Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. júl. 05, 2006 8:35 pm

temesed írta:no, megneztem ujra az elso evadot, es ra kellett jonnom, mennyi sok-jo poen van benne. most persze nem sok jut eszembe, de tenyleg sokat nevettem.
pl amikor Joey es Pacey elmennek csigakat szedni. Joey hatranez:
-Pacey, kerlek mondd azt, h megkototted a csonakot es az ott nem a mienk, amelyik tavolodik.
Pacey hatranez, es kinos arccal mondja:
-Joey, megkotottem a csonakot, es az ott nem a mienk, amelyik tavolodik.
:D:D:D
Ezt beírhatnád akár az Aranyköpések közé, úgyis nagyon halodik az a szegény topic. :(
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Cloud84
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. aug. 30, 2006 4:06 am
Tartózkodási hely: Kazincbarcika

Hozzászólás Szerző: Cloud84 » szer. aug. 30, 2006 9:49 am

Nekem ez a kedvenc sorozatom, de eddig mindig csak vhs-en voltak részek amiket mondanom sem kell, rendesen "szétnéztünk".
Most végre találtam egy torrent oldalt ahonnan le lehet tölteni 5 évadot, persze angolul, úgyhogy végre teljesülhet az álmom, hogy jó minőségben meglesz a sorozat. Egy szép napon... Igaz, még rengeteget kell rá várni mert elég sokat foglal és egyre kevesebben seedelik, viszont megéri az időt. Szval. a sok jó rész közül nehéz lenne kiemelni valamit. Ez kb. olyan mint, hogy válassz a pepsi és a coca-cola között. Ha most mégis meg kéne tennem, akkor én a negyedik évad 22. részére: "The Graduate" voksolnék. Annyira jól meg van csinálva a szövegektől, a zenén át a vágásig, és olyan megindító jelenetek vannak benne... Egyszerűen hihetetlen.
"And I hope that no matter where your travels lead you in this life...
...you'll always take Capeside with you." :wink:


- Ja, majd elfejetettem... Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye, de szeretnék segíteni a Dawson rajongóknak. Tehát, aki le akarná tölteni az említett évadokat az a www.torrentspy.com oldalon megtalálja őket. Mellesleg minnél többen vagyunk, annál jobb mert gyorsabban jön. És ne felejtsétek el seedelni!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. aug. 30, 2006 10:35 am

Szia Cloud84, orulok h te is csatlakoztal a forumhoz! minidig orulunk az uj emberkeknek, foleg ha irnak is (tudod, sok uj regisztralt tagunk nemasagi fogaladalmat kotott.:D)

nos, azert adnek 1 jotanacsot: kerlek ne tegyel fel semmi olyan linket, ami letoltesi lehetoseget mutat, mive ezek a dolgok nem legalisak, es nem szeretnenk, ha a forumot felelosegre vonnak a tartalma miatt.:)

Szemezgess nyugodtan a topikok kozul, vannak kvizszeru jatekaink, beszelgetos-csevegos reszunk is! Erezd jol magad!!!

egyebkent nekem Pepsi Twist Light! Egyertelmuen!Csakis!:D:D:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

PaGa
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: vas. okt. 02, 2005 9:34 pm

Hozzászólás Szerző: PaGa » csüt. szept. 07, 2006 10:00 am

Sziasztok! Huh, de rég írtam:D Nyáron nem nagyon voltam netközelben, na de mindegy. Azt szeretném megkérdezni, hogy az első 3 évad részei nincsenek e meg valakinek számítógépen, vagy videókazettán? Üdv: PaGa

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. szept. 10, 2006 10:00 pm

Ezt most jobb helyre nem tudom berámolni!

Roberto figyelj! Már másolják a vidijeidet! (ha mást nem a zenét) :wink: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=eit76aCS ... ed&search=
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. szept. 17, 2006 8:43 pm

Tényleg! Nézett valaki ma Dawsont? Én belekukkantottam, de épp közbeszólt a családi ebéd, úgyhogy csak az első 20 percet láttam. Tény, hogy ezek a 6. évados részek már abszolút nem olyanok, mint a sorozat eleje volt, de azért jó volt megint őket a tv-ben látni. Apropó! Mi lehet a DVD-vel? Nem őszre jelezték, hogy megjelenik?

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. szept. 18, 2006 5:53 pm

bizsu írta:Tényleg! Nézett valaki ma Dawsont? Én belekukkantottam, de épp közbeszólt a családi ebéd, úgyhogy csak az első 20 percet láttam. Tény, hogy ezek a 6. évados részek már abszolút nem olyanok, mint a sorozat eleje volt, de azért jó volt megint őket a tv-ben látni.
Én is pont akkor kapcsoltam be a Tv-t, úh. majdnem az egészet láttam. Nagyon furi volt látni, egy csomó dologra már nem emlékeztem.

M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. okt. 01, 2006 1:14 pm

Néztem a mai részt, és megint csak az jutott eszembe, mint korábban. Vajon a szoknyabolond Pacey volt a jobb választás Joey számára? :roll:

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. okt. 01, 2006 1:43 pm

Ameline írta:Néztem a mai részt, és megint csak az jutott eszembe, mint korábban. Vajon a szoknyabolond Pacey volt a jobb választás Joey számára? :roll:
Már bocs, hogy ezt mondom, de szerintem ezt nagyon nehéz megítélni anélkül, hogy a 3. és 4. évadot láttad volna... :wink:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. okt. 01, 2006 1:50 pm

bizsu írta:
Ameline írta:Néztem a mai részt, és megint csak az jutott eszembe, mint korábban. Vajon a szoknyabolond Pacey volt a jobb választás Joey számára? :roll:
Már bocs, hogy ezt mondom, de szerintem ezt nagyon nehéz megítélni anélkül, hogy a 3. és 4. évadot láttad volna... :wink:
A negyediket láttam. :wink:

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. okt. 01, 2006 1:54 pm

Ameline írta:
bizsu írta:
Ameline írta:Néztem a mai részt, és megint csak az jutott eszembe, mint korábban. Vajon a szoknyabolond Pacey volt a jobb választás Joey számára? :roll:
Már bocs, hogy ezt mondom, de szerintem ezt nagyon nehéz megítélni anélkül, hogy a 3. és 4. évadot láttad volna... :wink:
A negyediket láttam. :wink:
Akkor csak azt a sztereotípiát tudom felhozni érv képpen, hogy a lányoknak mindig a rosszfiúk kellenek... :roll: :lol: Egyébként, a 3. évad még akkor is kulcsfontosságú. Én el sem tudtam képzelni, hogy másképp végződjön a sorozat. Na de, ízlések és pofonok, ahogy mondani szokták. :lol:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » vas. okt. 01, 2006 1:57 pm

bizsu írta:Akkor csak azt a sztereotípiát tudom felhozni érv képpen, hogy a lányoknak mindig a rosszfiúk kellenek... :roll: :lol:
nah igen.... :? :(

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. okt. 01, 2006 1:57 pm

Sejtettem, hogy egy Pacey-fanatikussal állok szemben! :P :D Amúgy remélem egyszer bepótolhatom az egész sorit. Talán akkor nekem is fog változni a véleményem. :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 01, 2006 3:13 pm

Ameline írta:Sejtettem, hogy egy Pacey-fanatikussal állok szemben! :P :D Amúgy remélem egyszer bepótolhatom az egész sorit. Talán akkor nekem is fog változni a véleményem. :wink:
Ezeket a hsz-eket (nincs harag senkire :wink: ) olvasgatva jól sejtem, hogy Te Ameline inkább Dawson párti vagy? :wink: Bizti, hogy erről már volt szó, de az agyam néha szita. :oops:

Megjegyzem, szerintem Pacey és Joey kapcsolata kapcsán Paceyre a szoknyabolond jelző abszolút nem illő, hiszen Joey-t mindennél jobban imádta, és mellette soha nem is kacsingatott másfelé.

Jól tudom, hogy ma a new orleans-i rész ment, azért merült fel benned ez a kérdés Ameline?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. okt. 01, 2006 3:19 pm

Azt nem mondanám, hogy Dawson-párti vagyok. Vannak tulajdonságok az egyikben és a másikban is, amik szimpatikusak. Tudom, hogy Pacey imádta Joey-t, de amikor nem volt vele, akkor iszonyú gyorsan ki tudott kötni egy nő ágyában, ahogy ma is. Nekem ez kicsit furcsa, nem tudom. :roll: REmélem egyszer láthatom majd a teljes sorozatot és akkor jobban átlátom a dolgokat. :wink:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 01, 2006 3:34 pm

Lehet, hogy ebből meg arra következtethetünk, hogy Joey volt az ő igazi nagy szerelme (ahogy Dawsonnak is ) :wink: Azt hogy végül, miért ő került ki győztesen a D-nal folytatott "párharcból", nem tudom, de végülis nem lett rossz így sem a sorozat lezárása.

Meg végülis Pacey szerintem mindig is olyan karakter volt, aki szeretett a csajok körül zsongani és ő inkább volt az a csajok ágyában kikötő típus. Dawson ennél ugye sokkal hősszerelmesebb, hűségesebb volt. De ha mással nem, talán azzal tudnám magyarázni, hogy Joey mellett mindkét fickó igazi jófiú volt, hiszen mindketten megküzdöttek ezért a lányért. Ez bizti, hogy sokat jelentett nekik. Meg talán az a gyerekkori barátság, ami mindkettőjüknél szerelembe fordult, talán ez is számított valamicskét. Ez így talán értékesebb volt mindannyiuknak.

Hm. Miket össze tudok rizsázni itt! :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd okt. 10, 2006 11:14 pm

kaptam egy levelet, bemásolom:

hello...láttam a dawson és a haverok-osk oldaladat..léccike segítss
nekem...pár adással ezelött volt 1 halloweeni rész...tod..ahol iylen
haloweeni partyt szerveztek...és az a szőke csaj...asszem jen a
neve..nemtudom..mert nem szoktam nézni,csak éppen elkaptam..nah
szal..az érdekelne.hogy ott 1 iylen nagyon dúúrva halloweeeni ruha
volt rajta..ha esetleg azt a részt amibe ez volt megtudnád nekem
szerezni..vagy 1 képet arrol ahol abba a ruhába van..nagyon nagy
segítség lenne nekem..és nagyon fontos lenne!!!Kérlek..léccike
segítss..kösszi elöre is: Vargha Hella


tud valaki segíteni?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. okt. 11, 2006 10:14 am

construx írta:kaptam egy levelet, bemásolom:

hello...láttam a dawson és a haverok-osk oldaladat..léccike segítss
nekem...pár adással ezelött volt 1 halloweeni rész...tod..ahol iylen
haloweeni partyt szerveztek...és az a szőke csaj...asszem jen a
neve..nemtudom..mert nem szoktam nézni,csak éppen elkaptam..nah
szal..az érdekelne.hogy ott 1 iylen nagyon dúúrva halloweeeni ruha
volt rajta..ha esetleg azt a részt amibe ez volt megtudnád nekem
szerezni..vagy 1 képet arrol ahol abba a ruhába van..nagyon nagy
segítség lenne nekem..és nagyon fontos lenne!!!Kérlek..léccike
segítss..kösszi elöre is: Vargha Hella


tud valaki segíteni?
ha vki elmondja, hogyan kell a filmbol kivagni kepeket, es h kb melyik resz az, nagyon szivesen!
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szer. okt. 11, 2006 10:36 am

Az a jelmezbálos rész a 6. szezon 6. része. Én keresgéltem képeket, de nem nagyon találtam. Meg abban a részben Jenen fekete paróka van, úgyhogy lehet, hogy Audryra gondolt a lány.

PaGa
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: vas. okt. 02, 2005 9:34 pm

Hozzászólás Szerző: PaGa » csüt. okt. 12, 2006 8:39 am

<Adminisztrátor által törölt hozzászólás>

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. nov. 12, 2006 11:54 pm

Ma megnéztem szokás szerint a részt. Ez volt az, amikor Eddie és Joey elkísérik Audrey-t az elvonóba, Dawson meg rendező próbál lenni. :lol: Vicces rész volt. Ugyanakkor egyre kevésbé értem Joey és Eddie kapcsolatát. Vagy csak bénán írták meg a forgatókönyvet, nem tudom. :roll:

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. nov. 13, 2006 1:06 am

Ameline írta:Ma megnéztem szokás szerint a részt. Ez volt az, amikor Eddie és Joey elkísérik Audrey-t az elvonóba, Dawson meg rendező próbál lenni. :lol: Vicces rész volt. Ugyanakkor egyre kevésbé értem Joey és Eddie kapcsolatát. Vagy csak bénán írták meg a forgatókönyvet, nem tudom. :roll:
érdekes, én eddig nem értettem, most meg úgy érzem, jobban értem.

M.

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » vas. dec. 10, 2006 12:10 am

nem tudom ez hova illene, úgyhogy ide írom.

szóval a részben, amit ma néztem, amelyikben Andy elmegy Firenzébe, meg mindenki kibékül a végén kiírták, h D. Dukes emlékére, 1945-2000. lehet tudni hogy mi történt vele?

beteg volt, vagy baleset érte? vajon tudták már ebben a részben, hogy ez az utolsó, amiben szerepel? (mert volt benne pár kedves mondata, olyan emlékezetesek)
Rebeka

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. dec. 10, 2006 12:12 am

Én úgy emlékszem, mintha rákos lett volna, de nem esküszöm meg rá. Nem tudom, hogy lehetett-e tudni, hogy az lesz az utolsó rész, amiben szerepel, de tényleg eléggé úgy csinálták meg, mintha az lenne.

rebeka
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: kedd ápr. 25, 2006 7:22 pm
Tartózkodási hely: szeged

Hozzászólás Szerző: rebeka » vas. dec. 10, 2006 12:22 pm

aztán rájöttem, hogy ki tudom deríteni, és rákerestem imdb-n: a válasz: szívroham... akkor pedig nem tudhatták, hogy az lesz az utolsó része. furcsa, mert nagyon olyan, mintha előre tudták volna. szorsszerű. bár az is lehet, hogy tudták, csak az okát nem, mert az imdb szerint egy film forgatásán lett rosszul, szóval akkor lehet hogy tényleg úgy tervezték, hogy az lesz az utolsó szereplése a sorozatban, csak éppen a film miatt.
Rebeka

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. dec. 10, 2006 1:29 pm

rebeka írta:aztán rájöttem, hogy ki tudom deríteni, és rákerestem imdb-n: a válasz: szívroham... akkor pedig nem tudhatták, hogy az lesz az utolsó része. furcsa, mert nagyon olyan, mintha előre tudták volna. szorsszerű. bár az is lehet, hogy tudták, csak az okát nem, mert az imdb szerint egy film forgatásán lett rosszul, szóval akkor lehet hogy tényleg úgy tervezték, hogy az lesz az utolsó szereplése a sorozatban, csak éppen a film miatt.
sztem eleg nehez ugy rendezni, h pont akkor szerepeltessek utoljara, amikor a kozle jovoben szivrohama lesz....lehet, h csak a szerepet jol megirtak hiszen valtozott a gyerekei iranyaban..es meg lett volna szerepe kesobb is, csak jott sajnos a szivroham, es kiirtak a film vegere h .....emlekere...es jo erezs volt a stab reszere, h szep jelenetei voltak a vegen. :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. jan. 21, 2007 2:30 pm

Most volt az záró epizódok előtti két utolsó rész. Jó volt visszanézni.

M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. jan. 21, 2007 5:09 pm

Igen, egyetértek. Talán, már amikor először ment, akkor is írtam, hogy nekem ez az utolsó rész sokkal jobban tetszett, mint a tényleges utolsó kettő. Igazi, régi Dawsonos feeling, és sokkal jobb lezárása lett volna a sorinak (annak ellenére, hogy nagy P-J fan vagyok...).

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. jan. 28, 2007 12:57 pm

Na, most megígértem magamnak, hogy nem nézem meg többet a finálét, mert most is könnyzáporban törtem ki és még mindig nem bírom elviselni, hogy Jen-t kinyírták az írók! :( :cry: :cry:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. jan. 28, 2007 1:56 pm

Marcsival megnéztük mi is és közben konzultáltunk. Összegyűjöttük az Aranyköpéseket, amit majd mindjárt be is írok. (és nem besírok :wink: ) Az utóbbi időben felettébb elhanyagoltam azt a topicot - és ez nem szép tőlem.

Jen halála most is ütött, pedig én soha nem kedveltem igazán Jent, de ezt nagyon ütősre alkották meg. És az egésznek a vége is nagyon jó lett, abszolút hatásos lett.

Egyébként azon gondolkoztam, hogy mennyire fontos, hogy milyen jelenethez használnak fel egy zenét. Ugyanaz a zene teljesen máshogy hat.

Anno az 1.évad végén, D+Joey első csókja alatt hallottam először a Say goodnight, not goodbye-t. Akkor tök happy volt a hangulat, pozitív volt a hangzása.
És most a dupla epizód végén, mikor Jack járta körbe a haverokat és mondta nekik a rossz hírt Jenről, teljesen depis hangulatot kelltett. És tök ugyanaz a zene volt, mégis mennyire máshogy hatott.

Szóval nagyon jó volt a befejezése ennek a sorinak, kicsit felhúzta ezzel a 6.évad "csődjéből" (nekem a 6.évad nem tetszett igazán) és méltón fejezte be a pályafutását.

Ahogy ezt most visszaolvastam, nem igazán sikerült értelmesre ez az írás, de ezt most nézzétek el nekem és fogjuk a nyuszira....őőőő... a sorozatra!
Keine Panik auf der Titanic!

Válasz küldése