A Dawsons's Creek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. júl. 07, 2007 9:05 pm

Hol jár az eszem, csak a csengőt figyeletm... :lol: Szerintem, most már nem fogom elfeljeteni, csak az a baj, hogy elég sok érdekesség lesz egy időben. Forma 1, Wimbledon döntő, meg ez. De ha más nem videóval megoldom.

Egyébként, emélkszem, hogy belinkelted, csak már arra nem, hogy miről is szólt... :)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. júl. 07, 2007 9:27 pm

bizsu írta:Hol jár az eszem, csak a csengőt figyeletm... :lol: Szerintem, most már nem fogom elfeljeteni, csak az a baj, hogy elég sok érdekesség lesz egy időben. Forma 1, Wimbledon döntő, meg ez. De ha más nem videóval megoldom.

Egyébként, emélkszem, hogy belinkelted, csak már arra nem, hogy miről is szólt... :)
mi másról?! The Kids of Dawson's Creekről!!! :lol: :lol: :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. júl. 08, 2007 7:16 pm

na es milyen uj infoval gazdagodtatok?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. júl. 08, 2007 7:36 pm

temesed írta:na es milyen uj infoval gazdagodtatok?
új infóval a DC kapcsán??? hehe! hát semmi újjal! :lol: :lol: :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. júl. 08, 2007 9:39 pm

De, én igen. Pl. nem is tudtam, hogy Katie először kavart Jamesszel + hogy Mich otthagyta a szüleit.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. júl. 08, 2007 10:06 pm

Ronibaba írta:De, én igen. Pl. nem is tudtam, hogy Katie először kavart Jamesszel + hogy Mich otthagyta a szüleit.
Na, ma már én sem maradtam le róla, Ese-mesének :lol: köszönhetően...

Ezeket én sem tudtam, meg azt se nagyon, hogy ki mivel foglalkozott a DC előtt. Meg volt azért egy-két részlet, amire nem emlékeztem. Meg azt sem tudtam, hogy James feleségének (most már csak ex, ugye? vagy csak "nehézségeik" voltak?) a nővére játszott a soriban és így ismerkedtek meg. Érdekes volt, mindenesetre, és az nagyon tetszett, hogy az eredeti magyarhangok szinkronizálták őket most is.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. júl. 09, 2007 10:03 pm

bizsu írta:
Ronibaba írta:De, én igen. Pl. nem is tudtam, hogy Katie először kavart Jamesszel + hogy Mich otthagyta a szüleit.
Na, ma már én sem maradtam le róla, Ese-mesének :lol: köszönhetően...

Ezeket én sem tudtam, meg azt se nagyon, hogy ki mivel foglalkozott a DC előtt. Meg volt azért egy-két részlet, amire nem emlékeztem. Meg azt sem tudtam, hogy James feleségének (most már csak ex, ugye? vagy csak "nehézségeik" voltak?) a nővére játszott a soriban és így ismerkedtek meg. Érdekes volt, mindenesetre, és az nagyon tetszett, hogy az eredeti magyarhangok szinkronizálták őket most is.
na nekem most jöttek az új infók általad Bizsu! Mi van? James mikor vált volna el Heather McCombtól??? :shock: :shock: :shock:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. júl. 09, 2007 10:03 pm

bizsu írta:
Ronibaba írta:De, én igen. Pl. nem is tudtam, hogy Katie először kavart Jamesszel + hogy Mich otthagyta a szüleit.
Na, ma már én sem maradtam le róla, Ese-mesének :lol: köszönhetően...

Ezeket én sem tudtam, meg azt se nagyon, hogy ki mivel foglalkozott a DC előtt. Meg volt azért egy-két részlet, amire nem emlékeztem. Meg azt sem tudtam, hogy James feleségének (most már csak ex, ugye? vagy csak "nehézségeik" voltak?) a nővére játszott a soriban és így ismerkedtek meg. Érdekes volt, mindenesetre, és az nagyon tetszett, hogy az eredeti magyarhangok szinkronizálták őket most is.
na nekem most jöttek az új infók általad Bizsu! Mi van? James mikor vált volna el Heather McCombtól??? :shock: :shock: :shock:

az imdb még nem az exének, hanem a jelenének írja. :D

(szerintetek mennyire rizikós netezni, ha épp a fejünk felett van a vihar? :lol: , de ha csak most jutok nethez, nehogy már az égiek meggátoljanak!!! :evil: )
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. júl. 09, 2007 10:06 pm

bocsi, ezt én szerkeszt gombbal alkottam és nem igazán így terveztem. a napokban nagyon szívat a rendszer, proxy errororok tömkelege meg ezek a duplázások... :evil: :evil: :evil:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. júl. 09, 2007 10:30 pm

ese írta:bocsi, ezt én szerkeszt gombbal alkottam és nem igazán így terveztem. a napokban nagyon szívat a rendszer, proxy errororok tömkelege meg ezek a duplázások... :evil: :evil: :evil:
velem nem nagyon volt ilyesmi.. egész hétvégén talán ha kétszer..
biztos valami túlterhelt időben netezel. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » hétf. aug. 20, 2007 6:02 pm

Elkezdtem újra végignézni a teljes sorozatot. Eddig 6 órát néztem végig egyfolytában. Közben pedig kiírom DVD-re az egészet, hogy meglegyen szinkronnal. Hosszú meló lesz... :D
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. aug. 20, 2007 7:31 pm

daw írta:Elkezdtem újra végignézni a teljes sorozatot. Eddig 6 órát néztem végig egyfolytában. Közben pedig kiírom DVD-re az egészet, hogy meglegyen szinkronnal. Hosszú meló lesz... :D
Hát bizti tényleg nem kis meló, de szerintem jó meló lesz ez. Engem mindig elragad a nosztalgia, ha odakeveredek, hogy megnézzek egy részt. A napokban Rob által készített vidiket néztem meg újra. Akárhányszor nézem, imádom őket. Felidézi azt a hangulatot és imádom!

Daw neked jó szórakozást ezekhez!
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. aug. 20, 2007 8:18 pm

ese írta:
daw írta:Elkezdtem újra végignézni a teljes sorozatot. Eddig 6 órát néztem végig egyfolytában. Közben pedig kiírom DVD-re az egészet, hogy meglegyen szinkronnal. Hosszú meló lesz... :D
Hát bizti tényleg nem kis meló, de szerintem jó meló lesz ez. Engem mindig elragad a nosztalgia, ha odakeveredek, hogy megnézzek egy részt. A napokban Rob által készített vidiket néztem meg újra. Akárhányszor nézem, imádom őket. Felidézi azt a hangulatot és imádom!

Daw neked jó szórakozást ezekhez!
en tavaly neztem meg az osszes evadt, es annyira jo volt, mert 5-6os evadban volt sok resz amit nem lattam! a hangulat nagyon megvolt!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szer. aug. 22, 2007 12:02 am

Köszi, eddig minden rész nagyon tetszett újra, amit láttam! :D
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Tifa
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: hétf. jún. 06, 2011 10:00 pm

Hozzászólás Szerző: Tifa » hétf. jún. 06, 2011 10:19 pm

Nagyjából végig böngésztem a helyszínes tipoc-ot, de azt, amit én szoktam nézegetni térképet, azt mint látom még senki nem fedezte fel:


http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie ... 2&t=h&z=18


Itt mindent meg lehet találni és megnézni, pontosan hol is van, és egészen nagyra ki lehet nagyítani mindent. :) [/url]

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd jún. 07, 2011 10:52 am

Tifa írta:Nagyjából végig böngésztem a helyszínes tipoc-ot, de azt, amit én szoktam nézegetni térképet, azt mint látom még senki nem fedezte fel:


http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie ... 2&t=h&z=18


Itt mindent meg lehet találni és megnézni, pontosan hol is van, és egészen nagyra ki lehet nagyítani mindent. :) [/url]
Hű, ez nagyon jó! :) Nem is tudtam, hogy a Dawsont, meg az OTH-t ennyire egy helyen forgatták.
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd jún. 07, 2011 5:35 pm

új húúúús
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Tifa
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: hétf. jún. 06, 2011 10:00 pm

Hozzászólás Szerző: Tifa » kedd jún. 07, 2011 9:43 pm

:) Örülök, hogy tudtam újat mutatni! Amúgy ezt én már jó pár hónapja találtam, de tegnap este kezdtem el nézegetni és jöttem rá, hogy nagyon szuper dolgokat lehet rajta megnézni.
- pl van olyan opció, hogy azt a kis ember formát (ami a nagyítás, kicsinyítés skálán van felül) egérrel ha leteszitek a kékkel bejelölt utaknál valahova, akkor kettéosztódik a képernyő és azt fogjátok látni, mintha ott állnátok az út közepén és a felső képernyőn egérrel ahova mutattok és kattintotok arra lehet tovább menni, mintha az úton gyalogolnátok. Ha nem próbáltátok ki, nézzétek meg, haláli jó! :) És a kép is körpanoráma, teljesen olyan, mintha ott az élő helyszínen lennétek. Sajnos leginkább csak utakon lehet így menni, de ha kinagyítjátok a térképet akkor máshol is le lehet tenni az emberkét, ahol a térképen kis kék köröcske jel van. Pl így le lehet tenni víznél a kikötőknél, erdő résznél. Én pl ma az Aerlie gardent néztem meg és azt a fa hidat, ahol Dawson és Pacey nővére beszélgettek. Plusz még fotókat is lehet nézni az adott helyekről, a beállításoknál pedig 3 D-re is lehet váltani, amikor azt osztott képernyőn az emberkével az utcán mentek. -

Szóval jó szórakozást mindenkinek! :)

- nem vagyok friss hús, ha rám írtad! XD Nagyon régi Dawson rajongó vagyok, és pont akkor láttam először a sorozatot, amikor picit hasonló helyzetben voltam, mint Joey, azaz nekem is pont ugyanígy volt egy "Dawsonom", csak Pacey-m nem. :) De hát annak már nagyon sok éve. XD Mostanában néztem újra a sorozatot, mert egy kedves barátomtól az összes részt megkaptam, gondoltam írok fel ide hozzátok is -



De hogy ne legyen off, egy másik link ahol az egyik nagy kedvenc helyszínem van, az Airlie garden:

http://www.webshots.com/search?vhost=ww ... =community

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. jún. 08, 2011 2:36 pm

Tifa írta:- nem vagyok friss hús, ha rám írtad! XD Nagyon régi Dawson rajongó vagyok, és pont akkor láttam először a sorozatot, amikor picit hasonló helyzetben voltam, mint Joey, azaz nekem is pont ugyanígy volt egy "Dawsonom", csak Pacey-m nem. :) De hát annak már nagyon sok éve. XD Mostanában néztem újra a sorozatot, mert egy kedves barátomtól az összes részt megkaptam, gondoltam írok fel ide hozzátok is -
kiváló ötlet!
írj minél gyakrabban, bármilyen témában! :D
(a másik főtopikunk tele sorozatokkal, filmekkel, minden egyébbel, a harmadikban pedig kvízjátékokkal ütjük el az időt, amikbe bármikor be lehet csatlakozni!)

az új húst itteni fórumos-értelemben értettem. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. jún. 25, 2011 5:36 pm

jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » vas. jún. 26, 2011 4:44 pm

ese írta:jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
Köszi, én is megnézem, ha nem felejtem el.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » vas. jún. 26, 2011 10:19 pm

ese írta:jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
Kár, hogy már nincs reflektor tv-nk :(
Kép

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » vas. jún. 26, 2011 10:29 pm

ese írta:jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
jó, hogy szóltál, csak kár, hogy asszem nincs reflektor tv adónk, de majd azért végigkapcsolgatok, hátha mégis rosszul emlékszem :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. jún. 26, 2011 10:32 pm

ilyen nálunk sincs
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. jún. 29, 2011 9:46 pm

koani írta:
ese írta:jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
jó, hogy szóltál, csak kár, hogy asszem nincs reflektor tv adónk, de majd azért végigkapcsolgatok, hátha mégis rosszul emlékszem :)
remélem, sikerült végül találnod ilyen csatornát.
végül én is lemaradtam róla. Klarus ismét moziba invitált és arról későn értem haza. kb az utsó 5-10 percet láttam belőle. de jól rémlett, ezt már láttam korábban, szóval végülis nem maradtam le semmiről.
látta végülis valaki?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » csüt. jún. 30, 2011 6:13 am

ese írta:
koani írta:
ese írta:jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
jó, hogy szóltál, csak kár, hogy asszem nincs reflektor tv adónk, de majd azért végigkapcsolgatok, hátha mégis rosszul emlékszem :)
remélem, sikerült végül találnod ilyen csatornát.
végül én is lemaradtam róla. Klarus ismét moziba invitált és arról későn értem haza. kb az utsó 5-10 percet láttam belőle. de jól rémlett, ezt már láttam korábban, szóval végülis nem maradtam le semmiről.
látta végülis valaki?
Én sajnos elfelejtettem. Nem ismétlik valamikor?

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » csüt. jún. 30, 2011 8:12 am

ese írta:
koani írta:
ese írta:jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
jó, hogy szóltál, csak kár, hogy asszem nincs reflektor tv adónk, de majd azért végigkapcsolgatok, hátha mégis rosszul emlékszem :)
remélem, sikerült végül találnod ilyen csatornát.
végül én is lemaradtam róla. Klarus ismét moziba invitált és arról későn értem haza. kb az utsó 5-10 percet láttam belőle. de jól rémlett, ezt már láttam korábban, szóval végülis nem maradtam le semmiről.
látta végülis valaki?
nem nem sikerült találnom ilyen csatornát sajnos, úgyhogy kimaradt az életemből a dolog. Pedig biztos érdekes lehet :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » szomb. júl. 02, 2011 10:53 pm

aquarius76 írta:
ese írta:jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
Kár, hogy már nincs reflektor tv-nk :(
Módosítom. Van Reflektorunk. Látszik, milyen gyakran nézek tv-t. :D
Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. júl. 02, 2011 10:55 pm

aquarius76 írta:
aquarius76 írta:
ese írta:jövő héten szerdán a Reflektor TV-ben lesz egy műsor a Dawson's Creekről. bemutatják a sorozatot, a szereplőket.
emlékeim szerint ezt már adták, de ha tudom, meg fogom újra nézni. jó ezeket újranézni, kicsit visszahozza a régi feelinget. :D
este fél10-től lesznek.
Kár, hogy már nincs reflektor tv-nk :(
Módosítom. Van Reflektorunk. Látszik, milyen gyakran nézek tv-t. :D
afene, csak most találtál rá? de kár! szerdán is rálelhettél volna. :(
amúgy én se szoktam ezt az adót nézni, nem is tudom, már miért ragadtam le ott. de pont a reklámszünetben promozták Dawsonékat, szóval ha picit nézed még, lehet, hogy még ismétlik. vaaaagy! port.hu! esetleg azon utána lehet nézni.
Keine Panik auf der Titanic!

Válasz küldése