5. Dawson-találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. okt. 07, 2006 8:30 pm

Nah, úgy látom Ese is hazaért már, de ő még nem nyilatkozik, akkor kezdem én a sort. Szóval, nagyon jól éreztem magam, bár, Karesz, kár, hogy nem jöttél. :( Bár, így legalább BaciLaci megúszta a feláldozást, hiszen azt igértük neki, hogy a főnök nélkül nem kezdjük el. :) Ja, és egész kibirható mértékűek voltak Wentről szóló áradozások is, és azt is megtudtam, hogy milyen jelentése van még, ha valakinek kilóg a nadrágzsebe, úgyhogy ebből a szempontból már biztos, hogy tanulságos délután volt! :) Most pedig, Mary jóvoltából megyek Gilmore Girlst nézni, de esküszöm nem azért mert tetszne a főszereplő fickó! :wink: Később még benézek!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. okt. 07, 2006 10:32 pm

Sziasztok!

Én most értem haza. Csatlakozom Bizsuhoz: én is nagyon jól éreztem magam. Tényleg kár, Karesz, h. nem voltál ott.
Örülök, h. megismertem személyesen is Robertót és Lacit, a régi ismerősökkel pedig jó volt újra találkozni!
Mi van a nadrágzsebbel, bizsu? Kérlek, áruld el!

M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. okt. 07, 2006 10:40 pm

Mary írta: Mi van a nadrágzsebbel, bizsu? Kérlek, áruld el!
M.
Majd inkább a Prison Break topikban, mert Construx szálanként tépkedné ki a haját, ha itt is erről kezdenénk beszélni... :lol:

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szomb. okt. 07, 2006 10:42 pm

Én is nem rég értem haza... hosszú volt az út.. egyébként én is jól éreztem magam, örülök h találkoztam veletek :wink: sajna a képeim nem sikerült túl jól (az alkoholista kezem mindig beremegett :( ) de ha kell vkinek szívesen átküldöm MSN-ben :wink:
azt mondjuk sajnálom h a később érkezőkkel nem tudtam beszélni annyit mint a többiekkel, de talán majd legközelebb :wink: a következő tali legyen 2 napos :D

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. okt. 08, 2006 12:33 am

folytatom a sort-nagyon jo volt veletek!!!!! sajnalom h Delilahval es Maryvel szinte semmit sem tudtam beszelgetni, es persze Contruxot, teged is nagyon hianyoltalak. :? :(
Rob es BaciLaci egyszetuen sziporkazott, olyan jokat nevettem a vicceiteken!:)

BaciLaci, megegysezr kosz, h tulelted a Wentes es PB-s aradozasokat, felert egy tuzegetessel!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
BaciLaci
Tag
Tag
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: csüt. máj. 18, 2006 2:10 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: BaciLaci » vas. okt. 08, 2006 2:58 am

Én is jól éreztem magam. Simán ki lehetett bírni a PB-t. Még érdekes is volt. (Na ezt ne olvassa Construx) :)

Teletömtetek új infókkal, amire már nem is emlékszem...
Tényleg sziporkáztunk volna? Nem rémlik...
Hmmm. Megint be kell vennem azt a... Ka... őőőő... kaaaa... ezaz! Kati! hogy is hívják a gyógyszert? (jól van! ennek hosszú volt a szakálla)

Kár, hogy nem ismertem meg a nagyfőnököt, de legalább megérem, hogy a legközelebbin megtudjam, ki is patronálja kellemes kis csevejeinket itt.

Most mindenki fordítson hátat a gépnek, és úgy olvassa (ha tudja), mert szembe nem dícsérünk senkit...

Kellemes társaság volt... ahogy sejtettem... Mindenki jó fej... meg minden... (csak nehogy azt feleljétek, hogy "42")
Neeemtudommitírjak... Jóvót és kész! Na!... Meg ugye rövid!
Nevem volt... de most?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. okt. 08, 2006 9:31 am

tenyleg, meddig voltatok meg ott???? :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. okt. 08, 2006 10:06 am

temesed írta:tenyleg, meddig voltatok meg ott???? :roll:
Fél hétig, kb.
M.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 08, 2006 10:18 am

No, csakhogy ne érje szó a ház elejét, én is hozzászólok. :D

Én is jól éreztem magam, akárcsak az eddigieken. Nagyon jó kis csapat vagyunk mi, mindig örülök ezeknek a találkozóknak. Annak főleg, hogy kb 1 éven belül már 3 találkozót sikerült összehoznunk. Csak így tovább! :wink:

Karesz nekem is hiányzott, de legalább BaciLaci el tud látogatni a következő találkozóra is. És így lehet, hogy ha legközelebb Godric is tud csatlakozni, akkor ő lesz az újonc, és őt akarjuk majd feláldozni. Godric, reszkess! :twisted:

Annak is nagyon örülök, hogy megismerhettem végre két eddig ismeretlen tagunkat: Robertot és BaciLacit. Mindig izgi olyan embereket látni a találkozón, akik mernek hozzászólni és el is mernek jönni. :D


És Karesz, még egy dolog, amiről lemaradtál. A vörös szőnyeg. Azt mondtad, hogy kérsz olyat is, ha jössz. Látod-látod, mi összehoztuk neked, és erre nem jöttél el. Még ilyet! :D

Erre mutatok bizonyítékot is. A többi kép szerintem mehet fel ugyanarra a tárhelyre, ahova az eddigiek is, nem? Szerintem Construx bizti segít nekünk ebben.

Kép

A kép ugyan picit sötét lett, de vakuval még kevesebb látszott volna belőle.
Ja, és hogy egy picit magyarázkodjak, hogy miért csak most írok. Tegnap ugyan valóban feljöttem körbenézni, sőt, még Bizsut is láttam fent, de rövidesen elment a netem - számomra érthetetlen módon - és nem sokkal utána inkább bedöltem az ágyba és aludtam egy nagyot a mai "hajnali" F1-ig. :D De ami késik, nem múlik, most pótoltam a lemaradásomat.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. okt. 08, 2006 10:40 am

ese, a voros szonyeg nagyon nagy 5let!!!!!!:D:D:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 08, 2006 10:49 am

temesed írta:ese, a voros szonyeg nagyon nagy 5let!!!!!!:D:D:D
meg kell jegyeznem, nem az én 5letem volt, hanem ha jól emlékszem Delilah-é (ha mégsem, akkor bocsi az értelmi szerzőtől), én csak a kivitelező voltam
:D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. okt. 08, 2006 11:00 am

Na, hát felébredtem! Nagyon jó volt veletek talizni...tudjátok..stb. stb.
Nem hiszem, hogy érdemes lenne kisregényt írnom, úgyis mindneki elmondta már azt, amit én is szerettem volna!!! :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. okt. 08, 2006 4:31 pm

en egy nagy dinka vagyok. most jutott eszmbe, h nem fizettem ki a forro csokimat, amit ittam az Uraniaban:( :? ......valaki arulja mar el, h szoltak e emiatt, h avyg szamon kertek e????
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. okt. 08, 2006 5:52 pm

temesed írta:en egy nagy dinka vagyok. most jutott eszmbe, h nem fizettem ki a forro csokimat, amit ittam az Uraniaban:( :? ......valaki arulja mar el, h szoltak e emiatt, h avyg szamon kertek e????
Biztos, hogy nem fizettél? A végén Mary adta oda a pénzt, és bár a fickó nem számolta meg, de nem rohant utánunk sipitozva, hogy kevesebb lenne. Szerintem, összeadtunk annyit, hogy bőven elég volt, max. a borravaló kicsit kevesebb lett...

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. okt. 08, 2006 6:27 pm

bizsu írta:
temesed írta:en egy nagy dinka vagyok. most jutott eszmbe, h nem fizettem ki a forro csokimat, amit ittam az Uraniaban:( :? ......valaki arulja mar el, h szoltak e emiatt, h avyg szamon kertek e????
Biztos, hogy nem fizettél? A végén Mary adta oda a pénzt, és bár a fickó nem számolta meg, de nem rohant utánunk sipitozva, hogy kevesebb lenne. Szerintem, összeadtunk annyit, hogy bőven elég volt, max. a borravaló kicsit kevesebb lett...
Minden elég volt. A borravaló is...
M.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. okt. 08, 2006 7:48 pm

lanyok, komolyan szegyelem magam. elnezest. :?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 08, 2006 7:50 pm

Szerintem semmi gond nincs. Ezúttal meghívtunk. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. okt. 08, 2006 7:50 pm

temesed írta:lanyok, komolyan szegyelem magam. elnezest. :?
Semmi gond.

M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. okt. 08, 2006 8:42 pm

Persze, semmi gond! :wink:

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » vas. okt. 08, 2006 9:13 pm

sziasztok! :)
en is orultem a regi es uj tagokkal valo megismerkedesnek... Ese, a voros szonyeg teljesen a te otleted volt, nem is tudom, miert jutottam eszedbe ezzel kapcsolatban?! remek otlet volt de sajnos nem en voltam az ertelmi szerzo...
Bizsu, jo volt nagyon a GP film utana, bar a 47-es forditasbol kb a film fele maradt le :D meg recsegett-ropogott az oskovulet-kopia, amit bemutattak- na de kit erdekelt, hiszen szokoevben egyszer latom ot a moziban...
Ameline, olyan keveset beszeltunk, sajnalom ;( de majd legkozelebb! ;)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 08, 2006 9:17 pm

Delilah írta:Ese, a voros szonyeg teljesen a te otleted volt, nem is tudom, miert jutottam eszedbe ezzel kapcsolatban?! remek otlet volt de sajnos nem en voltam az ertelmi szerzo...
akkor kié volt? komolyan nem emlékszem így erre, bocsi az érintettől. :oops: :oops: :oops:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. okt. 08, 2006 9:30 pm

Én is örülök, hogy találkozhattam veletek és végre egy kicsit ki tudtam kapcsolódni. Külön dicséret Robertonak és Bacilacinak, hogy elég bátrak voltak eljönni. :wink: Construx nem jött el, nagyon csöndben is van, remélem azért jól van.

:(

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. okt. 08, 2006 9:41 pm

ese írta:
Delilah írta:Ese, a voros szonyeg teljesen a te otleted volt, nem is tudom, miert jutottam eszedbe ezzel kapcsolatban?! remek otlet volt de sajnos nem en voltam az ertelmi szerzo...
akkor kié volt? komolyan nem emlékszem így erre, bocsi az érintettől. :oops: :oops: :oops:
A Tied!!!!!
(Szerintem)
M.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 08, 2006 9:52 pm

Mary írta:A Tied!!!!!
(Szerintem)
M.
Ne már! komolyan??? Ennyire hülye lennék, hogy nem emléxem rá? :D
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » vas. okt. 08, 2006 10:03 pm

Ameline írta:Külön dicséret Robertonak és Bacilacinak, hogy elég bátrak voltak eljönni. :wink:
Hát.. BaciLaci nevében is köszönjük a lehetőséget :wink: és szerintem ő még jobban örül, mivel nem lett feláldozva :lol: én meg külön örülök h találkoztam véletek, kár h mindenki érezte h menni fogok :P :D de talán íy is kicsit meglepődtetek :D

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. okt. 08, 2006 10:19 pm

roberto írta:
Ameline írta:Külön dicséret Robertonak és Bacilacinak, hogy elég bátrak voltak eljönni. :wink:
Hát.. BaciLaci nevében is köszönjük a lehetőséget :wink: és szerintem ő még jobban örül, mivel nem lett feláldozva :lol: én meg külön örülök h találkoztam véletek, kár h mindenki érezte h menni fogok :P :D de talán íy is kicsit meglepődtetek :D
Én örültem, hogy bejött a sejtésem. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. okt. 08, 2006 10:36 pm

ese írta:
Delilah írta:Ese, a voros szonyeg teljesen a te otleted volt, nem is tudom, miert jutottam eszedbe ezzel kapcsolatban?! remek otlet volt de sajnos nem en voltam az ertelmi szerzo...
akkor kié volt? komolyan nem emlékszem így erre, bocsi az érintettől. :oops: :oops: :oops:
Khmm...az enyém volt, csak nem akartam fényezni magam. :oops: :lol:

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. okt. 08, 2006 10:39 pm

Delilah írta: Bizsu, jo volt nagyon a GP film utana, bar a 47-es forditasbol kb a film fele maradt le :D meg recsegett-ropogott az oskovulet-kopia, amit bemutattak- na de kit erdekelt, hiszen szokoevben egyszer latom ot a moziban...
Örülök, hogy tetszett...Biztos nagy élmény lehet egy ilyen filmet moziban látni. :) Kár, hogy nem szánják rá magukat a mozik gyakrabban...Egyébként, meglepően széles skálán mozognak az általad favorizált filmek. Nem mintha baj lenne, csak érdekes... :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. okt. 09, 2006 9:07 pm

bizsu írta:Khmm...az enyém volt, csak nem akartam fényezni magam. :oops: :lol:
Na ugye, hogy nem az enyém az ötlet! Szóval éljen Bizsu! =D>
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. okt. 09, 2006 9:17 pm

ese írta:
bizsu írta:Khmm...az enyém volt, csak nem akartam fényezni magam. :oops: :lol:
Na ugye, hogy nem az enyém az ötlet! Szóval éljen Bizsu! =D>
Éljen!

Válasz küldése