1. Balatoni találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » vas. júl. 22, 2007 9:31 pm

temesed írta:
julica írta:Király! Megpróbálom megbeszélni és beadagolni! (Van egy drága, kedves, aranyos, de elképesztőendemennyire féltékeny párom.)
Julica, hogy haladsz a rabeszelessel? ha kell en elkeresztetlek, ebben mar profi vagyok! :wink:
Aranyos vagy, még sehogy O:)
Sajna nem sok reményt fűzök a dologhoz, mert az igazságot megvallva egyáltalán nem fogunk az idén nyaralni menni, mert épül a házunk... és most ilyen "gatyamadzagmegszorítás" van, ami nyilván nem azt jelenti, hogy nem fér bele egy balatoni hétvége nekem, hanem inkább azt, hogy milyen már az, hogy elmegyek a Balcsira pocit süttetni, a kedves meg otthon a nagy melegben dolgozik... ráadásul úgy, hogy korábban megbeszéltük, hogy a ház az első és nem nyaralászunk most... talán majd jövőre... igzából még azért is nem hoztam fel neki, mert nem akarom, hogy rosszul essen neki :) Ő olyan drága :)
Kép

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. júl. 22, 2007 9:35 pm

akkr hozd el ot is.....elhozatja????
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. júl. 22, 2007 9:39 pm

temesed írta:akkr hozd el ot is.....elhozatja????
ha ezen múlik, hogy jöhessen, akkor tessék csak!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. júl. 22, 2007 9:43 pm

ese írta:
temesed írta:akkr hozd el ot is.....elhozatja????
ha ezen múlik, hogy jöhessen, akkor tessék csak!
en is erre szavazok....1-2 nap pihit ti is megerdemeltek a nagy epitkezesben.....
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. júl. 22, 2007 9:46 pm

nem azért, hogy direkt ellentmondjak, de évtizedes tapasztalat, hogy egy társaságban a párok mindig egymással vannak elfoglalva. (ez persze alapvetően nem baj.)

én olyan nyaralást szeretnék, ahol mindannyian együtt vagyunk, de nem leszünk olyan sokan, hogy kettészakadva is élvezetes legyen..
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » vas. júl. 22, 2007 9:56 pm

construx írta:nem azért, hogy direkt ellentmondjak, de évtizedes tapasztalat, hogy egy társaságban a párok mindig egymással vannak elfoglalva. (ez persze alapvetően nem baj.)

én olyan nyaralást szeretnék, ahol mindannyian együtt vagyunk, de nem leszünk olyan sokan, hogy kettészakadva is élvezetes legyen..
ééééédes vagy, de a mi kapcsolatunk lassan 5 éve tart, egy társaságban már régen nem egymással vagyunk elfoglalva, ő meg amúgy se az a típus... nem is tudom mikor fogta meg utoljára a kezem... ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, avyg ilyesmi, hanem egyszerűen nem ez a típus :D Szóval minen társaság álma egy ilyen pár, mint mi, mert kívülállók látják, hogy gyütt vagyunk, de még egy ölelés sincs, nemhogy egymással legyünk elfoglalva folyton :)
Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. júl. 22, 2007 10:00 pm

julica írta:
construx írta:nem azért, hogy direkt ellentmondjak, de évtizedes tapasztalat, hogy egy társaságban a párok mindig egymással vannak elfoglalva. (ez persze alapvetően nem baj.)

én olyan nyaralást szeretnék, ahol mindannyian együtt vagyunk, de nem leszünk olyan sokan, hogy kettészakadva is élvezetes legyen..
ééééédes vagy, de a mi kapcsolatunk lassan 5 éve tart, egy társaságban már régen nem egymással vagyunk elfoglalva, ő meg amúgy se az a típus... nem is tudom mikor fogta meg utoljára a kezem... ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, avyg ilyesmi, hanem egyszerűen nem ez a típus :D Szóval minen társaság álma egy ilyen pár, mint mi, mert kívülállók látják, hogy gyütt vagyunk, de még egy ölelés sincs, nemhogy egymással legyünk elfoglalva folyton :)
innentől kezdve adva a feladat! tessék rávenni azt a marha féltékeny pasit, h gyertek pár napra pihizni! majd mi ledumáljuk erről a féltékenységi őrültségéről. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. júl. 22, 2007 10:01 pm

julica írta:
construx írta:nem azért, hogy direkt ellentmondjak, de évtizedes tapasztalat, hogy egy társaságban a párok mindig egymással vannak elfoglalva. (ez persze alapvetően nem baj.)

én olyan nyaralást szeretnék, ahol mindannyian együtt vagyunk, de nem leszünk olyan sokan, hogy kettészakadva is élvezetes legyen..
ééééédes vagy, de a mi kapcsolatunk lassan 5 éve tart, egy társaságban már régen nem egymással vagyunk elfoglalva, ő meg amúgy se az a típus... nem is tudom mikor fogta meg utoljára a kezem... ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, avyg ilyesmi, hanem egyszerűen nem ez a típus :D Szóval minen társaság álma egy ilyen pár, mint mi, mert kívülállók látják, hogy gyütt vagyunk, de még egy ölelés sincs, nemhogy egymással legyünk elfoglalva folyton :)
hóó, igy is lehet csinalni??????:):):)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » vas. júl. 22, 2007 10:12 pm

:D
Amúgy olyan aranyosak vagytok, tényleg!!! O:)
(ja, így is lehet, simán :D, működik :D)
Kép

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. júl. 23, 2007 8:29 am

csak h tisztazzuk.....balcsira C, Ese és én mennénk egyelőre????? mert eddig senki mas nem jelentkezett meg? van meg hely boven... :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. júl. 23, 2007 8:29 am

csak h tisztazzuk.....balcsira C, Ese és én mennénk egyelőre????? mert eddig senki mas nem jelentkezett meg? van meg hely boven... :roll: (habar az edes harmas nem jonne ossze :P )
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. júl. 25, 2007 9:22 pm

construx írta:Augusztus 17-20. között megyük a Balcsira!
Ez péntek-hétfő, minimális mértékben lehet még alakítgatni.
gyerekek! nagyon elhallgattunk ezügyben. mi van ezzel? én nagyon szívesen mennék. a 17-e lehet, h csak este jönne össze, mert aznap még áfa van, bár a havi áfa csak nem akkora nagy gond (nem fix, hogy nem, de a főkönyvelőnknek se legyen :D )

szóval hova megyünk? Füred? én azt támogatnám leginkább.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. júl. 25, 2007 9:25 pm

17....a pentek????? en is unka utan ernek ra..estere lent is lenn es irany valami jo buliiiiiiiiiiiiii!! masnap meg fures, uszas oktatas es csapolas, rlabda...jujj, de regen jatottam es emnnyire szeretek:D:D:D...es tollsozni is!!!!!
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. júl. 25, 2007 9:32 pm

enki sem lelkesedik a strandlabda es tollas gondolatara?????? egyedulnehez lesz de majd becsapodom valahova mig ti punnyadtok a napon.....:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. júl. 25, 2007 9:35 pm

temesed írta:enki sem lelkesedik a strandlabda es tollas gondolatara?????? egyedulnehez lesz de majd becsapodom valahova mig ti punnyadtok a napon.....:D
én napon aztán nem punnyadok, ennyire nem bírom a napot.
de a tollasban benne vagyok. azt én is nagyon szeretem.
:D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd júl. 31, 2007 8:48 am

no, megsem mentem le a Balcsira, valahogy nem volt kedvem a szoombati napot is munkaval tolteni, mert csak igy lehettem volna a baratnoimmel...egyedul meg nem volt kedvem...ugyhogy akkor marad a mi balcsis talink....de akkor aztan teljes gozzel!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. aug. 02, 2007 7:43 am

sracok....azon gondolkodtam, h lehet h foglalni kellene valami szallast a balatoni 7vegere? 20-a es a hosszu hetvege miatt sztem skoan mennek majd le a balcsira egy kis nyarutora..mit gondoltok?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. aug. 02, 2007 6:56 pm

temesed írta:sracok....azon gondolkodtam, h lehet h foglalni kellene valami szallast a balatoni 7vegere? 20-a es a hosszu hetvege miatt sztem skoan mennek majd le a balcsira egy kis nyarutora..mit gondoltok?
ugyanez jutott eszembe nekem is. azt már eldöntöttük, hova megyünk?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. aug. 03, 2007 7:41 am

ese írta:
temesed írta:sracok....azon gondolkodtam, h lehet h foglalni kellene valami szallast a balatoni 7vegere? 20-a es a hosszu hetvege miatt sztem skoan mennek majd le a balcsira egy kis nyarutora..mit gondoltok?
ugyanez jutott eszembe nekem is. azt már eldöntöttük, hova megyünk?
öö...Füred???? :D:D:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. aug. 03, 2007 8:07 pm

temesed írta:
ese írta:
temesed írta:sracok....azon gondolkodtam, h lehet h foglalni kellene valami szallast a balatoni 7vegere? 20-a es a hosszu hetvege miatt sztem skoan mennek majd le a balcsira egy kis nyarutora..mit gondoltok?
ugyanez jutott eszembe nekem is. azt már eldöntöttük, hova megyünk?
öö...Füred???? :D:D:D
Oké, én támogatom! De azon belül hova? Kezdjünk el keresgélni, és majd meglátjuk, hogy kinek milye árkategória fér bele.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. aug. 03, 2007 10:16 pm

No, mivel itt elég nagy lett a halgatás, ezért úgy döntöttem, hogy most már közbenézelődök, mert a végén nagyon pofáraesünk.

Berámolok pár linket, amik nekem tetszettek. Arra kérlek titeket, hogy legalább nézzétek meg őket és mondjatok vmi véleményt. (pl: szuper! oké, mikor indulunk?, ezt még gondoljuk át, túl drága, túl olcsó, túl messze a balcsi, túl kevés a kaja vagy ehhez hasonló reakciókat várok; így legalább tudni fogom, hogy nem csak engem érdekel ez az egész.

http://www.aquahaz.hu/index.php?menu=bemutatkozas

http://www.balaton.hu/angelika

http://www.hotelmargareta.hu/

http://www.kaltenecker-haus.com/index.p ... &Itemid=29

http://www.levendula-panzio.hu/magyar/m_kezdo.htm

http://balatonfairline.com/livia/lvh_hu.html

no, ezek lennének így első körben. tényleg várom a reakciókat.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. aug. 04, 2007 6:03 pm

ese...szuper vagy!!!!!!!!
kesobb atnezem a linkeket es adok visszajelzest mindenrol, csak most rohanok kicsit.:)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. aug. 04, 2007 8:17 pm

ese írta:No, mivel itt elég nagy lett a halgatás, ezért úgy döntöttem, hogy most már közbenézelődök, mert a végén nagyon pofáraesünk.

Berámolok pár linket, amik nekem tetszettek. Arra kérlek titeket, hogy legalább nézzétek meg őket és mondjatok vmi véleményt. (pl: szuper! oké, mikor indulunk?, ezt még gondoljuk át, túl drága, túl olcsó, túl messze a balcsi, túl kevés a kaja vagy ehhez hasonló reakciókat várok; így legalább tudni fogom, hogy nem csak engem érdekel ez az egész.

http://www.aquahaz.hu/index.php?menu=bemutatkozas

http://www.balaton.hu/angelika

http://www.hotelmargareta.hu/

http://www.kaltenecker-haus.com/index.p ... &Itemid=29

http://www.levendula-panzio.hu/magyar/m_kezdo.htm

http://balatonfairline.com/livia/lvh_hu.html

no, ezek lennének így első körben. tényleg várom a reakciókat.
na, most akkor vegig nezem oket!!!

az elso hely-Aqua Ház Balatonfüred- kellemesnek tunik. sztem okés.

Balaton Angelika-ez egy teljesen ujonan epult haz, jo helynek tunik. árban kicsivel kedvezobb, mint az elso hely.

Hotel Margareta-jo nagy udulo, ami nekem hatrany, mert jobban szeretem az olyan kis csaladias, kis helyeket...plusz arilag is egesz huzos, 2 szemelyes szoba..pfff

Kaltenecker haz nagyon tetszik, hangulatosan berendezett. Mondjuk kicsit messze van a tó (milyen torol is beszelnek??), de arban szintek jok.

Levendula Panzio-nagyon tuti helynek latszik, de arban is ezert kicsit magasabb.

Lívia Vendégház-ez szinten tetszik....

utolagosan a Livia, a Kaltenecker és az Angelika tetszik a legjobban.:)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. aug. 04, 2007 8:45 pm

örülök, hogy meglested a lehetőségeket Temesed. remélem, mások is véleményezik. várjunk még egy kicsit. főként azért is, mivel a többiek nagy halgatása miatt egyenlőre lövésem sincs, hányan mennénk?

egyébként ha jól láttam az egyik szállásnál zárójelben rákérdeztél milyen tóról is beszélnek? őőőő...... Balatonfüreden szerinted milyen tóról beszélhetnek? :wink:

többiek???? vélemény???!!!!

ja, és nem lenne gond, ha az egyik hsz-edet (duplára sikeredet az utsó) törlöm?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. aug. 05, 2007 12:02 pm

ese írta:örülök, hogy meglested a lehetőségeket Temesed. remélem, mások is véleményezik. várjunk még egy kicsit. főként azért is, mivel a többiek nagy halgatása miatt egyenlőre lövésem sincs, hányan mennénk?

egyébként ha jól láttam az egyik szállásnál zárójelben rákérdeztél milyen tóról is beszélnek? őőőő...... Balatonfüreden szerinted milyen tóról beszélhetnek? :wink:

többiek???? vélemény???!!!!

ja, és nem lenne gond, ha az egyik hsz-edet (duplára sikeredet az utsó) törlöm?
most vettem eszre, h 2szer sikerult. persze torolheted!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. aug. 05, 2007 4:31 pm

temesed írta:most vettem eszre, h 2szer sikerult. persze torolheted!:D
oks. bezúztam. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. aug. 06, 2007 12:20 pm

amellett h atneztem az ese altal megadott helyeket, mas is megtekintene??? es azt is jo lenne tisztazni, h akkor csak 3 lelkes jelentkezo van a balatoni hetvegere? Mary, korabban te is mondtad, h szivesen jonnel...es nem tudom elkepzelni, h Bizsu ne indulna be egy ilyen dolgora..esatöbbi....szoval?

ese, tenyleg, neked mely helyek tetszettek?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. aug. 06, 2007 6:01 pm

temesed írta:amellett h atneztem az ese altal megadott helyeket, mas is megtekintene??? es azt is jo lenne tisztazni, h akkor csak 3 lelkes jelentkezo van a balatoni hetvegere? Mary, korabban te is mondtad, h szivesen jonnel...es nem tudom elkepzelni, h Bizsu ne indulna be egy ilyen dolgora..esatöbbi....szoval?

ese, tenyleg, neked mely helyek tetszettek?
ez az időpont sajna több ok miatt sem jó. Úh. én fájó szívvel bár, de kihagyom most.

M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » hétf. aug. 06, 2007 6:12 pm

Mary írta:
temesed írta:amellett h atneztem az ese altal megadott helyeket, mas is megtekintene??? es azt is jo lenne tisztazni, h akkor csak 3 lelkes jelentkezo van a balatoni hetvegere? Mary, korabban te is mondtad, h szivesen jonnel...es nem tudom elkepzelni, h Bizsu ne indulna be egy ilyen dolgora..esatöbbi....szoval?

ese, tenyleg, neked mely helyek tetszettek?
ez az időpont sajna több ok miatt sem jó. Úh. én fájó szívvel bár, de kihagyom most.

M.
Igen, sajnos, nálam is ez a helyzet.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. aug. 06, 2007 7:23 pm

temesed írta:amellett h atneztem az ese altal megadott helyeket, mas is megtekintene??? es azt is jo lenne tisztazni, h akkor csak 3 lelkes jelentkezo van a balatoni hetvegere? Mary, korabban te is mondtad, h szivesen jonnel...es nem tudom elkepzelni, h Bizsu ne indulna be egy ilyen dolgora..esatöbbi....szoval?

ese, tenyleg, neked mely helyek tetszettek?
én alapból azokat rámoltam be, amik tetszettek. :D de úgy látom, nagyon nem lesz ebből nagycsoportos bulizás. azért jó lenne még Julicát rávenni, hogy jöjjön. és még Delilah se nyilatkozott....
azt nagyon sajnálom, hogy se Mary, se Bizsu nem tudtok jönni. netán az utána köv. héten sem jó nektek? vagy az szabi gondba ütközik? én a héten fix, h szabin leszek.
Keine Panik auf der Titanic!

Válasz küldése