1-3. Dawson - találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » kedd nov. 08, 2005 4:07 pm

Kornbabe írta:
temesed írta:[
szerintem egyszerubb ha 4-6-os vilivel elmesz a Blahara, es onnan besetalsz. 5 perc. jobbra kell fordulni a keresztezodesnel, a Skala-Kaisers oldalan (ugy emlekszem, h skala van ott, de lehet h mas. mind1, bazi nagy epulet Kaisers-szel..amellett kell elmennes es onnan par perc...)
Mivel még nem járt arra timus, jobb ha a metro+7-es busz kombinációval jön, az pont az Uránia előtt áll meg.
Köszi mindkettőtöknek, így már tuti oda fogok találni! :wink:
timus

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd nov. 08, 2005 8:33 pm

Rigano, Mary a ti megerősítésetekre várunk akkor még. :)

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd nov. 08, 2005 10:06 pm

Kornbabe írta:Rigano, Mary a ti megerősítésetekre várunk akkor még. :)
SZiasztok!

Köszi, nekem eddig 200%, h. megyek, mivel úgyis fenn vagyok suliban...
(Külön szerencse, h. olyan közel van a PPK-hoz, már meg is mutatták nekem az Uránia mozit...)
Szóval, hacsak nem üt be vmi nagyon nagy krach (v. nem lesz olyan jellegű az előadás, h. ott kel maradnom - erre egyébként nem sok esély van :D -) akkor ott leszek.

Viszont: már csüt.-ön felmegyek, szóval holnap veszek vonatjegyet. És: merjek a 19 órásra venni, lesz, aki marad legalább 6-ig?
NAgyon sürgős, kérlek válaszoljatok!!!!!
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd nov. 08, 2005 10:15 pm

Mary írta:
Kornbabe írta:Rigano, Mary a ti megerősítésetekre várunk akkor még. :)
SZiasztok!

Köszi, nekem eddig 200%, h. megyek, mivel úgyis fenn vagyok suliban...
(Külön szerencse, h. olyan közel van a PPK-hoz, már meg is mutatták nekem az Uránia mozit...)
Szóval, hacsak nem üt be vmi nagyon nagy krach (v. nem lesz olyan jellegű az előadás, h. ott kel maradnom - erre egyébként nem sok esély van :D -) akkor ott leszek.

Viszont: már csüt.-ön felmegyek, szóval holnap veszek vonatjegyet. És: merjek a 19 órásra venni, lesz, aki marad legalább 6-ig?
NAgyon sürgős, kérlek válaszoljatok!!!!!
M.
Én válaszolnék, de még nem tudom meddig tudok maradni a mozi miatt.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd nov. 08, 2005 10:50 pm

Ezt kell keresni tehát:
A Csortos és a Fábri termek előtt van

Kép

Van kávézó is:

Kép

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd nov. 08, 2005 11:33 pm

Mary írta:
Kornbabe írta:Rigano, Mary a ti megerősítésetekre várunk akkor még. :)
SZiasztok!

Köszi, nekem eddig 200%, h. megyek, mivel úgyis fenn vagyok suliban...
(Külön szerencse, h. olyan közel van a PPK-hoz, már meg is mutatták nekem az Uránia mozit...)
Szóval, hacsak nem üt be vmi nagyon nagy krach (v. nem lesz olyan jellegű az előadás, h. ott kel maradnom - erre egyébként nem sok esély van :D -) akkor ott leszek.

Viszont: már csüt.-ön felmegyek, szóval holnap veszek vonatjegyet. És: merjek a 19 órásra venni, lesz, aki marad legalább 6-ig?
NAgyon sürgős, kérlek válaszoljatok!!!!!
M.
Sztem merj, én maradok! :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd nov. 08, 2005 11:35 pm

Kornbabe írta:Ezt kell keresni tehát:
A Csortos és a Fábri termek előtt van
Na, akkor az indiai teázóba foglaltassak kb. 10 főre szombaton 3-ra???
Én odamegyek időben! Kint vagy bent találkozunk?
Timus, Karesz, Kornbabe, remélem ti megismertek! :) Ja, meg Bizsu is esetleg!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. nov. 09, 2005 12:32 am

Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Ezt kell keresni tehát:
A Csortos és a Fábri termek előtt van
Na, akkor az indiai teázóba foglaltassak kb. 10 főre szombaton 3-ra???
Én odamegyek időben! Kint vagy bent találkozunk?
Timus, Karesz, Kornbabe, remélem ti megismertek! :) Ja, meg Bizsu is esetleg!
Én biztosan meg foglak ismerni, Nóri. :D
Maryvel lehet, hogy már korábban is odaérünk. Fél 3-kor találkozunk az ELTE PPK-n. Te mikorra jössz kb? Találkozhatnánk az Uránia előtt.
Tényleg! Rigano jön?

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szer. nov. 09, 2005 12:52 am

Vajon én hogy ismerlek majd meg titeket? Ha látok egy társaságot, menjek oda megkérdezni tudják-e ki az a Dawson Leery?
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. nov. 09, 2005 12:58 am

daw írta:Vajon én hogy ismerlek majd meg titeket? Ha látok egy társaságot, menjek oda megkérdezni tudják-e ki az a Dawson Leery?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mikorra jössz kb? Mi már Maryvel 1/2 3 után ott leszünk. Különben én lehet, hogy megismerlek, mert láttalak képen. Milyen kabátod van?
Egyébként elvileg hasonlítok a hugomra, gyakorlatilag szerintem nem, de lehet, hogy ez is segít valamit. :P

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 09, 2005 9:43 am

Kornbabe írta:Én biztosan meg foglak ismerni, Nóri. :D
Maryvel lehet, hogy már korábban is odaérünk. Fél 3-kor találkozunk az ELTE PPK-n. Te mikorra jössz kb? Találkozhatnánk az Uránia előtt.
Tényleg! Rigano jön?
Én oda tudok menni 1/2 - 3/4 között az Uránia elé.
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 09, 2005 9:44 am

daw írta:Vajon én hogy ismerlek majd meg titeket? Ha látok egy társaságot, menjek oda megkérdezni tudják-e ki az a Dawson Leery?
A 2. talin az volt a legjobb, amikor ott álltunk a többiekkel egymás mellett vagy 5 percig és nem mertük megszólítani egymást! :lol:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. nov. 09, 2005 11:16 am

Ronibaba írta:
daw írta:Vajon én hogy ismerlek majd meg titeket? Ha látok egy társaságot, menjek oda megkérdezni tudják-e ki az a Dawson Leery?
A 2. talin az volt a legjobb, amikor ott álltunk a többiekkel egymás mellett vagy 5 percig és nem mertük megszólítani egymást! :lol:
Ez nagyon jóóóóóóóó! :lol: :lol: :lol:

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szer. nov. 09, 2005 12:03 pm

Kornbabe írta:Mikorra jössz kb? Mi már Maryvel 1/2 3 után ott leszünk. Különben én lehet, hogy megismerlek, mert láttalak képen. Milyen kabátod van?
Egyébként elvileg hasonlítok a hugomra, gyakorlatilag szerintem nem, de lehet, hogy ez is segít valamit. :P
Remélem segít. :D
Egy zöldes-szürkés dzsekiben megyek majd. Legyen rajta egy kitűző, hogy "Daw"? :D
Akkor odamegyek én is háromnegyed körül.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szer. nov. 09, 2005 12:07 pm

Ronibaba írta:A 2. talin az volt a legjobb, amikor ott álltunk a többiekkel egymás mellett vagy 5 percig és nem mertük megszólítani egymást! :lol:
Heh, ugyanez volt az elsőn is! :lol: Csak hárman voltunk ott, ahol megbeszéltük, mégis úgy kerülgettük egymást, mint a fertőző betegek! :lol:
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. nov. 09, 2005 12:21 pm

hejj, megyek en is!!!! :D
mindenkinek raeros, szociologus baratnom is 4-5-ig nyelvvizsgazik, es amugyis bejelentettek, h nalunk alszanak.... :lol: :lol: :lol:

igy mindenkepp ott leszek, vmi 3 korul....lemegyek a teázoba, de ha latok egy nagyobb csoportosulast Dawson-transzparensekkel, akkor mellettek csapodok! :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » szer. nov. 09, 2005 12:52 pm

Gyors számolást végzek magamban, 12.59-es busz, 13.24-es hév, 14.05 körül leszek az Örsön, hajjaj, én is fél háromra érek oda... pffff de nem vagyok az a fajta aki odamegy emberekhez (bár néha meglepem magam), szóval magas vagyok és sötétszürke kabát lesz rajtam, ja és szemüvegem van meg válligérő sötét hajam, úgyhogy ha ott fogok lézengeni KÖNYÖRGÖM szabadítsatok meg szenvedésemtől. :-D

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. nov. 09, 2005 1:02 pm

Delilah írta:Gyors számolást végzek magamban, 12.59-es busz, 13.24-es hév, 14.05 körül leszek az Örsön, hajjaj, én is fél háromra érek oda... pffff de nem vagyok az a fajta aki odamegy emberekhez (bár néha meglepem magam), szóval magas vagyok és sötétszürke kabát lesz rajtam, ja és szemüvegem van meg válligérő sötét hajam, úgyhogy ha ott fogok lézengeni KÖNYÖRGÖM szabadítsatok meg szenvedésemtől. :-D
meglesz!!!
engem megismerhettek, sajat kep van bent, csak a kajat vonjatok ki....
es fekete kabat.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. nov. 09, 2005 3:42 pm

contrux, vki megkert, hogy a kovetkezo talira fesd be a hajad.......milyen szinu lesz???? :lol:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 09, 2005 6:04 pm

Hali!

Most jöttem az Urániából és van egy kis bibi!
Be akartam menni a teázóba, de a ruhatáros csajszi mondta, hogy zárva. Én kérdeztem, hogy mikor nyit + hogy nem tudja-e, hogy szombatra tudok-e asztalt foglaltani. Erre azt mondta, hogy betegség miatt avn zárva és halvány lila gőze sincs, hogy szombaton nyitva lesznek-e. Mindenesetre elkértem egy telefonszámot és holnap is hívom őket + pénteken is, viszont ki kéne találni egy B tervet!!!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. nov. 09, 2005 6:25 pm

Ronibaba írta:Hali!

Most jöttem az Urániából és van egy kis bibi!
Be akartam menni a teázóba, de a ruhatáros csajszi mondta, hogy zárva. Én kérdeztem, hogy mikor nyit + hogy nem tudja-e, hogy szombatra tudok-e asztalt foglaltani. Erre azt mondta, hogy betegség miatt avn zárva és halvány lila gőze sincs, hogy szombaton nyitva lesznek-e. Mindenesetre elkértem egy telefonszámot és holnap is hívom őket + pénteken is, viszont ki kéne találni egy B tervet!!!
:shock: :shock: :shock:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szer. nov. 09, 2005 6:39 pm

Mintha lenne a Corvin mozinak is egy ilyen leülős helye, nem? Vagy az túl forgalmas?
Mindenesetre azt javaslom, hogy ne legyen keveredés, hogy most már mindenképpen az Uránia előtt találkozzunk, legfeljebb, ha lesz más hely, oda együtt megyünk el. Ne legyen az, hogy valaki már nem jut nethez, ezért nem tudja meg hova tettük át a talit.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 09, 2005 7:09 pm

daw írta:Mintha lenne a Corvin mozinak is egy ilyen leülős helye, nem? Vagy az túl forgalmas?
Mindenesetre azt javaslom, hogy ne legyen keveredés, hogy most már mindenképpen az Uránia előtt találkozzunk, legfeljebb, ha lesz más hely, oda együtt megyünk el. Ne legyen az, hogy valaki már nem jut nethez, ezért nem tudja meg hova tettük át a talit.
Hát a Corvin elég zajos és nem is lehet foglaltatni! :lol:

De van mellette egy beülős kis ari hely, teázó-kávézó szerűség, a neve Deja Vu- megkérdezem holnap, hogy ott mi a helyzet! Nem is annyira drága. De szerintem is az Uránia előtt talizzunk!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szer. nov. 09, 2005 7:30 pm

Ronibaba írta:
daw írta:Mintha lenne a Corvin mozinak is egy ilyen leülős helye, nem? Vagy az túl forgalmas?
Mindenesetre azt javaslom, hogy ne legyen keveredés, hogy most már mindenképpen az Uránia előtt találkozzunk, legfeljebb, ha lesz más hely, oda együtt megyünk el. Ne legyen az, hogy valaki már nem jut nethez, ezért nem tudja meg hova tettük át a talit.
Hát a Corvin elég zajos és nem is lehet foglaltatni! :lol:

De van mellette egy beülős kis ari hely, teázó-kávézó szerűség, a neve Deja Vu- megkérdezem holnap, hogy ott mi a helyzet! Nem is annyira drága. De szerintem is az Uránia előtt talizzunk!
Ez csak azért gáz, szerintem, egy kicsit, mert mi van azzal, aki nem tud pont 3-ra odaérni. :!: Vagy mindenképpen legyen a b-terv a Corvin, és aki késik, és látja, hogy nem vagyunk ott, az utánunk jön :?: Egyébként nem bonyi egy kicsit az Urániából átmenni a Corvinba :?: Akkor már jobban útba esik a Puskin, ott is van kávézó :!: Egyébként nekem szabad a délutánom, úgyhogy én is oda tudok érni, akár egy kicsit előbb is, plusz 6-ig bizti ráérek.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. nov. 09, 2005 7:36 pm

most jut eszembe, van meg egy tippem: 5égtáj teázó. ez a Batthanyi tértől (remelem,jol irtam le.. :oops: ) 5 percre van kellemes setatempoban. szerintem hangulatos, es van kulontermuk is, amit kilehet berelni....de a galleriaban ott kenyelmes fotelekben lehet teazgatni. az arak sztem kicsit magasak (200-300 ft), de a teak tenyleg kulonlegesek...

holnap en is megerdeklodom, h lehet e lefoglaltatni a kulontermet, vagy a galleria-reszt.....mondjuk C tervként.... :wink:

http://www.5egtaj.hu/


vagy rezkígyó teázó. ami tenyleg olcsó. pinceben. erdekes.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szer. nov. 09, 2005 7:43 pm

Batthyány :wink:

Egyébként, ha már a Batthyány térnél tartunk, ott a Nagyi palacsintázója, az se rossz hely, bár szintén nem a legolcsóbb!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. nov. 09, 2005 8:58 pm

daw írta:
Ronibaba írta:A 2. talin az volt a legjobb, amikor ott álltunk a többiekkel egymás mellett vagy 5 percig és nem mertük megszólítani egymást! :lol:
Heh, ugyanez volt az elsőn is! :lol: Csak hárman voltunk ott, ahol megbeszéltük, mégis úgy kerülgettük egymást, mint a fertőző betegek! :lol:
:smt081 :smt082 :smt042 :smt043 :smt036

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 09, 2005 9:00 pm

bizsu írta:Batthyány :wink:

Egyébként, ha már a Batthyány térnél tartunk, ott a Nagyi palacsintázója, az se rossz hely, bár szintén nem a legolcsóbb!
Az nem rossz, csak nem férünk el! :(
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. nov. 09, 2005 9:01 pm

Jesszus, de rengeteget írtatok! :shock:

Szerintem maradjunk annyiban, hogy ott találkozunk az Uránia előtt és várjunk be mindenkit, mert úgy látom, 3 körül ott lesz mindenki, aztán majd ott eldöntjük, hogy hova megyünk. :)

Mit szóltok? :wink:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. nov. 09, 2005 9:01 pm

Én amondó vagyok, hogy priviben cseréljünk mobilszámot és bármi van, akkor el tudjuk érni egymást! Na???
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Válasz küldése