Joey+? szavazás

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. okt. 09, 2009 7:49 pm

bizsu írta:
ese írta:
bbbb írta:Hát a tegnapi rész kicsit szomorú volt...Amikor elmondja Dawson Joeynak,hogy nem akar vele lenni. Jen az utóbbi részekben irritáló,idegesítő szerepet kapott. Megcsókolja a srácot pedig tudja,hogy most akarják rendezni kapcsolatukat Joeyval... Szép! 1 pofont kaphatott volna! :x Charliet sajnáltam amikor kicsesztek vele xD De vicces jelenet volt:D :lol:
segíts egy picit bbbb! őszintén be kell vallanom, nincs előttem ez a rész. tudsz még írni a részről valamit?
Ez az a rész, amikor Pacey vacsit főz a bandának, és ekkor ér haza a frissen összejött Jen és Dawson, nem számítva arra, hogy más is lesz a Nagyiéknal. A vacsora ezért elég érdekes hangulatban telt. :lol:

Ma meg az a rész volt amikor Joey énekelte azt a számot, ami a 10 dolog, amit utálok benned végén is van.
hálás köszönetem Zsuzsi! az tényleg jó kis rész volt. mondhatni eseménydús! :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. okt. 09, 2009 10:54 pm

en arra a reszre nem emlekszem...hopppaaaa
a balanced diet is a cookie - in each hand

bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » hétf. okt. 12, 2009 8:47 am

A vacsis rész az 5 évad 10 része. Viszont a Joeys rész (amikor énekel) nagyon jó. Nagyon szexis jelenet volt :D Kellett a sorozatba 1 kis pezsgés, a sok szerelmi dolgok után:) Bejött...

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » kedd okt. 13, 2009 3:31 pm

Nekem az 5. évadból eddig a mai rész a nyerő :D
Ma volt, hogy dawson rendezi Oliver filmjét.Tetszett, ahogy kiderült, hogy Oliver nem tud játszani, mikor Jen javasolta Charliet a szerepre.
Az is, mikor Audrey próbálta a szerepet Paceyvel és megcsókolta.
Meg mikor ennek következményeként A. nem tudott jól játszani, felrótta P.-nek, hogy rosszul tartja a mikrofont, mire Dawson tanácstalanul nézett, Jennek meg szerintem egyből leesett, hogy mi van.
Joey meg Wilder is helyesek, kár hogy nem lesz sokkal több belőlük.
Audrey meg Pacey imádni valóak együtt.Sokban hasonlítanak, de azért vannak különbségek köztük.Ha egy baráti társaságba járnánk, rájuk mondanám, hogy az Isten is egymásnak teremtette őket.De nem egy életre.
És ahogy Pacey (Josh J.) csókol, azzal nem tudok betelni.Imádom.
Szerintem ő csókol a legjobban a fiúk közül a sorozatból.Legalábbis látványra.Meg az a huncut mosoly.Tudom, ez csak film... :D :oops:
Bocs, hogy hosszú voltam.

bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » kedd okt. 13, 2009 5:12 pm

Pacey mostanában tényleg jó fej,de Audreyval nem illenek össze,mást nem találtak neki:D A tegnapi részben az E.T. -s füzettartó :D:D annyit röhödtem rajta:D

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd okt. 13, 2009 5:17 pm

Én is láttam a mai részt véletlenül. Hihetetlen, mennyire kevés dologra emlkeztem a részekből (Bár az 5. és 6. soha nem volt a kedvencem.)

Megpróbáltam felidézni magamban, hogy is volt:

1. évad: Joey D-be szerelmes, D+Jen együtt
2. évad: Joey+ D együtt, majd Joey+Jack?
3. évad: P. beleesik Joey-ba
4. évad: Joey+p, Dawson+ Gretchen (?)
5. évad: Wilder, és ekkor jön Eddie?
6. évad: Pacey ekkor bróker, és ekkor esnek egymásnak Joey-val???? Meg persze D. is ott van, vagy hogy?

Már nagyon kevéssé rémlik.

bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » kedd okt. 13, 2009 5:37 pm

Nagyjából jól emlékeztél.

A 4 évadban Joey és Pacey van és Dawson és Grechen,utánna a vége fele az utolsó részben Dawson és Joey.

Az 5 évadban elején Dawson és Joey (persze ritkán látják egymást és mennek a felesleges veszekedések) akkor Dawson szakít Joeyval és jön Jen. Joey és 1 szőke srác ha jól tudom de a nevét nem vágom. 1 csók Wilderrel, azután jön Charlie. Közbe Dawson és Jen szakítanak, az évad legvégén meg Joey és Dawson.

6 évadban az első 2 részben Joey és Dawson:D Eddie, és utánna Pacey.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd okt. 13, 2009 5:58 pm

Akkor Jen és D 3-szor is jártak egymással?

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd okt. 13, 2009 7:46 pm

Mary írta:Akkor Jen és D 3-szor is jártak egymással?
Nem, csak kétszer, az első és az ötödik évadban.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd okt. 13, 2009 8:14 pm

erre mondjak h mindneki mindenkivel

en csak azt elleneztem az 5os elejen, h miert kellett Joeyt es Dawsont egy nehany reszre osszehozni...Pacey elszurta a dolgokat, bar nem tudom hogyan, hiszem amikor meg akarta szerezni Joeyt, kitarto volt, magabiztos es o volt a szupersztar..aztan az evad vegere ez mind elszall es mindent elbaltaz-pedig az egesz evad soran azt tunkoltak belenk, h o mar ebbol kinolt...aztan Joey ujra Dawson irant ebredezik? de abbol sem lesz semmi? nalam ezt csunyan elszurtak, de Joey es tanara romanca nagyon tetszett!!!!!!!!!!!!
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » kedd okt. 13, 2009 10:20 pm

Sok dologban egyetértek veletek, sokban meg nem.
Nekem Joey+Dawson már nagyon erőltettetnek tűnik, ahogy húzzák egymást.Nem is nagyon szeretném őket együtt látni.Ha csak egy kis sex erejéig jönnének már csak össze, nekem bőven elég volna.
Meg ez a "most épp másé vagy, de szeretlek" viszony már uncsi.
Én nem szeretnék sokat együtt járni/élni a gyerekkori barátommal, mert félnék, hogy emiatt nem tudok másokkal kapcsolatot teremteni, ismerkedni.Mármint a helyükben.
Nekem Pacey+Audrey igenis összeillő páros, bár most látom először az 5. évadot.
Dawson+Jen nem az igazi, Dawson+Gretchent meg főleg nem szerettem együtt.Melyik 21 éves lány járkál hónapokig egy fiúval s nem fekszik le vele?
Tudom, nemcsak a sex a fontos, de akkor is.Én hiába tudnám, hogy elvileg egy srác a gykori barinőjének "tartogatja magát", ha én járnék vele s sex közelébe kerülnénk, nem mondanék nemet.
Ja, a 3. évad végén mikor Joey P-t választotta, én nem tudtam sajnálni D.-t, mert tényleg ő küldte el Joeyt, meg ő "félt, hogy megint összetörik a szívét".Hát meg is lett az eredménye.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd okt. 13, 2009 10:31 pm

no, ebbe már én is beleszólok. :lol:
én a Dawson-Gretchen párost nagyon csíptem. való igaz, hogy a szexmentes kapcsolatuk ebből a szempontból fura volt, de én nagyon helyesnek tartottam együtt őket. Gretchen sokszor máshogy viszonyult Dawsonhoz, mint anno Joey, és ez üdítő volt. bár én csíptem a kezdeti D-J párost is - a végefelé már tényleg nyögvenyelős lett, de oda se neki. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » kedd okt. 13, 2009 10:36 pm

ese írta:...Gretchen sokszor máshogy viszonyult Dawsonhoz, mint anno Joey, és ez üdítő volt. bár én csíptem a kezdeti D-J párost is - a vége felé már tényleg nyögvenyelős lett...
No, ezekkel egyet értek veled.Lehet, hogy azért zavart Gretchen, mert tényleg látszik is rajta, hogy pár évvel korosabb Dawsonéknál.
Én emiatt pl. Andiet sem szerettem, ill. azt aki neki (Meredith M.) adta ezt a szerepet.Bár ez a színésznő elég sokszor játszik iskolás lányokat.Pedig ma már 40 éves is elmúlt.
Na jól elkanyarodtam a tárgytól :D

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd okt. 13, 2009 10:38 pm

aquarius76 írta:Én nem szeretnék sokat együtt járni/élni a gyerekkori barátommal, mert félnék, hogy emiatt nem tudok másokkal kapcsolatot teremteni, ismerkedni.


én örülnék egy gyerekkori barátnőnek.
a hiánya ellenére sem ismerkedem másokkal. :P
Dawson+Gretchent meg főleg nem szerettem együtt.Melyik 21 éves lány járkál hónapokig egy fiúval s nem fekszik le vele?
ha jól tudom, Williamson, a sorozat kitalálója meleg. ez sokat megmagyaráz az idealizált szereplőkről.

egyébként vicces, hogy Amerikában a Dawsont sokat támadták a túlzott szexualitása miatt.
amikor ezt először hallottam, azt mondtam magamban: mi miatt???
Tudom, nemcsak a sex a fontos, de akkor is.Én hiába tudnám, hogy elvileg egy srác a gykori barinőjének "tartogatja magát", ha én járnék vele s sex közelébe kerülnénk, nem mondanék nemet.
a világnak több ilyen csajra volna szüksége!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » kedd okt. 13, 2009 10:49 pm

construx írta: én örülnék egy gyerekkori barátnőnek.
a hiánya ellenére sem ismerkedem másokkal. :P
Bizti nagyon szőke vagyok, de ezt nem teljesen értem :D

Ja, meg még annyit, hogy ha én valakivel járok, akkor nem az érdekel, hogy ő kivel mit szeretne/szeretett volna, hanem hogy mi hogy érzünk egymás iránt, mit szeretnénk egymástól.Bár a szűz fiúktól lehet, hogy menekülnék.Bár a tudat, hogy fiatalabb, s én lehetek neki az első...Nem is rossz.
Pl. mikor Pacey összejött Andievel, s kiderült hogy P. lefeküdt az egyik tanárnőjével, s ezen A. azért is kiakadt, hogy P. már nem szűz...Az nekem nyögvenyelős.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd okt. 13, 2009 10:51 pm

az nekem is az volt. de hát kellett a konfliktus, ami után aztán édes volt a kibékülés :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd okt. 13, 2009 10:54 pm

USA-ban van, ahol ezeket a dolgokat komolyabban veszik.. (vallás meg minden, ne menjünk bele.)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd okt. 13, 2009 10:56 pm

aquarius76 írta:
construx írta: én örülnék egy gyerekkori barátnőnek.
a hiánya ellenére sem ismerkedem másokkal. :P
Bizti nagyon szőke vagyok, de ezt nem teljesen értem :D
sebaj!
:)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

bbbb
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: kedd okt. 06, 2009 11:01 am

Hozzászólás Szerző: bbbb » csüt. okt. 15, 2009 10:11 am

Erre írtam 1 korábbi hozzászólásomnál,hogy ebbe a sorozatban teljesen más dolgok mennek mint a valódi életben. Akkor vegyük a sorozat példáját. Szerintetek egy 21 éves lány járna egy 16 éves gyerekkel.:D

Itt Magyarországon tuti nem. Az USA-ban nem tudom,de azért ha megnézünk egy 80-as 90-es amerikai filmet ott sincs olyan,hogy a srác fiatalabb a csajnál:D A csajoknak az idősebb, éretebb srác kell, nem tejfölös szájú, fejlődésben lévő, pattanásos kiskorú :shock: Ez az én tapasztalatom.

De viszont jó pont a sorozatnak,hogy nem úgy állítja be Joey-t,Dawsont vagy a többieket mint a mai fiatalokat. Mert ha úgy lenne akkor Joey-nak már gyereke lenne 1 idegen sráctól akit nem ismer, Dawson full drogos, piás, pénze nincs srác lenne, semmi terve az életben, Pacey jó ha 1 napot otthon alszik, és Jenről nem is beszélve... Ja és a káromkodások, a paraszt életmód.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. okt. 15, 2009 11:15 am

bbbb írta:Erre írtam 1 korábbi hozzászólásomnál,hogy ebbe a sorozatban teljesen más dolgok mennek mint a valódi életben. Akkor vegyük a sorozat példáját. Szerintetek egy 21 éves lány járna egy 16 éves gyerekkel.:D

Itt Magyarországon tuti nem. Az USA-ban nem tudom,de azért ha megnézünk egy 80-as 90-es amerikai filmet ott sincs olyan,hogy a srác fiatalabb a csajnál:D A csajoknak az idősebb, éretebb srác kell, nem tejfölös szájú, fejlődésben lévő, pattanásos kiskorú :shock: Ez az én tapasztalatom.

De viszont jó pont a sorozatnak,hogy nem úgy állítja be Joey-t,Dawsont vagy a többieket mint a mai fiatalokat. Mert ha úgy lenne akkor Joey-nak már gyereke lenne 1 idegen sráctól akit nem ismer, Dawson full drogos, piás, pénze nincs srác lenne, semmi terve az életben, Pacey jó ha 1 napot otthon alszik, és Jenről nem is beszélve... Ja és a káromkodások, a paraszt életmód.
Nekem az elég szűk baráti körömben történt meg, hogy egy akkor 28 éves lány összejött egy akkor 18 éves fiúval. Azóta összeházasodtak, és két szép gyerekük van. Persze, nem azt mondom, hogy ez az átlag, de azért előfordulhat. :wink:

Avatar
Sztike
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: vas. jan. 13, 2008 8:36 pm

Hozzászólás Szerző: Sztike » csüt. okt. 15, 2009 11:19 am

nekem is van olyan ismerősöm ahol a srác sokkal fiatalabb. boldogok gyerek is van. csak majd ha a nő öregszik leszek kíváncsi hogy az akkor még fiatal pasi elhagyja e egy fiatalabbért... :evil:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. okt. 15, 2009 11:21 am

nyugi! :)

ez megeshet akkor is, ha egykorúak!
:lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Sztike
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: vas. jan. 13, 2008 8:36 pm

Hozzászólás Szerző: Sztike » csüt. okt. 15, 2009 11:21 am

igaz is :lol:

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » csüt. okt. 15, 2009 1:44 pm

bbbb írta:Erre írtam 1 korábbi hozzászólásomnál,hogy ebbe a sorozatban teljesen más dolgok mennek mint a valódi életben. Akkor vegyük a sorozat példáját. Szerintetek egy 21 éves lány járna egy 16 éves gyerekkel.:D
Ha jól nézem a sorit, utolsó évesek voltak, mikor D és Gretchen összejöttek, tehát majdnem 18 volt D. is.

Lehet, hogy általában a sorozatokban idősebb a srác, de a való életben van azért számtalan példa az ellenkezőjére is.
Ahogy az előttem szólók is írták.
Nekem pl. volt egy oszt.társam, neki szinte mindig legalább 2 évvel idősebb barátnője volt, mert a srác már 16 évesen is eléggé pasis volt :D
Már felesége van, aki 5 évvel idősebb nála.
Mindkét sógoroméknál meg 2 ill. 3 év van a nők javára.
bbbb írta:De viszont jó pont a sorozatnak,hogy nem úgy állítja be Joey-t,Dawsont vagy a többieket mint a mai fiatalokat. Mert ha úgy lenne akkor Joey-nak már gyereke lenne 1 idegen sráctól akit nem ismer, Dawson full drogos, piás, pénze nincs srác lenne, semmi terve az életben, Pacey jó ha 1 napot otthon alszik, és Jenről nem is beszélve... Ja és a káromkodások, a paraszt életmód.
A sorozat 11 éve indult, én hiszem, hogy akkor még más volt a világ.Sőt azt is, hogy nem ennyire rossz a helyzet, mint azt vázolod.
Azért ma sem mindenki alkoholos, drogos stb.
Mondjuk, ha a sorozatban némileg több bulizás, borozgatás vagy sörözés is lenne, kicsit életszerűbb lenne.(Számomra)
Nem vagyok alkoholista, csak visszaemlékszem saját 17-18 éves koromra.
Hú, és én akkor még dohányoztam is.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. okt. 15, 2009 5:34 pm

sztem 11 eve ez a sori meg nagyjabol realis, hiheto volt...persze jo nehanyszor elszurtak es tuleroltettek, reagaltattak a dolgokat, de akkor mar mindenki a szivunkhoz nott es habar idegeskedtunk rjta egy kicsit, azert tovabb neztuk

atlagban sztem a 6os evad a leggyengebb, de csak azert, mert foleg Joey-ra koncentral, a tobbiekre sokkal kevesbe, viszont a lezaro dupla epizod tuti jora sikerult, meg is konnyezem mindig, amikor megnezem
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. okt. 15, 2009 6:03 pm

az nem az ötös volt?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
aquarius76
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4441
Csatlakozott: kedd szept. 29, 2009 9:40 pm

Hozzászólás Szerző: aquarius76 » csüt. okt. 15, 2009 7:13 pm

Most megy a Coolon az 5. sorozat.Én most látom először ezeket a részeket.
nekem tetszik, pedig olvastam valahol, hogy hazavágták, mikor már nem a középsulisokról szólt.
Nekem viszont pont azért teszik, mert már érettebbek.
A mai rész pl. eléggé tetszett.Pacey a melegbárban.
Audrey és Pacey nekem nagyon teszik együtt, meg Audrey ill. Jen beszélgetése a rocker fiúkkal is tetszett.Biztos azért, mert én anno több fiúnak is voltam lelki szemetesládája (néha úgy éreztem sajnos),
sokszor mozogtam olyan társaságban ahol több a fiú mint a lány.
Meg imádok beszélgetni,tizenévesen fiúkkal is imádtam, mert sokmindent megtudtam róluk.
Bocs, ha hosszú voltam.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. okt. 15, 2009 8:49 pm

enis fius lany voltam, azt hiszem, tudom mirol beszelsz. mindket szomszedom is fiu volt, es csak egyikbe voltam felig szerelmes 10 evesen
de ez sztem tokjo, mert sokkal szivosabbnak gondolom magam, pl nem kiabalok segitsegert ha fel kell rakni egy polcot a falra stb....aztan kesobb dolgoztam tiszta ffi csapatban (14 ffi kozott egyeduli nokent), es azt sokkal jobban elveztem, mintha nok is lennenek a csapatban
szoval csak igy tovabb!
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. okt. 15, 2009 8:54 pm

ki is alakult benned egy egészséges nimfománia :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. okt. 15, 2009 9:05 pm

construx írta:ki is alakult benned egy egészséges nimfománia :lol:
eddig senki sem panaszkodott :P 8)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Válasz küldése