Főszereplők

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » hétf. jún. 20, 2005 11:07 pm

Érdekes, Jen akármilyen cuccban, vagy napszemüvegben van, akkor is simán meg lehet ismerni. :) Jól látom, hogy az első képen cigi van nála? Terhesen? Vagy akkor még nem volt az? Most, hogy vége a sorozatnak, van idő a magánéletre is...
Amúgy ha teheted, akkor A gyávaság tollait nézd meg, mert egy nagyon-nagyon jó film!
Erről mesélnél 1-2 szót, sose hallottam róla.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd jún. 21, 2005 8:24 am

daw írta:Érdekes, Jen akármilyen cuccban, vagy napszemüvegben van, akkor is simán meg lehet ismerni. :) Jól látom, hogy az első képen cigi van nála? Terhesen? Vagy akkor még nem volt az? Most, hogy vége a sorozatnak, van idő a magánéletre is...
Amúgy ha teheted, akkor A gyávaság tollait nézd meg, mert egy nagyon-nagyon jó film!
Erről mesélnél 1-2 szót, sose hallottam róla.
Igen, akkor még nem volt terhes! Ezek régi képek!

A gyávaság tollai:

A 1890-es években játszódik a történet Szudánban, Afrika egyik legnagyobb angol gyarmatán. Öt fiatal elit tiszt éli unalmas napjait egy vidéki helyőrségben.

Egy napon parancsot kapnak: erősítésként hét napon belül Kartúm-ba kell érniük az ostromolt brit parancsnokság védelmére. Az öt tiszt közül négyen örülnek, hogy végre harcolhatnak. Harry (Heath Ledger) viszont félti életét és jövőjét. Nemrégen jegyezte el magát Ethne-vel (Kate Hudson), egy nyugalmazott tiszt lányával. Lemond rangjáról és a küldetésről. Nem számít azonban környezete heves reakciójára: barátaitól és szerelmétől négy madártollat kap, amelyek a gyávaságot jelképezik. Leendő apósa is kitagadja. Nincs más hátra, mint közben foglyul ejtett barátait kiszabadítania. Kalandos utakon elindul Kartúmba egy helybéli magányos harcos, Abou Fatma (Djimon Hounsou) segítségével...

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd jún. 21, 2005 8:27 am

Ronibaba írta:A gyávaság tollai:
Kép

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » hétf. jún. 27, 2005 10:36 pm

Köszi szépen, megpróbálom megszerezni. :wink:
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » hétf. júl. 18, 2005 6:26 pm


Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. júl. 18, 2005 7:09 pm

JA. Én már el is olvastam az interjút, és megértettem, miért írják, h. Katie másról sem beszél, mint Tomról...
Idegesítő.
Egyébként az e heti TVR-hét címlapján is ő van.
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. júl. 18, 2005 8:34 pm

Én is elolvastam. Nem tudom, hogy ezek tényleg az ő szavai-e (én már bármit el tudok képzelni a sajtóról :P ), de kész kínszenvedés volt végigolvasni az "interjút." :? Tényleg ennyire megkergült volna? Össze sem hasonlítható azzal a Katie-vel, akiről 1 éve a Cosmopolitanban olvastam egy interjút. :(

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. júl. 18, 2005 8:53 pm

Kornbabe írta:Én is elolvastam. Nem tudom, hogy ezek tényleg az ő szavai-e (én már bármit el tudok képzelni a sajtóról :P ), de kész kínszenvedés volt végigolvasni az "interjút." :? Tényleg ennyire megkergült volna? Össze sem hasonlítható azzal a Katie-vel, akiről 1 éve a Cosmopolitanban olvastam egy interjút. :(
Nem lehet ám egyszerű dolog! Az embernek könnyű bölcsnek és racionálisnak lenni, amíg a saját kis világában él. De ha ezt fenekestül felfordítják, megvalósul a legtitkosabb vágya, és olyan boldogság éri, ami soha korábban, hát...
Nem akarom védeni, mert nem bírom az ilyen elnyálasodást - de ha én járnék valamelyik évek óta istennőként tisztelt színésznővel, hát valószínűleg én is megkergülnék... :P :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. aug. 24, 2005 2:24 pm

Kép Kép

Hollywood heart-throb Heath Ledger and his heavily-pregnant fiancé Michelle Williams stepped out for the Los Angeles premiere of his new film The Brothers Grimm on Monday, with the Dawson’s Creek star sporting a massive diamond engagement ring.

It was the first time the Bronte-based couple have acknowledged their upcoming nuptials, though no one has revealed their wedding date. But in a tradition most recently shown by tennis ace Lleyton Hewitt and Bec Cartwright, Williams’ six-months-on bulging tummy reveals Ledger will soon be a proud father, Sydney’s The Daily Telegraph reported.

The couple, who are undertaking major renovations to their beachside apartment, have been reading baby books together while she attends pre-natal yoga classes, the tabloid said. Williams reportedly plans to have the baby in Los Angeles in November.

Ledger has reportedly refused to acknowledge Williams was pregnant with his child until last night’s red carpet affair at the Directors Guild of America theatre, where he and co-star Matt Damon were the star attractions.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. aug. 29, 2005 1:17 pm

Hát ha nem írnád ki ki a pasi meg sem ismerném :D
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. nov. 24, 2005 12:39 am

"Michelle Williams (25 éves)
Dawson egyetlen valamirevaló haverja

Az egykori patyolattiszta tinisorozat főhősei közül a srácok filmes karrierje sehol sem tart, Katie Holmes pedig szcientológus minta-menyasszonynak állt, így Jen megformálóján a sor, hogy bizonyítson. Néhány meglepő független filmes szereplés (Az állomásfőnök, A bőség földje) után a Brokeback Mountain elsöprő sikere Michelle életét is megváltoztatta, egyrészt, mert megfogta magának Heath Ledgert, akitől azóta gyermeket is szült, másrészt mert a meleg tehénpásztor asszonykájának nem túl hálás szerepkörében olyan emlékezeteset alakított, hogy ezerrel nyomják egy legjobb női mellékszereplő Oscar-jelölés felé, ami több, mint amiről Dawson mellett valaha is álmodhatott.

Kötelező Michelle: Az állomásfőnök, Brokeback Mountain"


www.origo.hu

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. nov. 24, 2005 10:58 am

Kornbabe írta:"Michelle Williams (25 éves)
Dawson egyetlen valamirevaló haverja

Az egykori patyolattiszta tinisorozat főhősei közül a srácok filmes karrierje sehol sem tart, Katie Holmes pedig szcientológus minta-menyasszonynak állt, így Jen megformálóján a sor, hogy bizonyítson. Néhány meglepő független filmes szereplés (Az állomásfőnök, A bőség földje) után a Brokeback Mountain elsöprő sikere Michelle életét is megváltoztatta, egyrészt, mert megfogta magának Heath Ledgert, akitől azóta gyermeket is szült, másrészt mert a meleg tehénpásztor asszonykájának nem túl hálás szerepkörében olyan emlékezeteset alakított, hogy ezerrel nyomják egy legjobb női mellékszereplő Oscar-jelölés felé, ami több, mint amiről Dawson mellett valaha is álmodhatott.

Kötelező Michelle: Az állomásfőnök, Brokeback Mountain"


www.origo.hu
Az allomasfonok meg van otthon angolul, ideje, h megnezzem! nem tudtam, h szerepel benne! :D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd jan. 31, 2006 5:24 pm

MICHELLE WILLIAMS-t OSCAR-DÍJRA JELÖLTÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » kedd jan. 31, 2006 5:40 pm

Most már tényeg kíváncsi vagyok a filmre!

....és persze drukkolok neki!
timus

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd jan. 31, 2006 7:37 pm

Hurrá! Kezd engem is érdekelni a film! Hajrá!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. feb. 08, 2006 10:16 am

Látta vki a Cool-on azt a sztárbecsapós műsort (talán Sztáruló a címe), amiben Katie-t tréfálták meg? Mit csináltak vele?
M.

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » szer. feb. 08, 2006 11:39 pm

Majd csak a következő részben lesz, úgyhogy nem maradtál le róla! 8)
timus

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. feb. 08, 2006 11:55 pm

Katie-t azzal tréfálták meg, hogy csak a következő részbe teszik be.. :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. feb. 11, 2006 7:21 pm

huhúúú, véletlenül épp láttam a Cool-on a Katie-s szivatást...!
Elég durva volt, de Katie nagyon jól viselte...
M.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. feb. 11, 2006 8:00 pm

ja, én is láttam, mekkora szemekkel tud már nézni! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. feb. 11, 2006 8:41 pm

construx írta:ja, én is láttam, mekkora szemekkel tud már nézni! :D
Ugye McG vagy ki és a barátnője verték át?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. feb. 11, 2006 8:42 pm

ese írta:
construx írta:ja, én is láttam, mekkora szemekkel tud már nézni! :D
Ugye McG vagy ki és a barátnője verték át?
ahha! :lol:
(azt nemtrom, a csaj tényleg a bnője volt-e..)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. aug. 13, 2006 9:04 pm

Ti tudjátok, hogy Meredith Monroe alias Andie McPhee a valóságban hány éves? 1969-es születésű. Vagyis 37 éves lesz idén! :shock: Tudom, nőkről nem illik ilyeneket leírni, de ez annyira meglepett, hogy muszáj. És ha jól számoltam, 1998-ban, amikor elkezdett a DC-ben szerepelni, akkor volt ... osztok-szorzok... 29 éves! (oks, okt-ben még csak 28 :wink: ). És hány évest játszott? 15-16 éves gimnazistát! Hihetetlen! :shock: :shock: :shock:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. aug. 13, 2006 9:31 pm

ese írta:Ti tudjátok, hogy Meredith Monroe alias Andie McPhee a valóságban hány éves? 1969-es születésű. Vagyis 37 éves lesz idén! :shock: Tudom, nőkről nem illik ilyeneket leírni, de ez annyira meglepett, hogy muszáj. És ha jól számoltam, 1998-ban, amikor elkezdett a DC-ben szerepelni, akkor volt ... osztok-szorzok... 29 éves! (oks, okt-ben még csak 28 :wink: ). És hány évest játszott? 15-16 éves gimnazistát! Hihetetlen! :shock: :shock: :shock:
Húúúúú...hát ez teljesen ledöbbentett engem is! :shock: :shock: :shock:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. aug. 13, 2006 9:33 pm

ese írta:Ti tudjátok, hogy Meredith Monroe alias Andie McPhee a valóságban hány éves? 1969-es születésű. Vagyis 37 éves lesz idén! :shock: Tudom, nőkről nem illik ilyeneket leírni, de ez annyira meglepett, hogy muszáj. És ha jól számoltam, 1998-ban, amikor elkezdett a DC-ben szerepelni, akkor volt ... osztok-szorzok... 29 éves! (oks, okt-ben még csak 28 :wink: ). És hány évest játszott? 15-16 éves gimnazistát! Hihetetlen! :shock: :shock: :shock:
Szerintem, az imdb-n elírták, mert minden más életrajzában eddig 78-at találtam születési évnek. De persze lehet, hogy csak ő tagadott le egy tízest mindenhol máshol... :lol:

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. aug. 13, 2006 10:01 pm

bizsu írta:Szerintem, az imdb-n elírták, mert minden más életrajzában eddig 78-at találtam születési évnek. De persze lehet, hogy csak ő tagadott le egy tízest mindenhol máshol... :lol:

Gondolod, hogy az imdb ekkorát tévedett volna és az még mindig fent lenne a neten? Kétlem. Bár ki tudja?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. aug. 13, 2006 10:10 pm

Kis kutatásom során 69-es, 70-es és 77-es születési éveket találtam különböző honlapokon... :P
A legtalálóbb egy dawsonos oldal volt ezzel:

Andie McPhee (Meredith Monroe). Full Name:, Andrea McPhee. Date of Birth:, Unknown.
:lol:

szerintem maradhatunk ennyiben - ti nők kortalanok vagytok! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. aug. 13, 2006 10:13 pm

construx írta:Kis kutatásom során 69-es, 70-es és 77-es születési éveket találtam különböző honlapokon... :P
A legtalálóbb egy dawsonos oldal volt ezzel:

Andie McPhee (Meredith Monroe). Full Name:, Andrea McPhee. Date of Birth:, Unknown.
:lol:

szerintem maradhatunk ennyiben - ti nők kortalanok vagytok! :D
Egy igazi úriember! :smt058
Keine Panik auf der Titanic!

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szer. nov. 29, 2006 2:54 pm

"Várhatóan Brooklynban házasodik össze Heath Ledger és Michelle Williams.
Egy amerikai szórakoztató portál információi szerint összeházasodik Heath Ledger és Michelle Williams.

Állítólag a színészpár – akik a Túl a barátságon forgatásán szeretett egymásba – házassági engedélyt kért New York Brooklyn negyedében.

A pár már két éve él együtt, és van egy közös gyermekük, az egyéves Matilda Rose.

A magánéletük titkaira egyébként szigorúan ügyelő színészek szóvivői nem kommentálták a hírt."

Forrás: ITT

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 29, 2006 6:38 pm

Ez még frissebb infó:

Túl a barátságon: Heath Ledger elvette Michelle-t

A Túl a barátságon című meleg cowboy-film főszereplője, Heath Ledgerr elvette a film másik sztárját.

A színész a 26 esztendős Michelle Williams-szel a forgatások alatt melegedett össze, olyannyira, hogy a sztárpárnak van már egy 1 esztendős kislánya, Matilda Rose.

Hivatalosan mégis csak néhány napja tartoznak össze, hisz a múlt héten Brooklyn-ban házasodtak össze.

Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Válasz küldése