen miért akarnak.
szerintem ez korfüggő. tizenévesen mást keres az ember a másikban, mint húszon túl... :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. ápr. 11, 2007 7:43 pm

Meg ott akkor a sítáborban az alkohol is közrejátszott Jack és Jen esetében. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. ápr. 11, 2007 8:29 pm

ese írta:Meg ott akkor a sítáborban az alkohol is közrejátszott Jack és Jen esetében. :D
az mindig közrejátszik... ;)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » pén. ápr. 13, 2007 3:40 pm

Ese: ez igaz. Meg az hogy szegény Jack olyan magányos volt éppen.:(
Külön fórumot lehetne csinálni a mai fiatalok érzelmi világáról, instabilitásáról stb., nem is szeretnék nagyon belemenni, de ahogy Jack ezen az egész homoszexuálisság felismerésen végigküzdötte magát az szerintem példaértékű. Egyébként poén hogy ennyi meleg van a sorozatban, látszik, hogy Kevin Williamson is az...:-):-) Bár mondjuk ha az egyik főszereplő meleg, akkor ez elkerülhetetlen.

Construx: lerágott csont a lány-fiú-barátság-szerelem téma, mégis úgy gondolom, vannak fiú barátaim, és egyikkel sem vágyok összejönni. Igaz nem olyan közeliek, mint amilyen Dawson Joey-nak. Szóval elkerülhetetlen volt, hogy összejöjjenek. De szerintem biztos volt hogy szétmennek, nem is csak mert barátok voltak előtte hanem azért is mert a tini szerelmek nem tartanak örökké. (Persze erre is tudok ellenpéldát, de hogy ritka az biztos!)
Rebeka

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » pén. ápr. 13, 2007 3:50 pm

Tegnap néztem azt a részt ahol Joey megtudja hogy milyen drága a Worthingtoni egyetem és Dawson odaadja neki Mr. Broks pénzét. És ebben volt az is hogy Joey bevallja neki hogy lefeküdt Pacey-vel. Lehet hogy túl fiatal vagyok (bár náluk idősebb...) de nem értem hogy miért volt ez akkora nagy titok. Meg amit Dawson utána mond valami olyasmi hogy ha előbb bevallotta volna neki Joey akkor nem ringatná magát abban a hitben hogy ő a legfontosabb még mindig az életében (ez most kusza lett, szóval Dawson Joey-nak). Itt majdnem felpattantam és kinyomtam a gépet... mert ha Joey nem feküdt volna le Pacey-vel, igaz már majdnem egy éve járnak, de Dawson úgy gondolta volna, hogy Joey-nak ő még mindig fontosabb mint a párja??? Ez azért szerintem nagyon durva és borzasztó hogy Dawson mennyire idealista!!! Nem tudom szegény James van der Beek hogy bírta ezeket a jeleneteket nevetés nélkül, mert hogy egy 17 éves még ilyen naiv, az o.k., de ő akkor már 24 vagy 25 éves volt, és furcsa lehetett egy 17 éves gondolatait tolmácsolnia! Biztos eszébe jutott, hogy ő milyen volt annak idején.. nosztalgia:):)
Rebeka

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. ápr. 13, 2007 8:16 pm

Igen, anno én is kicsit erőltetettnek éreztem, hogy ennyire titkolják, de egy soriba ennyi belefér. :D

És honnan tudod, hogy James nem röhögte végig a forgatást?!
Youtube-on keress rá: "dawsons creek bloopers" Bizti, h feldob pár bakivideót. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

kathryn_mudvayne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. feb. 25, 2008 5:54 pm
Tartózkodási hely: At Home :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kathryn_mudvayne » hétf. feb. 25, 2008 5:56 pm

sziasztok!
lehet,h mar a tokotok tele van annyian kerdeztek,de nem tudtok vmi oldalt ahol lelehetne tolteni az osszes reszt?? =(

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. feb. 25, 2008 7:45 pm

kathryn_mudvayne írta:sziasztok!
lehet,h mar a tokotok tele van annyian kerdeztek,de nem tudtok vmi oldalt ahol lelehetne tolteni az osszes reszt?? =(
mivel a letöltés mondhatni elég illegális, ezért ilyeről nem szoktunk csevegni. :( megjegyzem, én sajna nem is tudok ilyen oldalról. jó nekem az ősrégi videóra felvett részek. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. aug. 16, 2008 8:26 pm

no, megint itt vagyok
sok minden tortent az elmult idoszakban (pölö uj munkam van, megint koltozes elott allok stb), de el akartam ujsagolni, h kozben dawsonozast sem hagytam abba, most a 3ik evadot nezem

erdekes, ahogy igy ujranezem a reszeket, pl nem emlekeztem arra, h a 2 evad arrol szol, h miutan D es Joey szakitanak, D folyamatosan a lany ut epekedik. de durvan..mig J megprobalja megtalalni inmagat, elozsor Jack segitsegevel. ezt akkor sem ertettem, h miert jott ossze Jack-el, amikor annyira oda volt D-ert. bar a magyarazat utolag eleg logikus, csak tul sokat hangsulyozzak

no es a 3ik evad. Dawson lazadasa, majd totalis elveszettsege. amikor Joey probalkozik a baratja lenni, de folyamatosan "rinyal" h mi lett a baratsagukbol es nem hagyaj ot kibontakozni..meg ha hibat is kovet el í8megjegyzem, D Joey onmaga-keresesben teljesen korrekt voltí)
aztan lassan bejon a kepbe Pacey is
AJ-t sajnaltam. szimpin volt.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. aug. 18, 2008 8:22 pm

temesed írta:no, megint itt vagyok
sok minden tortent az elmult idoszakban (pölö uj munkam van, megint koltozes elott allok stb), de el akartam ujsagolni, h kozben dawsonozast sem hagytam abba, most a 3ik evadot nezem

erdekes, ahogy igy ujranezem a reszeket, pl nem emlekeztem arra, h a 2 evad arrol szol, h miutan D es Joey szakitanak, D folyamatosan a lany ut epekedik. de durvan..mig J megprobalja megtalalni inmagat, elozsor Jack segitsegevel. ezt akkor sem ertettem, h miert jott ossze Jack-el, amikor annyira oda volt D-ert. bar a magyarazat utolag eleg logikus, csak tul sokat hangsulyozzak

no es a 3ik evad. Dawson lazadasa, majd totalis elveszettsege. amikor Joey probalkozik a baratja lenni, de folyamatosan "rinyal" h mi lett a baratsagukbol es nem hagyaj ot kibontakozni..meg ha hibat is kovet el í8megjegyzem, D Joey onmaga-keresesben teljesen korrekt voltí)
aztan lassan bejon a kepbe Pacey is
AJ-t sajnaltam. szimpin volt.
gratu Klarus az új munkához! kifejezetten gyorsan sikerült neked ez! majd mesélj róla a csevegjünkben! (ha meséltél már, akkor ez a kérés tárgytalan)

érdekes volt így visszagondolni az évadokat, ahogy így elmesélted. bár most el kellett gondolkodnom arról, hogy vajh mi is volt Joey kifogása, miért hagyta ott anno Dawsont? amikor szakított vele, vmi olyasmivel jött, h meg kellett találnia önmagát. na ezt hatalmas baromságnak gondoltam. később vmi olyasmi volt a kifogás, hogy Jackben megvolt az újdonság varázsa, Dawsont meg már ismerte mint a tenyerét? ez még logikusabbank hatott, de nem örültem neki. bár Jack később azért nagyon jópasi lett, de akkortájt messze nem überelte Dawsont, szóval akkoriban nagyon nem kedveltem. :D

a 3.évados Dawson rinyálásra most oly nagyon nem emlékszem, de az igaz, hogy végülis ő maga lökte Joey-t Pacey karjai közé. (aztán meg még neki állt feljebb, mikor összejönnek :lol: )
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. aug. 20, 2008 8:22 am

kosz h reagaltal
most meg friss is bennem az elmeny-mert tenyleg elmeny ujra nezni oket
es egyaltalan nem "pisis" korosztaly..emlekeztek /vagy talan ti is igy voltatok vele annak idejen/, amikor adtak a sorit, neha ugy ereztem, h nem igazan illenek ezek amondatok a 15 evesek szajaba. tul komolyak, osszetettek, felnottesek
most ugy erzem, h jol megcsinaltak a rendezok es vhogy olyan shrekes lett-vagyis akkor mi, tinik nagyon jol szorakoztunk rajta es teljesen bele tudtuk elni magunkat, de ugyanugy a felnottek is felszedhetnek belole valamit es nezheto minden korosztaly szamara
legalabbis en sok mindent most ertettem meg igazan es az ujdonsag hatasaval hatott ram

ja, jack..hat KOMOLYAN! egy jo frizura csodakra kepes! nem ertettem pl, h jack-re mint jopasira emlekszem, megis az elejen szegeny olyan csunyacska. aztan a nagy comingout utan atvarialtak a frizkojat es egyszerre olyan d-o-g-o-s lett, h wow. ugyanugy jen-tokjo a haja a 2ik evadban. tepett, rovid, vad, kocos-vmi ilyesmit szeretnek most en is hehe

joey meg azert szakitott d-vel, mert igaz, meg akarta talalni onmagat. mert rajott, h d a mindene, az almai netovabbja. es miutan az alma valora valt, rajott, h d-n kivul nincs semmije. h csak Dawson almait taplalata, tamogatta, vegig mellette volt, de ha elveszitene, semmije nem maradna, ami onmagat kifejezne. es ez megijesztette. es onallo akart lenni, h megtudja, mire kepes d nelkul

egyebkent nagyon sulyos jelenetek voltak az evadokban. komolyan, katartikus!!!!
jack es az apja kozott-amikor vegre megteszik az elso kozeledo lepeseket
vagy Dawson csufos szulinapi bulija utan, amikor joey "betakargatta" es ujra kifejtette, h miert kell kulon lenniuk..erre dawson-do it quickly(marmint az onkeresest), cause God, I love u.
a pacey-andie reszek, pacey-joey reszek stbstb
sorolhatnam

de itt finishelek
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. aug. 20, 2008 2:52 pm

temesed írta:kosz h reagaltal
ne hülyéskedj! én köszönöm! tök jó felidézni ezeket. már nagyon régen gondolkodtam ezeken. talán még régebben néztem őket.
ja, jack..hat KOMOLYAN! egy jo frizura csodakra kepes! nem ertettem pl, h jack-re mint jopasira emlekszem, megis az elejen szegeny olyan csunyacska. aztan a nagy comingout utan atvarialtak a frizkojat es egyszerre olyan d-o-g-o-s lett, h wow. ugyanugy jen-tokjo a haja a 2ik evadban. tepett, rovid, vad, kocos-vmi ilyesmit szeretnek most en is hehe
tökéletesen igazad van! Jackből meleg korára igazi jó pasit csináltak. melegként sokkal jobban bírtam a csávót, mint a Joey-t Dawsontól elcsaklizó fickót :lol: :lol: :lol: :lol:
joey meg azert szakitott d-vel, mert igaz, meg akarta talalni onmagat. mert rajott, h d a mindene, az almai netovabbja. es miutan az alma valora valt, rajott, h d-n kivul nincs semmije. h csak Dawson almait taplalata, tamogatta, vegig mellette volt, de ha elveszitene, semmije nem maradna, ami onmagat kifejezne. es ez megijesztette. es onallo akart lenni, h megtudja, mire kepes d nelkul
igen, így h mondod, már rémlik.
de ezt akkor is annyira végletesnek éreztem már akkoriban is. csak úgy találja meg önmagát, ha amint összejön, máris szakít D-vel? Dawsonnal járva nem tudott volna ugyanúgy rajzolgatni stb?
egyebkent nagyon sulyos jelenetek voltak az evadokban. komolyan, katartikus!!!!
jack es az apja kozott-amikor vegre megteszik az elso kozeledo lepeseket
vagy Dawson csufos szulinapi bulija utan, amikor joey "betakargatta" es ujra kifejtette, h miert kell kulon lenniuk..erre dawson-do it quickly(marmint az onkeresest), cause God, I love u.
a pacey-andie reszek, pacey-joey reszek stbstb
sorolhatnam
juj, az a részeg Andie-Dawson páros hatalmas volt! ez az idézet is aranyos volt.
Pacey-Andie párost is bírtam. Andie nagyon jó hatással volt Pacey-re. mellette abból a srácból is jó pasi lett. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. aug. 20, 2008 3:23 pm

jaj ese..es annyi ilyen resz van meg. komolyan, tokjo ujra nezni oket, mert 10 evvel kesobb uj ertelme vagy jelentese lehet bizonyos jeleneteknek. vagy jobban megertem a bonyolult erzelmi osszefuggeseket..bar igy is sok minden van, amit sztem eltuloztak hehe

de..a katartikus jelenetek azert megmaradtak...es bennem vannak kicsit...es erdekes modon a sori hatassal volt ram. marmint ha sok house-t nezek, akkor kicsit olyan szivatos leszek..most viszont allandoan beszelgetos es elemzos hangulatban voltam..nem lehet veletlen..:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Válasz küldése