5. Dawson-találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd okt. 03, 2006 6:40 pm

temesed írta:
Ronibaba írta:Na, okés.

Én is ott leszek 2-kor, mert nekem még haza kell rohannom átöltözni és 7 körül már a Planetáriumban kell lennem.
De azt lehet, hogy már hardosan megyek a talira, szóval ne ijedjetek meg tőlem majd!:DD
akartam is javasolni, h gyere teljes harci diszben, igy idot sporolsz meg, es tobbet lehetsz velunk!:D:D:D
Jah, csak az a baj, hogy pl. sminkleolvadás + stb. kellemetlen dolog. És a koncira meg nagyon pöpecen szeretnék kinézni! :lol: Majd meglátjuk.. :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Godric
Ötcsillagos haver
Ötcsillagos haver
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 2:34 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Godric » csüt. okt. 05, 2006 12:19 am

nagyon sajnálom, de mégsem tudok elmenni, nem tudtam elcserélni a szombatot, úgyhogy dolgoznom kell... :(
viszont szívesen megismernélek titeket, jó lenne találkozni, etc...
D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. okt. 05, 2006 10:29 am

Godric írta:nagyon sajnálom, de mégsem tudok elmenni, nem tudtam elcserélni a szombatot, úgyhogy dolgoznom kell... :(
viszont szívesen megismernélek titeket, jó lenne találkozni, etc...
hat ez szomoru. nagyon sajnalom. :?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. okt. 05, 2006 11:17 pm

fél 4 körülre vagyok várható.
(nem azért mondom, hogy piros szőnyeg vagy ilyesmi.. bár megérteném.)

Avatar
Godric
Ötcsillagos haver
Ötcsillagos haver
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 2:34 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Godric » pén. okt. 06, 2006 12:31 am

temesed írta:
Godric írta:nagyon sajnálom, de mégsem tudok elmenni, nem tudtam elcserélni a szombatot, úgyhogy dolgoznom kell... :(
viszont szívesen megismernélek titeket, jó lenne találkozni, etc...
hat ez szomoru. nagyon sajnalom. :?
nincs kedved úgy egyébként találkozni vmikor?
D.

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » pén. okt. 06, 2006 2:09 am

Godric írta:nagyon sajnálom, de mégsem tudok elmenni, nem tudtam elcserélni a szombatot, úgyhogy dolgoznom kell... :(
viszont szívesen megismernélek titeket, jó lenne találkozni, etc...
De ha Godric... nem jön... akkor... Én leszek az... az egyedüli... az egyedüli HP-s... Akkor én leszek az áldozat...

Ne... NE... NEEE... NEEEEEEE!!!

Én esküszöm, hogy imádom a Dausohn és a barátai című sorozatot.
Tökre tetszik Katie Holmes, (a Tom Kruíz nem, de ezért csak nem jár halál), Szeretem a Formaegyet, Kedvenc sorozatom a Buffy meg az Angel, és... és... és odavagyok minden filmért, a Jóbarátokban remekül játszik Courtney Cox, meg a Jenifer Aniston is, és... és... és... a könyveket is szeretem, meg a zenét is. [-o<

Na mindegy, így jártam... :smt059

De tényleg kár, hogy nem gyüvő, Godric.
Nevem volt... de most?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. okt. 06, 2006 11:49 am

BaciLaci írta:
Godric írta:nagyon sajnálom, de mégsem tudok elmenni, nem tudtam elcserélni a szombatot, úgyhogy dolgoznom kell... :(
viszont szívesen megismernélek titeket, jó lenne találkozni, etc...
De ha Godric... nem jön... akkor... Én leszek az... az egyedüli... az egyedüli HP-s... Akkor én leszek az áldozat...

Ne... NE... NEEE... NEEEEEEE!!!

Én esküszöm, hogy imádom a Dausohn és a barátai című sorozatot.
Tökre tetszik Katie Holmes, (a Tom Kruíz nem, de ezért csak nem jár halál), Szeretem a Formaegyet, Kedvenc sorozatom a Buffy meg az Angel, és... és... és odavagyok minden filmért, a Jóbarátokban remekül játszik Courtney Cox, meg a Jenifer Aniston is, és... és... és... a könyveket is szeretem, meg a zenét is. [-o<

Na mindegy, így jártam... :smt059

De tényleg kár, hogy nem gyüvő, Godric.
konnyesre nevettem ezen magam!!!!!!!! :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt043 :smt043
de persze nem menekulhetsz, teged aldozunk fel!!!!!!! :wink: :twisted:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. okt. 06, 2006 11:51 am

Roberto, te nem jossz talalkozora????

Timustol sem kaptunk meg semmilyen visszajezest. :( :( :(
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » pén. okt. 06, 2006 11:57 am

én is fél 4 körül vagyok várható.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. okt. 06, 2006 2:38 pm

Holnap tali!!!!!

Este meg Bin Jip!!!!! micsoda szep nap!!!!-kar, h a filmet nem lathatom mas program miatt.:(
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. okt. 06, 2006 4:23 pm

temesed írta:Holnap tali!!!!!

Este meg Bin Jip!!!!! micsoda szep nap!!!!-kar, h a filmet nem lathatom mas program miatt.:(
Kint talizunk a fél csapattal 2-kor v. kapásból mindenki menjen le a kávézóba???

Én megyek neo-s cuccba, mert nem lesz időm hazamenni v. ha igen, akkor csak a cuccaim dobom le. Szóval senki ne ijedjen meg tőlem, bár nem hiszem, hogy nagyon darkos lennék. :lol:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. okt. 06, 2006 4:42 pm

Ha nem lesz rossz idő, jó lenne kint találkozni, mert én már nem emlékszem merre kell menni. :P

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. okt. 06, 2006 5:27 pm

Ameline írta:Ha nem lesz rossz idő, jó lenne kint találkozni, mert én már nem emlékszem merre kell menni. :P
elorejelzes szerint holnap szep ido lesz, sutni fog a nap egesz nap, tehat talizzunk kint!!! :wink: en is igyekszem odaerni 2re. :)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. okt. 06, 2006 8:29 pm

Én is fél három körül igyekszem odaérni.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. okt. 06, 2006 8:30 pm

temesed írta: konnyesre nevettem ezen magam!!!!!!!! :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt043 :smt043
de persze nem menekulhetsz, teged aldozunk fel!!!!!!! :wink: :twisted:
Vagy engem, mert elárultam a nagy titkot. De mindent megteszek, hogy BaciLaci legyen az áldozat! :twisted:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. okt. 06, 2006 8:47 pm

Azért engem megvártok, míg odaérek? Nem szeretném már csak a gomolygó füstre odaérni. :lol: Addig pácoljátok a srácot! :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. okt. 06, 2006 8:53 pm

ese írta:Azért engem megvártok, míg odaérek? Nem szeretném már csak a gomolygó füstre odaérni. :lol: Addig pácoljátok a srácot! :wink:
Hát, a főnök nélkül úgyse kezdjük el, ő meg csak 1/2 4-re ígérte magát, úgyhogy nem kell aggódnod, hogy lemaradsz! :wink:

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » pén. okt. 06, 2006 9:46 pm

És legalább lesz rajtatok valami kukk-luk csuklya, hogy tudjam, hova menjek, vagy keressek egy helyen sok egymásnak örülő embert?

Mert hogy senkinek nem láttam még a fényképét, és engem sem ismertek. Az meg kissé hülyén hatna, hogy BaciLaci-s kitűzőt vegyek fel... És birkagyapjú sem állna jól az áldozati báránynak, hogy felismerjetek... Az meg igazán vicces lenne, ha végigkérdezném a kint ácsorgókat, hogy "Dószn tali?"

Mindegy, majd egy rokker (vagy mi) Ronibabát keresek.
Nevem volt... de most?

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. okt. 06, 2006 9:52 pm

bizsu írta:
ese írta:Azért engem megvártok, míg odaérek? Nem szeretném már csak a gomolygó füstre odaérni. :lol: Addig pácoljátok a srácot! :wink:
Hát, a főnök nélkül úgyse kezdjük el, ő meg csak 1/2 4-re ígérte magát, úgyhogy nem kell aggódnod, hogy lemaradsz! :wink:
Oké, de én is csak kb 4 magasságában érek oda, szóval el nem kezdeni nélkülem. :wink:

És ahogy olvasom, komoly fennforgás van! Pont az áldozati bárány nem találna meg minket? :lol:
Szerintem ha ismét lesz olyan szerencsénk, hogy a teázó középső nagy asztalát kapjuk meg, akkor nem lesz gond a megtalálásunkkal. :D

És ha mégsem ott ülünk, de lelkes csajok közt látsz 1-2 kósza srácot (kb max kettőt), és a csajok lelkesen csacsognak Went-ről( :?: ), akkor tuti, hogy az a csoport lesz a nyerő! :wink: :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. okt. 06, 2006 10:01 pm

ese írta:És ha mégsem ott ülünk, de lelkes csajok közt látsz 1-2 kósza srácot (kb max kettőt), és a csajok lelkesen csacsognak Went-ről( :?: ), akkor tuti, hogy az a csoport lesz a nyerő! :wink: :lol:
vagy nem, mert én akkor biztos lelépek... :P

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » pén. okt. 06, 2006 10:10 pm

construx írta:
vagy nem, mert én akkor biztos lelépek... :P
Nem kell, mert mi meg majd alkotunk egy Andergrand mozgalmat, és csevegünk arról, hogy mennyire nincs jó helyen Katie annál a krúznál, hanem helyette választhatta volna Magyarországot is lakhelyéül.

De ha ez sem tetszik, akkor kitárgyaljuk, hogy Jessica Alba miért nem lett a mienk... és sorolhatnám.

Persze csak 4-ig, mert akkor megjön Ese, és ESÉlyem sem lesz. Nem halljuk majd egymás hangját a tűz ropogásától...
Nevem volt... de most?

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. okt. 06, 2006 10:14 pm

BaciLaci írta:Persze csak 4-ig, mert akkor megjön Ese, és ESÉlyem sem lesz. Nem halljuk majd egymás hangját a tűz ropogásától...
Te BaciLaci! Lehet,hogy a végén mégsem hagyom, hogy feláldozzanak a többiek! Hiányoznának ezek a sziporkák! Már kezdem őket megszokni és megszeretni. Ez V-tech :wink: lenne veszni hagyni! :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » pén. okt. 06, 2006 10:25 pm

ese írta: Te BaciLaci! Lehet,hogy a végén mégsem hagyom, hogy feláldozzanak a többiek! Hiányoznának ezek a sziporkák! Már kezdem őket megszokni és megszeretni. Ez V-tech :wink: lenne veszni hagyni! :lol:
Ugyan már! nyugodtan próbálkozzatok. Elfelejtitek, hogy egy HP-fant akartok elégetni. NevetsÉGes. Nem hallottatok még a hőhűtő bűbájról?

Én már gyakorlott vagyok a varázslás terén... bár eddig félsiker, hogy bármilyen varázsigét használok, abból sóbálványátok lesz...

Mindenki dermedten néz rám, és az arcukra fagy az értetlenség. Ráadásul csak pár másodpercig tart a hatás. Aztán ugyanolyan dilisnek tartanak, mint a Dursleyék Harryt.
Nevem volt... de most?

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. okt. 06, 2006 10:28 pm

BaciLaci írta:És legalább lesz rajtatok valami kukk-luk csuklya, hogy tudjam, hova menjek, vagy keressek egy helyen sok egymásnak örülő embert?

Mert hogy senkinek nem láttam még a fényképét, és engem sem ismertek. Az meg kissé hülyén hatna, hogy BaciLaci-s kitűzőt vegyek fel... És birkagyapjú sem állna jól az áldozati báránynak, hogy felismerjetek... Az meg igazán vicces lenne, ha végigkérdezném a kint ácsorgókat, hogy "Dószn tali?"

Mindegy, majd egy rokker (vagy mi) Ronibabát keresek.
Nem leszek rokker cuccban, nehogy erre alapozz! Csak hülyéskedtem. :lol:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » pén. okt. 06, 2006 10:34 pm

Sajnos rossz hírem van, (legalábbis nekem nagyon rossz) ugyanis a párom meglepetésprogramot szervezett holnapra, így sajna nem tudok veletek találkozni. Ez az előző hsz-ek hangvételét tekintve különösen szomorú, tuti jó lesz a buli! -főleg az áldozás részt sajnálom. :(
....nem is szeretem a meglepetéseket!.....
timus

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. okt. 06, 2006 10:39 pm

Sajnálom! Jó lett volna találkozni! :( Azért jó szórakozást a meglepi programhoz!

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » pén. okt. 06, 2006 10:41 pm

Köszi! 8)
timus

Avatar
Godric
Ötcsillagos haver
Ötcsillagos haver
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 2:34 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Godric » szomb. okt. 07, 2006 1:18 am

:cry: :cry: :cry:
én is akarok!
pláne, hogy BL átvette az eredetileg nekem szánt megtisztelő pozíciót.
na, mind1. a csúnya, rossz indiai étterem egyszerűen nem tudja nélkülözni a legjobb bartenderét szombat délután.
de mondjuk csinálhatnátok nekem egy olyan topicot, hogy "mindenki mondja el Godricnak azt amit akar!", vagy valami ilyesmi.
D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. okt. 07, 2006 8:28 am

Timus, sajnalom, h nem tudsz eljonni...:( en sem szeretem a meglepeteseket
Godric írta::cry: :cry: :cry:
én is akarok!
pláne, hogy BL átvette az eredetileg nekem szánt megtisztelő pozíciót.
na, mind1. a csúnya, rossz indiai étterem egyszerűen nem tudja nélkülözni a legjobb bartenderét szombat délután.
de mondjuk csinálhatnátok nekem egy olyan topicot, hogy "mindenki mondja el Godricnak azt amit akar!", vagy valami ilyesmi.


hm, asszem a topik foleg olyan felkialltasokbol allna, h "miert nem voltal ott? csodasan egtel volna" :D:D:D
(nem is mondtad, h indiai etteremben dolgozol!!!!! :shock: egyebkent irtam pü-t, valaszolsz ra?)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. okt. 07, 2006 9:18 am

BaciLaci írta:
ese írta: Te BaciLaci! Lehet,hogy a végén mégsem hagyom, hogy feláldozzanak a többiek! Hiányoznának ezek a sziporkák! Már kezdem őket megszokni és megszeretni. Ez V-tech :wink: lenne veszni hagyni! :lol:
Ugyan már! nyugodtan próbálkozzatok. Elfelejtitek, hogy egy HP-fant akartok elégetni. NevetsÉGes. Nem hallottatok még a hőhűtő bűbájról?

Én már gyakorlott vagyok a varázslás terén... bár eddig félsiker, hogy bármilyen varázsigét használok, abból sóbálványátok lesz...

Mindenki dermedten néz rám, és az arcukra fagy az értetlenség. Ráadásul csak pár másodpercig tart a hatás. Aztán ugyanolyan dilisnek tartanak, mint a Dursleyék Harryt.
püben kuldom a telszamom, igy biztosan rank lelhetsz....remelem meg olvasod.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Válasz küldése