A szereplők filmjei

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » vas. ápr. 10, 2005 10:30 pm

a CSI vagy a Miami?

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. ápr. 11, 2005 4:18 pm

Nos, ma végre volt időm megnézni a Végső állomást Kerr Smith-szel. Nem volt rossz. Kerr ugyan kicsit ellenszenves figurát játszott, de mivel nagyon jól nézett ki, ezért ez megbocsátható. :lol:
Kár, hogy a végén meghalt. :(
A halálesetek nagyon lehetetlenek voltak, de azért egyszer érdemes volt megnézni. :D

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » hétf. ápr. 11, 2005 5:41 pm

Szia Kornlány!

Én is kellemesen csalódtam a filmben...igaz, előbb a 2. részt láttam, s az nekem azért nagyobb katarzist okozott- ha nem ostobaság egy horror, hopp, bocsánat, egy misztikus film :lol: okán ilyenről beszélni!

No, mindegy! Kerr egész jó volt, de azért azt kívánom neki, hogy a jövőben nagyobb, "testesebb" alkotásokban is megmutathassa magát!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. ápr. 11, 2005 7:45 pm

Corrman írta:Szia Kornlány!

Én is kellemesen csalódtam a filmben...igaz, előbb a 2. részt láttam, s az nekem azért nagyobb katarzist okozott- ha nem ostobaság egy horror, hopp, bocsánat, egy misztikus film :lol: okán ilyenről beszélni!

No, mindegy! Kerr egész jó volt, de azért azt kívánom neki, hogy a jövőben nagyobb, "testesebb" alkotásokban is megmutathassa magát!
Én is remélem, hogy láthatom még más filmekben is.
Nemsokára megnézem a második részt is. Mondjuk abban már nem szerepel Kerr. :( Kíváncsi vagyok, vajon majd abban is ilyen szörnyű halált szán-e áldozatainak a halál.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd ápr. 12, 2005 10:37 am

Ha jól emlékszem a Miamiban szerepelt. Valami titkárnőféleséget játszott, aki azért lökött a busz elé egy csajt, hogy a főnökének megkönnyítse a dolgát.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » kedd ápr. 12, 2005 6:05 pm

Én mostanában kaptam rá A helyszínelőkre- nem tudom, pontosan melyik, ahol az a kék szemű feka csávó is játszik-, a kedvencem pedig az Esküdt ellenségek: bűnös szándék. Bár Vincent D'onofrio - asszem van is egy ilyen nevű felhasználónk :) - nem valami nagy színész!

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » pén. ápr. 15, 2005 5:47 pm

Corrman írta:Én mostanában kaptam rá A helyszínelőkre
A miami helyszínelőket szoktad nézni?

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. ápr. 23, 2005 6:56 pm

Kornbabe írta:Nos, ma végre volt időm megnézni a Végső állomást Kerr Smith-szel. Nem volt rossz. Kerr ugyan kicsit ellenszenves figurát játszott, de mivel nagyon jól nézett ki, ezért ez megbocsátható. :lol:
Kár, hogy a végén meghalt. :(
A halálesetek nagyon lehetetlenek voltak, de azért egyszer érdemes volt megnézni. :D
Végre én is megnéztem most a Végső állomást...
A Halloween-es rész után ez éppen jó volt... :)
Mondjuk én nem szeretek borzongani (mármint ilyen naturalisztikus megfogalmazásban, ami ennek a filmnek sajátja), így ezeket a részeket áttekertem, de a misztikus dolgokat szeretem, kiváncsi voltam a sztorira. Hááát... nehezen követtem - lehet, h. a tekerések miatt -, az alapötlet nem rossz, de valahogy úgy érzem, a megvalósítás nem volt igazi...

De Kerr, az nagyon jó volt benne. Tök jó volt, h. ugyanaz volt a hangja, mint a Dawsonban... (Ugye?)
M.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mary szomb. ápr. 23, 2005 8:58 pm-kor.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szomb. ápr. 23, 2005 7:03 pm

Mary írta: De Kerr, az nagyon jó volt benne. Tök jó volt, h. ugyanaz volt a hangja, mint a Dawsonban... (Ugye?)
M.
Igen, mindenképpen. Engem például picit zavart amikor Julian Mcmahont láttam a Kés/alatt-ban és nem Kautzky Armand szinkronizálta, mint ahogyan a Bűbájos boszorkákban.
(De már megszoktam az új hangját.)

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » hétf. ápr. 25, 2005 3:28 am

Én a magam részéről nem is értem, mi vezethet arra egy szinkronrendezőt, hogy mellőz egy megszokott szinkronhangot! Persze, az kétségtelen, hogy a karakter néhe megkívánja a változtatást...

pl.: James A vonzás szabályaiban

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. ápr. 25, 2005 1:49 pm

Nekem az volt a furcsa, mikor Katie Holmest A fülke című filmben más szinkronizálta. Jó, nyilván nem akarták, hogy mindenkinek eszébe jusson Joey, de a szinkronhang nagyon gyenge volt, nem is tudom, ki lehetett. Pedig szinkronhangokban otthon vagyok. A fülke egyébként egy nagyon-nagyon jó film volt! :D

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » hétf. ápr. 25, 2005 4:08 pm

Kornbabe írta:Nekem az volt a furcsa, mikor Katie Holmest A fülke című filmben más szinkronizálta. Jó, nyilván nem akarták, hogy mindenkinek eszébe jusson Joey, de a szinkronhang nagyon gyenge volt, nem is tudom, ki lehetett. Pedig szinkronhangokban otthon vagyok. A fülke egyébként egy nagyon-nagyon jó film volt! :D
Nekem is nagyon tetszett anno...ez is bizonyítja, voltaképp egy frappáns ötlet, s kész a "remekmű"! Igaz, a független filmek nem nagyon kapnak a filmvilág számára értékes díjakat ( mert akármit is mondunk, az Arany Páma, Medve és a többiek ma már nem sokat nyomnak a latban), de szerintem, náluk nem is ez a cél...

Igaz, a Kerülőutak most kapott egy Oscar-t, de csak alibi-szobrot, ahogy a New York Times írta..

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. máj. 11, 2005 12:46 pm

Kerr Smith hamarosan látható lesz a Bűbájos boszorkákban, mint Brody ügynök. :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. máj. 12, 2005 6:15 pm

Épp most láttam Kerr Smith-t a Bűbájos boszorkákban. NAGYON JÓL NÉZ KI ÖLTÖNYBEN!!!! :D :D :D
Sajnos más szinkronizálja, nem jut eszembe a neve, ismert szinkron pedig. De Seder Gábor ezerszer jobb volt! :wink:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. máj. 12, 2005 6:35 pm

Kornbabe írta:Épp most láttam Kerr Smith-t a Bűbájos boszorkákban. NAGYON JÓL NÉZ KI ÖLTÖNYBEN!!!! :D :D :D
Sajnos más szinkronizálja, nem jut eszembe a neve, ismert szinkron pedig. De Seder Gábor ezerszer jobb volt! :wink:
Na ez az, hogy szerintem iszonyatos ez a szinkron neki! nem is illik a pasihoz! Fúúúúúújjjj... :evil:
Olyan jól néz ki és ezzel a hanggal totál elrontották az egész karaktert! Szegény Kerr!!! :cry:

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » csüt. máj. 12, 2005 6:53 pm

Nem baj! (na jó, talán egy picit még is......)
De végre egy jó pasi újra a sorozatban!!!!! :D
A Bűbájos boszorkák sorozattal úgy vagyok, hogy mindig, valamelyik jó pasi miatt muszáj megnéznem ( :oops: ). Először ott volt Julian McMahon, aztán David Fuller (<- asszem így hívják. a sorozatban Christ alakította), most meg Kerr Smith. Jeeeeee!!!!!!!
Duplán jeeeee!(Dawson miatt) :D

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. máj. 12, 2005 7:04 pm

Ejj, ezek a jó pasik... :P :lol: :lol: :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » csüt. máj. 12, 2005 9:20 pm

Chi írta:Nem baj! (na jó, talán egy picit még is......)
De végre egy jó pasi újra a sorozatban!!!!! :D
A Bűbájos boszorkák sorozattal úgy vagyok, hogy mindig, valamelyik jó pasi miatt muszáj megnéznem ( :oops: ). Először ott volt Julian McMahon, aztán David Fuller (<- asszem így hívják. a sorozatban Christ alakította), most meg Kerr Smith. Jeeeeee!!!!!!!
Duplán jeeeee!(Dawson miatt) :D
Szia Chi!!!!!!

Üdvözöllek ismét köztünk!
Az eddigi hallgatásod okára jól következtettünk?(Lásd a Haverok az életben topic vizsgaidőszaki témáját!)
Mi van az érettségivel?
Vagy már írtál is oda? Megyek megnézem...

Én csak részleteket láttam a Boszikból, de Kerr Smith szerintem is oltári volt!!!
M.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. máj. 12, 2005 10:00 pm

istenkém, csak egyszer mondanának rám ilyeneket a lányok... :P

na megyek vissza álmodozni, pusszancsok!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. máj. 26, 2005 11:32 am

Tegnap meghalt Brody ügynök (Kerr Smith) a Bűbájos boszorkákban. :cry:
Szegény, nem sokat szerepelt, még a főcímbe sem rakták be, pedig megérdemelte volna.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. máj. 26, 2005 12:08 pm

Kornbabe írta:Tegnap meghalt Brody ügynök (Kerr Smith) a Bűbájos boszorkákban. :cry:
Szegény, nem sokat szerepelt, még a főcímbe sem rakták be, pedig megérdemelte volna.
Nyugi! Remélem, hogy nem haragszol ha elmondom, hogy még visszatér! :wink: :D
De a főcímbe valóban berakhatták volna!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. máj. 26, 2005 4:16 pm

Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Tegnap meghalt Brody ügynök (Kerr Smith) a Bűbájos boszorkákban. :cry:
Szegény, nem sokat szerepelt, még a főcímbe sem rakták be, pedig megérdemelte volna.
Nyugi! Remélem, hogy nem haragszol ha elmondom, hogy még visszatér! :wink: :D
De a főcímbe valóban berakhatták volna!
Szia!
Persze, hogy nem haragszom. Én a tartalmakat is mindig elolvasom előre. Abban nem voltam biztos, hogy milyen szinten tér vissza, de mintha fényőr lenne majd belőle. :roll: Azt viszont nem tudom, hogy mennyire fog még szerepelni, én csak az episode guide-ot olvastam. Gondoltam megemlékezem Kerr-ről, hamár ilyen hamar kiírták. :P
(Jövő héten egy rész erejéig visszatér Cole. Már alig várom. :D )

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. máj. 26, 2005 7:48 pm

Kornbabe írta:Szia!
Persze, hogy nem haragszom. Én a tartalmakat is mindig elolvasom előre. Abban nem voltam biztos, hogy milyen szinten tér vissza, de mintha fényőr lenne majd belőle. :roll: Azt viszont nem tudom, hogy mennyire fog még szerepelni, én csak az episode guide-ot olvastam. Gondoltam megemlékezem Kerr-ről, hamár ilyen hamar kiírták. :P
(Jövő héten egy rész erejéig visszatér Cole. Már alig várom. :D )
Hát igen, fényőr lesz, de azt én sem tudom, hogy mennyit fog még szerepelni! :roll:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. júl. 03, 2005 8:00 am

Júliusban lesz a premierje Joshua Jackson új filmjének, melynek Elátkozottak (Cursed) a címe. Szerepel még benne Shannon Elizabeth, Mya és Christina Ricci. A rendező Wes Craven. :)

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. júl. 03, 2005 12:14 pm

Kornbabe írta:Júliusban lesz a premierje Joshua Jackson új filmjének, melynek Elátkozottak (Cursed) a címe. Szerepel még benne Shannon Elizabeth, Mya és Christina Ricci. A rendező Wes Craven. :)
Ejha, ez nem hangzik rosszul!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. júl. 03, 2005 1:48 pm

construx írta:
Kornbabe írta:Júliusban lesz a premierje Joshua Jackson új filmjének, melynek Elátkozottak (Cursed) a címe. Szerepel még benne Shannon Elizabeth, Mya és Christina Ricci. A rendező Wes Craven. :)
Ejha, ez nem hangzik rosszul!
Én azt hallottam, hogy elég pocsék film! Bár lehet megnézem, vagy letöltöm! :wink:

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » vas. júl. 03, 2005 2:48 pm

Pacey játszott már horrorban, elég durván ölték meg benne.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. júl. 03, 2005 3:06 pm

Ronibaba írta:Én azt hallottam, hogy elég pocsék film! Bár lehet megnézem, vagy letöltöm! :wink:
SE, CR és WC miatt azért csak megnézném.. ;) :lol:

(Mint Carrie-Anne Moss miatt anno a Vörös bolygót, na az egy pocsék film volt!... :P )
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » kedd júl. 05, 2005 8:05 am

A héten ismét lesz a Vonzás szabályai James-el, aminek azért is örülök, mert a múltkor lemaradtam róla, így most fogom először látni más szerepkörben.
Ha jól emlékszem az m1-en lesz pénteken éjszaka.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd júl. 05, 2005 9:25 am

Szerdán, 22.30-kor, a Duna TV-n lesz Michelle egyik filmje (2001-es). A címe: Se veled, se nélküled :)

Holly és Marina kislánykoruk óta elválaszthatatlan, jó barátnők. Marina vadóc, kicsapongó, szélsőséges természetű férfifaló, Holly pedig szelíd, önmagában is bizonytalan mélázó típus, aki fülig szerelmes barátnője titokzatos bátyjába. Amikor mindketten szemet vetnek az egyetem sármos professzorára, őszinte, feltétlen barátságukat a rivalizálás és a női féltékenység érzése váltja fel. A nagybetűs élet káoszába sodródó lányok hamarosan rájönnek, hogy életük egyetlen biztos pontja a majdnem elveszített barátságuk, a női hiúság leküzdése azonban férjkeresés közben nem olyan egyszerű...

Michelle Marinat fogja játszani. :)

Válasz küldése