1-3. Dawson - találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd jún. 07, 2005 10:05 pm

Kornbabe írta:
Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Sajnos nem. 21/22-én lesz vizsgám, ezek közül az egyik szigorlat, 28/29-én is lesz kettő, amire párhuzamosan kell készülnöm. júl. 2 pedig teljesen kizárt, mert 4-én fontos vizsgám lesz, és csak 4 és fél napot tudok rá készülni. De én egyébként sem vagyok alapító/őskövület tag, szóval nem baj, ha úgy jön össze, hogy akkorra szervezitek, mikor nem tudok menni.
Nélkületek nem lesz tali és punktum!!! Ill. lesz, de csak akkor, amikor nektek is jó!
De kedves vagy! Ez tök jól esett, szerintem ezt mondhatom Mary nevében is. :mrgreen:

Ezért küldök neked glóriát:
O:)
igen, nekem is jólesett, bár nem gondoltam, h. rám gondoltál a többes számban... :D
Ha igen, köszi: M.
u.i.:Nem tudom, Kornbabe honnan szedte a glóriát, de én is küldök egyet, képzeld ide: :D

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd jún. 07, 2005 10:06 pm

Kornbabe írta: Dettó. :D
Én különben már téged + timust megismernélek, mert kértem construxtól találkozós képet, mert nagyon kíváncsi voltam. Tényleg! Corrmant személyesen ismered? És Remetét?
Nem, egyiküket sem ismerem személyesen! :( Viszont Corrman-nel többször volt úgy, hogy összefutunk, csak aztán nem jött össze, de mostmár nem szabad hagyni a dolgot! Ő mindig csak ígéri, hogy majd jön a talira, de addig fogom nyaggatni, amíg komolyan el nem jön! :wink:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd jún. 07, 2005 10:08 pm

Mary írta: igen, nekem is jólesett, bár nem gondoltam, h. rám gondoltál a többes számban... :D
Ha igen, köszi: M.
u.i.:Nem tudom, Kornbabe honnan szedte a glóriát, de én is küldök egyet, képzeld ide: :D
Persze, hogy rád gondoltam még plusszban, ill. most nincs itt Meggie sem + Chi sem. Remélem nem hagytam ki senkit! Ha, igen, akkor bocsi! :oops:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd jún. 07, 2005 10:09 pm

Mary írta: u.i.:Nem tudom, Kornbabe honnan szedte a glóriát, de én is küldök egyet, képzeld ide: :D
Kattints az "A többi emotikon megtekintésére", akkor kidob mégtöbb emotikont és köztük van. Neked is meg kell lennie.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd jún. 07, 2005 10:10 pm

Kornbabe írta:
Mary írta: u.i.:Nem tudom, Kornbabe honnan szedte a glóriát, de én is küldök egyet, képzeld ide: :D
Kattints az "A többi emotikon megtekintésére", akkor kidob mégtöbb emotikont és köztük van. Neked is meg kell lennie.
Ja, tényleg itt van, csak nem találtam meg elsőre.
Köszi!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd jún. 07, 2005 10:16 pm

Ronibaba írta: Nem, egyiküket sem ismerem személyesen! :( Viszont Corrman-nel többször volt úgy, hogy összefutunk, csak aztán nem jött össze, de mostmár nem szabad hagyni a dolgot! Ő mindig csak ígéri, hogy majd jön a talira, de addig fogom nyaggatni, amíg komolyan el nem jön! :wink:
Valahogy sejtettem, hogy ő olyan titokzatos. :) Majd besegítek a nyaggatásban, aztán hátha sikerül megismernünk őt személyesen. :)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd jún. 07, 2005 10:18 pm

Kornbabe írta:Valahogy sejtettem, hogy ő olyan titokzatos. :) Majd besegítek a nyaggatásban, aztán hátha sikerül megismernünk őt személyesen. :)
Óóóóóó....pedig hogy ígérte nekem, hogy összefutunk, de nem 1X!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd jún. 07, 2005 10:20 pm

Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Valahogy sejtettem, hogy ő olyan titokzatos. :) Majd besegítek a nyaggatásban, aztán hátha sikerül megismernünk őt személyesen. :)
Óóóóóó....pedig hogy ígérte nekem, hogy összefutunk, de nem 1X!
Akkor most már tényleg nem úszhatja meg! :D

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. jún. 08, 2005 1:23 am

Kornbabe írta:
Ronibaba írta:Na, én meg még azt akartam írni, hogy szeptember első hetiben is lehetne, ha mostanában nem jön össze! Csak össze fogjuk vmikorra hozni!
Ez is jó ötlet! \:D/
Akkor meg majd mindenki a sulikezdéssel lesz elfoglalva, gólya-és egyéb tábora lesz, sulikezdő bulijai; koleszhely és könyvek után rohangál, bevezető ZH-kat ír, miegymás. Higgyétek el, sokszor keresztülmentem már ezen, nyugodtan mondhatom, nincs az évnek olyan szaka, amikor mindenki előre megjósolhatóan ráér! :(

Azért szerettem volna a nyár elejére tenni a talit, mert imádom a nyarat, az embereknek ilyenkor nyílbivalyos jókedvük van, és gondoltam, ha jól sikerül (márpedig miért ne lenne így?), akkor nyár végére összehozhatunk még egyet.
Álmomban se hittem volna, hogy ilyen elfoglaltak vagytok, nekem egyetlen hétvégére sincs még lekötött programom, bár lehet, hogy ez a gáz.

Mivel én is azt szeretném, ha mindenki ott lenne, de az 5 hétvége egyike sem alkalmas erre, egyelőre szerintem rekesszük be a dolgot. Ennyivel előre én még meg nem tudom mondani, mit csinálok július végén vagy augusztusban, és ha pont akkorra szervezünk valamit, amikor találkoznánk, akkor ismét kútba esne az egész.

Totál el vagyok keseredve.. :cry:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » szer. jún. 08, 2005 9:59 am

Fel a fejjel!!! :D :D :D
Annál jobb lesz, mikor végre összejön a csapat!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. jún. 08, 2005 7:50 pm

construx írta: Azért szerettem volna a nyár elejére tenni a talit, mert imádom a nyarat, az embereknek ilyenkor nyílbivalyos jókedvük van, és gondoltam, ha jól sikerül (márpedig miért ne lenne így?), akkor nyár végére összehozhatunk még egyet.
Álmomban se hittem volna, hogy ilyen elfoglaltak vagytok, nekem egyetlen hétvégére sincs még lekötött programom, bár lehet, hogy ez a gáz.

Mivel én is azt szeretném, ha mindenki ott lenne, de az 5 hétvége egyike sem alkalmas erre, egyelőre szerintem rekesszük be a dolgot. Ennyivel előre én még meg nem tudom mondani, mit csinálok július végén vagy augusztusban, és ha pont akkorra szervezünk valamit, amikor találkoznánk, akkor ismét kútba esne az egész.

Totál el vagyok keseredve.. :cry:
Sajnálom, construx, nekem most pont ez a köv. 5 hétvége a telt ház. Aztán semmi. Még hétköznap is el tudok menni...
Én írtam, h. engem ne vegyetek számításba, met lehet, h. vhogy mégis el tudok menni....
Találkozót szevezni nagyon nehéz (így túl két ált. isk.+1 gimis osztálytalálkozó szervezésén talán mondahtom), úgyhogy oylan nem lesz, h. mindenkinek tutti.

Én azért a júl. 16-ot még nem zárnám ki...
Ha jól emlékszem, arra senki sem mondta egyértelműen, h. nem.
Na, mindjárt átnézem...
M.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. jún. 08, 2005 7:52 pm

Mary írta:Én azért a júl. 16-ot még nem zárnám ki...
Ha jól emlékszem, arra senki sem mondta egyértelműen, h. nem.
Na, mindjárt átnézem...
M.
Ja bocs, Ronibaba, neked a júl. 16. nem jó.
Akkor rekesszünk. De csak júl. elejéig, akkor térjünk vissza rá!!!!!
M.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szer. jún. 08, 2005 9:04 pm

Valahogy csak összejön ez a találkozó! :wink:

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » csüt. jún. 09, 2005 9:11 pm

Üdv mindenkinek!

Örömmel olvasom a talihíreket, miközben épp azon filózom, hogy elmegyek tűzoltónak vagy valami ilyesmi, mert ez a v.id. valahogy nagyon nem sikerül. Egy tuti: nekem július 8-ig nem alkalmas egyik időpont sem, az azt követő napok sem biztosak, de ott már elképzelhető, hogy ráérek. Viszont júl 8-ig UV-hét, s sajna, eléggé érdekelt vagyok.

Mindenkinek kitartást meg nem is tudom mit....amit szeretne!:)

Amondó vagyok, együtt örüljünk a hidegrekordnak, én személy szerint örülök neki, hogy nem csupán éjjel lehet tanulni, s nem fenyeget a napszúrás a 40-45 C-os melegben!
Azért nagyritkán feljárok olvasgatni, úgyhogy gratula Nórinak, Chinek, Adriennek meg mindenkinek, aki sikerrel vette az élet bármely eléje gördülő, vagy esetleg áthidalhatatlannak tűnő akadályát.
Könnyes szemekkel intek búcsút a kimerültség olthatatlan kínszenvedései közepette, s esőért imádkozom!

Karesz, köszi a felajánlást, a v. id. után tényleg írok majd, mert érdekel ez a terület, de most nincs rá időm...


Mindenkinek kézfogás és puszi!

Milán

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. jún. 10, 2005 7:41 pm

Corrman írta:Üdv mindenkinek!

Örömmel olvasom a talihíreket, miközben épp azon filózom, hogy elmegyek tűzoltónak vagy valami ilyesmi, mert ez a v.id. valahogy nagyon nem sikerül. Egy tuti: nekem július 8-ig nem alkalmas egyik időpont sem, az azt követő napok sem biztosak, de ott már elképzelhető, hogy ráérek. Viszont júl 8-ig UV-hét, s sajna, eléggé érdekelt vagyok.
Szia! :D

Végre írtál ide is! :D Kívánok minden jót és sok szerencsét a vizsgaidőszak hátralevő részére. Fel a fejjel! :wink: És egy kis biztatás, amit kedvenc anime-sorozatomból, a Chobitsból idézek:

DO YOUR BEST !!! \:D/

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. júl. 04, 2005 6:42 pm

Sziasztok!

Most már július eleje van, talán visszatárhetnénk a találkozó témájára...
M.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. júl. 04, 2005 7:47 pm

Mary írta:Sziasztok!

Most már július eleje van, talán visszatárhetnénk a találkozó témájára...
M.
Már én is akartam javasolni. :wink:

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. júl. 20, 2005 9:10 pm

Helló Mindenki!

Most, h. felnéztem a weboldalra, láttam, h. construx hirdeti a találkozót július végére aug. elejére. Az már mindjárt itt van...

Szóval, kedves DC-fanok, a kezembe veszem a dolgot...

Akkor timus és Remete kérésére maradjunk a hétvégéknél...

Most egyelőre aug.-ig.
Kérem mindenki szavazzon! Tényleg ezt nem lehetne úgy, mint a többi szavazást? Aki jönni szeretne, az megjelelöli, melyik hétvége jó neki, amit a legtöbben jelöltek, az lesz. Construx, ezt meg lehetne csinálni?

Szóval akkor a hétvégék:
(Mivel a mostanira már szerintem nem érdemes...)

júl. 30-31.
aug. 6-7.
aug. 13-14.
aug 20-21.
aug. 27-28.

Akkor kérek mindenkit, h. írja meg, melyik hétvége jó...

M.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szer. júl. 20, 2005 9:12 pm

Én nem leszek jövő héten, de a többi most így előreláthatólag jónak tűnik.

(De jó, hogy kézbe vetted ezt! \:D/ )

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. júl. 20, 2005 9:15 pm

Mary írta:Kérem mindenki szavazzon! Tényleg ezt nem lehetne úgy, mint a többi szavazást? Aki jönni szeretne, az megjelelöli, melyik hétvége jó neki, amit a legtöbben jelöltek, az lesz. Construx, ezt meg lehetne csinálni?
Felőlem meg lehet, csak annyi a dolog szépséghibája, hogy ezt egyszer már eljátszottuk: megvolt, melyik hétvége lenne jó a többségnek, aztán abban maradtunk, ha nem jó mindenkinek, akkor inkább hagyjuk és várjunk...

Gondolom most is ilyesmi lenne, márpedig úgy tűnik, olyan nap nem lesz, ami mindenkinek megfelel.

Ami engem illet, most már ráadásul egyáltalán nem tudom előre megmondani, mikor érek rá. Valamikor elmegyünk 10 napra pihenni, aztán pár napot Szigetelek - elvileg. De pontos dátumokkal családi és egyéb okokból egyelőre nem tudok szolgálni.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szer. júl. 20, 2005 9:17 pm

construx írta: Felőlem meg lehet, csak annyi a dolog szépséghibája, hogy ezt egyszer már eljátszottuk: megvolt, melyik hétvége lenne jó a többségnek, aztán abban maradtunk, ha nem jó mindenkinek, akkor inkább hagyjuk és várjunk...

Gondolom most is ilyesmi lenne, márpedig úgy tűnik, olyan nap nem lesz, ami mindenkinek megfelel.

Ami engem illet, most már ráadásul egyáltalán nem tudom előre megmondani, mikor érek rá. Valamikor elmegyünk 10 napra pihenni, aztán pár napot Szigetelek - elvileg. De pontos dátumokkal családi és egyéb okokból egyelőre nem tudok szolgálni.
Kicsit lehetnél lelkesebb..... :wink:

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. júl. 20, 2005 9:19 pm

construx írta:
Mary írta:Kérem mindenki szavazzon! Tényleg ezt nem lehetne úgy, mint a többi szavazást? Aki jönni szeretne, az megjelelöli, melyik hétvége jó neki, amit a legtöbben jelöltek, az lesz. Construx, ezt meg lehetne csinálni?
Felőlem meg lehet, csak annyi a dolog szépséghibája, hogy ezt egyszer már eljátszottuk: megvolt, melyik hétvége lenne jó a többségnek, aztán abban maradtunk, ha nem jó mindenkinek, akkor inkább hagyjuk és várjunk...

Gondolom most is ilyesmi lenne, márpedig úgy tűnik, olyan nap nem lesz, ami mindenkinek megfelel.

Ami engem illet, most már ráadásul egyáltalán nem tudom előre megmondani, mikor érek rá. Valamikor elmegyünk 10 napra pihenni, aztán pár napot Szigetelek - elvileg. De pontos dátumokkal családi és egyéb okokból egyelőre nem tudok szolgálni.
Persze, olyan sosincs, h. mindenkinek jó, nekem sem jó az összes, de ha a többségnek jó, én nem akarok akadály lenni. Az a lényeg, h. meg akarjuk-e csinálni v. nem.

Ha szerintetek nincs értelme, nem muszáj nekem ezzel foglalkozni.
M.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szer. júl. 20, 2005 9:23 pm

Mary írta: Persze, olyan sosincs, h. mindenkinek jó, nekem sem jó az összes, de ha a többségnek jó, én nem akarok akadály lenni. Az a lényeg, h. meg akarjuk-e csinálni v. nem.

Ha szerintetek nincs értelme, nem muszáj nekem ezzel foglalkozni.
M.
Én és Kornbabe támogatjuk az ötletet! Szerintem Ronibaba is (bár nem merek mindenki nevében írni :oops: ) Szóval, szerintem is legyen az, ha már vagyunk egy páran, akkor hajrá!
Bár megértelek ezek a szervezések mindig bajjal járnak.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. júl. 20, 2005 10:00 pm

Mary írta:Helló Mindenki!

Most, h. felnéztem a weboldalra, láttam, h. construx hirdeti a találkozót július végére aug. elejére. Az már mindjárt itt van...

Szóval, kedves DC-fanok, a kezembe veszem a dolgot...

Akkor timus és Remete kérésére maradjunk a hétvégéknél...

Most egyelőre aug.-ig.
Kérem mindenki szavazzon! Tényleg ezt nem lehetne úgy, mint a többi szavazást? Aki jönni szeretne, az megjelelöli, melyik hétvége jó neki, amit a legtöbben jelöltek, az lesz. Construx, ezt meg lehetne csinálni?

Szóval akkor a hétvégék:
(Mivel a mostanira már szerintem nem érdemes...)

júl. 30-31.
aug. 6-7.
aug. 13-14.
aug 20-21.
aug. 27-28.

Akkor kérek mindenkit, h. írja meg, melyik hétvége jó...

M.
Szia Mary! :D

Megcsinálom neked a szavazást, ha gondolod. :wink:

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szer. júl. 20, 2005 10:35 pm

Kornbabe írta:
Mary írta:Helló Mindenki!

Most, h. felnéztem a weboldalra, láttam, h. construx hirdeti a találkozót július végére aug. elejére. Az már mindjárt itt van...

Szóval, kedves DC-fanok, a kezembe veszem a dolgot...

Akkor timus és Remete kérésére maradjunk a hétvégéknél...

Most egyelőre aug.-ig.
Kérem mindenki szavazzon! Tényleg ezt nem lehetne úgy, mint a többi szavazást? Aki jönni szeretne, az megjelelöli, melyik hétvége jó neki, amit a legtöbben jelöltek, az lesz. Construx, ezt meg lehetne csinálni?

Szóval akkor a hétvégék:
(Mivel a mostanira már szerintem nem érdemes...)

júl. 30-31.
aug. 6-7.
aug. 13-14.
aug 20-21.
aug. 27-28.

Akkor kérek mindenkit, h. írja meg, melyik hétvége jó...

M.
Szia Mary! :D

Megcsinálom neked a szavazást, ha gondolod. :wink:
Köszönöm, de úgy tűnik, nem nagyon törik magukat azért, h. írjanak ebbe a topicba.
HA nagyobb lesz az érdeklődés, akkor lesz értelme. Most egyelőre nem látom.
:cry:
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. júl. 20, 2005 10:41 pm

Ne keseredj el! :wink:
Mi mennénk, szerintem Nóri is, de majd megvárjuk, ő mit ír.
Daw is jönne. Ki maradt még? Remete és timus. Ők még írhatnak. Corrmannek bizonytalan.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » szer. júl. 20, 2005 10:51 pm

Nekem teljesen mindegy elvileg mivel már tuti nem megyek nyaralni az idén úgyhogy számomra egyelőre minden hétvége megfelel, esetleg még a Péntek délutánok is
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. júl. 21, 2005 12:29 am

Chi írta:Kicsit lehetnél lelkesebb..... :wink:
Igen, igazad van, sajnálom! Átlelkesítettem magam! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » csüt. júl. 21, 2005 10:08 am

Nekem igazából az augusztus végi időpontok közül lenne jó valamelyik, 20-21, vagy 27-28. bár inkább az utóbbi, mert akkor nem lesz ünnep.

Mary!
Ne keseredj el! Előbb-utóbb létrejön a talalkozó, ezt csak meggyorsíthatják az olyan lelkes emberek, mint Te vagy. :P

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » csüt. júl. 21, 2005 4:18 pm

Én 12-21-ig nem vagyok itthon augusztusban, azon kívül bármikor jó a hétvége. Főleg, ha vasárnap lenne, de a szombat délutánok is jók.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Válasz küldése