A szereplők filmjei

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd júl. 05, 2005 9:37 am

Ronibaba írta:Szerdán, 22.30-kor, a Duna TV-n lesz Michelle egyik filmje (2001-es). A címe: Se veled, se nélküled :)

Holly és Marina kislánykoruk óta elválaszthatatlan, jó barátnők. Marina vadóc, kicsapongó, szélsőséges természetű férfifaló, Holly pedig szelíd, önmagában is bizonytalan mélázó típus, aki fülig szerelmes barátnője titokzatos bátyjába. Amikor mindketten szemet vetnek az egyetem sármos professzorára, őszinte, feltétlen barátságukat a rivalizálás és a női féltékenység érzése váltja fel. A nagybetűs élet káoszába sodródó lányok hamarosan rájönnek, hogy életük egyetlen biztos pontja a majdnem elveszített barátságuk, a női hiúság leküzdése azonban férjkeresés közben nem olyan egyszerű...

Michelle Marinat fogja játszani. :)
De jó, hogy írtad! Nem is vettem észre! Felveszem videokazira és holnap megnézem. :D

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd júl. 05, 2005 9:41 am

Kornbabe írta:De jó, hogy írtad! Nem is vettem észre! Felveszem videokazira és holnap megnézem. :D
Én meg sajna holnap du-tól hajnalig kertipartin leszek. De majd viszek katzt és megkérem a bnőmet, hogy vegye fel!!!

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szomb. júl. 09, 2005 11:36 am

timus írta:A héten ismét lesz a Vonzás szabályai James-el, aminek azért is örülök, mert a múltkor lemaradtam róla, így most fogom először látni más szerepkörben.
Ha jól emlékszem az m1-en lesz pénteken éjszaka.
Ó, igen! Megnéztem!
Hát, nem volt semmi!

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. júl. 11, 2005 9:10 am

Igazi művészfilm volt azt hiszem, egyes részeit nem igazán értettem. Lehet, hogy valamikor megnézem még egyszer.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. júl. 11, 2005 9:26 am

timus írta:Igazi művészfilm volt azt hiszem, egyes részeit nem igazán értettem. Lehet, hogy valamikor megnézem még egyszer.
Én a végét nem értettem. Mi az, hogy "az olyanoknál, mint mi, nem számít."????????
Azért tetszett, nem?
Szerintem nagyon jó volt.
Kb. ilyen fejeket vágtam közbe: :shock: :D :lol: :lol: :shock: :lol: :shock: :shock: :o :D :? :lol: .

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. júl. 11, 2005 9:32 am

Aha, én is néztem nagyokat! :shock: :lol:

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. júl. 11, 2005 9:39 am

Te melyik részeket nem értetted?

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. júl. 11, 2005 9:44 am

Például a végét én sem.
Az is fura volt, hogy a kezdő kép után és később többször is "visszatekerték" a történteket és sokszor elvesztettem a fonalat és a film végére már nem is tudtam, hogy mi történt meg és mi nem.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. júl. 11, 2005 9:58 am

timus írta:Például a végét én sem.
Az is fura volt, hogy a kezdő kép után és később többször is "visszatekerték" a történteket és sokszor elvesztettem a fonalat és a film végére már nem is tudtam, hogy mi történt meg és mi nem.
Hát, igen, néha elég fura volt. Az elején mutatták mi fog történni, és a végén James még sem ment oda a csajhoz, hanem ráült a mocijára és elment. De a másik kettő szereplővel megtörént az, amit mutattak az elején?
Meg néha mutattak egyszerre két dolgot is (James és a meleg srác a szobában) és nem lehettet tudni egy ideig, hogy most melyik történik.

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. júl. 11, 2005 10:38 am

Igen, több kérdés is felmerül. Azt hiszem csak megnézem megint ezek fényében.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. júl. 11, 2005 11:21 am

Jó reggelt!

Én a 3. megnézésre megértettem a végét, ill. már az 1. alkalomkor is erre gondoltam. Szóval emlékeztek, hogy mi történt az elején? Az ember azt gondolhatná, hogy ez valóban megtörtént, de végül mégsem. Az csak egy lehetőség volt. De James széttépte a levelet és kiment az ajtón, a csaj + a meleg srác sem csinált semmit, inkább kimentek levegőzni. Azért taliztak ott kinnt.
Bár van egy olyan érzésem, hogy azért volt ennyire zavaros, hogy a néző agyaljon a filmen! :lol:

Mondjuk azt a mondatot én sem értem! :shock:

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. júl. 11, 2005 11:41 am

Ronibaba írta: De James széttépte a levelet és kiment az ajtón, a csaj + a meleg srác sem csinált semmit, inkább kimentek levegőzni. Azért taliztak ott kinnt.
De a meleg srác fogta az oldalát a végén is, és az elején az a másik későbbi-meleg srác megütötte pont ott, és a csaj is elindult a szobába azzal a sráccal. :?:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. júl. 11, 2005 11:43 am

Chi írta:Hát, igen, néha elég fura volt. Az elején mutatták mi fog történni, és a végén James még sem ment oda a csajhoz, hanem ráült a mocijára és elment. De a másik kettő szereplővel megtörént az, amit mutattak az elején?
Hmmmm...na most asszem már én sem vagyok olyan biztos, hogy megértettem a végét! :shock: Mert tényleg lehet, hogy a másik 2 szereplővel megtörtént. Bár ha azt nézzük, akkor időben nem egyezik.
James összetépte a levelet és kiment és elhúzott. De az elejéből adódóan a csajnak + a meleg hapsinak bent kellett volna lennie a bulin, de kint voltak és beszélgettek, és ekkor jött ki James. Szóval nem történhetett meg velük sem. Vagy nem tom! :roll: :roll: :lol:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. júl. 11, 2005 11:44 am

Jah, amúgy látta vki Michelle filmjét?? Én megnéztem és nekem nagyon tetszett! :) És tök jó lett a vége is!

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. júl. 11, 2005 11:50 am

Ronibaba írta: Hmmmm...na most asszem már én sem vagyok olyan biztos, hogy megértettem a végét! :shock: Mert tényleg lehet, hogy a másik 2 szereplővel megtörtént. Bár ha azt nézzük, akkor időben nem egyezik.
James összetépte a levelet és kiment és elhúzott. De az elejéből adódóan a csajnak + a meleg hapsinak bent kellett volna lennie a bulin, de kint voltak és beszélgettek, és ekkor jött ki James. Szóval nem történhetett meg velük sem. Vagy nem tom! :roll: :roll: :lol:
Én úgy emlékszem, hogy mikor James összetépte a leveleket, akkor látta a csajt felmenni a szobába. És mikor kinnt beszélgettek, akkor látták Jamest a motorján.
Na jó, mindegy. Csak most kíváncsi lettem, hogy mi van. Még nem állt össze teljesen a kép.
De azért jó film volt. 8)

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. júl. 11, 2005 11:51 am

Ronibaba írta:Jah, amúgy látta vki Michelle filmjét?? Én megnéztem és nekem nagyon tetszett! :) És tök jó lett a vége is!
Lemaradtunk.... :cry:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. júl. 11, 2005 12:01 pm

Chi írta:Én úgy emlékszem, hogy mikor James összetépte a leveleket, akkor látta a csajt felmenni a szobába. És mikor kinnt beszélgettek, akkor látták Jamest a motorján.
Na jó, mindegy. Csak most kíváncsi lettem, hogy mi van. Még nem állt össze teljesen a kép.
De azért jó film volt. 8)
Na, megnézem külön a végét mostmár! :lol:

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. júl. 11, 2005 2:08 pm

Ha akartok még olyan filmet látni, amin lehet agyalni, nézzétek meg a Mementó című filmet. Szerintem az is nagyon jó, de nem elég egyszer megnézni. Sőt, az ember kísértésbe esik, hogy a végétől visszafelé is megnézze egyszer. :)

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. júl. 11, 2005 2:24 pm

timus írta:Ha akartok még olyan filmet látni, amin lehet agyalni, nézzétek meg a Mementó című filmet. Szerintem az is nagyon jó, de nem elég egyszer megnézni. Sőt, az ember kísértésbe esik, hogy a végétől visszafelé is megnézze egyszer. :)
Áá, igen, láttam azt a filmet. Tényleg agyalós.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. júl. 11, 2005 7:32 pm

timus írta:Ha akartok még olyan filmet látni, amin lehet agyalni, nézzétek meg a Mementó című filmet. Szerintem az is nagyon jó, de nem elég egyszer megnézni. Sőt, az ember kísértésbe esik, hogy a végétől visszafelé is megnézze egyszer. :)
Nekem megvan, de eddig még csak 1x láttam! :) De nagyon jóóóóó!!
Amúgy a Donnie Darko is agyalós + a Butterfly Effect!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. júl. 11, 2005 7:43 pm

Ronibaba írta:
timus írta:Ha akartok még olyan filmet látni, amin lehet agyalni, nézzétek meg a Mementó című filmet. Szerintem az is nagyon jó, de nem elég egyszer megnézni. Sőt, az ember kísértésbe esik, hogy a végétől visszafelé is megnézze egyszer. :)
Nekem megvan, de eddig még csak 1x láttam! :) De nagyon jóóóóó!!
Amúgy a Donnie Darko is agyalós + a Butterfly Effect!
A Donnie Darkot én is láttam, a nyúl nem semmi benne. :lol: A Pillangó effektust nem láttam, de ahogy a párom mesélte mi volt benne, talán jobb is. :(

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. júl. 11, 2005 8:52 pm

Ronibaba írta:Jah, amúgy látta vki Michelle filmjét?? Én megnéztem és nekem nagyon tetszett! :) És tök jó lett a vége is!
Igen, láttam. Nem nagyon mély nyomot hagyott bennem...
De Michelle jó volt benne...
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. júl. 11, 2005 9:34 pm

Mary írta:
Ronibaba írta:Jah, amúgy látta vki Michelle filmjét?? Én megnéztem és nekem nagyon tetszett! :) És tök jó lett a vége is!
Igen, láttam. Nem nagyon mély nyomot hagyott bennem...
De Michelle jó volt benne...
M.
Miért hagyott benned mély nyomot?

FFeri
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: vas. jún. 12, 2005 1:25 am
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: FFeri » kedd júl. 12, 2005 1:25 am

A Rossz álmok (http://www.mozinet.hu/display.php?table ... ilm_id=501) nem egy mai darab (2000-es!), én eddig nem hallottam róla. "Különlegessége", hogy Katie-nek topless jelenete is van benne. Tudtommal ez az egyetlen film, amiben így szerepel, de nekem így is nagy csalódás. Nem, nem az alakja miatt, hanem így már nehéz elképzelni "szűzies", visszafogott Joey-ként. Nem illik a róla kialakult képbe.
Ráadásul akkor forgatta ezt a filmet, amikor még a Dawson is javában ment. Csodálkozom, hogy a sorozatfelelős "elengedte" ebbe a filmbe, ilyesmire odakint nagyon szoktak figyelni.

Egy kép abból a bizonyos jelenetből: http://www.celebritymoviearchive.com/to ... e.php/2842

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » kedd júl. 12, 2005 7:58 am

Ronibaba írta:
timus írta:Ha akartok még olyan filmet látni, amin lehet agyalni, nézzétek meg a Mementó című filmet. Szerintem az is nagyon jó, de nem elég egyszer megnézni. Sőt, az ember kísértésbe esik, hogy a végétől visszafelé is megnézze egyszer. :)
Nekem megvan, de eddig még csak 1x láttam! :) De nagyon jóóóóó!!
Amúgy a Donnie Darko is agyalós + a Butterfly Effect!
A Donnie Darkot még nem láttam, da a Pillangóhatást nem is olyan régen és nekem nagyon tetszett.
Kölcsön is adtam egy kolléganőmnek, aki padlót fogott tőle, mivel valamivel könnyedebb sztorira számított. :) De miután átesett az első "megrázkódtatáson" neki is bejött a film.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd júl. 12, 2005 11:03 am

timus írta:A Donnie Darkot még nem láttam, da a Pillangóhatást nem is olyan régen és nekem nagyon tetszett.
Kölcsön is adtam egy kolléganőmnek, aki padlót fogott tőle, mivel valamivel könnyedebb sztorira számított. :) De miután átesett az első "megrázkódtatáson" neki is bejött a film.
Nekem a Donnie nem tetszett annyira, de a Pillangóhatás hatása alatt vagyok még mindig! :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd júl. 12, 2005 11:05 am

FFeri írta:A Rossz álmok (http://www.mozinet.hu/display.php?table ... ilm_id=501) nem egy mai darab (2000-es!), én eddig nem hallottam róla. "Különlegessége", hogy Katie-nek topless jelenete is van benne. Tudtommal ez az egyetlen film, amiben így szerepel, de nekem így is nagy csalódás. Nem, nem az alakja miatt, hanem így már nehéz elképzelni "szűzies", visszafogott Joey-ként. Nem illik a róla kialakult képbe.
Ráadásul akkor forgatta ezt a filmet, amikor még a Dawson is javában ment. Csodálkozom, hogy a sorozatfelelős "elengedte" ebbe a filmbe, ilyesmire odakint nagyon szoktak figyelni.

Egy kép abból a bizonyos jelenetből: http://www.celebritymoviearchive.com/to ... e.php/2842
Szia!

Én is láttam a filmet és nekem sem tetszett! :( Hát igen, így tényleg nehéz elképzelni Katie-ről, hogy még szűz, viszont gondolj bele abba, hogy ő színésznő, tehát mindent el kell tudnia játszani! :lol:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd júl. 12, 2005 11:14 am

Ronibaba írta: Szia!

Én is láttam a filmet és nekem sem tetszett! :( Hát igen, így tényleg nehéz elképzelni Katie-ről, hogy még szűz, viszont gondolj bele abba, hogy ő színésznő, tehát mindent el kell tudnia játszani! :lol:
Miről szól a film?

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd júl. 12, 2005 11:19 am

Kornbabe írta:Miről szól a film?
Elég régen láttam már, és picit zavaros is.
De van egy csaj (Katie), akit kinyírnak és az egész film arról szól, hogy keresik a gyilkost. Megvádolnak egy szerencsétlen hapsit is (Keanu Reeves) + van benne egy jósnő + egy pasi, akinek a szeretője volt Katie...meg...már nem nagyon emléxem. Csak 1x láttam. :roll:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd júl. 12, 2005 11:20 am

Kornbabe írta:Miről szól a film?
Na, megtalátam a tartalmát:

Aki jövendőmondással foglalkozik, készüljön fel a rossz álmokra. Annie Wilson, megszokta már különleges képességeit, és amióta egyedül neveli három gyerekét, tudását szükség esetén aprópénzre is váltja. Néha kártyát vet a környékbelieknek, de sem ő, sem vendégei nem veszik komolyan az egészet. Szeretik Annie-t, és kíváncsiak a tanácsaira – inkább pszichológusa és türelmes hallgatója ő a hozzá látogatóknak, mint jósnője. Amikor azonban nyom nélkül eltűnik a kisváros legkacérabb lakója, minden megváltozik. A rendőrségnek elképzelése sincs, hol keresse a széplányt, Annie-t viszont egyre nyomasztóbb, egyre véresebb álmok figyelmeztetik, hogy amit ő tud, az felelősség is. Bár a tett helyszínének közelében sem járt, mégis ő az egyetlen tanú. Csak el kell szánnia magát, hogy figyeljen a fejében megjelenő üzenetekre, ahelyett, hogy elhessegetni próbálná őket. Egyelőre úgy tűnik, a gyilkos komolyabban veszi a látomásokat, mint ő maga. Valaki ugyanis el szeretné hallgattatni a jósnőt, mielőtt színt vallhatna.

Válasz küldése