DVD

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

DVD

Hozzászólás Szerző: construx » vas. nov. 14, 2004 3:08 am

7. milga 2004.11.11 11:58:25

Most látogattam meg a hivatalos dawson zenei oldalt, és ott láttam, hogy a 2,3,4. szezon dvd kiadásán a zeneszámok igen nagy részét lecserélték. Nem tudom máshogy van vele, de nekem nem nagyon tettszene ha mondjuk valamelyik kedvenc jelenetem alatt teljesen más zene menne. Bár nem tudom milyenek az új zenék, de lehet, hogy akkor én inkább nem vergődnék a dvd-k megvásárlásával vagy letöltésével, de ha van valakinek valami tapasztalata az új zenékről az lerthatná.




6. kelfan 2004.11.05 01:01:41

Nem tudná nekem valaki átmásolni a dvd-ket? Persze küldök hozzá lemezt! De az eddig tv-ben leadott részeket is keresem - magyarul! Ha tudtok, segítsetek! Tel.:70/2033170


hivatkozás: #3 (dzsoco üzenetére)

5. dzsoco 2004.10.13 21:24:14

Bittorent-el szedem elég lassan első szezon 3 és fél nap (de ment folyamatosan kikapcs. nélkül 4,8 giga)alatt volt lent most jön a kettes 5 % -nál van majdnem 8 giga írtó lassan.
http://web.axelero.hu/dzsoco/dawson_creek.htm
ittvannak a torrentek,letöltöd a progit http://www.bittorrent.com/download.html
telepíted és rákattintasz a torrent fájlra kiválasztod a könyvtárat és utánna csak a várokázás és a várakozás mard...




4. Stone 2004.10.13 19:48:09

És honnan töltögeted ha szabad tudni ? :-)
És ha DC-n, akkor melyik HUB-ról ?


hivatkozás: #3 (dzsoco üzenetére)

3. dzsoco 2004.10.13 15:03:23

Én lassan de biztosan töltögetem a megjelent DVD-ket csak a magyar felirat az még nem igazán van angollal is csak az első két szériához volt szerencsém angol tudás hiányában viszont várnom kell míg valaki lefordítja. De örülök hogy már egy teljes dvd megvan :))




2. pacey 2004.09.17 00:34:53

Ez érdekelne engem is. Annyi sorozat jelenik meg mostanában DVD-n- én ráadásul veszem is őket :), szóval a Jóbarátokat, a Smallville-t eddig, de ha jól tudom a 24 is megjelent... miért pont ez ne jelenne meg?




1. machbet 2004.09.16 10:36:26

Valaki nem tudja h a közeljövőben kijön-e nálunk is az első 3 széria DVD-n?? Vagy rendelt már vki angol/német nyelvűt?

Avatar
Milga
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 11:15 am
Tartózkodási hely: Hmvhely, Szeged

DVD

Hozzászólás Szerző: Milga » hétf. nov. 22, 2004 3:28 pm

8. Rainwalker 2004.11.15 09:26:41

Hááát elég rosszul sikerült egy-két nehezen helyettesíthető szám. Nem tudom mennyire vagy képben DC zenében, de a s1 dvdn minden maradt a régiben a s2 ben viszont nincs: Paper Cup, Anything but down, Kiss the rain, Human Beings, You got the music in you, Life's a bitch, Cry Ophelia stb, stb. Ami fontos és maradt az a Hands, Feels like Home és a I would be good a többi szinte mind ment. A cserék többnyire jóval gyengébbek és csak kevés illik igazán az adott jelenet alá, egyedül a Psychic Friends epizódban lett jó néhány csere. S3-ban nem volt ennyi csere, de ott pl ment a I1ll be there for you ami ugyebár a season finale igencsak meghatározó száma. A longest dayből is eltűnt azt hiszem a "nyekergős" szám a végéről (In your keeping) és a Mend is (ezt sajnálom)



Én is láttam, hogy szerencsére az első széria dvd-jén minden szám maradt, nem értem, hogy a többin akkor mi a francnak kellet lecserélni.
sajnos csak a harmadik szezon végétől ismerem a zenéket, azok közül majd mind meg is van, az "I'll will be there for you"-t cseréje meg tényleg kitűnő példa arra, amit a múltkor is írtam, szerintem sok emberben ez a szám maradt meg, mint a 3. sorozat végének a jelemző száma, de sorolhatnám az ilyen példákat, a Mend -re is ez áll.
Szóval sztem nagy baromság volt ez tőlük, mert akinek mondjuk csak gépen van meg az eredeti zenékkel tuti nem fogja megvenni a dvd-t inkább vesz egy dvd írót és kiírja őket.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: DVD

Hozzászólás Szerző: construx » kedd nov. 23, 2004 1:43 am

Milga írta:Én is láttam, hogy szerencsére az első széria dvd-jén minden szám maradt, nem értem, hogy a többin akkor mi a francnak kellet lecserélni.
sajnos csak a harmadik szezon végétől ismerem a zenéket, azok közül majd mind meg is van, az "I'll will be there for you"-t cseréje meg tényleg kitűnő példa arra, amit a múltkor is írtam, szerintem sok emberben ez a szám maradt meg, mint a 3. sorozat végének a jelemző száma, de sorolhatnám az ilyen példákat, a Mend -re is ez áll.
Szóval sztem nagy baromság volt ez tőlük, mert akinek mondjuk csak gépen van meg az eredeti zenékkel tuti nem fogja megvenni a dvd-t inkább vesz egy dvd írót és kiírja őket.
A zenéket a jogdíjak miatt kellett lecserélni. A DVD-t készítő (zenei rendezésért felelős) szakemberek panaszkodtak is, hogy ezáltal meg kellett bontaniuk az epizódok nézők által megszokott egységét, és sok helyen teljesen új dallamokat kellett használniuk. Úgy tudom, a zenék meghagyása (mivel a DVD-n való megjelenítésért külön fizetni kell) annyira megemelte volna az előállítási (így az eladási) költségeket, hogy értelmetlenné tette volna a DVD-kiadást.
Hát ez az ok.
És higgyétek el, a világ boldogabb részein nem olyan nagy pénz az, amit elkérnek érte. Az, hogy mi kiírjuk őket avagy sem, valószínűleg kicsit sem érdekel arrafelé senkit - ezeket nem igazán nekünk szánják... (Épp ezért sztem külön dícséretes, ha valaki itthonról megveszi a DVD-ket.)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Rainwalker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 10:08 am

Re: DVD

Hozzászólás Szerző: Rainwalker » hétf. nov. 29, 2004 10:12 am

Hááát elég rosszul sikerült egy-két nehezen helyettesíthető szám. Nem tudom mennyire vagy képben DC zenében, de a s1 dvdn minden maradt a régiben a s2 ben viszont nincs: Paper Cup, Anything but down, Kiss the rain, Human Beings, You got the music in you, Life's a bitch, Cry Ophelia stb, stb. Ami fontos és maradt az a Hands, Feels like Home és a I would be good a többi szinte mind ment. A cserék többnyire jóval gyengébbek és csak kevés illik igazán az adott jelenet alá, egyedül a Psychic Friends epizódban lett jó néhány csere. S3-ban nem volt ennyi csere, de ott pl ment a I1ll be there for you ami ugyebár a season finale igencsak meghatározó száma. A longest dayből is eltűnt azt hiszem a "nyekergős" szám a végéről (In your keeping) és a Mend is (ezt sajnálom)



construx írta:7. milga 2004.11.11 11:58:25

Most látogattam meg a hivatalos dawson zenei oldalt, és ott láttam, hogy a 2,3,4. szezon dvd kiadásán a zeneszámok igen nagy részét lecserélték. Nem tudom máshogy van vele, de nekem nem nagyon tettszene ha mondjuk valamelyik kedvenc jelenetem alatt teljesen más zene menne. Bár nem tudom milyenek az új zenék, de lehet, hogy akkor én inkább nem vergődnék a dvd-k megvásárlásával vagy letöltésével, de ha van valakinek valami tapasztalata az új zenékről az lerthatná.




6. kelfan 2004.11.05 01:01:41

Nem tudná nekem valaki átmásolni a dvd-ket? Persze küldök hozzá lemezt! De az eddig tv-ben leadott részeket is keresem - magyarul! Ha tudtok, segítsetek! Tel.:70/2033170


hivatkozás: #3 (dzsoco üzenetére)

5. dzsoco 2004.10.13 21:24:14

Bittorent-el szedem elég lassan első szezon 3 és fél nap (de ment folyamatosan kikapcs. nélkül 4,8 giga)alatt volt lent most jön a kettes 5 % -nál van majdnem 8 giga írtó lassan.
http://web.axelero.hu/dzsoco/dawson_creek.htm
ittvannak a torrentek,letöltöd a progit http://www.bittorrent.com/download.html
telepíted és rákattintasz a torrent fájlra kiválasztod a könyvtárat és utánna csak a várokázás és a várakozás mard...




4. Stone 2004.10.13 19:48:09

És honnan töltögeted ha szabad tudni ? :-)
És ha DC-n, akkor melyik HUB-ról ?


hivatkozás: #3 (dzsoco üzenetére)

3. dzsoco 2004.10.13 15:03:23

Én lassan de biztosan töltögetem a megjelent DVD-ket csak a magyar felirat az még nem igazán van angollal is csak az első két szériához volt szerencsém angol tudás hiányában viszont várnom kell míg valaki lefordítja. De örülök hogy már egy teljes dvd megvan :))




2. pacey 2004.09.17 00:34:53

Ez érdekelne engem is. Annyi sorozat jelenik meg mostanában DVD-n- én ráadásul veszem is őket :), szóval a Jóbarátokat, a Smallville-t eddig, de ha jól tudom a 24 is megjelent... miért pont ez ne jelenne meg?




1. machbet 2004.09.16 10:36:26

Valaki nem tudja h a közeljövőben kijön-e nálunk is az első 3 széria DVD-n?? Vagy rendelt már vki angol/német nyelvűt?

pitt

DVD

Hozzászólás Szerző: pitt » kedd jan. 11, 2005 4:09 pm

Honnan lehet a DVDket letolteni? Enis neki állok akkor! Kerlek irjatok valami cimet, vagy elerhetoseget hozza!!!
pussznyussz

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szer. jan. 12, 2005 10:46 pm

Halli.

A boltokon kivül honnan lehetne megszerezni a zene albumokat ?
Sokat halotam már h jok a zenék de maga az albumot még nem.

Ja meg ha valaki tudna (bolton kivül) 1. ,5. és befejezö szezont az szoljon nekem is.
thx

Rainwalker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 10:08 am

Hozzászólás Szerző: Rainwalker » csüt. jan. 27, 2005 11:59 am

sziasztok!


Akinek kell s1-2-3 dvdn szóljon. Az első 2 szezon összesen 10 dvd, a harmadik pedig dvd RIPben van meg így az 2 dvd.

Van magyarul 2. szezon Cdn, 3-4 rész fér egy cdre akit érdekel

Tudok még 6. szezont 1-15. részig (később meglesz a vége is) írni dvdre

Akinek zene kell az is szóljon mert a boltban kapható 2 cdn kívül még kb 4 cdnyi dawson zeném van.

Gábor19

Hozzászólás Szerző: Gábor19 » hétf. jan. 31, 2005 12:54 am

Rainwalker, engem nagyon érdekelnének ezek. Hogy oldhatnánk meg?
Amúgy csak a 3-as van meg magyarul?

Gábor19

Hozzászólás Szerző: Gábor19 » hétf. jan. 31, 2005 12:55 am

Azaz 2-es, bocs.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » hétf. jan. 31, 2005 10:26 am

Igen csak az az egy van meg magyarul tvből, de Cdn és nem videon, így elég jó a minősége.

Add meg az emailed és megbeszéljük a részleteket. :D

Rainwalker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 10:08 am

Hozzászólás Szerző: Rainwalker » hétf. jan. 31, 2005 10:30 am

Rainwalker voltam, csak vendégnek írt ki. 8)

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd feb. 01, 2005 8:42 am

Rainwalker ez engem is érdekelne de a 6-os sorozat is.
Ott mailcímem lent :)
Köszi

john6
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: kedd feb. 01, 2005 10:58 am
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs

Valakinek meg vannak a részek számítógépen?!

Hozzászólás Szerző: john6 » kedd feb. 01, 2005 11:08 am

Sziasztok! Nagyon szeretem ezt a sorozatot, és nagyon szeretném megszerezni a gépemre, de eddig sajnos sikertelenül!Ha valaki tudna segíteni azzal nagy örömet okozna! Hálás köszönettel,Janó

Avatar
Milga
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 11:15 am
Tartózkodási hely: Hmvhely, Szeged

Hozzászólás Szerző: Milga » pén. feb. 04, 2005 11:19 pm

Rainwalker írta:sziasztok!


Akinek kell s1-2-3 dvdn szóljon. Az első 2 szezon összesen 10 dvd, a harmadik pedig dvd RIPben van meg így az 2 dvd.

Van magyarul 2. szezon Cdn, 3-4 rész fér egy cdre akit érdekel

Tudok még 6. szezont 1-15. részig (később meglesz a vége is) írni dvdre

Akinek zene kell az is szóljon mert a boltban kapható 2 cdn kívül még kb 4 cdnyi dawson zeném van.

Engem érdekelnének milyen zenéid vannak, mivel én is gyűjtögetem a dawsonos zenéket, és már van egy pár száz megányi mp3-am.
Ha küldenél egy e-mailt a (ha minden igaz) lent lévő címemre, hogy neked milyenek számaid vannak, akkor én is küldenék egy listát az enyémeimről, és akkor talán sikerülne megoldani egy kis cserélgetést a számokkal. :lol:


Sajnos elég nehéz összeszedegetni a számokat, az olyanakat meg amit direkt a sorozatnak írtak, (máshol nem is jelent meg) szerintem a képtelenség határát súrolja, legalább is nincs ötletem rá honnan lehetne azokat megszerezni.
Fire, walk with me!

Atter
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd márc. 08, 2005 11:15 am

Hozzászólás Szerző: Atter » szer. márc. 09, 2005 10:02 am

Rainwalker,

Írtam neked privit, de nem válaszoltál, ezért ide is leírom. Nekem kellenének azok az évadok, amik tényleg DVD formátumban vannak meg! Azért lenne rá szükségem, mert nagyon szeretem a sorozatot és egyszerűen lehetetlenség megszerezni a DVD-ket, na meg persze azért, mert szeretnék csinálni egy magyar "kiadást", ami igaz, hogy angolul lesz, de magyar felirattal. Már kész vagyok az első évad első 5 részével, és szépen lassan halad a többi is....

A mail címem elküldtem priviben.
Légyszíves válaszolj, amint tudsz!

Üdv.: Atter

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » csüt. márc. 17, 2005 10:59 am

Atter!

Nem tudom te mire gondolsz, hogy milyen verzió van meg neked. :-)
Én letöltöttem az első évadot eMule -ról 13 rész ugye.

Full Screen-es, DVD-Rip Xvid, hogy pontos legyek, ez aviban van.
A feliratok.hu -n fent van angol felirat, ehhez pont passzol (xvid-fragment).

Akkor most ezeket a feliratokat szedted le és fordítod magyarra ?
Ha végeztél, gondolom a feliratok.hu-ra is felteszed, ugye ? :-)

Amúgy sok sikert és kitartást a fordításhoz, mert most nézem az első részeket, nem könnyű a szöveg.

Ha leszel, válaszolj!
üdv!

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » csüt. márc. 17, 2005 12:13 pm

Én is sok sikert és kitartást kívánok, bár nem tudom, milyen a munkatempó ilyen esetkben. Meggyőződésem ugyanis, hogy, ha lement a Season 6, akkor kijön itt is a DVD, igaz, az még legalább 1 év!

Atter
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd márc. 08, 2005 11:15 am

Hozzászólás Szerző: Atter » csüt. márc. 17, 2005 12:14 pm

Nekem az eredeti Németországban megjelent DVD van meg...
És erre fogom felrakni a magyar feliratot amit Én magam fordítok.
A 7 résznél tartok éppen...

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » pén. márc. 18, 2005 7:37 pm

Atter!

Ezt értem, de ebből a válaszból nem derül ki, hogy a első széria befejeztével, közkinccsé teszed-e a munkádat.

(Gondolom ismered a www.feliratok.hu oldalt, az oda való feltöltésre gondolok. Mellesleg van a fórumon belül egy "segítség fordítóknak" c. topic, ha lenne pár szövegrész, ott szívesen segítenek.)

üdv!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » hétf. márc. 21, 2005 9:55 am

Stone írta:Atter!

Ezt értem, de ebből a válaszból nem derül ki, hogy a első széria befejeztével, közkinccsé teszed-e a munkádat.

(Gondolom ismered a www.feliratok.hu oldalt, az oda való feltöltésre gondolok. Mellesleg van a fórumon belül egy "segítség fordítóknak" c. topic, ha lenne pár szövegrész, ott szívesen segítenek.)

üdv!
Hát nem tudom....
Az nagy kicseszés lenne azokkal szemben, akik megveszik a DVD-t.
Majd meglátjuk... Egyenlőre nem tervezem! :twisted:

Stone
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 10:30 am

Hozzászólás Szerző: Stone » hétf. márc. 21, 2005 9:10 pm

Most az az igazság, hogy én megvenném a teljes sorozatot, ha kijönne szinkronosan DVD-n. De ha jól belegondolok és sztem nem járok messze az igazságtól, ez cirka 10-12ezer Ft / széria. Azaz jóindulattal 60ezer Ft a teljes sorozat.
De ha nincs igazam, nyugtassatok meg, hogy nem így van.
Például, amikor ~2 éve kijött a Mad Mad trilógia egyben, díszdobozban, elrohantam megvenni, és ott derül ki, hogy így 25ezer Ft-al megcsappannék. Így esett meg hogy a kedvenc filmemet nem vettem meg :/
(és ez 3 dvd lemez volt, a Dawson full minimum 11)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. márc. 21, 2005 10:50 pm

Stone írta:Most az az igazság, hogy én megvenném a teljes sorozatot, ha kijönne szinkronosan DVD-n. De ha jól belegondolok és sztem nem járok messze az igazságtól, ez cirka 10-12ezer Ft / széria. Azaz jóindulattal 60ezer Ft a teljes sorozat.
De ha nincs igazam, nyugtassatok meg, hogy nem így van.
Például, amikor ~2 éve kijött a Mad Mad trilógia egyben, díszdobozban, elrohantam megvenni, és ott derül ki, hogy így 25ezer Ft-al megcsappannék. Így esett meg hogy a kedvenc filmemet nem vettem meg :/
(és ez 3 dvd lemez volt, a Dawson full minimum 11)
Én nem hinném, hogy ilyen drága lenne. Én abból indulok ki, hogy a Jóbarátok évadjai 7500 körül mozognak (mondjuk aki megveszi mind a 10 évadot, az leperkál több mint 75000 FT-ot), a Kés/Alatt 7-8000 között mozog. Én ezek miatt gondolom, hogy 10-12 ezerbe nem fog kerülni és remélem nem tévedek! :)

A Mad Max trilógia biztosan a díszdoboz miatt volt ilyen drága+kultuszfilm is, ezért kértek valószínűleg érte ilyen borsos árat. A Gyűrűk Ura 2. extra bővített+ ajándék makettért is elkérnek több, mint 20000 Ft-ot a DVD-s online shopokban és a boltokban.

Vendég

Az első évad rendelhető!

Hozzászólás Szerző: Vendég » csüt. ápr. 07, 2005 12:37 pm

Holnaptól rendelhető az első évad, magyar feliratos, DVD-s változata! :wink:

Bővebb információ:
DawsonDVD.uw.hu

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Re: Az első évad rendelhető!

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. ápr. 07, 2005 12:45 pm

Anonymous írta:Holnaptól rendelhető az első évad, magyar feliratos, DVD-s változata! :wink:

Bővebb információ:
DawsonDVD.uw.hu
Juhééééé! :lol:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Az első évad rendelhető!

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. ápr. 07, 2005 12:57 pm

Ronibaba írta:
Anonymous írta:Holnaptól rendelhető az első évad, magyar feliratos, DVD-s változata! :wink:

Bővebb információ:
DawsonDVD.uw.hu
Juhééééé! :lol:
Azért ez nem a hivatalos kiadás, csak a félreértések elkerülése végett...
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Atter
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd márc. 08, 2005 11:15 am

Hozzászólás Szerző: Atter » csüt. ápr. 07, 2005 1:04 pm

Így van!

Ne tévesszen meg senkit, ez csak egy külföldi kiadás, melyre rákerült a magyar felirat és a magyar menü!

Azoknak készült, akik nem győzik kivárni, hogy megjelenjen kishazánkban.

Üdv.: Atter

entreri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. nov. 28, 2004 4:56 pm
Tartózkodási hely: Walking the Way of Hell
Kapcsolat:

Re: Az első évad rendelhető!

Hozzászólás Szerző: entreri » vas. ápr. 10, 2005 6:00 pm

Anonymous írta:Holnaptól rendelhető az első évad, magyar feliratos, DVD-s változata! :wink:

Bővebb információ:
DawsonDVD.uw.hu
Rövid életű volt.

A Smallville az kb. 14K/szezon. Ez a Dawson's Creek-el sem lesz máshogy ha kijön. :(

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Re: Az első évad rendelhető!

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. ápr. 11, 2005 1:28 am

entreri írta:
Anonymous írta:Holnaptól rendelhető az első évad, magyar feliratos, DVD-s változata! :wink:

Bővebb információ:
DawsonDVD.uw.hu
Rövid életű volt.
Ejha. :?
entreri írta:A Smallville az kb. 14K/szezon. Ez a Dawson's Creek-el sem lesz máshogy ha kijön. :(
Ebben nem vagyok biztos. Szerintem a kiadásnál sok függ attól, mennyibe kerülnek a jogok (pl. a szinkroné), ráadásul, mivel nálunk mind2 nagy kertévé adta, akár még jól is elsülhetne a dolog.. (Vagy rosszul, ha perlekedni kezdenek.) Sztem már az nagy szó, hogy ilyesmiről beszélgetünk - pár hónapja el sem tudtam volna képzelni.

Egyébként Brazíliában 7500 Ft körüli áron adták az első évadot, ha jól emlékszem.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Re: Az első évad rendelhető!

Hozzászólás Szerző: Corrman » hétf. ápr. 11, 2005 5:49 pm

construx írta:
Ebben nem vagyok biztos. Szerintem a kiadásnál sok függ attól, mennyibe kerülnek a jogok (pl. a szinkroné), ráadásul, mivel nálunk mind2 nagy kertévé adta, akár még jól is elsülhetne a dolog.. (Vagy rosszul, ha perlekedni kezdenek.) Sztem már az nagy szó, hogy ilyesmiről beszélgetünk - pár hónapja el sem tudtam volna képzelni.

Egyébként Brazíliában 7500 Ft körüli áron adták az első évadot, ha jól emlékszem.
Teljes mértékben egyetértek!!

Vendég

Re: Az első évad rendelhető!

Hozzászólás Szerző: Vendég » szer. ápr. 13, 2005 8:17 pm

entreri írta:A Smallville az kb. 14K/szezon. Ez a Dawson's Creek-el sem lesz máshogy ha kijön.
Bocs, lehet, hogy fáradt vagyok, de mi az, hogy 14K/szezon??

Válasz küldése