8299 találat

Szerző: ese
2019.11.28. 22:15
Fórum: Dawson és a haverok
Téma: Részek
Válaszok: 1256
Megtekintve: 243372

Re: Részek

Negyedik évad ötödik részénél tartok, valójában azt hiszem belealudtam késő este a legutóbbi részbe, de amelyikre tisztán emlékszem, az még előtte volt, a viharos epizód, amikor Dawson kimenti Pacey-t és Jen-t a viharból és utána úgymond kibékülnek. Előtte megint Pacey brillírozott, illetve Joshua ...
Szerző: ese
2019.11.28. 22:10
Fórum: Dawson és a haverok
Téma: 8. Dawson-találkozó
Válaszok: 168
Megtekintve: 47816

Re: 8. Dawson-találkozó

Delilah írta:
2019.11.26. 17:46
Na és akkor 2020-ra tervezünk egy találkozót? :)
Naná! Idén úgyis belelendültem a találkozókba. Sikerült összehozni egy ált.iskolai és holnapután, egy érettségi találkozó.
Folytassuk a sort jövőre! 😁
Szerző: ese
2019.11.19. 21:49
Fórum: Dawson és a haverok
Téma: Kedvenc szereplők
Válaszok: 57
Megtekintve: 21715

Re: Kedvenc szereplők

Jó kérdés, nálam az mindent vitt, hogy egy nála idősebb nőt levett a lábáról. :D Érdekes, nekem pont ez a Pacey - Tamara szál, ami az idő múlásával teljesen más perspektívába került. Mivel most már kb. annyi idős vagyok, mint Tamara volt anno, és viszonylag sokat mozgok 14-15 éves fiúk (fiatalok) k...
Szerző: ese
2019.11.17. 11:14
Fórum: Szabályok és segítség
Téma: Segítség
Válaszok: 83
Megtekintve: 36597

Re: Segítség

Sziasztok! Ha a fórum főoldalán vagytok, az öt fő témánk mellett (Szabályok és segítségtől.......Képekig) van öt fehér, fekete vonalas ikon (vagy piros vonalas, ha valamelyikben olvasatlan hozzászólásunk van). Arra gondoltam, hogy ezek szépek, szépek - de mi lenne, ha a saját képünkre formálnánk ők...
Szerző: ese
2019.11.16. 22:38
Fórum: Dawson és a haverok
Téma: Változás: Rangok és szmájlik
Válaszok: 17
Megtekintve: 14160

Re: Változás: Rangok és szmájlik

Sztike írta:
2019.11.16. 14:08
Én emlékeztem rá :) olyan vicces rang
Nekem már nem volt meg, de amikor láttam, ez az emlék is előjött. :)
Szerző: ese
2019.11.16. 16:53
Fórum: Dawson és a haverok
Téma: Avatarok
Válaszok: 476
Megtekintve: 107301

Re: Avatarok

Én nem tudtam volna megmondani, hogy ezt az avatart használtam, de jól eső érzéssel töltött el, hogy viszontláttam. :D

Nekem az aláírásomban lévő kép nem rémlik, hogy mi volt. De a szöveg megvan! Arra emlékeztem is, hogy ez volt. :D

Kellemes nosztalgia ide visszatérni.
Szerző: ese
2012.01.13. 20:05
Fórum: Dawson és a haverok
Téma: Tom Cruise és Katie Holmes
Válaszok: 585
Megtekintve: 110550

ez most csak Katie Tom nélkül - meglehetősen bevállalós módon reklámoz ékszert: http://velvet.hu/blogok/tejbenvajban/2012/01/10/katie_holmes/ Nekem nem tetszik ez a kép....olyan fura. A videó sokkal jobb. Nekem főleg az arca nem tetszik, a teste szerintem nagyon szép, jó alakja van, de az arca vala...
Szerző: ese
2012.01.12. 22:02
Fórum: Kvíz!
Téma: Jóbarátok-kvíz
Válaszok: 6070
Megtekintve: 463979

Muncika írta:Muriel
pontosan! :D

Muncika 40 pont
Ese 30 pont
Koani 10 pont
Szerző: ese
2012.01.12. 20:33
Fórum: Kvíz!
Téma: Jóbarátok-kvíz
Válaszok: 6070
Megtekintve: 463979

ejnye! hát elfelejtettem végül itt új feladványt adni?! pedig ezt a megfejtést láttam is, és agyaltam is rajta (már az új feladványon)

na lássuk!
ez a kérdés már tutira volt, de most jobb nem jut eszembe.
mi Chandler második keresztneve?
Szerző: ese
2012.01.12. 20:31
Fórum: Kvíz!
Téma: Mit tudunk a tévésorozatokról?
Válaszok: 5051
Megtekintve: 421285

koani írta:
aquarius76 írta:A Süsüben hogy hívták azt az embert, aki mindig valami sárkány elleni szert akart eladni hiszékeny embereknek ?
fogalmam sincs, pedig szerettem ezt a mesét :)
sajna ezt én sem tudom.
Szerző: ese
2012.01.12. 20:31
Fórum: Kvíz!
Téma: Dawson és a haverok: Kérdezz-felelek
Válaszok: 3789
Megtekintve: 351665

maradjunk ennél a témánál. jó kis rész volt ez. :D emlékeztek rá, hogy ki miért került büntibe? legalább 3-at kérnék részletezni az 5-ből, de ha tudjátok mind az 5-öt, az csak jó. :) Abby - azért került oda, mert mindig elkésett a suliból Jen - csúnyán beszélt az irodalom órán (ha jól emlékszem) ső...
Szerző: ese
2012.01.12. 20:29
Fórum: Kvíz!
Téma: Sorozat-kitalálós játék
Válaszok: 5347
Megtekintve: 514171

ese írta:Móni, szerintem nem volt rossz ez a kérdéssor, ne aggódj emiatt. :)

1.infó 50 pont:
torna
túl nagy itt a pangás. senki nem tud fejteni, én viszont ennyi idő alatt simán elfelejtem a rejtvényt. :lol: ejnye!

na kezdjük újra
1.infó 50 pont: Blöki
Szerző: ese
2012.01.12. 20:27
Fórum: Kvíz!
Téma: Melyik filmre gondolok? - kvízjáték
Válaszok: 5286
Megtekintve: 502142

Nils Holgerson?

ja, hogy ez nem sorozatos kvíz? :shock: akkor nem kérdeztem semmit. :lol:
Szerző: ese
2012.01.12. 20:19
Fórum: Dawson és a haverok
Téma: 8. Dawson-találkozó
Válaszok: 168
Megtekintve: 47816

eddig 2-ből 2! jó arány! :)
Szerző: ese
2012.01.11. 22:24
Fórum: Dawson és a haverok
Téma: 8. Dawson-találkozó
Válaszok: 168
Megtekintve: 47816

egyenlőre még csak érdeklődés szintjén, aztán majd meglátjuk.... remélem mindenkit sikerült visszakormányozni a jó fórumra és be is tudtok lépni... :) ha igen, akkor ennek örömére megpróbálkoznék egy fórum tali szervezésével. nekem január 2.felében elvileg már relatív szabadabbak a napjaim suli teki...
Szerző: ese
2012.01.09. 22:17
Fórum: Kvíz!
Téma: Jóbarátok-kvíz
Válaszok: 6070
Megtekintve: 463979

Muncika írta:Ki volt Mr. Heckles?
emlékeim szerint Monika-ék felett lakó furcsa öregúr.
Szerző: ese
2012.01.08. 17:49
Fórum: Kvíz!
Téma: Jóbarátok-kvíz
Válaszok: 6070
Megtekintve: 463979

Muncika írta:
ese írta:és ki látta meg először a bandából ezt a kínai szuvenírt? (persze Ross után)
Rachel

pontosan! :D

Muncika 30 pont
Ese 20 pont
Koani 10 pont
Szerző: ese
2012.01.08. 11:27
Fórum: Kvíz!
Téma: Jóbarátok-kvíz
Válaszok: 6070
Megtekintve: 463979

és ki látta meg először a bandából ezt a kínai szuvenírt? (persze Ross után)
Szerző: ese
2012.01.08. 11:26
Fórum: Kvíz!
Téma: Dawson és a haverok: Kérdezz-felelek
Válaszok: 3789
Megtekintve: 351665

maradjunk ennél a témánál. jó kis rész volt ez. :D
emlékeztek rá, hogy ki miért került büntibe?
legalább 3-at kérnék részletezni az 5-ből, de ha tudjátok mind az 5-öt, az csak jó. :)
Szerző: ese
2012.01.08. 11:23
Fórum: Kvíz!
Téma: Zenei kvíz
Válaszok: 5454
Megtekintve: 503220

itt is csatlakoznom kell a passzolók táborához
Szerző: ese
2012.01.08. 11:22
Fórum: Kvíz!
Téma: Filmidézet-kitalálós játék
Válaszok: 5980
Megtekintve: 613519

sajna nekem is
Szerző: ese
2012.01.07. 10:00
Fórum: Kvíz!
Téma: Jóbarátok-kvíz
Válaszok: 6070
Megtekintve: 463979

Muncika írta:Mi a kínai szuvenír?
Julie?
Szerző: ese
2012.01.07. 10:00
Fórum: Kvíz!
Téma: Sorozat-kitalálós játék
Válaszok: 5347
Megtekintve: 514171

Móni, szerintem nem volt rossz ez a kérdéssor, ne aggódj emiatt. :)

1.infó 50 pont:
torna
Szerző: ese
2012.01.06. 19:14
Fórum: Kvíz!
Téma: Jóbarátok-kvíz
Válaszok: 6070
Megtekintve: 463979

Muncika írta:
ese írta:maradjunk ennél a témánál.
mire kérték meg Phoebe-t ők ketten?
Szerettek volna gyereket, de értelemszerűen ez nem igazán jött volna össze, ezért megkérték Phoebet, hogy hordja ki a babát- amit Phoebe 3szorosan is megtett :)
tökéletes! :D

Muncika 20 pont
Koani 10 pont
Ese 10 pont
Szerző: ese
2012.01.06. 19:13
Fórum: Kvíz!
Téma: Sorozat-kitalálós játék
Válaszok: 5347
Megtekintve: 514171

Muncika írta:2.infó 40 pont

kávézó
Szívek szállodája?
Szerző: ese
2012.01.06. 19:12
Fórum: Kvíz!
Téma: Melyik filmre gondolok? - kvízjáték
Válaszok: 5286
Megtekintve: 502142

koani írta:Ház a tónál?
annak szomorú lenne a befejezése? :D nekem tetszett! :D
Szerző: ese
2012.01.05. 21:29
Fórum: Kvíz!
Téma: Jóbarátok-kvíz
Válaszok: 6070
Megtekintve: 463979

maradjunk ennél a témánál.
mire kérték meg Phoebe-t ők ketten?
Szerző: ese
2012.01.04. 22:43
Fórum: Kvíz!
Téma: Dawson és a haverok: Kérdezz-felelek
Válaszok: 3789
Megtekintve: 351665

Köszi :D Amikor beinvitálták Joeyt, Dawsont, Jent, Paceyt és Abby Morgant szombaton a suliba (büntetés okán) mit játszottak Abby javaslatára? (Vagy a játék nevét kérem, vagy 1-2 mondattal körülírni.) Mondod vagy mered? lövésem sincs, mi a pontos neve a játéknak... vagy válaszol az illető egy neki s...
Szerző: ese
2012.01.04. 22:42
Fórum: Kvíz!
Téma: Mit tudunk a tévésorozatokról?
Válaszok: 5051
Megtekintve: 421285

aquarius76 írta:
ese írta:Jamie és a csodalámpa:
hogy hívják Jamie kutyáját?
Sajó
ha jól emlékszem. Vagy ő másik szereplő volt? :roll:
nagyon jó! Dinus, te vagy az én megmentőm! :D

Construx 10 pont
Ese 10 pont
Aquarius76 10 pont

izgalmas évkezdés! 3-as holtverseny az 1.helyen! :D
Szerző: ese
2012.01.04. 22:37
Fórum: Kvíz!
Téma: Zenei kvíz
Válaszok: 5454
Megtekintve: 503220

oké, akkor egy új feladvány. ide már előadót és számcímet is szeretnék kérni. Cirkuszt a pénzért, a pálya ma is megtelt teljesen, Élő plakátok hirdetik a versenyt. Valaki kiszáll, valaki elszáll, Valaki a pálya szélén hot dogot és hideg sört kínál. .............. ...... észre sem veszed, és elhagyo...