7. Dawson-találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. okt. 10, 2007 12:45 pm

construx írta:
temesed írta:akkor legyen november 17? hm?hm? nekem nagyon tetszik az otlet! :wink:
viszont addigra a kiülős bulit sajnos elfelejthetjük valószínűleg.
viszont a nov.17-nek meg pont az lenne a lényege, hogy együtt megnézzük azt az előadást, amit Mary javasolt. tehát az kapásból beülős lesz. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » szer. okt. 10, 2007 1:46 pm

temesed írta:
Ronibaba írta:
temesed írta:akkor legyen november 17? hm?hm? nekem nagyon tetszik az otlet! :wink:
Egyelőre ez jónak néz ki. :roll:
huuuu, vegre!!!!! :wink: 8)
remelem mindenki mas is ra fog erni...(Godot szinhaz miatt-is-kimenos hangulatban vagyok)
Nekem is jónak tűnik! :)
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. okt. 10, 2007 5:52 pm

ese írta:
construx írta:
temesed írta:akkor legyen november 17? hm?hm? nekem nagyon tetszik az otlet! :wink:
viszont addigra a kiülős bulit sajnos elfelejthetjük valószínűleg.
viszont a nov.17-nek meg pont az lenne a lényege, hogy együtt megnézzük azt az előadást, amit Mary javasolt. tehát az kapásból beülős lesz. :lol:
milyen előadást?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. okt. 10, 2007 7:33 pm

construx írta:milyen előadást?
te olvasod is a fórumot, vagy csak az admin vagy? :lol:
azt hiszem a színház topicban mesélt Mary a napokban a barátnője "bandájáról", meg arról, hogy egy fiúcsapattal fognak fellépni nov.17-én. arra invitálni minket is akár egy fórumtalálkozó keretében.
A többinek nézz utána. Linkeket is tett be, érdemes meglesni.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. okt. 10, 2007 8:46 pm

ese írta:
construx írta:milyen előadást?
te olvasod is a fórumot, vagy csak az admin vagy? :lol:
azt hiszem a színház topicban mesélt Mary a napokban a barátnője "bandájáról", meg arról, hogy egy fiúcsapattal fognak fellépni nov.17-én. arra invitálni minket is akár egy fórumtalálkozó keretében.
A többinek nézz utána. Linkeket is tett be, érdemes meglesni.
zene topic, de a többi stimmel.
A számból (a kezem alól) vetted ki a szót.

M.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. okt. 10, 2007 9:02 pm

bocs, az ilyen eseményeket általában nem vésem a fejembe, mert vagy nem vagyok ott, vagy korán haza kell indulnom (egy találkozóról pl.).
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. okt. 10, 2007 9:35 pm

construx írta:bocs, az ilyen eseményeket általában nem vésem a fejembe, mert vagy nem vagyok ott, vagy korán haza kell indulnom (egy találkozóról pl.).
Igen, gondpoltam, hogy Neked gond lesz a fennalvással. Valahogy nem tudnád megoldani? Persze csak ha szívesen jönnél a koncertre...

M.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. okt. 10, 2007 9:57 pm

Mary írta:
construx írta:bocs, az ilyen eseményeket általában nem vésem a fejembe, mert vagy nem vagyok ott, vagy korán haza kell indulnom (egy találkozóról pl.).
Igen, gondpoltam, hogy Neked gond lesz a fennalvással. Valahogy nem tudnád megoldani? Persze csak ha szívesen jönnél a koncertre...

M.
meglátjuk. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. okt. 11, 2007 5:47 pm

construx írta:
Mary írta:
construx írta:bocs, az ilyen eseményeket általában nem vésem a fejembe, mert vagy nem vagyok ott, vagy korán haza kell indulnom (egy találkozóról pl.).
Igen, gondpoltam, hogy Neked gond lesz a fennalvással. Valahogy nem tudnád megoldani? Persze csak ha szívesen jönnél a koncertre...

M.
meglátjuk. :)
jajj, ha ezen mulik, akkor mi is elszallasolunk! szeretsz mosogatni? :D:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. okt. 13, 2007 1:10 am

temesed írta:jajj, ha ezen mulik, akkor mi is elszallasolunk! szeretsz mosogatni? :D:D
khöhhm. na jó, kinél aludhatok ingyen? :D
vagy más szolgáltatásért cserébe?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. okt. 13, 2007 10:14 pm

construx írta:
temesed írta:jajj, ha ezen mulik, akkor mi is elszallasolunk! szeretsz mosogatni? :D:D
khöhhm. na jó, kinél aludhatok ingyen? :D
vagy más szolgáltatásért cserébe?
ej, az a sok jelentkezo...:D:D:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. okt. 14, 2007 6:30 am

temesed írta:
construx írta:
temesed írta:jajj, ha ezen mulik, akkor mi is elszallasolunk! szeretsz mosogatni? :D:D
khöhhm. na jó, kinél aludhatok ingyen? :D
vagy más szolgáltatásért cserébe?
ej, az a sok jelentkezo...:D:D:D
betelt a privát postám...
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Godric
Ötcsillagos haver
Ötcsillagos haver
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 2:34 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Godric » hétf. okt. 15, 2007 12:29 pm

na, hogy is van ez a találkozó?
összefoglalná nekem (gyengébb kedvéért) valaki az elképzeléseket?
/hely, idő, programféle, ilyesmi/ 8)

merthogy kedvem lenne, meg már kíváncsi is vagyok rátok...
D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. okt. 15, 2007 2:20 pm

Godric írta:na, hogy is van ez a találkozó?
összefoglalná nekem (gyengébb kedvéért) valaki az elképzeléseket?
/hely, idő, programféle, ilyesmi/ 8)
merthogy kedvem lenne, meg már kíváncsi is vagyok rátok...
meg jo h oreganyamnak szolitottal:D:D:D
ugy kezdodott, hogy valamelyik hosszu hetvege vasarnapjat valasztatottuk volna, elsokent a mostanit, 21-ét, de Mary elolallt azzal az otlettel, h lesz egy jo koncert nov. 17-én, szombaton. A zene topikban van csomo link, h kik fognak fellepni (nemet acapella meg magyar korus). nekem a linkek alapjan nagyon tetszett, meg eddig mindenkinek, aki beleegyezeset adta, tehat maradunk a koncertben!:)
ez szallas szempontjabol neccesebb azoknak, akik nem pesten elnek, de megoldjuk valahogy! :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. nov. 04, 2007 11:59 pm

hey, lassan itt a tali ideje..remelem mindenki ra fog erni es jot fogunk szorakozni..az jutott eszembe, h elotte jo lenne talalkozni valami steril helyen ahol lehet beszelgetni, mert valoszinuleg a koncert alatt nem lesz ra lehetosegunk....es ha valaki nem tud maradni estere, akkor is ott lehet a bandazos reszen.. :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » hétf. nov. 05, 2007 10:05 am

temesed írta:hey, lassan itt a tali ideje..remelem mindenki ra fog erni es jot fogunk szorakozni..az jutott eszembe, h elotte jo lenne talalkozni valami steril helyen ahol lehet beszelgetni, mert valoszinuleg a koncert alatt nem lesz ra lehetosegunk....es ha valaki nem tud maradni estere, akkor is ott lehet a bandazos reszen.. :roll:
Ja ja, ez egy jó ötlet, akartam is javasolni!! :) Hol talizzunk? Az a baj, hogy már ugye nem lehet kiülős helyet választani... nem tudtok valami jó helyet a Batthyány tér környékén? :D (sanszos, hogy ha nem ott van valahol, akkor nem találok oda :D)
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. nov. 05, 2007 10:32 am

julica írta:Ja ja, ez egy jó ötlet, akartam is javasolni!! :) Hol talizzunk? Az a baj, hogy már ugye nem lehet kiülős helyet választani... nem tudtok valami jó helyet a Batthyány tér környékén? :D (sanszos, hogy ha nem ott van valahol, akkor nem találok oda :D)
régebben szoktunk kísérőt adni azok mellé, akik nem ismerősek Pesten. a pályaudvartól, vagy ahova érkezel, kaphatsz egy idegenvezetőt.. ugye, lányok? :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. nov. 05, 2007 3:15 pm

construx írta:
julica írta:Ja ja, ez egy jó ötlet, akartam is javasolni!! :) Hol talizzunk? Az a baj, hogy már ugye nem lehet kiülős helyet választani... nem tudtok valami jó helyet a Batthyány tér környékén? :D (sanszos, hogy ha nem ott van valahol, akkor nem találok oda :D)
régebben szoktunk kísérőt adni azok mellé, akik nem ismerősek Pesten. a pályaudvartól, vagy ahova érkezel, kaphatsz egy idegenvezetőt.. ugye, lányok? :)
avagy hozol magaddal egy létrát is, ahogy anno még az 1.tali előtt ígérted. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » hétf. nov. 05, 2007 7:02 pm

ese írta:
construx írta:
julica írta:Ja ja, ez egy jó ötlet, akartam is javasolni!! :) Hol talizzunk? Az a baj, hogy már ugye nem lehet kiülős helyet választani... nem tudtok valami jó helyet a Batthyány tér környékén? :D (sanszos, hogy ha nem ott van valahol, akkor nem találok oda :D)
régebben szoktunk kísérőt adni azok mellé, akik nem ismerősek Pesten. a pályaudvartól, vagy ahova érkezel, kaphatsz egy idegenvezetőt.. ugye, lányok? :)
avagy hozol magaddal egy létrát is, ahogy anno még az 1.tali előtt ígérted. :lol:
Létrát?? :shock: :shock: :shock: Erre nem emlékszem... tortára emlékszem, mert láttam az Intersparban Harry Potter tortát, és röhögőgörcsöt kaptam felette...

Ja, amúgy van egy rossz hírem, nekem tuti nem jó a 17-e :? ugyanis tudjátok, mondtam, hogy anyuék felköltöznek Pestre és emiatt a lakásunkat renoválják, ilyen nagyon... és ott most nem lehet lakni, viszont december elején még karácsony előtt meg mindenépp mennem kell Pestre, mert segítek anyuéknak költözködni... nem kívánom, hogy ezt az időpontot most akkor pont miattam megváltoztassátok, ha mindenkinek jó, csak nekem tuti nem... azt hittem mostanra kész lesznek a renoválással (a szüleim is) és már 17-e körül javában ott rendezkedhetünk, de úgy néz ki ez igencsak el fog tolódni...
Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. nov. 05, 2007 7:21 pm

julica írta:
ese írta:
construx írta: régebben szoktunk kísérőt adni azok mellé, akik nem ismerősek Pesten. a pályaudvartól, vagy ahova érkezel, kaphatsz egy idegenvezetőt.. ugye, lányok? :)
avagy hozol magaddal egy létrát is, ahogy anno még az 1.tali előtt ígérted. :lol:
Létrát?? :shock: :shock: :shock: Erre nem emlékszem... tortára emlékszem, mert láttam az Intersparban Harry Potter tortát, és röhögőgörcsöt kaptam felette...
hát az, hogy te nem emlékszel a tortás ígéretre, azt abszolúte nem csodálom. ez még a régi fórumon volt, a legeslegelső találkozó (nem a balcsis) előtt. ha jól számolom, kb 4-en vagyunk onnan még itt a régiek közül, akik emlékezhetnek rá. :wink:

de ez a tali lemondósdi már nem jó poén! ez nem járja!!! mindenki meg akar ismerni téged, és folyton váratsz minket. ejj!!! ezt most véletlenül se lecseszésnek vedd, hanem komolyan sajnálnám, ha továbbra is rejtély fedné kilétedet. hmmm... találjunk már ki valamit! többiek! ti is meg akarjátok ismerni Julicát, nem?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » hétf. nov. 05, 2007 7:37 pm

ese írta:
julica írta:
ese írta: avagy hozol magaddal egy létrát is, ahogy anno még az 1.tali előtt ígérted. :lol:
Létrát?? :shock: :shock: :shock: Erre nem emlékszem... tortára emlékszem, mert láttam az Intersparban Harry Potter tortát, és röhögőgörcsöt kaptam felette...
hát az, hogy te nem emlékszel a tortás ígéretre, azt abszolúte nem csodálom. ez még a régi fórumon volt, a legeslegelső találkozó (nem a balcsis) előtt. ha jól számolom, kb 4-en vagyunk onnan még itt a régiek közül, akik emlékezhetnek rá. :wink:

de ez a tali lemondósdi már nem jó poén! ez nem járja!!! mindenki meg akar ismerni téged, és folyton váratsz minket. ejj!!! ezt most véletlenül se lecseszésnek vedd, hanem komolyan sajnálnám, ha továbbra is rejtély fedné kilétedet. hmmm... találjunk már ki valamit! többiek! ti is meg akarjátok ismerni Julicát, nem?
Nem vagyok én olyan rejtélyes na :D De nagyon jól esik, tényleg :D Msn címem meg van adva, tessék felvenni, ha akarod, még az általam oly gyűlölt webkamerát is felinstallálom a kedvedért :D (most telepítettem újra a windowst, és "elfelejtettem" feltenni a webcamot, de mondom, a kedvedért még azt is :D)... viszont én azt hittem, hogy mostanára már rendezkedhetünk, és rendezkedés miatt meg mindenképp fel kell majd mennem Pestre, csak ez így most tolódik :?
Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. nov. 05, 2007 7:59 pm

szavadon fogtalak, fel vagy véve msn-re. de ezzel még nem úszod meg a személyes talit! :wink: hidd el, az teljesen más, mint a gép előtt ülni és püfölni a billentyűzetet. oké, az is jó, meg jobban meg tudod ismerni a másikat, de a személyes ismeretség varázsa elvész. szóval nem adom ezt még fel. ha más is lelkes rajtam kívül, megoldjuk, hogy lássunk téged szemtől szemben is. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. nov. 05, 2007 8:12 pm

ese írta:
julica írta:
ese írta: avagy hozol magaddal egy létrát is, ahogy anno még az 1.tali előtt ígérted. :lol:
Létrát?? :shock: :shock: :shock: Erre nem emlékszem... tortára emlékszem, mert láttam az Intersparban Harry Potter tortát, és röhögőgörcsöt kaptam felette...
hát az, hogy te nem emlékszel a tortás ígéretre, azt abszolúte nem csodálom. ez még a régi fórumon volt, a legeslegelső találkozó (nem a balcsis) előtt. ha jól számolom, kb 4-en vagyunk onnan még itt a régiek közül, akik emlékezhetnek rá. :wink:
na, most kicsitz osszezavarodtam..most akkor letras vagy tortas???:D:D:D

Julica, te jossz! uff! Karesz is csak emiatt jon fel Pestre, meg Mary is, h velunk talalkozzon. ezert lenne jo, ha du 3 korul osszejonnek, jot beszelgetnenk, es aki nem tud maradni vagy nincs jo ismerose a varosban, az haza utazik...ez eddig mukodott. remelem neked is megeri az utazast...:roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. nov. 05, 2007 8:18 pm

temesed írta:na, most kicsitz osszezavarodtam..most akkor letras vagy tortas???:D:D:D
ott a pont! a helyes megfejtés: létrás. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. nov. 05, 2007 8:22 pm

temesed írta:
Julica, te jossz! uff! Karesz is csak emiatt jon fel Pestre, meg Mary is, h velunk talalkozzon. ezert lenne jo, ha du 3 korul osszejonnek, jot beszelgetnenk, es aki nem tud maradni vagy nincs jo ismerose a varosban, az haza utazik...ez eddig mukodott. remelem neked is megeri az utazast...:roll:
ÖÖÖ. Én iskolában leszek 5-ig. csak után tudok csatlakozni hozzátok.
de mivel a fele társaság akkor vizsgázik, lehet, h. hamarabb el tudok jönni...

M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. nov. 05, 2007 10:34 pm

Egyet értek az előttem szólókkal, Julica jön és kész! :wink: Különben hozza az ellenőrzőjét és intőt kap! :twisted: A létra pedig ismertetjegykénet szerepelt, ha jól emlékszem, nem kísérőként, de lehet funkciót változtani, nyugodtan.

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » hétf. nov. 05, 2007 10:36 pm

bizsu írta:Egyet értek az előttem szólókkal, Julica jön és kész! :wink: Különben hozza az ellenőrzőjét és intőt kap! :twisted: A létra pedig ismertetjegykénet szerepelt, ha jól emlékszem, nem kísérőként, de lehet funkciót változtani, nyugodtan.
Hozhatnék inkább lovat? Az közelebb áll hozzám, és nem félek úgy tőle, mint a létrától :D:D:D:D

Én nem azt mondom, hogy nem megyek, hanem hogy iszonyú sűrűre jön ki nekem 17-e, amit ha nagyon akartok leírok, de épp most ecseteltem Évinek, és ő is hamar elveszítette a fonalat :lol:, hanem csak annyit mondok, hogy egy pár hetet toljunk rajta, ha nem gond... O:) De ha gond, akkor nem tudom :roll:
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. nov. 05, 2007 10:44 pm

pár hét múlva karácsony...
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. nov. 08, 2007 7:04 pm

julica írta:
bizsu írta:Egyet értek az előttem szólókkal, Julica jön és kész! :wink: Különben hozza az ellenőrzőjét és intőt kap! :twisted: A létra pedig ismertetjegykénet szerepelt, ha jól emlékszem, nem kísérőként, de lehet funkciót változtani, nyugodtan.
Hozhatnék inkább lovat? Az közelebb áll hozzám, és nem félek úgy tőle, mint a létrától :D:D:D:D

Én nem azt mondom, hogy nem megyek, hanem hogy iszonyú sűrűre jön ki nekem 17-e, amit ha nagyon akartok leírok, de épp most ecseteltem Évinek, és ő is hamar elveszítette a fonalat :lol:, hanem csak annyit mondok, hogy egy pár hetet toljunk rajta, ha nem gond... O:) De ha gond, akkor nem tudom :roll:
Julica, ecseteld kerlek....
nagyon halasztani nem szeretnem..egyreszt mar szeptember ota halasszuk..hamarosan valoban itt a karacsony, es ugye a koncert is....
szoval hivjuk a Bolygo kapitanyat es oldjuk meg valahogy!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. nov. 08, 2007 7:14 pm

itt vagyok.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése