4. Dawson-találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » szer. ápr. 19, 2006 6:07 pm

Mary írta:Na mi van, fiatalok?

Édesek vagytok, h. ejtettétek az ápr. 22-ét, de miattam igauzán nem lett vón muszáj.
Akkor továbblendíteném a dolgot:
Úgy tűn., h. én máj. 5-én megyek Pestre évfolyam-talira, tehát nekem egy délutáni időpont OK.
Május 13-ára is hívott a barátnőm egy esti koncertre, ahová el szeretnék menni, bár így necces, h. minden hétvégén Pesten legyek, de szerintem kivitelezhető.
20-án, meg ugye, ott leszek a múzeumok majálisán, ahová szintén beszélhetünk meg randit, mert annyira el tudok szabadulni. Meg ugye, ott ven az esti Megasztár-koncert, Delilah, egész felkeltetted az érdeklődésemet.
M.
tényleg! május 20 kinek jó?

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. ápr. 19, 2006 6:09 pm

Delilah írta:
Mary írta:Na mi van, fiatalok?

Édesek vagytok, h. ejtettétek az ápr. 22-ét, de miattam igauzán nem lett vón muszáj.
Akkor továbblendíteném a dolgot:
Úgy tűn., h. én máj. 5-én megyek Pestre évfolyam-talira, tehát nekem egy délutáni időpont OK.
Május 13-ára is hívott a barátnőm egy esti koncertre, ahová el szeretnék menni, bár így necces, h. minden hétvégén Pesten legyek, de szerintem kivitelezhető.
20-án, meg ugye, ott leszek a múzeumok majálisán, ahová szintén beszélhetünk meg randit, mert annyira el tudok szabadulni. Meg ugye, ott ven az esti Megasztár-koncert, Delilah, egész felkeltetted az érdeklődésemet.
M.
tényleg! május 20 kinek jó?
nekem jo-azt hiszem. ugy latom, h meg nincs programom... :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. ápr. 19, 2006 6:35 pm

Nekem úgy néz ki, hogy oks!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. ápr. 19, 2006 7:03 pm

Ha szavazni lehet, én inkább a május 6-i szombatra voksolnék, mert egyre közeledik a vizsgám és ez tudjátok mit jelent? :wink: Fokozódó idegbajt. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. ápr. 19, 2006 7:31 pm

ese írta:Ha szavazni lehet, én inkább a május 6-i szombatra voksolnék, mert egyre közeledik a vizsgám és ez tudjátok mit jelent? :wink: Fokozódó idegbajt. :lol:
nekem elviekben barmelyik 7vege jo, kivetelt kepez ez alol az utolso....es megertem eset, hogy nem a vizsga-hajraban tudna meghitten es NYUGODTAN beszlgetni.....de mindenkinek hozza kell szolnia.
:roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. ápr. 20, 2006 10:31 am

ese írta:Ha szavazni lehet, én inkább a május 6-i szombatra voksolnék, mert egyre közeledik a vizsgám és ez tudjátok mit jelent? :wink: Fokozódó idegbajt. :lol:
Nyekem nem jó! :( De legfeljebb én most kimaradok, semmi gond. Az a baj, hogy mostmár én is tök be leszek havazva és nem tom, hogy találunk-e olyan időpontot, ami mindenkinek megfelelne.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd ápr. 25, 2006 6:53 pm

Május 6. kilőve, május 20 szintén (vizsgaidőszak kezdete), azaz maradt május 13. Ez az időpont mennyire lenne jó?

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd ápr. 25, 2006 7:02 pm

Kornbabe írta:Május 6. kilőve, május 20 szintén (vizsgaidőszak kezdete), azaz maradt május 13. Ez az időpont mennyire lenne jó?
Nekem ez is kilőve, mert suliban vagyok! :(
De részemről nyugodtan lehet, mondtam, hogy nincs semmi gond, ha nélkülem lesz a tali.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd ápr. 25, 2006 7:30 pm

Utálok mindig ezzel jönni, de olyan időpont sosem lesz, ami mindenkinek jó...
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. ápr. 26, 2006 10:39 am

construx írta:Utálok mindig ezzel jönni, de olyan időpont sosem lesz, ami mindenkinek jó...
multkor sikerult talalni....akkor mindenki ott volt.

egyebkent nekem jo a majus 13!:)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » szer. ápr. 26, 2006 12:08 pm

szerintem mindenkinek azt kellene beírnia, mely időpontok NEM jók... nekem majdnem mindig jó, a július lesz összevissza, de azonkívül nincs programom nyárra (kicsit gáz, de ez van)
mit szólnátok egy Margit-szigeti piknikhez? lehet vinni ropit, kekszet, sütit, mittudomén, ki mit akar, innivalót ezt-azt...

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. ápr. 26, 2006 12:21 pm

Delilah írta:szerintem mindenkinek azt kellene beírnia, mely időpontok NEM jók... nekem majdnem mindig jó, a július lesz összevissza, de azonkívül nincs programom nyárra (kicsit gáz, de ez van)
mit szólnátok egy Margit-szigeti piknikhez? lehet vinni ropit, kekszet, sütit, mittudomén, ki mit akar, innivalót ezt-azt...
Jó ötletnek tűnik, de sajnos tapasztalatból tudom, hogy ez sem mindig hatásos. :cry:

Ettől függetlenül azért leírom. Májusban minél későbbi időpontot választunk ki, annál kevésbé jó nekem a júni 1-i vizsgám miatt. Ha az a vizsga sikerül, utána júni 16-ig bizti nem leszek nagyon aktív, mert akkor a szóbelire készülök ezerrel. Júni 21-26 közt nem leszek itthon. Utána előreláthatólag szabad vagyok.
Nekem tetszene a piknik, csak akkor lenne necces, ha azon a napon éppen vacak idő lesz. :roll: Tudom, nagyon negatívan hangzik, de ez is benne van a pakliban. Bár akkor még mindig megoldható egy zárt terű hellyel, mint mentsvár, csak az bonyibb.
Májusi napokból nekem legkésőbb május 13 lesz a jó. Utána már nem igazán leszek aktivizálható.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. ápr. 26, 2006 6:29 pm

Május 13-ára tettük át az évfolyamtalit, akkor lesz a barátnőm koncertje este, tehát én akkor mindenképpen Pesten vagyok és 1 du.-i 1 óra szerintem nekem belefér.
20-áról már írtam, nekem nagyjából később is jó, csak a táborom ideje nem (jún 24–júl 2.)
De ez már nagyon késő, és szerintem a nyárba ne toljuk bele, mert akkor bizti, h. nehezebb lesz összehozni a nyaralások miatt. (Bár én éppen nem sok helyre megyek.)
Ej, de bánt, h. miattam elpasszoltátok ezt a múlt hétvégét! :cry:
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. ápr. 26, 2006 7:11 pm

Mary írta:Május 13-ára tettük át az évfolyamtalit, akkor lesz a barátnőm koncertje este, tehát én akkor mindenképpen Pesten vagyok és 1 du.-i 1 óra szerintem nekem belefér.
20-áról már írtam, nekem nagyjából később is jó, csak a táborom ideje nem (jún 24–júl 2.)
De ez már nagyon késő, és szerintem a nyárba ne toljuk bele, mert akkor bizti, h. nehezebb lesz összehozni a nyaralások miatt. (Bár én éppen nem sok helyre megyek.)
Ej, de bánt, h. miattam elpasszoltátok ezt a múlt hétvégét! :cry:
M.
Én szerettem volna, ha mindenki el tud jönni, hiszen múltkor is sikerült, ha jól emlékszem, Delilah is utólag mondta vissza. Most úgy néz ki, nem fog összejönni, legfeljebb majd ősszel. Ha addigra még egyben lesz a csapat. :(

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. ápr. 26, 2006 7:24 pm

Kornbabe írta:Ha addigra még egyben lesz a csapat. :(
Miért ne lenne egyben a csapat?! :shock:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. ápr. 26, 2006 8:03 pm

ese írta:
Kornbabe írta:Ha addigra még egyben lesz a csapat. :(
Miért ne lenne egyben a csapat?! :shock:
Úgy érzem kezdenek egyre jobban elmaradozni a fórumozók: bizsu, roberto, Mary talán még Ronibaba is egyre kevesebbet ír. Nem tudom, hogy hónapok múlva milyen lesz a helyzet. Kicsit pesszimista vagyok. :(

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. ápr. 26, 2006 8:37 pm

Kornbabe írta:
ese írta:
Kornbabe írta:Ha addigra még egyben lesz a csapat. :(
Miért ne lenne egyben a csapat?! :shock:
Úgy érzem kezdenek egyre jobban elmaradozni a fórumozók: bizsu, roberto, Mary talán még Ronibaba is egyre kevesebbet ír. Nem tudom, hogy hónapok múlva milyen lesz a helyzet. Kicsit pesszimista vagyok. :(
Hé, azért rólam ne mondj le!
Most elég sokat dolgoztam, ezt le is írtam Nektek, és sokszor későn jövök, vagy a szüleimnél alszom, ezért valóban nem mindennap írok, de folyamatosan nézem a fórumot, és hozzá is stoktam szólni.
egyébként nekem Daw hiányzik. Tudtok Róla vmit?
M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szer. ápr. 26, 2006 8:47 pm

Mary írta:
Kornbabe írta:
ese írta: Miért ne lenne egyben a csapat?! :shock:
Úgy érzem kezdenek egyre jobban elmaradozni a fórumozók: bizsu, roberto, Mary talán még Ronibaba is egyre kevesebbet ír. Nem tudom, hogy hónapok múlva milyen lesz a helyzet. Kicsit pesszimista vagyok. :(
Hé, azért rólam ne mondj le!
Most elég sokat dolgoztam, ezt le is írtam Nektek, és sokszor későn jövök, vagy a szüleimnél alszom, ezért valóban nem mindennap írok, de folyamatosan nézem a fórumot, és hozzá is stoktam szólni.
egyébként nekem Daw hiányzik. Tudtok Róla vmit?
M.
Csatlakozom Maryhez! Rólam sem szabad lemondani! :wink: Mindennap olvasom a hszeket, csak nem mindig van hozzáfűzni valóm a dolgokhoz, ezért írok kevesebbszer! Dawot viszont én is hiányolom, nagyon régen nem járt erre!

Ami a talit illeti, nekem még június közepéig, amíg suli van nagyjából minden hétvége jó, utána viszont veszem a batyúm, és szeptemberig nem nagyon leszek itthon, legalábbis nem szokásom !:D Most is már elég sűrű a nyár, és ez még fokozódni fog, ahogy magamat ismerem.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. ápr. 26, 2006 9:57 pm

Daw azért ment el, mert már nem tartotta elég érdekesnek a fórumot és nem tetszett neki, hogy olykor rengeteg, számára "semmitmondó" hozzászólás érkezett. Most idézek tőle, ezt nem privátban írta, hanem egy nyilvános fórumra, amit még nem regisztrált tagok is olvashatnak, szóval ha odatévednétek, akkor is látnátok, íme:

"Luna által említett Dawson fórumból kiszálltam pár hete, mert annyi spam ment, hogy már nem éreztem jól magam. Természetesen erőt vehettem volna magamon és hősiesen maradok és unatkozom ott tovább, de ennek semmi értelme. "

(Luna a nickem azon a fórumon.) Azt hiszem ezek a sorok mindent elárulnak. Valahol csalódtam benne, mert legalább elköszönhetett volna tőlünk, bár nem tartotta véglegesnek a távozását ("hátha javul a helyzet"), de szerintem már nem fog visszajönni.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szer. ápr. 26, 2006 10:32 pm

Kornbabe írta:Daw azért ment el, mert már nem tartotta elég érdekesnek a fórumot és nem tetszett neki, hogy olykor rengeteg, számára "semmitmondó" hozzászólás érkezett. Most idézek tőle, ezt nem privátban írta, hanem egy nyilvános fórumra, amit még nem regisztrált tagok is olvashatnak, szóval ha odatévednétek, akkor is látnátok, íme:

"Luna által említett Dawson fórumból kiszálltam pár hete, mert annyi spam ment, hogy már nem éreztem jól magam. Természetesen erőt vehettem volna magamon és hősiesen maradok és unatkozom ott tovább, de ennek semmi értelme. "

(Luna a nickem azon a fórumon.) Azt hiszem ezek a sorok mindent elárulnak. Valahol csalódtam benne, mert legalább elköszönhetett volna tőlünk, bár nem tartotta véglegesnek a távozását ("hátha javul a helyzet"), de szerintem már nem fog visszajönni.
Hát, ezen most leesett az állam !!!:( Nem gondoltam volna, hogy daw így gondolkodik! Főleg azért furi, mert semmi jelét nem adta, hogy unatkozik itt! Igazad van Kornbabe, legalább annyit mondhatott volna, hogy bú vagy bá.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. ápr. 27, 2006 12:28 pm

Kornbabe, Daw-val kapcsolatban ezt mar vmelyik topikban irtad, es most h ujra szoba kerult, megint elfancsalodtam...nem hiszem el, h egyetlen topik temaja sem erdekelte, vagy mindegyiket unalmasnak tartotta. de ha megis, egy good-bye jol esett. volna. uff.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » csüt. ápr. 27, 2006 12:47 pm

Én is szomorú vagyok Daw miatt. Tényleg nem gondoltam, hogy nem köszön el... :shock:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » csüt. ápr. 27, 2006 1:01 pm

Kornbabe írta:
Én szerettem volna, ha mindenki el tud jönni, hiszen múltkor is sikerült, ha jól emlékszem, Delilah is utólag mondta vissza. Most úgy néz ki, nem fog összejönni, legfeljebb majd ősszel. Ha addigra még egyben lesz a csapat. :(
sajnálom, hogy a múltkor lemondtam... :( kérlek titeket, ha csak rajtam múlna valami, akkor rám nem kell tekintettel lenni, én csak körítés vagyok, az igazi csapat ti vagytok, régebbrl ismeritek egymást, stb stb ok???

Daw hozzászólását furcsállom... kicsit hátbatámadásnak érzem a dolgot. Ha valami bántotta a fórummal kapcsolatban, elmondhatta volna itt, nektek, nekünk, egyenesen és őszintén, nem pedig a hátatok mögött egy másik, publikus fórumon. Részemről az ilyesmi nem sok jó pontot szerez, nem mintha ez Daw-t érdekelné (nem is ismerjük egymást), vagy őt személyesen akarnám bántani, csak ez valahogy nem fér össze a fejemben egy jólnevelt, őszinte ember fogalmával. :cry:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. ápr. 27, 2006 2:55 pm

hogy ne offoljuk szet teljesen: ugy tunik a 13-a eleg sok forumozonak jo...akkor lefixalkhatjuk, vagy varjunk oszig? :roll:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. ápr. 27, 2006 7:06 pm

temesed írta:hogy ne offoljuk szet teljesen: ugy tunik a 13-a eleg sok forumozonak jo...akkor lefixalkhatjuk, vagy varjunk oszig? :roll:
olyan sokáig várni hülyeség!
minél előbb, annál jobb!
aztán attól még ősszel is találkozhatunk, miért ne?

uff.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » csüt. ápr. 27, 2006 7:10 pm

construx írta:
temesed írta:hogy ne offoljuk szet teljesen: ugy tunik a 13-a eleg sok forumozonak jo...akkor lefixalkhatjuk, vagy varjunk oszig? :roll:
olyan sokáig várni hülyeség!
minél előbb, annál jobb!
aztán attól még ősszel is találkozhatunk, miért ne?

uff.
Egyetértek.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. ápr. 27, 2006 7:51 pm

Mary írta:
construx írta:
temesed írta:hogy ne offoljuk szet teljesen: ugy tunik a 13-a eleg sok forumozonak jo...akkor lefixalkhatjuk, vagy varjunk oszig? :roll:
olyan sokáig várni hülyeség!
minél előbb, annál jobb!
aztán attól még ősszel is találkozhatunk, miért ne?

uff.
Egyetértek.

Én is!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. ápr. 27, 2006 8:02 pm

Oksi, tehát MÁJUS 13. Kinek jó? Várom a visszajelzéseket! :)

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » csüt. ápr. 27, 2006 8:10 pm

Kornbabe írta:Oksi, tehát MÁJUS 13. Kinek jó? Várom a visszajelzéseket! :)
Én tuti ott leszek Pesten, tehát nekem OK. Lehet, h. csak fél órára, de megoldom mindenképpen!!!!!!!
M.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. ápr. 27, 2006 8:38 pm

Én egyelőre nem látok akadályt.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Válasz küldése