4. Dawson-találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. márc. 27, 2006 7:17 pm

Nekem is gáz a félévem, de 2-3 órája szerintem mindenkinek lesz. :) Legalábbis remélem.

Válaszát várom még:
Mary
Bizsu
Delilah
Timus

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. márc. 27, 2006 7:58 pm

Naná, hogy van kedvem találkozni Veletek!
Mindenképpen megpróbálok felmenni, mondjuk ápr.-ban már tuti két szombat nem jó, és májusban is van 1 hétvége, amikor ugyan fenn leszek Pesten, de dolgozom: Múzeumok Majálisa (május 21-22.)
M.

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » kedd márc. 28, 2006 10:13 am

Kedvem nekem is van, ha lesz pár konkrét időpont, kiderül hogy tudom megoldani. :)
timus

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd márc. 28, 2006 5:43 pm

Akkor már csak Delilah és Bizsu maradt.

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » szer. márc. 29, 2006 2:05 pm

jaj de jó! pár napja még semmi konkrét nem volt, azóta meg nem néztem...
igen, szeretnék menni, ezúttal tényleg :lol: nekem általában a szombat szokott jobb lenni hétvégenként, április 30-a nem tudom milyen napra esik, na akkor nem érek rá... amúgy igen. :)

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. márc. 29, 2006 2:07 pm

nehanyan emlitettetek, hogy egyes 7vegek tutira nem jo...ezeket kellene megirni, h mikor nem jo, es hatha marad egy 7vege, amikor mindenki el tud jonni!

Kornbabe, szerinted Daw is jon a talira?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. márc. 29, 2006 2:16 pm

temesed írta:nehanyan emlitettetek, hogy egyes 7vegek tutira nem jo...ezeket kellene megirni, h mikor nem jo, es hatha marad egy 7vege, amikor mindenki el tud jonni!

Kornbabe, szerinted Daw is jon a talira?
Jó kérdés, nem tudom. :(

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. márc. 29, 2006 7:36 pm

Kornbabe írta:
temesed írta:nehanyan emlitettetek, hogy egyes 7vegek tutira nem jo...ezeket kellene megirni, h mikor nem jo, es hatha marad egy 7vege, amikor mindenki el tud jonni!

Kornbabe, szerinted Daw is jon a talira?
Jó kérdés, nem tudom. :(
Annyit tudok tenni az ügy érdekében, hogy mivel hamarosan találkozom vele, kikérdezem a miértekről és megpróbálom rábeszélni, hogy jöjjön el, mert élő szóban hátha érdekesebbek vagyunk. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. márc. 29, 2006 7:48 pm

Jut eszembe Kornbabe! Chi nem akar jönni a találkozóra? Múltkor nem volt, és amikor megjelöltük egymást az iwiw-en, akkor kaptam tőle egy ígéretet, hogy a köv. talin bepótoljuk a személyes bemutatkozást.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. márc. 29, 2006 8:28 pm

ese írta: Annyit tudok tenni az ügy érdekében, hogy mivel hamarosan találkozom vele, kikérdezem a miértekről és megpróbálom rábeszélni, hogy jöjjön el, mert élő szóban hátha érdekesebbek vagyunk. :wink:
Én már szóltam neki, lehetséges, hogy jön, majd "vesd be" te is magad. :D
ese írta:Jut eszembe Kornbabe! Chi nem akar jönni a találkozóra? Múltkor nem volt, és amikor megjelöltük egymást az iwiw-en, akkor kaptam tőle egy ígéretet, hogy a köv. talin bepótoljuk a személyes bemutatkozást.
Még nem szóltam a húgomnak, majd pénteken jön haza, és szólok neki.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. márc. 29, 2006 8:41 pm

Kornbabe írta:
ese írta: Annyit tudok tenni az ügy érdekében, hogy mivel hamarosan találkozom vele, kikérdezem a miértekről és megpróbálom rábeszélni, hogy jöjjön el, mert élő szóban hátha érdekesebbek vagyunk. :wink:
Én már szóltam neki, lehetséges, hogy jön, majd "vesd be" te is magad. :D
Rendben. Rajtam nem fog múlni! Rajta vagyok az ügyön! 8)
ese írta:
Kornbabe írta:Jut eszembe Kornbabe! Chi nem akar jönni a találkozóra? Múltkor nem volt, és amikor megjelöltük egymást az iwiw-en, akkor kaptam tőle egy ígéretet, hogy a köv. talin bepótoljuk a személyes bemutatkozást.
Még nem szóltam a húgomnak, majd pénteken jön haza, és szólok neki.
Nagyon helyes! Bízom a pozitív válaszban.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. márc. 30, 2006 5:39 pm

akkor kezdem en: jovo 7vege nem jo, de ugy nez ki, hogy az utana levo szombatjaim szabadok...es ti hogy vagytok az idovel es foglalt 7vegekkel? :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 30, 2006 8:02 pm

temesed írta:akkor kezdem en: jovo 7vege nem jo, de ugy nez ki, hogy az utana levo szombatjaim szabadok...es ti hogy vagytok az idovel es foglalt 7vegekkel? :roll:
akkor én folytatom. előreláthatólag mostanság csupán a fél4-ig tartó suli az állandó szombati elfoglaltság, amiről tudok. azért voksolnék az Uránia mozis kávézóra, mint találkahely, mert ha előbb kezdődik a banzáj, akkor viszonylag gyorsan oda tudok érni hozzátok!
gondolom ez a mostani szombat nem jön számításba senkinél - nekem amúgy sem lenne jó, meg ha egyes csúnya bácsik robbantgatni akarnak, akkor pláne nem célszerű az uccán kószálni. :roll:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. márc. 31, 2006 10:53 am

ese írta:
temesed írta:akkor kezdem en: jovo 7vege nem jo, de ugy nez ki, hogy az utana levo szombatjaim szabadok...es ti hogy vagytok az idovel es foglalt 7vegekkel? :roll:
akkor én folytatom. előreláthatólag mostanság csupán a fél4-ig tartó suli az állandó szombati elfoglaltság, amiről tudok. azért voksolnék az Uránia mozis kávézóra, mint találkahely, mert ha előbb kezdődik a banzáj, akkor viszonylag gyorsan oda tudok érni hozzátok!
gondolom ez a mostani szombat nem jön számításba senkinél - nekem amúgy sem lenne jó, meg ha egyes csúnya bácsik robbantgatni akarnak, akkor pláne nem célszerű az uccán kószálni. :roll:

csunya emberek robbangatni akarnak?????? :shock: ese, mire gondolsz????
ez a szombatra semikepp nem lehetne megoldani......gondolj bele, nehany embernek be kellene utaznia.....probaljunk koncentralni a 3-4 7vegere...
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » pén. márc. 31, 2006 2:31 pm

a választás első fordulója előtt szerintem ne talizzunk... a robbantások miatt, ami mondjuk szerintem pánikkeltés, de mi van ha nem?
nekem eddig csak a 30-a nem jó, de az úgyis vasárnap :lol:
15-e ugye húsvét körüli... mit szólnátok a 22-hoz?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. márc. 31, 2006 3:02 pm

Delilah írta:a választás első fordulója előtt szerintem ne talizzunk... a robbantások miatt, ami mondjuk szerintem pánikkeltés, de mi van ha nem?
nekem eddig csak a 30-a nem jó, de az úgyis vasárnap :lol:
15-e ugye húsvét körüli... mit szólnátok a 22-hoz?
en nem is hallottam arrol, h robbangatni akarnak a valasztas elott..... :shock: :shock:

22 jo nekem (a 30-vasarnap nekem sem jo, de az ugye nem szombat.. :D )
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. márc. 31, 2006 3:13 pm

Nekem oks a 22!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. márc. 31, 2006 6:21 pm

temesed írta:csunya emberek robbangatni akarnak?????? :shock: ese, mire gondolsz????
Bizony! Pár napja felröppentek olyan hírek, hogy a most hétvégi két nagygyűlést egyesek "fel akarják dobni" egy kis robbantgatással. Én is remélem, hogy nem lesz semmi, de azért tényleg nem árt óvatosnak lenni.

A 22-e nekem is jónak tűnik.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » pén. márc. 31, 2006 8:00 pm

Delilah írta:a választás első fordulója előtt szerintem ne talizzunk... a robbantások miatt, ami mondjuk szerintem pánikkeltés, de mi van ha nem?
nekem eddig csak a 30-a nem jó, de az úgyis vasárnap :lol:
15-e ugye húsvét körüli... mit szólnátok a 22-hoz?
Majdnem azt írtam, h. Ok, de sajna muszáj a múzeumba mennem, kiállítást bontunk, másnap, vasárnap építünk, hétfőn nyitjuk. Pénteken délután nem lehet elkezdeni bontani, mert még csoport jön oda...
Úgyhogy úgy, tűn, nem tudok menni 22-én, de Ti találkozzatok, lehet, h. lemondja a csoport, és elkezdhetjük már pénteken a bontást! Láttunk már olyat, van esélye...
M.

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szer. ápr. 05, 2006 10:27 pm

Egyenlőre úgy néz ki h a 22 nekem is összejöhet :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. ápr. 05, 2006 10:47 pm

Viszont Marynek nem jó. Jó lenne olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó. :(

roberto
Törzstag
Törzstag
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 9:13 am

Hozzászólás Szerző: roberto » szer. ápr. 05, 2006 10:51 pm

igen, az lenne a legjobb :wink:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. ápr. 06, 2006 10:29 am

Kornbabe írta:Viszont Marynek nem jó. Jó lenne olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó. :(
akkor majus??? nekem az utana levo het nem jo....nem tudom, ti hogy vagytok ezzel.... :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. ápr. 06, 2006 2:13 pm

Hát a május nagyon necces, nekem a 13. tutira kiesik. De nem tom még hogy lesz. Inkább máj. eleje legyen, mint a vége.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. ápr. 06, 2006 3:40 pm

Ronibaba írta:Hát a május nagyon necces, nekem a 13. tutira kiesik. De nem tom még hogy lesz. Inkább máj. eleje legyen, mint a vége.

en is ezt javaslom, majsu eleje....a honap vegen vmikor tervezzuk, h Kijevbe kirandulunk, de en sem tudom, h pontosan mikor....
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. ápr. 06, 2006 8:20 pm

temesed írta:
Kornbabe írta:Viszont Marynek nem jó. Jó lenne olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó. :(
akkor majus??? nekem az utana levo het nem jo....nem tudom, ti hogy vagytok ezzel.... :roll:
Május már necces nekem is. Egyre közeledik a vizsgám, és minél később lesz, annál inkább fogom bevackolni magam otthon és próbálni felkészülni. Legkésőbb május eleje lenne nekem jó.
Mostanság hallottam a suliban olyan ötleteket, hogy a húsvét előtti szombatot több szombati napra bontjuk szét és tovább maradunk. Remélem nem így lesz, mert az nagyon keresztbe tenne. :(
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. ápr. 07, 2006 9:16 am

ese írta:
temesed írta:
Kornbabe írta:Viszont Marynek nem jó. Jó lenne olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó. :(
akkor majus??? nekem az utana levo het nem jo....nem tudom, ti hogy vagytok ezzel.... :roll:
Május már necces nekem is. Egyre közeledik a vizsgám, és minél később lesz, annál inkább fogom bevackolni magam otthon és próbálni felkészülni. Legkésőbb május eleje lenne nekem jó.
Mostanság hallottam a suliban olyan ötleteket, hogy a húsvét előtti szombatot több szombati napra bontjuk szét és tovább maradunk. Remélem nem így lesz, mert az nagyon keresztbe tenne. :(
Elnézést, hogy régen nem jelentkeztem, de történt egy kis nézeteltérésünk t-onlájnnal, de most már minden rendben, újra itt vagyok! :D Ami a talit illeti, nekem ápr 22.-e du. jó, de este már koncertre megyek. De olvasom, hogy Marynek úgyse jó az időpont. Május első hétvégéjén én biztos nem vagyok, mert elutazom, de nekem egyébként jó a május. Ja, és még nem mondtam, de természetesen nagyon szívesen megyek a talira! :wink:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. ápr. 07, 2006 9:21 am

bizsu, dejoooo h itt vagy! olyan regen lattunk..... :D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd ápr. 18, 2006 11:24 am

nos, lassan azert megbeszelhetnenk a talalkozot...hipp-hopp el fog telni a majus is...
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd ápr. 18, 2006 9:11 pm

Na mi van, fiatalok?

Édesek vagytok, h. ejtettétek az ápr. 22-ét, de miattam igauzán nem lett vón muszáj.
Akkor továbblendíteném a dolgot:
Úgy tűn., h. én máj. 5-én megyek Pestre évfolyam-talira, tehát nekem egy délutáni időpont OK.
Május 13-ára is hívott a barátnőm egy esti koncertre, ahová el szeretnék menni, bár így necces, h. minden hétvégén Pesten legyek, de szerintem kivitelezhető.
20-án, meg ugye, ott leszek a múzeumok majálisán, ahová szintén beszélhetünk meg randit, mert annyira el tudok szabadulni. Meg ugye, ott ven az esti Megasztár-koncert, Delilah, egész felkeltetted az érdeklődésemet.
M.

Válasz küldése